SiteBuilder İncelemesi

SiteBuilder nedir?

SiteBuilder piyasada nispeten hızlı büyüyen bir web sitesi oluşturma aracıdır. Ana endişeleri UI ve temel işlevsellik ile ilgili gibi görünüyor. Ayrıca, sundukları her şey bir platform olarak sorunsuz çalışıyor gibi görünüyor.


Diğer birçok web sitesi üreticisi gibi, aynı zamanda bir sürükle bırak tasarımı, organize bir düzen ve birlikte çalışmak için birçok şablon sunuyorlar.

Bu SiteBuilder incelemesinde,’platformun gerçekte ne kadar işlevsel olduğunu!

SiteBuilder Fiyatlandırması

SiteBuilder 3 tip paket sunar: Başlangıç ​​planı yalnızca Pro $ 3.84 / mo, o zaman Premium var $ 5.99 / mo ve en yüksek plan $ 9.22 / mo.

SiteBuilder planları ve fiyatlandırma

Şimdi tüm planların gözden geçirilmesi:

 • Pro: Plan şu saatte başlıyor: $ 3.84 / mo. Farklı özelleştirilebilir şablonlarla birlikte bir sürükle ve bırak oluşturucu alacaksınız. Ayrıca, bu plan web sitesi istatistiklerini ve ücretsiz bir alan adını içerecektir. Ancak, orada’yakalamak. Bu fiyat ücretini yalnızca ilk faturalandırma döngüsü için alacaksınız. Ve bu paket için normal oran 7.68 $ / ay’dan başlıyor.
 • Ödül: Bu plan size mal olacak $ 5.99 / mo ilk dönem için. Pro planının sunduğu tek şey, tek bir ek özellik – öncelikli destek ile birlikte gelir. Ve bu plan için normal oran 11,98 $ / ay.
 • e-Ticaret: Yalnızca ek bir e-Ticaret mağazasıyla bu plan size mal olacak $ 9.22 / mo. Bu fiyatlandırma elbette bir seferlik indirimli fiyattır. Normal fiyat 18,45 $ / ay.

SiteBuilder fiyatlandırmasındaki şey, gördüğünüz tekliflerin yalnızca ilk dönem için olmasıdır. Bir defalık indirim. Ama sadece bu değil – başka bir yakalama daha var! Bu fiyatlandırma ücretine yalnızca 2 yıllık faturalandırma döngüsüne girerseniz uygun olabilirsiniz.

profesyonelÖdüle-Ticaret
Aylık döngü$ 7.68$ 11.98$ 18.45
1 yıllık faturalandırma döngüsü $ 55.32$ 73.74$ 119.88
2 yıllık faturalandırma döngüsü$ 92.16$ 73.74$ 221,4

Ve yenileme fiyatları daha da yüksek. Örneğin, bir yıllık abonelik için Premium plan 12.29 $ / aylık maliyetle yenilenecektir. Tüm bunlara bakarak, fiyatlandırma gülünç yüksek görünüyor söylemek gerekir. Ayrıca, indirimli fiyatların yanlış reklamı gölgeli ve hatta can sıkıcı.

sitebuilder inceleme fiyatı

Ama izin ver’s planlarına biraz daha derine iner. Bu SiteBuilder incelemesi için tüm özellikler için ayrıntılı bir tabloya sahibiz:

profesyonelÖdüle-Ticaret
Disk alanıSınırsızSınırsızSınırsız
Bant genişliğiSınırsızSınırsızSınırsız
Web sitesi şablonları250+250+250+
Sunucularda kullanılan HDD veya SSD?Hem HDD hem de SSDHem HDD hem de SSDHem HDD hem de SSD
e-Ticaret HayırHayırEvet
Kaç eklenti?789
Ücretsiz otomatik yedeklemelerHayırHayırHayır
Para iade garantisi14 gün14 gün14 gün

SiteBuilder, web sitesi oluşturucu ile birlikte barındırma hizmetleri ile birlikte gelir. Ve bu sınırsız bant genişliği ve sınırsız disk alanı. Ayrıca, ilk yıl için ücretsiz bir alan adı alırsınız ve buna SSL sertifikası dahildir. Ancak kendi alan adınızı bağlamak istiyorsanız, SSL’yi ayrıca almanız gerekir.

Ne hayal kırıklığı yaratıyor, her bir plan ile sadece bir web sitesi yapabilirsiniz. Fiyatlar göz önüne alındığında, bu çok sınırlayıcı görünüyor. Ancak en azından web sitenizde SiteBuilder reklamı olmayacak.

SiteBuilder ile Web Sitesi Oluşturma

Kayıttan sonra,’tüm web sitelerinize erişebileceğiniz ve onları takip edebileceğiniz nispeten basit bir CMS (İçerik Yönetim Sistemi) panosu göreceksiniz. Burada trafik analizlerini ve yüklü uygulamaları bulabilirsiniz.

SiteBuilder Web Sitesi Oluşturma Kontrol Paneli

Ancak bu SiteBuilder incelemesi için web sitesi oluşturucusuna göz atalım.

İlk olarak, şablondan bir şablon seçmem istendi. 250+ şablon koleksiyonu. Ancak daha kolay arama için şablonlar kategorize edilir ve bir kategori arayabilir veya sadece bir arama kelimesi yazabilirsiniz.

Şablon tasarımları görsel olarak güçlü, modern bir görünüme sahiptir. Ancak, söylemeliyim ki, bazıları oldukça benzer görünüyor. SiteBuilder, canlı renkleri ve basit tasarımları destekler. Ama elbette, daha sonra bunları beğeninize göre düzenleyebilirsiniz.

SiteBuilder incelemesi Önerilen Şablonlar

Bir şablon seçtikten sonra, web sitesi oluşturucunun kendisine yönlendirileceksiniz.

Bir cümleyle, editör oldukça organize ve basittir. Elemanlar basitçe sürükleyip bırakarak bir araya getirilir. Ve süreç sorunsuz çalışıyor: öğeler daha iyi bir şekilde örtüşüyor ve daha iyi bir hizalama için referans çizgileri görünüyor.

SiteBuilder Site Editörü

Elemanların ve bölümlerin türlerine gelince, seçim yapabileceğiniz birçok seçenek elde edersiniz. Ve doğal olarak, şablonun renklerini ve yazı tiplerini özelleştirebilirsiniz.

Ayrıca, SiteBuilder bir çok çeşitli stok fotoğrafları size yardım etmek için. Resimler tıpkı şablonlar gibi kategorilere ayrılmıştır ve elbette bunları anahtar kelimelerle arayabilirsiniz.

SiteBuilder Web Sitesi Oluşturma Resim Ekleme

Ekleme “Resim Galerisi” oldukça kolaydır. Aralarından seçim yapabileceğiniz sütun, satır ve ızgara seçenekleri alırsınız. Ayrıca, web sitesinde herhangi bir yere ekleyebilirsiniz.

SiteBuilder size yardımcı olacak bir mobil görünüm sağlar web sitesini mobil uyumlu bir şekilde tasarlayın. Sayfalar telefonlarda ve tabletlerde duyarlı.

SiteBuilder incelemesi Site Editor Mobile görünümü

Genel olarak, web sitesi oluşturucu şablonu özelleştirmek için birçok olasılık sunar. Buradaki tüm varyasyonları ve rahat bir sürükle ve bırak arayüzünü beğendim.

Ayrıca, kendiniz de deneyebilirsiniz – SiteBuilder, içeriye gizlice bakmak için herhangi bir fatura bilgisi gerektirmez.

SiteBuilder Performansı

Bu SiteBuilder incelemesi için web sitesinin performansını da test etmeliyiz. Ve SiteBuilder burada fazla teklif sunmuyor. ortalama tepki süresi 570,5 ms’dir.. Ama bunun nedeni dünyadaki bölgelerde zamanın farklı olması.

SiteBuilder yanıt süresi

En kötü yanıt sonuçları Japonya’daki kullanıcılar içindir. Ama ABD, Londra ve Sidney’de olanlar için gerçekten harika. Web sitenizin ziyaretçilerinin bu bölgelerden olmasını bekliyorsanız, bu iyi bir sağlayıcı olabilir.

Öte yandan, SiteBuilder% 99.9 kesintisiz çalışma süresi vaat ediyor. ancak, yalnızca% 99,97 çalışma süresi sağlar, haftalık neredeyse bir saatlik kesinti süresine dönüşebilir!

Sonuç olarak, SiteBuilder performansı en iyisi değil. Ama diğer web sitesi ana bilgisayarları arasında ortalama tutar.

SiteBuilder Artıları

 • İyi şablonlar: Kaliteli tasarımlarla iyi bir şablon koleksiyonuna sahiptirler. Sadece 250’den fazla şablonu olmasına rağmen, hepsinin şık ve modern bir havası var.
 • Kullanımı kolay: editör süper basit ve aynı zamanda işlevsel. Şablonu düzenlemek için öğeleri sürükleyip bırakmanız yeterlidir.

SiteBuilder Eksileri

 • Sınırlı medya desteği: medya desteği barebone. Yalnızca bazı temel medya içerikleri ekleyebileceksiniz.
 • Yüksek fiyatlı: Söylemeye gerek yok, tüm planları çok pahalı. Fiyatlarına kıyasla sundukları özellikler’yeterli.
 • HTML / CSS erişiminin olmaması: öğeleri sürükleyip bırakabilmenize rağmen,’t HTML / CSS sayfalarına erişemez.
 • Berbat müşteri desteği: canlı sohbetler en kötüsüdür. Dahası, müşteri temsilcileri teknik soruları cevaplayamaz ve ürünler hakkında her zaman kafası karışık gibi görünür.

SiteBuilder İncelemesi: Kaydolmalısınız?

Sorunsuz bir web sitesi istiyorsanız, SiteBuilder sadece sizin için olabilir. Ancak, daha rekabetçi web sitesi tasarımları arıyorsanız, o zaman tavsiye edemem.

Tabii, bir mükemmel işlevselliğe sahip temiz kullanıcı arayüzü. Ama öte yandan, sen’kontrol ve performans değiş tokuşu yapacaktır. Bu nispeten zor bir seçim, bu yüzden kurumsal düzeyde kullanım için SiteBuilder tavsiye etmem. Başlangıç ​​seviyesi tüketiciler için çok uygundur, ancak daha sonra, fiyatlandırma çok yüksek olabilir bunlar için.

Daha düşük fiyatlar için daha iyi seçenekler elde etmek istiyorsanız, piyasadaki en iyi web sitesi üreticilerine göz atmalısınız. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir şey bulabilirsiniz!

Artıları

 • Kullanımı kolay
 • Basit kullanıcı arayüzü
 • Kalite şablonları

Eksileri

 • HTML / CSS’ye erişim yok
 • Sınırlı medya desteği
 • Pahalı, özellikle yenilemeler
 • Kötü müşteri desteği
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector