PowWeb İncelemesi

PowWeb, "mükemmel barındırma çözümü", teklif "eşsiz" Hizmetler. Sadece bir plan ve bir fiyat noktasıyla, görünüşte basit ve uygun fiyatlı. Bu PowWeb incelemesinde, PowWeb’in hem artılarını hem de eksilerini gözden geçireceğiz’s hosting, yanı sıra her hosting planının ayrıntılı özellikleri.


PowWeb nedir?

PowWeb sadece küçük bir avuç hizmet sunan bir hosting firmasıdır. İşte içerdikleri:

 • Paylaşılan Web Hosting
 • Exchange E-posta Barındırma
 • Alan Adı Hizmetleri

powweb incelemesi

Eklenecek daha fazla (veya bu örnekte eklemek için daha az), yalnızca bir barındırma planı sunuluyor gibi görünüyor. Bu yükseltilebilirlik eksikliği, PowWeb’in yalnızca belirli bir tür izleyiciyi hedefleyen bir web barındırıcısı gibi görünmesini sağlar: yeni başlayanlar.

Ama oldukça çelişkili. Forumlara teknik desteğin düşük katılımı ve son derece ayrıntılı öğretici bilgi tabanıyla PowWeb’in belirli bir yeni başlayanlar için tasarlandığı görülmektedir: do-it-yourselfer.

PowWeb’in bağımsız web barındırma planı, yük dengeli sınırsız disk alanı ve bant genişliğine sahiptir, bu nedenle yükseltme işlemi’t Gelecekte olması gereken bir endişe. Web siteniz sunucularına bu fiyata işleyebileceklerinden daha fazla talep getirmeye başlamadığı sürece.

Ancak bu PowWeb incelemesine daha derinlemesine bakalım, böylece bu barındırma sağlayıcısını düzgün bir şekilde değerlendirebiliriz.

PowWeb Fiyatlandırması

PowWeb teklifleri 3,88 $ / ay kadar ucuz olabilen sadece bir hosting planı. Bu teklif iki veya daha fazla yıl abone olurken kullanılabilir.

powweb bir planı gözden geçir

Kazançlı fiyat sadece uzun abonelik koşullarında geçerlidir. 2 veya 3 yıllık faturalandırma döngüsüne kaydolursanız ayda 3,88 ABD doları alacaksınız.

powweb inceleme şartları

Ve ilk dönem bittikten sonra, artık ayda 3,88 ABD doları tutarında bir anlaşma görmeyeceksiniz. Göreceğiniz şey:

 • 1 aylık dönem: 14,95 $ aylık ücret (aylık faturalandırma, müsaitlik durumuna göre)
 • 12 aylık dönem: 14,95 $ aylık ücret (1 yıl için 179,40 $ faturalandırılır)
 • 24 aylık dönem: 13,95 $ aylık ücret (2 yıl için 334,80 $ faturalandırılır)
 • 36 aylık dönem: 12,95 $ aylık ücret (3 yıl için 466,20 $ faturalandırılır)

Belki de düşündüğünüzde PowWeb o kadar ucuz değil…

Ama bu fiyata ne elde ettiğine bakalım. PowWeb bu planın hepsinin dahil edildiğini ve herkesin ihtiyaçlarına uygun olduğunu iddia ediyor.

PowWeb paylaşılan barındırma planının başlıca özellikleri şunlardır:

Bir Plan
Disk alanıSınırsız
Bant genişliğiÖlçeklenebilir
Alanlar1
E-posta hesaplarıSınırsız
FTP hesaplarıSınırsız
Otomatik yükleyiciDahil
Otomatik yükleyici komut dosyaları82
Müşteri desteğiCanlı sohbet, telefon, e-posta
Ücretsiz otomatik yedeklemelerHayır

Bu plan ayrıca sınırsız FTP kullanıcısı ve 75 MySQL veritabanı içerir. Kendi veritabanlarını gerektiren birçok web sitesi oluşturuyorsanız, bu harika. Hosting yönetimine gelince, vDeck’i alırsınız. Bazı kullanıcılar bunun yerine cPanel’den daha mutlu olabilir, ancak vDeck’in rahatça çalışabilmesi için kullanıcı dostu bir arayüzü vardır..

Dahası, PowWeb güçlü multimedya desteği, Flash ve Shockwave dahil. Bir akışlı medya web sitesi başlatıp başlatmayacağınızı seçmek için mükemmel bir ana bilgisayar gibi görünüyor.

Ancak, çevrimiçi satış yapmayı planlıyorsanız, bu plan aynı zamanda yerleşik bir alışveriş sepeti de içerir. Ve var 200 $ arama motoru reklam kredileri dahil. Reklam kredilerinin dahil edilmesi sadece paradan tasarruf etmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda web sitenizi desteklemeye de yardımcı olur’açılışta başarı.

Ayrıca, bir PowWeb web sitesi oluşturucusu alırsınız. Bu, çalışmak için 100 şablon içeren bir sürükle ve bırak oluşturucusudur.

powweb web sitesi oluşturucu

Ama ne yazık ki, bazı kritik parçalar eksik.

SSL sertifikası dahil olmasına rağmen, PowWeb web sitenizin verileri için güvenlik sağlayamaz. Planın DDoS koruması veya kötü amaçlı yazılımdan koruma koruması yok. Ve elbette, her ikisi de ayrı olarak satın alınabilir. Bir sağlayıcı plana temel şeyler eklemediğinde hayal kırıklığı yaratan bir hiledir, bu yüzden sonunda daha fazla para koymak zorundasınız.

Başka bir şey, yedek yok. PowWeb bunları sizin sorumluluğunuzda bırakır. Ve elbette, bunları manuel olarak yapmaya alışabilirsiniz, ancak yine de iyi bir sağlayıcı barındırma planında otomatik yedeklemeler içerecektir.

Ayrıca, zaten var olan bir web sitesini taşımayı planlıyorsanız, PowWeb destekli aktarım sağlamaz. Bu yine senin düşünmen için bir şey.

Ama en azından PowWeb geleneksel 30-gün para iade garantisi. Böylece hizmetleri deneyebilir ve kendiniz karar verebilirsiniz.

PowWeb Performansı

PowWeb hızla parlamaz. Ne yazık ki, ortalama bir hıza bile yetişemiyor. Sunucular için HDD kullandığını ve sadece bir konumu olduğunu bilmek sürpriz değil.

PowWeb inceleme performansı

Test sonuçları, PowWeb’in 80ms’in altında yükleme süresiyle hem Doğu hem de Batı için iyi performans sağladığını gösteriyor. Londra biraz daha uzun sürüyor, ancak yaklaşık 200 ms yükleme süresiyle hala kabul edilebilir.

Singapur, Japonya ve Bangladore gibi dünyanın diğer bölgelerine gelince, hızlar 628ms kadar yavaşlıyor.

Açıkçası, PowWeb çoğunlukla Amerikalı bir kitleye yöneliktir. Dolayısıyla, global ziyaretçilere sahip olmayı planlıyorsanız, PowWeb en iyi barındırma sağlayıcısı olmayabilir.

PowWeb Artıları

PowWeb incelemesinin bu noktasında, bu sağlayıcının genel bir görüntüsünü zaten görebiliriz. Yani bu barındırma sağlayıcısının tüm avantajlarını ve dezavantajlarını biriktirelim.

Yeni başlayanlar için iyi

Bu PowWeb inceleme bu web barındırma hakkında vurgulayabilirsiniz iyi şeylerden biri yeni başlayanlar için bir düşük fiyatlı, standart barındırma paketi sunuyor olmasıdır. Bu basitleştirilmiş seçenekler, bir web sitesinin nasıl yönetileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için, çok fazla seçenek tarafından boğulmadan harikadır..

Zorunlu özellikler

PowWebs özellikler listesi birçok şeyi kapsar. Multimedya akışını destekler, PHP, CGI, önemli sayıda MySQL veritabanı sunar. Ayrıca sınırsız e-posta hesapları ve sınırsız FTP kullanıcıları. Tüm bu özellikler web sitenizi geliştirmenizi ve büyütmenizi sağlar.

PowWeb Eksileri

Yükseltilebilirlik eksikliği

PowWeb web sitenizin büyümeye devam ederse bir web sağlayıcı barındırma kalıcı bir çözüm değildir. Planlardaki bu yükseltilebilirlik eksikliği, PowWeb’in her hesap için sınırlı sunucu kapasitesine sahip olduğu anlamına gelir (sınır). Bu boşluğun üstesinden geldiğinizde, yükseltme yapabilmek yerine, yeni bir web barındırma sağlayıcısı için alışveriş yapmanız gerekecektir. Yani, bu web barındırma sağlayıcısı ile gitmek isterseniz bir web sitesi geçiş gerektirmeye hazır olun.

Güvenlik açığı

DDoS saldırılarına karşı koruma veya kötü amaçlı yazılım taraması gibi varsayılan olarak ek güvenlik sağlamaz. Yani, bu web barındırma sağlayıcısı kullanan herkes bunun için alternatif hizmetler bir tür kullanmak tavsiye.

Yüksek fiyatlar

Reklamı yapılan fiyat iyi görünüyor, ancak yalnızca uzun vadeli sözleşmeler için geçerlidir. Ve yenileme fiyatı aylık 14.95 $ ‘a kadar yükseliyor. Bu yüzden, terfi ettirilen uzun vadede gitseniz bile, bittiğinde ceplerinizi boşaltmaya hazır olun.

PowWeb İncelemesi – Özet

PowWeb ortalama bir web barındırma sağlayıcısıdır. Eğer bir acemi iseniz uygun bulabilirsiniz’t Teknik sorunların çözümünde biraz çaba sarf etmek. PowWeb ayrıca yeni müşteriler için basit başlangıç ​​barındırma ihtiyacı olan web geliştiricileri için bir sağlayıcı olabilir.

Genel olarak, PowWeb’in iyi bir standart planı vardır, ancak performans veya web sitesi koruması gibi önemli parçalardan yoksundur. Ve bu pahalı düzenli fiyatlandırmayı haklı çıkarmaz.

Bu nedenle, seçiminizi yapmadan önce diğer hosting sağlayıcılarına göz atmanızı tavsiye ederim. Kesinlikle daha ucuz ve daha güçlü planlar sunanlardan bazıları olacak!

Artıları

 • Yeni başlayanlar için iyi
 • Zorunlu özellikler

Eksileri

 • Yükseltilebilirlik eksikliği
 • Gölgeli fiyatlandırma
 • Güvenlik açığı
 • Yalnızca bir sunucu konumu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector