StartLogic İncelemesi

StartLogic hosting piyasasında ortalama bir üne sahip görünüyor. Daha önce, StartLogic paylaşılan barındırma ile birlikte VPS hosting teklif etti. Ancak, artık yalnızca paylaşılan barındırma üzerinde odaklanıyorlar.


Bu StartLogic incelemesi, bu sağlayıcının neler yapabileceğini veya yetersiz olduğunu gösteriyor. Belki de sağlayıcı barındırma için seçim olabilir? İyi olup olmayacağını öğrenelim!

StartLogic nedir?

StartLogic, 100.000’den fazla müşterisi olan ABD merkezli bir hosting şirketidir. Şu anda, paylaşılan ve VPS barındırma üzerinde odaklanıyor ve aynı zamanda alan adları sunuyor.

startlogic inceleme planları

StartLogic’in kurucusu, iPower’ı kuran Thomas Gorny’dir. Lansmandan sonra StartLogic, birçok popüler barındırma sağlayıcısından sorumlu lider Endurance International Group ile birleşti. Ancak, hâlâ bağımsızlık düzeyi var.

StartLogic, paylaşılan barındırma hizmeti için üç tür plan sunar. Ne yazık ki, öyle değil’Özel veya bayi barındırma gibi diğer barındırma hizmetleri.

Özetle, esnek planlar sunmuyorlar, bu bir hayal kırıklığı. Ancak, sundukları tek barındırma hizmetinden önemli bir çıktı beklemeliyiz.

Bu StartLogic incelemesi için,’paylaşılan barındırma paketlerinin neler sunduğunu görün.

StartLogic Fiyatlandırması

StartLogic’in üç teklif planı vardır: $ 5.99 / mo Pro ve Supercharge gelişmiş planları ile daha pahalı hale geliyor.

startlogic inceleme fiyatlandırması

Üç planın tümüne hızlı bir göz atalım:

 • ekspres$ 4.50 / mo (2 yıllık bir abonelikle). 5GB alan ve 100GB bant genişliği sağlar. Bir alana izin verir ve bir web sitesi oluşturucu içerir. Bu plan, yeni başlayanların hızlı bir şekilde çevrimiçi olmaları için uygundur.
 • profesyonel$ 5.99 / mo (2 yıllık bir abonelikle). Sınırsız disk alanı ve bant genişliği ve etki alanları. Bu plan, tam e-Ticaret özelliklerine ve 10 MySQL veritabanına sahiptir. Profesyonel plan blogcular, portföyler ve küçük işletmeler içindir.
 • Supercharge$ 8.99 / mo (2 yıllık bir abonelikle). Pro özelliklerinin yanı sıra, bu planın sınırsız MySQL veritabanı ve ayrıca Weebly e-Ticaret’i vardır. Daha fazla güvenlik sunan bu plan, e-Ticaret ve daha yüksek trafiğe sahip siteler için daha uygundur.

StartLogic, reklamı yapılan fiyatlar yalnızca uzun bir abonelik dönemi için satın alırken geçerli olduğunda düzenli bir numara kullanır.

Burada seçim yapabileceğiniz dört abonelik süremiz var. Ödeyebilirsin aylık veya 12, 24, 36 ayda bir. Uzun vadede aylık maliyet düşer.

Örneğin, Ekspres planı $ 4.50 / mo ama bu iki yıl için kayıt olmanın maliyeti. Aylık gitmek isterseniz, fiyat 5,99 $ / ay olacaktır. Yıllık – 4.99 $ / aylık tüm planlarla.

startlogic inceleme fiyatlandırma şartları

Ve sonra var yenilemeler. Dolayısıyla, ilk döneminiz sona erdiğinde, plan aynı dönem için otomatik olarak yenilenecek, ancak ‘normal’ fiyatlandırma ile.

Bu biraz daha pahalı.

Her bir plan ve dönem için fiyatın ne kadar arttığına dair sabit bir yüzde yoktur. Ancak, örneğin, bir yıllık Pro planının maliyeti 83,88 ABD dolarıdır ve yenileme aynı dönem için 119,76 ABD doları olacaktır.

Ancak, bu fiyatlar için gerçekten sunulanlara bir göz atalım. İşte tüm StartLogic planlarını ve ana özelliklerini içeren bir tablo.

ekspresprofesyonelSupercharge
Disk alanı5 GBSınırsızSınırsız
Bant genişliği100 GBÖlçeklenebilirÖlçeklenebilir
Barındırılan siteler1SınırsızSınırsız
SSLPaylaşılan SSLPaylaşılan SSLPaylaşılan SSL
E-posta hesapları5SınırsızSınırsız
Müşteri desteği7/24 canlı sohbet, bilet, telefon7/24 canlı sohbet, bilet, telefon7/24 canlı sohbet, bilet, telefon
Ücretsiz otomatik yedeklemelerGünlükGünlükGünlük

Ne harika, StartLogic kullanır SSD sunucuları ve bunlar HHD’lerden daha güvenilirdir. Sen’Ayrıca barındırma planı ile ücretsiz bir alan olsun. Ve planla birlikte ücretsiz bir SSL sertifikası da geliyor.

Web sitesinin kendisi hakkında konuşma, her planda bir web sitesi oluşturucu bulunur. Bunlar SiteExpresso veya Weebly olabilir. Her ikisi de sürükle ve bırak web sitesi kurucularını kullanmak kolaydır. Harika görünümlü web siteleri yapmak için modern görünümlü şablonlarla birlikte gelirler.

StartLogic inceleme web sitesi oluşturucu

Tüm planlara bakıldığında, en ucuz seçenek Express’in çok az kaynağı var. Ancak, çevrimiçi varlıklarına yeni başlayan kullanıcılar için 5 GB alan içeren bir sayfa yeterli olabilir.

Sınırsız disk alanı ve bant genişliği için Pro veya Supercharge ile gitmelisiniz. Bunlar ayrıca sınırsız FTP ve E-posta hesaplarıyla birlikte gelir. Burada e-ticaret özelliklerini, Java ve Power eklentileri için seçenekleri ve web sitesi trafik istatistiklerini bulacaksınız.

Genel olarak, StartLogic oldukça karmaşık bir fiyatlandırma sistemine sahiptir, ancak planların kullanışlı özellikleri vardır. En azından daha yüksek fiyatlı planlar.

Her neyse, StartLogic ihtiyaçlarınız için uygun değilse, 30 günlük para iade garantisi.

Artıları

O’s StartLogic’in gerçek performansını yargılama zamanı. Teklifle ilgili yalnızca birkaç planla, bu sağlayıcıdan olağanüstü kalitede çıktılar bekliyoruz. İzin Vermek’iddia ettiklerini gerçekten teslim edip edemeyeceklerini görmek.

Uygun Yanıt Süresi

StartLogic ortalama 440.5ms hızındadır, bu da iyidir. Piyasadaki diğer barındırma sağlayıcılarıyla karşılaştırıldığında bu yanıt süresi olağanüstü değildir, ancak gerçekten iyi.

Standart yanıt süresi yaklaşık 500 ms’dir ve StartLogic bundan daha hızlıdır. Değildim’t Orta düzeyde bir hosting şirketinden bu çıktıyı beklemek.

Mükemmel Çalışma Süresi

Diğer birçok hosting şirketi gibi StartLogic de% 99,99 çalışma süresi sağladığını iddia ediyor. Ancak, onları kontrol ettikten sonra, vaatlerinden çok uzak olmayan% 99,98 çalışma süresi sağlayabileceklerini buldum. Her ne kadar sadece paylaşılan barındırma planları sunsalar da, yine de bu çıktı seviyesiyle bu birçok kullanıcı için uygun bir sağlayıcı olabilir.

Eksileri

Kötü Müşteri Desteği

Müşteri desteğinin kalitesini kontrol etmek istedim. o’Bu yüzden potansiyel bir müşteri olarak sohbet portalları aracılığıyla onlarla iletişime geçtim. Ancak, şimdiye kadarki en kötü deneyimlerimden biriydi. Ve biraz tecrübem var…

Satış temsilcisi’sundukları planlar hakkında bilgi sahibi olamazlar. Temsilci bana çoğunlukla ana web sitesindeki tekliflerle çelişen yanlış bilgi verdi.

Çelişkiler hakkında sorduğumda, temsilci beni daha da karıştırdı.

Özetle, müşteri desteği kesinlikle güçlü yönlerinden biri değildir. Ve bilgili bir desteğe ihtiyacınız var ve her zaman hazır olun!

CPanel yok

Sadece hostinge odaklanmış bir şirketten,’özelliklerin en iyisini beklemek normaldir. Ancak, planların bir cPanel’i yoktur. Bunun yerine, vDeck’i tek tıklama yükleyici Mojo Marketplace ile sunuyorlar. Mojo Marketplace yalnızca 73 yükleyici komut dosyası sağlar ve bu oldukça sınırlayıcıdır.

Yani, bu StartLogic tarafından başka bir hayal kırıklığıydı.

Pahalı yenilemeler

Barındırma sağlayıcılarının yenilemeler için daha fazla ücret aldığı yeni bir şey değil. İlk terim, müşterinizin hizmetleri daha uygun bir fiyata denemesine izin vermektir. Ancak, StartLogic yenilemeleri çok yükseldi.

DDoS veya kötü amaçlı yazılımdan koruma koruması yok

Bu güçlü bir dezavantaj! Web sitesi güvenliği, bir barındırma sağlayıcısının sunduğu temel özelliklerden biridir. Ancak StartLogic bunları içermez. Bunun yerine, DDoS ve kötü amaçlı yazılımdan korunma ayrı ürünler olarak satın alınabilir. Bu yapmak için gölgeli bir fiyatlandırma hilesi!

StartLogic Dergisi: İhtiyaçlarınızı Karşılayabilir mi?

O’StartLogic olup olmadığını tavsiye etmek zor. Sağlayıcının gölgeli bir fiyatlandırma sistemi vardır ve bazı temel özelliklerin ayrıca satın alınması gerekir.

Bu nedenle, StartLogic daha büyük bir kitle için esneklik sunmuyor. Düşük trafikli bir web sitesine ev sahipliği yapmak veya minimum özellikler istiyorsanız, adil bir yanıt süresine ve iyi çalışma süresine sahip oldukları için bunlara gidebilirsiniz. Aksi takdirde onları tavsiye etmem.

Daha iyi bir barındırma sağlayıcısı istiyorsanız, şimdi diğer incelemelere göz atın.

Artıları

 • Harika çalışma süresi
 • SSD sunucuları

Eksileri

 • Kötü müşteri desteği
 • Zor fiyatlandırma sistemi
 • Pahalı yenilemeler
 • Kötü amaçlı yazılım koruması yok

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector