ResellerClub İncelemesi

ResellerClub, kullanıcıların tüm barındırma ve çevrimiçi çözümleri tek bir yerde bulabilmesi için en iyi web hizmetlerini toplamayı amaçlamaktadır.


Sağlayıcı, amacının profesyoneller ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış çevrimiçi varlık ürünleri için tek noktadan alışveriş yapmak olduğunu iddia ediyor.

Gördüğümüz kadarıyla, ResellerClub dünya çapında 8 bölge ile oldukça iyi gidiyor.

Ancak sağlayıcı aslında ne kadar iyi? Bu ResellerClub incelemesinde tam olarak şunu test edeceğiz!

ResellerClub nedir?

ResellerClub bir web barındırma ve çevrimiçi varlık ürünleri sağlayıcısıdır geniş bir hizmet listesi ile. ResellerClub ile VPS ve özel sunucuların yanı sıra paylaşılan, WordPress, bayi, CMS ve Cloud barındırma hizmeti alabilirsiniz.

Ancak bu, ResellerClub’ın sunduklarının sadece bir kısmı.

Barındırma kategorilerinin her birinde Windows veya Linux barındırma gibi daha da fazla seçenek vardır. Ayrıca e-posta, web sitesi oluşturucu ve güvenlik hizmetleri de satın alabilirsiniz. ResellerClub web sitesinde temalar ve alan adı satın alma seçenekleri de göreceksiniz.

ResellerClub-review-ResellerClub-anasayfa

Ancak sağlayıcı adından farklı olarak, ResellerClub sadece diğer ana bilgisayar hizmetleriyle teker teker ve anlaşma yapmaz (bununla birlikte çok fazla olsa da), onlar da kendi barındırma platformunu sağlamak.

Böylece ResellerClub belki de tek elden bir mağaza olma hedefine ulaşmıştır. Ama bunu başarıyla yaptı mı?

1998 yılında Hindistan’ın Mumbai kentinde kurulan ResellerClub, 2014 yılında Endurance International Group’a (EIG) katıldı ve EIG’ye taşındığında, ResellerClub grup tarafından yakalanacak bir ev sahibi barındırma listesine katıldı..

Ve liste birçok tanınmış sağlayıcı içerir:

Bayi Kulübü incelemesi

Zavallı İllüstrasyon becerilerimi affedin! EIG’nin kimsenin işi gibi markaları silme alışkanlığı olduğu için burada çok fazla boş alan bırakmaya karar verdim. Bu yüzden bu listenin oldukça sık boyutlandırılmasını bekliyorum.

Ve EIG’nin bazı saygın şirketleri, ResellerClub oldukça iyi görünüyor.

ResellerClub Fiyatlandırması

RessellerClub’da 3 adet Linux paylaşımlı hosting planı var Seçim ve en ucuz Kişisel plan maliyeti $ 2.49 / ay. 1 ila 3 yıl önceden ödeme yaparsanız. İş planı, aynı koşulla aylık 3,49 ABD dolarına mal olacak. Pro planı 4.49 $ / ay, peşin ödeme.

ResellerClub-review-ResellerClub fiyatlandırma

Ancak fiyat için ResellerClub’ın sunabileceği çok şey var.

Tüm planlar sınırsız disk alanı sunar. bant genişliği ve e-posta hesapları. Hepsi SSL sertifikaları ve cPanel de içeriyor.

 • Ancak, Kişisel plan 2,49 $ / ay karşılığında yalnızca 1 web sitesine ev sahipliği yapabilirsiniz.
 • İş planı 3,49 $ / ay için en fazla 3 web sitesi.
 • Ve Uzman planı 4,49 $ / ay karşılığında size sınırsız web sitesi sağlar.

ResellerClub incelemesi

ne yazık ki, bir alan adı planların hiçbirine dahil edilmedi, ve ayrıca satın almanız gerekir. Yenileme ve fatura dönemleri de farklı bir hikaye.

Reklamı yapılan fiyatı yalnızca belirli bir süre için barındırmayı seçerseniz alırsınız. Ve bundan sonra, fiyat normal oranına yükselecek.

Örneğin, İş planının aylık 3,49 $ ‘a mal olacağı ilan edilir. Ancak bu fiyatı yalnızca 1, 2 veya 3 yıllık faturalandırma döngüsünü seçerseniz alırsınız. 3- veya 6 aylık planın maliyeti $ 3.99 / ay. Gerçekten küçük bir artış, ama bunu neden yaptın??

Ayrıca, ilk dönemden sonra fiyat artar. Ayda 3,49 ABD doları ödemek yerine, ayda 4,99 ABD doları faturalandırılacaksınız.

Daha iyi bir resim elde etmek için aşağıdaki tablo tam olarak ne olduğunu göstermektedir:

Ödeme Süresi / PlanıKişiye özelprofesyonel
3 ay$ 11,97$ 14.97
6 ay$ 23.94$ 29.94
12 ay$ 29.88$ 41.88$ 53.88
24 ay$ 59.76$ 83,76$ 107,76
36 Ay$ 89.64$ 125,64$ 161.64
Aylık yenileme$ 3.49$ 4.99$ 6.49

Genel olarak, bu kötü değil. Diğer ev sahiplerinin fiyatlandırmayı 2 hatta 3 katına kadar artırdığı bilinmektedir. ResellerClub ile gördüklerimizi seviyoruz.

Ancak işleri daha basit hale getirmek için, planları karşılaştırmak ve çevrimiçi projeniz için doğru olanı seçmek için tabloya bakabilirsiniz:

Kişiye özelprofesyonel
Disk Alanı SınırıSınırsızSınırsızSınırsız
Bant genişliği sınırıSınırsızSınırsızSınırsız
İzin Verilen Alanlar13Sınırsız
SSLDahilDahilDahil
Anti-DDoS KorumasıDahilDahilDahil
Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı KorumaDahilDahilDahil
E-posta hesaplarıSınırsız (10GB kutular)Sınırsız (10GB kutular)Sınırsız (10GB kutular)
FTP Hesapları000
Müşteri desteğiCanlı Sohbet (yalnızca ön satın alma), Telefon, Bilet, Bilgi Bankası
Sunucu konumu seçimiABD / Hindistan / İngiltere (Yalnızca ön satın alma)ABD / Hindistan / İngiltere (Yalnızca ön satın alma)ABD / Hindistan / İngiltere (Yalnızca ön satın alma)
Ücretsiz Otomatik YedeklemelerDahil, zamanlama belirtilmemişDahil, zamanlama belirtilmemişDahil, zamanlama belirtilmemiş

Gördüğümüz kadarıyla, ResellerClub uygun fiyatlandırma için oldukça fazla şey sunuyor. Şimdi servislerin gerçekten iyi olup olmadığını görmenin zamanı geldi.

ResellerClub Özellikleri

ResellerClub, özellikle her şey dahil barındırma sağlayıcısı olma konusunda çok şey vaat ediyor.

Bu nedenle ResellerClub incelemesinin bu bölümünde sunduğu özelliklerin yeterli olup olmadığını kontrol edeceğiz.

Vernik Önbellekleme

ResellerClubs, tüm paylaşılan barındırma planlarını içeren Vernik Önbellekleme aracını ve web sitenizi% 1000 daha hızlı hale getirdiğini iddia ediyor. Oldukça cesur bir iddia!

ResellerClub incelemesi

Genellikle, önbellek ziyaretçi web sitesine statik web sitesi içeriği kaydederek çalışır. Yani bu ziyaretçi web sitenize tekrar girerse, içerik doğrudan tarayıcıdan yüklenir. Bu şekilde, tüm "sunucuya ve sunucuya tarayıcıya istek" içerik teslim süreci. Doğal olarak, çok daha hızlı.

Ama% 1000 daha hızlı olabilir?

Vernik Önbellek aracı olduğunu iddia ediyor. İçeriğin Varnish yazılımı tarafından teslim edildiğini, yıldırım hızında hız sağladığını söylüyor.

Çok ilginç ve kesinlikle kutudan daha fazla barındırma sağlayıcıları tarafından sunulması gereken bir şey!

Ama inanılmaz hızların vaatlerine kanmayın. Önbellek yükleme sürelerini hızlandırır, ancak bu önemli ölçüde değil. Ve ilk kez gelen ziyaretçiler için değil.

Satın alma ve kullanıcı arayüzü

ResellerClub’da 3 ödeme seçeneği vardır: WebMoney, Visa ve Mastercard için Pay.pw ve Paypal Express Checkout.

Bayi Kulübü incelemesi

Satın alma sürecinin tamamı pürüzsüz. Paypal’ı seçtim ve bir dakikadan kısa sürede işlem onaylandı.

bayi kulübü incelemesi

Bu büyük ve güzel tasarlanmış ‘Siparişimi yönet’ düğmesi çok cazipti değil tıklamak. Ben de tıklayın. Ve sonra bana gösterge tablosu sunuldu.

Ancak gösterge paneli bana gerçekten hiçbir şey sunmuyor. Sadece iğrenç değil, sezgisel de değil. Burası gerçekten aradığım yer olamazdı.

bayi kulübü incelemesi

Aslında sitemi yönetebileceğim gerçek gösterge tablosuna ulaşmak için, alan adımı ‘alan adına atla’ kutusuna girip enter tuşuna basmam gerekiyordu. Gerçekten kötü UI ve UX tasarımı burada.

Ve evet, bu tasarım değil, barındırma incelemesi, ancak UX ve UI tasarımı gerçekten bizim ‘Kullanıcı dostu’ değerlendirme, bu yüzden kesinlikle keşfetmeye ve değerlendirmeye değer, inanıyorum.

Alanıma girdikten ve ResellerClub’ın ‘tasarım’ ağına girdikten sonra işler biraz iyileşti.

Son olarak, hostingimin tüm seçeneklerini bulabildim.

bayi kulübü incelemesi

‘Web Hosting’i Yönet’ seçeneğine tıklamak sizi cPanel’in karşılama görüşüne götürür. Başlamak için standart bir ‘paper_lantern’ cPanel teması sağladık, ancak cPanel ayarları bölümünde özelleştirme seçenekleri var.

bayi kulübü incelemesi

Sonuç olarak, ResellerClub cPanel’de gerçekten kapsamlı bir iş çıkardı. Resimlerdeki tüm seçenekleri göstermeyeceğim, aksi takdirde bu inceleme bir resim kitabına dönüşecektir. Ancak, kişisel favorilerimden ve öne çıkanlarımdan bazılarına dikkat çekeceğim.

ResellerClub cPanel’de, barındırmayı keyifli ve sorunsuz hale getirmek için bir dizi seçenek bulacaksınız:

 • Softaculous Uygulama Yükleyicisi (WordPress’ten SEO geliştirmelerine kadar 400’den fazla kurulum mevcuttur)
 • Site Publisher (Tam bir şey oluştururken sitenize bir ‘yakında’ sayfasını yayınlamanın basit ve oldukça hoş bir yolu)
 • IP Engelleyici (Kalayda ne yazıyor)
 • Dosya Yöneticisi (Tekrar, kendini açıklayıcı. Sitenizin arka ucuna resim ve dosya eklemek için gerçekten yararlı)

cPanel işleri gerçekten oldukça basitleştirir ve gerçekten daha iyi bir çözüm olmadığı sürece, her ev sahibinin cPanel ile hasta olması gerektiğine gerçekten inanıyorum.

Pek çok insanın neden cPanel kullandığını göstermek için işlerin ne kadar kolay olduğuna bir örnek verelim.

Performans testlerimiz için basit bir HTML alt alan sitesi yapmak istedim. CPanel ile bu beni 30 saniyeden daha kısa sürdü.

‘Alt Alan Adları’ düğmesine basın, ‘HTML’ kelimesini yazın ve ‘oluştur’u tıklayın. Ve bu kadar. Bitti. Ayarlarla ve geri kalanıyla etrafta dolaşmak yok. Sadece çalışıyor.

bayi kulübü incelemesi

Bir harika şey daha var. Dosya yöneticisinde bir HTML ve kod düzenleyici bulunur.

bayi kulübü incelemesi

Bayi Kulübü Hizmet Kalitesi

ResellerClub’ın bazı etkileyici özellikleri vardır. Ama onlara sağlamanın ne kadar iyi olduğunu?

ResellerClub incelemesinin bu bölümünde, performansının, müşteri desteğinin ve hesap güvenliğinin ne kadar iyi olduğunu test edeceğiz.

Bayi Kulübü performansı

Performans barındırma en önemli parçası olmak zorunda. Sonuçta, ana bilgisayar her zaman kapalı ve sayfalar yüklemek için bir sonsuzluk gerekiyorsa kullanımı nedir.

Neyse ki, ResellerClub paylaşılan Linux barındırma ile yüksek hız vaat ediyor. Bunun doğru olup olmadığını test etmek için 3 test tasarladık:

 • evsahibi’s hız küçük bir web sitesi barındırma
 • evsahibi’cPanel Site Publisher web sitesi ile hız
 • Sunucu’s genel hız ve çalışma süresi

Testleri yapmak için ABD sunucularını temel alan bir plan satın aldık. Şimdi sonuçları görelim.

Host Speed ​​Küçük Bir Web Sitesi Barındırma

Performans değerlendirmesinin bu bölümünde, gerçekten basit bir HTML sitesi oluşturmak için cPanel’de bulduğumuz kod düzenleyicisini kullandık. Toplamda 30’dan az kod satırı vardır. Bu tür siteler mutlak en kötü ev sahipleri dışında herkes için bir esinti olmalı, bu yüzden ResellerClub’ın bununla nasıl başa çıktığını görelim!

bayi kulübü incelemesi

ResellerClub bize mükemmel hızlar göstermeyi başardı.

En hızlı ABD sunucuları vardı, 50ms işareti vurmak değil. Ancak web sitemiz ABD’de barındırıldığı için bu bekleniyor. Ancak bizi daha çok etkileyen şey, diğer kıtalardaki tepki süreleriydi. Hiçbiri 400 ms’ye ulaşmadı.

Bayi Kulübü incelemesi

Endüstrideki ortalama tepki süresi 553 ms’dir. Singapur veya Banglore gibi yerlerde, rakamlar daha da büyük olma eğilimindedir. ResellerClub ortalamanın çok altında kalmayı başarıyor!

CPanel Site Publisher Web Sitesi ile Host Hızı

CPanel’e önceden yüklenmiş olarak gelen ücretsiz bir uygulama olan Site Publisher’ı kullanarak, bu oldukça basit siteyi oluşturdum. Çok temiz görünmesine rağmen hala HTML sitesinden çok daha fazla kodu var. Orada da CSS ve bazı Javascript var. Bu yüzden ResellerClub sunucuları için biraz daha zorlayıcı olmalı. Hadi bulalım.

bayi kulübü incelemesi

HTML puanı ile hemen hemen aynı! Tek büyük değişiklik, Singapur sunucusunun neredeyse iki katı kadar yavaş olmasıdır, ancak her şey aynıdır ve Londra, Sydney ve Bangalore bile geliştirilmiştir! ResellerClub’dan gerçekten güzel bir çalışma, kesinlikle doğru yoldalar.

bayi kulübü incelemesi

Gördüğümüz kadarıyla, ResellerClub sunucuları çok iyi optimize edilmiş görünüyor. Ancak bir sonraki test bunun uzun vadede doğru olup olmadığını gösterecek.

Sunucu Genel Hızı ve Çalışma Süresi

ResellerClub sunucularının uzun vadede nasıl performans gösterdiğini test etmek için bir simple WordPress web sitesi. Ardından, web sitesi yanıt süresini ve her dakika çalışma süresini izlemek için bir araç kullandık.

Ama önce ne vaat edildiğimizi bulmamız gerekiyor.

ResellerClub, zamanın en az% 99,9’una ulaşacağına söz veriyor. SLA ile iddiayı destekliyor, böylece web sitenizin ayda 40 dakikadan daha kısa bir süre için düşmesini beklemelisiniz. Her neyse, ev sahiplerinin çoğu söz veriyor.

Ayrıca, ResellerClub şaşırtıcı hızlı sunucular sunduğunu iddia ediyor. Ama bu nedir?

Endüstri ortalama tepki süresi 553 ms’dir. Öte yandan, Google standartları biraz daha yüksektir. Mobil sıralamanızı etkilememek için Google, yanıt süresinin 200 ms’den az olmasını önerir.

ResellerClub’ın bundan daha iyisini yapmasını bekledik.

Ve öyle. ResellerClub sunucuları, birkaç haftalık test boyunca% 100 işlevseldi. Tepki süresi daha da etkileyiciydi. Ortalama 65 ms’de, zirveleri 500 ms’ye ulaştı.

resellervlub incelemesi

Tek kelimeyle, muhteşem. Hızlar sadece herhangi bir sağlayıcıdan gördüğümüz en iyilerden bazıları değil, aynı zamanda sunucu genel çalışma süresi de mükemmeldi.

Ne yazık ki, mükemmel sonuçlar çok uzun sürmedi.

Birkaç ay geçtikten sonra, yanıt sürelerinde bir artış olduğunu fark ettik. Test süresi boyunca yepyeni bir sunucuya takıldığımız ve önümüzdeki birkaç ay içinde dolduğu anlaşılıyor. Yanıt süresi ortadan kalktı ve şimdi ortalama 300 ms.

Yine de, sektör ortalamasının altında, ancak tüm ev sahiplerinin 1 sayısı değil.

ResellerClub müşteri desteği

ResellerClub’da yardım almanın birkaç yolu. Buna 7/24 bilet ve telefon desteği dahildir. Ayrıca geniş bir bilgi tabanı var ve satış öncesi canlı sohbete ulaşabilirsiniz..

ne yazık ki, teknik canlı sohbet mevcut değil. Bu yüzden sorunları hemen çözmek için telefonu almanız gerekir.

Ancak genel olarak, destek seçenekleri yeterli görünüyor.

Bununla birlikte, bunların performansı, barındırma deneyimini çok daha iyi (veya daha kötü) yapabilir. ResellerClub incelemesinin bu bölümünde, sağlanan desteğin kalitesini test edeceğiz.

Biletleme Sistemi

Geleneksel olarak, biletleme yolu bu olmuştur. Güçlü ve hızlı canlı sohbet sistemlerinin kullanılmasından bu yana biraz soluklaştı. Ancak, ayrıntılı veya teknik herhangi bir şey için, Biletler hala teknisyenler ve kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir..

ResellerClub ile bir paket satın aldıktan sonra, daha fazla bilgi edinmek istediğim bir sorunla gerçekten karşılaştım. Etki alanı ad sunucularımı ResellerClub’a zaten ayarladım ve birkaç saat sonra site hala yayınlanmadığında şaşırdım. Bu biraz zaman alır, ancak genellikle sağlayıcıların çoğunda, bu 15-30 dakikadan uzun değildir.

Bu nedenle, bir bilet oluşturmak için önce birçok seçenekten birini seçmeniz gerekir. Mevcut tüm departmanları düzenlemenin güzel bir yoludur ve hem kullanıcılara hem de teknik destek temsilcilerine yardımcı olacaktır. sistem düzgün kullanılırsa her bilet doğru yere gitmelidir.

Bayi Kulübü incelemesi

Bu yüzden bir bilet oluşturdum ve muhtemelen birkaç saat sonra yanıt bekledim.

Ve bu hızlıydı. Bileti oluşturduktan yaklaşık 2 dakika sonra bilet onayı aldım. Yani bir soru göndermekten 3 dakikadan daha kısa sürede ayrıntılı bir yanıt almak inanılmaz bir şey değildir.

Bayi Kulübü incelemesi

Yanıt da gerçekten kolay, ama tam olarak yardımcı oldu. Tüm toplantı sahipleri, DNS yayılımının 24-48 saat içinde tamamlandığından bahsetse de, çoğu bundan daha az yol alıyor.

bayi kulübü incelemesi

Telefon Desteği

Bu bir inceleme göstermek için biraz daha zordur. İşte hikaye. ResellerClub size Destek sayfalarında arayabileceğiniz 3 telefon numarası: Biri Hindistan, biri ABD ve diğeri İngiltere için.

Sanırım sadece bu ülkelerin dışındaysanız, size en yakın ülkeyi arayacağınızı düşünüyorlar. Ben de öyle yaptım. Birkaç dakika bekledikten sonra bir ajana bağlandım. Paylaşılan barındırma paketlerinde (‘Sunucularınızda SSD veya HDD kullanıyor musunuz?’) Hakkında birkaç soru sordum ve genellikle çok kibar olmaya çalıştım. Bunu yapmak hoş değil, ama desteğin nasıl desteklendiğine dair iyi bir test.

Ve çok iyi ayağa kalktılar! Profesyonel ve kibar ve bilgilendirici.

Ancak, başka bir şey eklemem gerekecek.

Barındırma paketini satın aldıktan ve sitemi oluşturduktan ve bazı testler gerçekleştirdikten birkaç gün sonra telefon aldım.

Mumbai, Hindistan. Bir saniyeliğine düşündüm, bunun Mumbai’de olduğunu kim bilebilirim? Sonra bana vurdu! ‘1998 yılında Hindistan’ın Mumbai şehrinde kuruldu. Elbette! ResellerClub.

Bu yüzden cevap verdim ve temel olarak bana kart doğrulaması isteyen bir e-posta gönderdiklerini söylediler ve sitemin askıya alınması sadece 48 saat sürecekti.

Ek bilgi istemek, özellikle birkaç gün pürüzsüz yelkenden sonra biraz acı çekiyor, ancak beni önceden çok fazla zamanla çağırmaları gerçekten harika ve kesinlikle diğer ev sahiplerinin ResellerClub’dan öğrenebilecekleri bir şey.

Canlı Sohbet Desteği

Şimdi bu ilginç olanı!

Bazı nedenlerden dolayı, ResellerClub canlı sohbet sadece satış öncesi destek için kullanılır. İstediğiniz kadar bağlantı kurabilir ve barındırma paketleri hakkında herhangi bir şey sorabilirsiniz, ancak sitenizle ilgili herhangi bir teknik sorununuz veya ayrıntılı bir sorununuz varsa, bir bilet yükseltmeniz veya telefon görüşmesi yapmanız gerekir. Ya da KB’yi kontrol edin, elbette.

Bunda yanlış bir şey yok, ama biraz tuhaf.

Canlı bir sohbet açtıktan sonra ilk gördüğüm şey kuyrukta 3. olduğum ve birisinin 6 dakika içinde benimle sohbet edeceği mesajıydı.

Çıkıyor, bu mesajı bağlayıp almaktan bir insanla konuşmaya kadar yaklaşık 11 dakika sürdü. Bu defalarca da böyleydi.

Bu korkunç değil, ama iyi de değil.

ResellerClub’ın e-posta desteğinin çok hızlı olduğu düşünüldüğünde, canlı sohbetlerinin daha hızlı olmasını beklersiniz. Maalesef durum böyle değil.

bayi kulübü incelemesi

Ancak, hepsi kaybolmaz. Hala bağlandığımızda ajanların ne kadar iyi olduğunu bulmalıyız. Öyleyse öğrenelim.

Aditya ve daha sonra Shikha ile bağlantı kurduğumda, telefonda sorduğum aynı soruları sordum ve farklı sonuçlar almayı umuyordum çünkü şimdiye kadar her şey şüphesiz sorunsuz gidiyordu. Aynı cevapları aldım.

Yanıt süreleri biraz yavaştı her soru arasında en az 3-4 dakika bekleyin.

Garip bir şekilde, canlı sohbetin ResellerClub için en büyük zayıflık alanı olduğunu söyleyebilirim. Öncelikle garip çünkü diğer birçok sağlayıcı harika canlı sohbetler yapıyor ve çok fazla.

Bilgi tabanı

Hemen cevaplara ihtiyacınız varsa ve telefonda konuşmak sizin için iyi bir fikir gibi gelmiyorsa, ResellerClub’ın oldukça geniş bilgi tabanı.

Burada hemen hemen hepsi alakalı, güncel ve bilgilendirici içeriğe sahip kesinlikle çok sayıda makale var.

bayi kulübü incelemesi

Belki de gördüğümüz en estetik açıdan hoş bir bilgi tabanı değil, kesinlikle en kapsamlı olanlar arasında.

Hesap güvenliği değerlendirmesi

Son test için, hiç kimse fark etmeden kendi hosting hesabımı çalmaya çalışacağım. Bunu yaparken, ResellerClub’ın güvenliği ne kadar ciddiye aldığını öğreneceğim.

İlk olarak, mümkün olduğunca çok sayıda yanlış şifre girerek hesabıma girmeye zorla ve mümkün olduğunca çabuk. Gerçekten güvenli bir sistem, bunun muhtemelen bir hesaba erişmeye çalışan bir bot olduğunu ve bazı ekstra doğrulama adımlarını atacağını fark eder. Ve Bayi Kulübü?

İyi, 30 yanlış denemeden sonra doğru kimlik bilgileriyle giriş yaptım ve hepsi bu. Bu kadar kolay. Ek doğrulama için birçok basit seçenek olduğu düşünülürse, herhangi bir streç için ideal değildir.

Sonra, canlı sohbet desteğinden bazı bilgiler çekmeye çalıştım. Onlara her zamanki mazereti söyledim (‘Çok üzgünüm, e-posta gelen kutuma erişimi kaybettim, bu yüzden şifre sıfırlama alamıyorum!’) Ve kaybolacaklarını umdum.

Yapmadılar. ben … idim satın alma belgesini ve kimlik doğrulamasını göstermek için gereklidir. Bu daha çok benziyor!

Ancak, daha gelişmiş herhangi bir bilgisayar korsanı gerçekten isterse hesabınıza girebilir. Rasgele şifreler üreten ve ResellerClub’dan 2 adımlı doğrulamanın bulunmadığı birçok yazılımla, bir bilgisayar korsanının oturum açmasının ne kadar süreceği meselesi.

Sonuç

Bu ResellerClub incelemesini özetlemek için, bunun iyi olduğunu söyleyebiliriz. ResellerClub mükemmel performans ve çalışma süresi ile hızlı bilet desteğini gösterir.

Yine de mükemmel değil. ResellerClub’ı işaretlemek zorunda olduğumuz birkaç nokta var. Canlı sohbet, teknik desteği içerecek şekilde geliştirilebilir ve genişletilebilir.

ResellerClub Ayrıca web sitesi oluşturma gibi konularda biraz daha geniş seçeneklerle yapabilirdi ve sunulan şablonlar. Ancak, kapsamlı bir otomatik yükleyici komut dosyası paketine sahip oldukları için Softaculous’ın dahil edilmesi harika.

Ancak daha olumlu bir tarafta, ResellerClub’ın telafi etmek için premium özellikler.

Her web sitesi hızları artırmak için bir önbellek aracı ile donatılmıştır. Otomatik yedeklemeler de düzenli olarak yapılmaktadır. Ve şimdi güvenlik hakkında konuştuğumuza göre – sunucu düzeyinde kötü amaçlı yazılım ve DDoS karşıtı korumaların hepsi orada.

Sonuçta, çoğu kullanıcı için harika bir seçim. Performansı her şeye kıyasla değerlerseniz, ResellerClub sizin için bir seçim olabilir!

Artıları

 • İnanılmaz performans
 • Hızlı bilet desteği
 • Sunucu konumu seçimi

Eksileri

 • Kötü kullanıcı arayüzü ve UX
 • Yalnızca canlı sohbet satış öncesi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector