Sharktech İncelemesi

DDoS ve diğer siber saldırıların giderek daha popüler hale gelmesiyle, güvenli web hosting şarttır. Ve Sharktech teslim etmeye hazır.


Sharktech bir web hosting şirketi web hosting en yüksek standartları ile gelişmiş web hosting çözümleri sunmaya odaklanmıştır. Şirket hız, güvenlik ve karşılanabilirlik vaat ediyor.

Ve bu vaatlerle Sharktech çeşitli hizmetler sunar: VPS ve DDoS korumalı özel sunucular, yerleşimler, 10Gbps sunucular ve oyun sunucuları.

Öyleyse vaatleri yerine getirebilir mi??

Bu Sharktech incelemesinde, sağlayıcıyı öğrenmek için sunulan performans ve özellikler açısından test edeceğiz.

İşletme Profesyonelleri için Gelişmiş Özellikler

Sharktech, bir dizi gelişmiş özellik ekleyerek iş başarınıza katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Buna sunucu konumu seçimi, gelişmiş DDoS koruması ve sizin için doğru bir işletim sistemi seçme esnekliği dahildir.

Sunucu Konumu Seçimi

Sharktech kullanıcıları seçim yapabilir 4 veri merkezi konumu – Los Angeles, Denver, Chicago ve Amsterdam. Bu, hedef kitlenize bir sunucu yerleştirme imkanı sunar.

Sharktech incelemesi: Sharktech sunucu konumu seçimi

Hedef kitlenize en yakın sunucuyu yerleştirmek gecikmeyi azaltır. Bu, web sitesi yükleme sürelerinin önemli ölçüde daha hızlı olduğu anlamına gelir. Yükleme süreleri, web sitenizin başarısının çeşitli yönleri için önemlidir.

Daha hızlı sayfa yükleme süreleri:

 • Düşük hemen çıkma oranları.
 • Daha iyi UX – daha fazla dönüşüm.
 • Daha fazla arama motoru sıralaması ve görünürlüğü.

Genel, sayfa hızı, web sitenize gelen trafikten elde edilen gelirleriniz üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir. Dolayısıyla, bir sunucu konumu seçerken, hedeflediğiniz kitleye yakın olduğundan emin olun.

Gelişmiş DDoS Koruması

Sharktech’in ana satış noktalarından biri, her satın alma işlemine dahil edilen DDoS korumasıdır.

Hangi planı seçerseniz seçin, 60Gbps DDoS koruması dahildir. Bu çeşitli şekillerde çalışır – Sharktech, hiç kimsenin web sitenizin düzgün çalışmasını kesintiye uğratmamasını, her zaman açık kalmasını sağlar ve böylece sizi trafik kaybından korur.

Sharktech incelemesi: Sharktech DDoS koruması

ileri DDoS koruması pahalı bir teknolojidir bu, daha yüksek düzeyde trafik üreten tüm web siteleri için çok önemlidir.

DDoS saldırıları daha sık oluyor ve saatte on binlerce dolara mal olma potansiyeline sahip. Donanım, yazılım güncellemeleri, trafik kaybı, marka değeri ve daha fazlası.

Sharktech, varsayılan olarak DDoS korumasını ekleyerek bu sorunu ortadan kaldırır. Ve bu tüm saygın hosting şirketleri bir örnek almalıdır.

İşletim Sistemi Seçimi

Sharktech, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birden fazla işletim sistemi sunar Linux, FreeBSD, ve Microsoft Windows Server.

Bu, farklı donanıma yatırım yapmak zorunda kalmadan farklı kullanıcılar için birçok olasılık açar. VPS’lerinizin her biri farklı bir işletim sistemi kullanılarak başlatılabilir ve farklı bir amaca hizmet edebilir.

 • Linux hosting sağlayıcıları tarafından kullanılan en popüler işletim sistemidir. Web siteleri ve web tabanlı uygulamalar için harika.
 • FreeBSD Linux’a çok popüler olmayan bir alternatif olarak adlandırılabilir. Daha çok uygulama geliştirme için kullanılır.
 • Windows Server İşletim Sistemi Windows için uygulamalar geliştirmek ve dinamik sayfalar oluşturmak için kullanılır.

Hangi projeye başlarsanız başlayın, Sharktech bunu sizin için doğru işletim sistemini seçmeden herhangi bir kısıtlama olmadan yapma imkanı sunar.

Sharktech Performansı

Sharktech incelememizde performansını da test ettik. Testlerimizi yapmak için bir Chicago veri merkezini seçtik.

Genel olarak, performans oldukça iyi. ABD sunucusu, beklendiği gibi, kendi ülkesinde çok daha iyi bir performans sergiliyor. İyi bir CDN ile yanıt süresi probleminiz olmamalıdır.

sharktech incelemesi

Ve çalışma süresi ve sunucunun genel güvenilirliği gibi diğer şeylere gelince, Sharktech tüm temelleri kapsıyor.

Platformla geçirdiğimiz süre boyunca herhangi bir kesinti ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadık.

Tabii ki, Sharktech’in bu iddiaya yapıştığını görmek güzeldi. Güvenilirlik kesinlikle bu sağlayıcı ile güvenebileceğiniz bir şeydir.

Yanıt süreleri biraz ortalama olsa da, bunun Sharktech’i kullanmanıza izin vermemesine hala izin vermezdik.

Sharktech Fiyatlandırması

Sharktech, 11,95 $ / ay’dan başlayan en ucuz VPS hizmeti için fiyatlandırma ile çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Adanmış sunucuların maliyeti $ 69 / ay. Oyun sunucuları için ayda en az 109 $ ödemeniz gerekir ve 10Gbps sunucuları ayda 839 dolardan başlar.

Sharktech incelemesi: Sharktech fiyatlandırması

Bu Sharktech incelemesinde, daha fazlasına odaklanacağız uygun fiyatlı VPS ve özel sunucu barındırma. Her iki çözüm de son derece güçlüdür ve büyük uluslararası sitelere, web tabanlı uygulamalara ve işletmelere güç sağlayabilir. Büyük bir proje planlıyorsanız, hızla genişleyen sitenizi taşımak istiyorsanız veya bir işletme web sitesine ihtiyacınız varsa – VPS ve özel sunucular doğru çözümlerdir.

Sharktech VPS hosting $ 11.95 / ay’dan başlıyor 1 CPU çekirdeği, 2GB bellek, 30GB disk alanı ve 4 TB bant genişliği için. 4 CPU çekirdeği, 32 GB bellek, 130 GB disk alanı ve 64 TB bant genişliği ile 191,95 $ / ay için daha pahalı VPS planı.

Sharktech incelemesi: Sharktech VPS fiyatlandırması

VPS barındırma hizmetiniz için aşağıdakiler arasından seçim yapabilirsiniz: Linux, Windows ve BSD işletim sistemleri. Ayrıca gelişmiş DDoS koruması ve sunucu konumu seçimi de içerir.

Daha da güçlü çözümlerden bahseden Sharktech, 4 konumunun her biri için birkaç farklı özel sunucu seçeneğine sahiptir.

DDoS sunucularının fiyatlandırması 69 $ / aylıktan 229 $ / aylık. Fiyat ve sunucu konumuna göre sunucu kaynakları da 16GB RAM, 2 TB depolama ve 10 TB bant genişliği ile 48 GB RAM, 2 TB disk alanı ve 10 TB bant genişliği arasında değişir..

Sharktech incelemesi: Sharktech adanmış sunucu fiyatlandırması

Adanmış sunucular gelişmiş DDoS koruması ve premium 7/24 müşteri desteği içerir. Satın alma işlemi sırasında HDD ve SSD disklerinden de seçim yapabilirsiniz – sunucular tamamen özelleştirilebilir. Bir şey olsa da, Sharktech SSD ve HDD diskler için aynı fiyatlandırmayı korur, SSD’yi seçerseniz biraz daha az disk alanı elde edersiniz.

Ayrıca bir cPanel lisansı aylık 10 ABD dolarına mal olacak hoş bir kullanıcı deneyimi ve hostinginizi sezgisel bir kontrol panelinden yönetme imkanı.

Sonuç olarak, Sharktech hem orta hem de büyük projeler için bir dizi uygun fiyatlı seçeneğe sahiptir. Ayrıca ölçeklemek için sınırsız seçeneğiniz olacak.

Sharktech oldukça uygun fiyatlı VPS ve adanmış sunucu barındırma sağlayıcısıdır. Büyük web tabanlı projeler için yüksek korumalı hizmetler sunar ve fiyatlandırmayı minimumda tutar.

Sharktech İncelememi Yaptıktan Sonra

Genel olarak, ne bizim Sharktech inceleme öğrendim oldukça iyiydi. Şirket, güvenli, güçlü ve oldukça uygun fiyatlı barındırma sağlamak için iddialarını sürdürüyor.

Sharktech tarafından sunulan sunucular iyi çalışıyor. Donanım da güncel tutulur – hem güçlü SSD hem de yüksek kapasiteli HDD diskleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ve para için aldığınız kaynaklar cidden iyi.

Genel olarak, ihtiyaçlarınıza uyan bir Sharktech planı bulursanız, denemeye değer olabilir.

Yoksa daha önce kendininkini mi vurdun? Sizde yorumunuzu paylaşın: Sharktech için kendi yorumunuzu yazın..

Artıları

 • Birden fazla paket ve yapılandırma
 • İyi fiyatlandırma
 • Üç işletim sistemi desteği

Eksileri

 • cPanel ekstra ücret
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector