StableHost İncelemesi

Kötü hosting sağlayıcılarından bıktınız ve ne zaman bıktınız, ne yapıyorsunuz? Google’a gidip ‘Kararlı bir ana bilgisayar’ için arama yapıyorsunuz.

StableHost, kullanıcılarına güvenilir ve uygun fiyatlı hosting sağlamayı amaçlayan bir hosting sağlayıcısıdır. Ölçeklenebilir planları ile hem yeni başlayanlara hem de işletmelere yöneliktir.

Bu StableHost incelemesinde, gerçekten kararlı olup olmadığını test edeceğiz, yoksa sadece büyük bir isim mi. Hadi başlayalım!

Kararlılık Nedir?

2009 yılında başlatılan StableHost oldukça yeni bir web hosting şirketidir uygun fiyatlı web barındırma hizmetleri sunan. SiteBuilder aracının yanı sıra paylaşılan, VPS, bayi ve özel sunucu barındırma hizmeti sunar.

stabilhost incelemesi

Oldukça tam özellikli seçenekler listesi! Tabii ki ResellerClub gibi diğer sağlayıcılar tarafından sunulan hizmet seviyelerine dokunmamak, ancak yine de, bu genel olarak iyi bir liste.

Liste iyi ve tüm bu seçenekler dikkate değer olsa da, biz bir StableHost gözden detaylı bir göz atacağız onun paylaşılan web barındırma hizmetleri.

Bununla birlikte, buna girmeden önce, yarasadan gözüme çarpan birkaç çarpıcı özellik var.

StableHost Barındırma

StableHost, müşterileri için en iyi olanı sağladığını iddia ediyor. Bu, aşağıdakiler gibi çeşitli barındırma özelliklerini içerir yüksek kaliteli sunucular, sınırsız bant genişliği ve kümelenmiş barındırma.

Hadi bir bakalım.

Yüksek Kaliteli Ekipmanlar

stabilhost incelemesi

StableHost donanımını yüksek kalite olarak tanımlıyor.

Tüm sunucuları SSD ile çalışmak 96GB RAM (Rasgele Erişim Belleği) ve Çift CPU’lu (Merkezi İşlem Birimi) (Katı Hal Sürücüsü) ağı.

Bu, StableHost’un teorik olarak üstün hızlar, çalışma süresi ve güvenilirlik.

sınırsız bant genişliği

stabilhost incelemesi

Kararlı ana bilgisayar tüm planlarıyla sınırsız bant genişliği sunar 200Gbps ağda kullanılabilir.

Ve bir çok ana bilgisayar bu özelliği sunarken, hiçbiri aslında sınırsız hosting sunamaz. Aynı şey Kararlı ana bilgisayar için de geçerli.

Sen daha yüksek trafik seviyeleri için ücretlendirilmez, ancak, sunucuları aşırı yüklerseniz, StableHost size ölçeklendirme seçeneği sunar.

Kümelenmiş Barındırma

Kümelenmiş barındırma, daha yüksek kullanılabilirlik, performans ve ölçeklenebilirlik sağlar.

stabilhost incelemesi

Yukarıdaki resme bakarak, G / Ç düğümlerini otomatik olarak yeniden ayırarak, sunucu yükünü akıllıca dengeleyerek ve düğüm yük devretmeyi otomatik olarak önleyerek bunun web sitesi çalışma süresinde gerçekten büyük bir fark yaratacağı görülüyor. Sadece faturaya kadar gelebileceğini umabiliriz!

Kararlı Ana Bilgisayar Fiyatlandırması

StableHost, 3 paylaşılan barındırma planı Başlangıç ​​planının fiyatı ayda 1,75 ABD dolarından başlar. Profesyonel plan $ 3.75 / ay’dan başlar ve en pahalı olan Platin plan size aylık 28.50 $ ‘a mal olur. Başlangıç ​​ve Uzman planları için reklamı yapılan fiyatlandırma yalnızca ilk fatura dönemi için geçerlidir.

StableHost-review-StableHost fiyatlandırma

Her plan size sınırsız bant genişliği ve disk alanı sağlar. Ayrıca en az 1 tam CPU çekirdeği, 250.000 inode, 25 veritabanı ve DDoS koruması elde edersiniz. Ancak, farklılıklar vardır:

 • 1.75 $ / ay için başlangıç ​​planı sadece 1 web sitesi için hosting alır.
 • İle 3.75 $ / ay için profesyonel plan, istediğiniz sayıda web sitesini barındırabilirsiniz.
 • Aylık $ 28.50 için platin plan bir dizi premium özellik içerir – 500.000 inode, 2 CPU çekirdeği, 50 MySQL veritabanı,% 99.99 çalışma süresi, spam filtreleme ve bilgisayar korsanlığı durumunda sistem onarımları.

Fiyatlandırmaya gelince, Başlangıç ​​ve Profesyonel planları yalnızca ilk 1 yıllık fatura dönemi için indirimli. Bundan sonra, normal fiyatı ödeyeceksiniz.

Tabloya bir göz atın, böylece farklı fatura dönemleri için ne kadar tutacağını görebilirsiniz:

Ödeme Süresi / PlanıstarterprofesyonelPlatin
1 ay$ 2,475$ 4,475$ 29.95
3 ay$ 7.44$ 13.44$ 89,85
6 ay$ 14.88$ 26.88$ 179,70
12 ay$ 26.76$ 50.78$ 353,40
24 ay$ 47.52$ 95,52$ 694.80
36 Ay$ 63.00$ 135.00$ 1.026,00

Başlangıç ​​planının düzenli fiyatı 3.50 $ / ay iken, Pro planı düzenli olarak 7.50 $ / ay’dır. İlk yıl için normal fiyattan% 50 indirim elde etmek için kodu kullanmanız gerekir 50OFFYEAR1.

Genel olarak, fiyatlandırma kafa karıştırıcı. StableHost, planların hangi fiyatta yenileneceğini bile belirlemiyor.

Bir kez daha bu küçük numaralar ortaya çıkıyor! Dürüst olmak gerekirse, bu noktada, yaptığımız incelemelerin sayısı göz önüne alındığında, bu artık şaşırtıcı olmamalıdır. Ve değil, sadece hayal kırıklığı yaratıyor.

Farklı fatura dönemi fiyatları bile farklıdır – çok değil, ancak uzun bir plan satın alarak biraz tasarruf edersiniz. Ve herşey önceden ödenmek zorunda. Platinum plan göz önüne alındığında, çok para. Ve Pro planına kıyasla daha fazlasını elde edemezsiniz.

Hangi plan senin için en iyisi?

Aşağıdaki tabloda, planların her biriyle elde ettiğiniz her şeyi listeledik:

starterprofesyonelPlatin
Disk alanıSınırsızSınırsızSınırsız
Bant genişliğiSınırsızSınırsızSınırsız
İzin verilen alan adları1SınırsızSınırsız
Sunucularda Kullanılan SSD veya HDDSSDSSDSSD
SSLBedava ‘"Şifreleyelim" SSLBedava ‘"Şifreleyelim" SSLBedava ‘"Şifreleyelim" SSL
Anti-DDoS KorumasıEvet – 2Gbit / sEvet – 2Gbit / sEvet – 2Gbit / s
Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı KorumaHayırHayırEvet
E-posta hesaplarıSınırsızSınırsızSınırsız
FTP Hesapları50050050
Web Sitesi OluşturucuEvet – SiteBuilderEvet – SiteBuilderEvet – SiteBuilder
Web Sitesi Şablonları100+100+100+
Yardımlı Web Sitesi TransferiDahilDahilDahil
cPanelDahilDahilDahil
Otomatik YükleyiciSoftaculousSoftaculousSoftaculous
Otomatik Yükleyici Komut Dosyaları400+400+400+
Para iade garantisi30 gün30 gün30 gün
Müşteri desteği7/24 Sohbet / Telefon / Bilet 7/24 (Yalnızca Teknik Destek)
Sunucu Konumu SeçimiPhoenix, Chicago, Amsterdam, Stockholm, Singapur
Ücretsiz Otomatik YedeklemelerCPanel’de ÜcretsizCPanel’de ÜcretsizCPanel’de Ücretsiz

Yukarıdaki tablodan da görebileceğiniz gibi, üç plan arasındaki farklar aşağıdaki gibidir:

 • starter – Yalnızca 1 alan adı
 • Platin – 500 yerine 50 FTP hesabı

StableHost’un bunu Platin plan, muhtemelen onların bilgi sayfasında bir yazım hatası mı? Bu iki küçük farklılık dışında, hemen hemen her şey aynı.

Ayıran başka bir şey Platin Geri kalandan gelen plan, Anti-Malware yazılımının ve VIP desteğinin dahil edilmesidir.

Değer arıyorsanız, Pro planı en iyi seçenektir.

Satın Alma Sırasında ve Sonrasında İlk İzlenimler

Kaydolurken hangi sunucuyu seçeceğinize karar verirken, "Kümelenmiş Barındırma" önceki bilgiler. Sadece iki sunucunun, Phoenix ve Stockholm’ün bunu sunduğunu fark ederek, Stockholm sunucularını kullanmaya karar verdim.

stabilhost incelemesi

Vardı satın alma sırasında gizli ücret yok.

Ödeme sürecini bıraktıktan sonra, barındırma kontrol panelime indim.

İlk düşüncem şuydu: "Bunu daha önce nerede gördüm?". Peki cevap? Buraya. Aynı gösterge tablosunu kullanan iki şirketi görmek o kadar garip değil, ama bana garip gelen şey, StableHost ve Tsohost arasında birkaç benzerlik olması. Temel olarak, her ikisi de üstün performans konusunda övünüyorlar. Ben de çok StableHost’un unutulmaya giden Tsohost yolunu izleyip izlemediğini veya benzerliklerin burada bitip bitmediğini görmek.

stabilhost incelemesi

Gösterge tablosundan devam ederek, denenmiş ve güvenilir cPanel. Bir ev sahibi, cPanel’in sunduğu şeylerden daha iyi bir panel yapmanın neredeyse hiçbir yolu olmadığını fark ettiğinde her zaman seviyorum. Yani burada StableHost sahne!

Biz bir standart ile sağlanan ‘kağıt fener’ cPanel temasıyla başlayabilirsiniz, ancak cPanel ayarları bölümünde özelleştirme seçenekleri vardır.

stabilhost incelemesi

Anlaşıldığı üzere, StableHost burada gerçekten kapsamlı bir iş çıkardı. kazandım’t Resimlerdeki tüm seçenekleri göstermez, aksi takdirde bu inceleme bir resim kitabına dönüşür. Ancak, kişisel favorilerimden ve öne çıkanlarımdan bazılarına dikkat çekeceğim.

 • Softaculous Uygulama Yükleyici (WordPress’ten SEO geliştirmelerine kadar 400’den fazla kurulum mevcuttur)
 • IP Engelleyici (Kalayda ne yazıyorsa)
 • Dosya Yöneticisi (Yine, kendi kendini açıklayıcı. Sitenize resim ve dosya eklemek için gerçekten yararlı’s arka ucu)
 • Açık bilet (Burada, doğrudan cPanel’den destek biletleri açıp gönderebilirsiniz, kontrol paneline geri dönmenize gerek yoktur!)

cPanel işleri gerçekten oldukça basit hale getirir ve kendi çözümünüzün daha iyi olduğuna dair mutlak güveniniz yoksa, her barındırma sağlayıcısının bunu kullanması gerektiğine gerçekten inanıyorum.

Kararlı En Yüksek Performans

StableHost incelemesinin bu bölümünde performansını test edeceğiz:

 • evsahibi’s hız küçük bir web sitesi barındırma
 • Sunucu’Genel çalışma süresi ve performansı

Bunun için StableHost ile satın alınan kümelenmiş paylaşımlı barındırma hizmeti belirledik ve farklı web siteleri kurduk.

Düşük Bakım Sırasında Sabit Hız

Performans değerlendirmesinin bu kısmı için, gerçekten basit bir HTML sitesi oluşturmak için kod düzenleyicisini kullandım. Toplamda 30’dan az kod satırı vardır. Yani hiçbir ana bilgisayar bu tür siteleri yüklerken herhangi bir sorun yaşamamalı.

Stablehost incelemesi

Ve StableHost başarılı oldu. Kararlıydı. Gerçi bizim aracımız sunucuları B işareti ile derecelendirdi, sonucun harika olduğunu söyleyebiliriz. ABD ve Avrupa 200 metreden fazla tırmanmıyor, bu harika. Diğerleri de 553ms’lik sektör ortalamasının altında.

stabilhost incelemesi

Sonuçta, sonuç, çoğu zaman, ucuz barındırma için aldığı kadar iyi!

StableHost Genel Çalışma Süresi ve Performans

StableHost, Başlangıç ​​ve Profesyonel planları ile% 99,9 kesintisiz çalışma süresi vaat ediyor. Testlerimiz sırasında, % 100 çalışma süresini korudu. Bu, StableHost’un herhangi bir mikro kesinti süresi yaşamadığını gösteren harika bir sonuçtur..

Hız iyiydi, ama özellikle özel bir şey. Ortalama 438ms – endüstri ortalamasının biraz altında. İlginç olan, hızın, özellikle etkileyici olmasa da, inanılmaz derecede istikrarlı olması.

stabilhost incelemesi

Peki, kümelenmiş barındırma, işe yaradı mı? Muhtemelen! Kesinlikle bize harika bir güvenilirlik ve çalışma süresi verdi, ancak çok fazla fark yaratmadı, sunucu hızı söz konusu olduğunda görünüyor.

StableHost Müşteri Desteği

StableHost 24/7 bilet, canlı sohbet ve telefon desteğine sahiptir. Ayrıca, bir destek temsilcisiyle sohbet etmemeniz durumunda bir bilgi tabanı bulacaksınız..

Ama daha da önemlisi, bunların hepsi nasıl performans gösteriyor.

Bu nedenle, StableHost incelemesinin bu kısmı için birkaç telefon görüşmesi yaptık, birkaç mektup yazdık ve değerlendirmek için bilgi tabanını araştırdık:

 • Telefon Desteği
 • Biletleme Sistemi
 • Bilgi tabanı

Peki nasıl geçti? Ayrıntıları kontrol edin!

Biletleme Sistemi

Geleneksel olarak, biletleme yolu bu olmuştur. Güçlü ve hızlı canlı sohbet sistemlerinin kullanılmasından bu yana biraz soluklaştı. Ancak, ayrıntılı veya teknik herhangi bir şey için, biletler yine de teknisyenler ve kullanıcılar tarafından tercih edilir.

stabilhost incelemesi

Ancak, StableHost yakın zamanda canlı sohbet sistemini tanıttı. Test etmeden önce, bilet destek bölümüne geçiyorduk. Peki nasıl performans gösterdi?

Kısa cevap: İyi ve kötü.

Açıklayayım. StableHost 7/24/365 biletleme desteği sunar bir tek teknik sorunlar için. Bu nedenle, benim gibi, bir hesaba kaydolduğunuzda ve daha fazla doğrulama için beklemeye alındığınızda, faturalandırma ekibinin şu anda çalıştığı için dua etmelisiniz.!

Peki, satın alma 6 PM MST’de yapıldığı için beni biraz döngüye sokan 9 AM-5PM MST çalışıyorlar. Oturdum ve bir şeyin değişeceğini umuyordum ama ne yazık ki hayır, ertesi gün sabah 9’a kadar bir yanıt ve aktivasyon alamadım.

Flip tarafında, gerçekten garip bir sorunla karşılaştığımda, Biletleme yanıtı iyi ve çok hızlıydı. Hesabımı ayarladıktan sonra cPanel seçeneklerine göz atıyordum ve StableHost’un sayfalarında bahsettiği SiteBuilder eksik gibi görünüyordu.

Gösterge tablosunu kontrol ettim, hiçbir şey. CTRL + F kullandım ve aradım "Site oluşturucu" kayıtsız kalmam durumunda hiçbir şey. Bu yüzden devam ettim ve destek için bir bilet gönderdim. İşte bu konu:

Stablehost incelemesi

Tuhaf, değil mi? Şu anda baktığımız şey destek bileti olmasına rağmen ve StableHost bununla iyi bir iş çıkardı. Yanıt oldukça hızlıydı, ancak ilk yanıt, kendi ana sayfasında olmasına rağmen SiteBuilder tarafından ne demek istediğimi tam olarak anlamıyor gibi görünüyordu!

Telefon Desteği

Bu bir StableHost incelemede göstermek biraz daha zordur. Her ikisi de ABD’de olmak üzere iki telefon numarası sunarlar. Bu yüzden devam ettim ve aradım!

Birkaç dakika bekledikten sonra bir ajana bağlandım. Paylaşılan barındırma paketlerinde neler olduğu hakkında birkaç soruyu sordum (‘Sunucularınızda SSD veya HDD kullanıyor musunuz?’) ve genellikle çok kibar olmamaya çalıştı. O’Bunu yapmak hoş değil, ama desteğin nasıl desteklendiğine dair iyi bir test.

Ve iyi, ayağa kalktılar! Profesyonel ve kibar ve bilgilendirici.

Bilgi tabanı

Bilgi tabanının kendisi özellikle kapsamlı değildir. İçerdiği bilgiler yine de değerli ve doğrudur. Ne yazık ki, aradığınızı bulmak çok güzel ya da kolay değil.

Stablehost incelemesi

Hırsızlığa Karşı Güvenlik Değerlendirmesi

StableHost incelemesinin son testi için, kimse fark etmeden kendi hosting hesabımı çalmaya çalışacağım. Bunu yaparken, StableHost’un güvenliği ne kadar ciddiye aldığını öğreneceğim.

İlk olarak, mümkün olduğunca çok sayıda yanlış şifre girerek hesabıma girmeye zorla ve mümkün olduğunca çabuk. Gerçekten güvenli bir sistem, bunun muhtemelen bir hesaba erişmeye çalışan bir bot olduğunu ve bazı ekstra doğrulama adımlarını atacağını fark eder. Ve Kararlı?

İyi, 30 yanlış denemeden sonra doğru kimlik bilgileriyle giriş yaptım ve hepsi buydu. Bu kadar kolay. Ek doğrulama için birçok basit seçenek olduğu düşünülürse, herhangi bir streç için ideal değildir.

Sonra, canlı sohbet desteğinden bazı bilgiler çekmeye çalıştım. Onlara her zamanki bahaneyi söyledim (‘Ah, çok üzgünüm, e-posta gelen kutuma erişimi kaybettim, bu yüzden şifre sıfırlama alamıyorum!’) Ve kaybolacaklarını umdum.

Yapmadılar. Satın alma belgesinin yanı sıra kimlik doğrulamasını da göstermem istendi.

StableHost – Karar

Bu Stablehost incelemesinin özetinde, şunu söyleyebilirim ki StableHost iyi bir hosting sağlayıcısı. Özellikle yeni başlayanlar için. Ayrıca çok etkileyici StableHost, dünya genelinde 5 sunucu konumu seçeneği sunuyor!

Ancak, muhtemelen bazı sorunlarla karşılaşacaksınız – satış öncesi canlı sohbet desteği ve çok ortalama yanıt süreleri yok.

Fiyatlandırma da kafa karıştırıcı.

Giriş seviyesi planlarının fiyatları iyi olmasına rağmen, Platin plan korkunç bir şekilde overpriced hissediyor aslında sundukları için.

Ne düşünüyorsun? Geçmişte StableHost kullandıysanız veya şu anda ödeme yapan bir müşteriyseniz, düşüncelerinizi bize bildirin!

Artıları

 • % 100 Çalışma Süresi
 • Kararlı Performans
 • İyi Bilet Desteği

Eksileri

 • Kafa karıştırıcı Fiyatlandırma Yapısı
 • Platin Plan Overpriced
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me