TemplateToaster İncelemesi

Yüzlerce web sitesi oluşturucusunun bulunduğu bir nesilde, işletmeniz için doğru olanı seçmek zor olabilir. TemplateToaster, ‘en iyi çevrimdışı web sitesi oluşturucu’.


Fakat en iyi çevrimiçi web sitesi üreticileri ile rekabet edebilir? Ve müşterileri için benzersiz bir şey sunabilir mi??

TemplateToaster incelememizde, bu şirketi test edeceğiz.

TemplateToaster nedir?

TemplateToaster 2008 yılında kuruldu ve o zamandan beri sürekli gelişiyor. TemplateToaster’ın basit sürükle ve bırak tasarımı ile ve seçim için birden fazla CMS tema oluşturucu, mükemmel web sitesi oluşturmak sorun olmamalı.

TemplateToaster - Ana Sayfa

Ancak sağlayıcı bazı kartlar var bu daha da ilginç hale getirebilir.

TemplateToaster – İlk Bakış

TemplateToaster hakkında dikkat edilmesi gereken ilk şey, değirmen sitesi oluşturucusunun çalıştırılmamasıdır. Çevrimdışı bir araç CMS programları için şablonlar ve temalar oluşturmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır her türlü.

TemplateToaster ile aşağıdaki platformlardan herhangi biri için şablonlar tasarlayabilirsiniz:

 • WordPress
 • Joomla
 • Drupal
 • manyeto
 • PrestaShop
 • WooCommerce
 • VirtueMart

Deneyimli bir programcıysanız, ihracat oluşturduğunuz şablonlar ham HTML kodu olarak.

Yükleme ve TemplateToaster kullanmak oldukça basittir. TemplateToaster web arayüzü güzel bir şekilde düzenlenmiştir. TemplateToaster’ı nasıl indirip yükleyeceğinizi bulmak kolaydır.

TemplateToaster - CMS

TemplateToaster’ı başlattığınızda deneyiminiz, hangi sürüme bağlı olduğunuza bağlı olarak değişir. Biraz var TemplateToaster ve Professional sürümü arasındaki farklar.

TemplateToaster - Sıfırdan Git

Ancak önemli bir farklılaştırıcı, Profesyonel sürümün şablonunuzu sıfırdan oluşturmaya başlayın.

Profesyonel sürümü indirip test ettiğimizde, sunduğu esneklikten hemen etkilendik. Birçok widget alanı ve modül konumu / bölgesi var içeriği yerleştirmen için.

Bana hemen sıçrayan bir başka şey de TemplateToaster’ın yalnızca Windows bilgisayarlarla uyumludur.

Apple ve Linux hayranları odadan ayrıldı.

Yani, işletim sistemi söz konusu olduğunda biraz kısıtlama var. Ama aslında Mac’te çalıştırabilirsiniz tüm sorunlardan geçmeye istekli iseniz Windows emülasyonu ile.

TemplateToaster Fiyatlandırması

TemplateToaster iki çeşittir: Standart ve Profesyonel sürüm. Her biri için sadece bir kez ödeme yapmanız gerekir – daha ucuz varyant bir kerelik 49 $ ve Professional sürümü 149 $ fiyatla geliyor. TemplateToaster ayrıca sınırsız ücretsiz deneme sunuyor.

TemplateToaster - Fiyatlandırma

Tam olarak ücretli sürümler gibi çalışır. Tek fark, dışa aktardığınız şablonların üzerine filigran koymasıdır. Oh, ve gelecekteki değişiklikler için projeleri kaydetmenize izin vermeyecek.

Bu fiyatlar diğer web sitesi üreticilerine kıyasla pahalı görünebilir. Şunu hatırlamalısın TemplateToaster gerçekten tamamen farklı bir kullanım durumu için tasarlanmıştır.

TemplateToaster - Yazılım

Geleneksel web sitesi oluşturucuları, tek seferlik harika görünümlü bir site oluşturmanıza olanak tanır. Ancak TemplateToaster yeniden kullanılabilir bir tema oluşturmanıza izin verin yapabileceğin birden çok web sitesine yükleyin veya para kazanın.

iki basım arasındaki temel fark Professional sürümünde yer alan ‘sıfırdan başla’ işlevidir.

TemplateToaster - WordPress Destek

Standart sürümde, yaptığınız her şeyi TemplateToaster’ın örnek temalarından birine dayandırmanız gerekir. Bunun anlamı tam bir yaratıcı kontrol sağlamak istiyorsanız bu en iyi seçenek değildir.

TemplateToaster - Temalar

Standart planın hala birkaç avantajı var ve muhtemelen küçük işletme ortamlarında kullanım için mükemmel.

Yukarıdaki tablo, standart plandan çıkartılan diğer bazı önemli özellikleri göstermektedir: widget alanları / bölgeleri, ek görüntü düzenleme veya e-Ticaret desteği içermez.

Standart (49 $)Profesyonel (149 $)
Bant genişliğiSınırsızSınırsız
Şablon Sayısı100+100+
DestekÖzel ürün desteği ve canlı sohbetÖzel ürün desteği ve canlı sohbet
Ücretsiz Alan AdıHayırHayır
Özel Modül konumlarıHayırEvet
HTML Başlığı etiketleriHayırEvet
e-TicaretHayırEvet

ancak, bu özellikleri kullanmayacaksanız, profesyonel paket için fazladan 100 $ talep etmenin bir anlamı yok.

TemplateToaster, üreticisinin hem standart hem de profesyonel sürümlerini sunar ve ücretsiz deneme sürümü, bunu test etmek için harika bir yoldur.

TemplateToaster Kullanımı Kolay mı?

TemplateToaster’ı gerçekten kullanma zamanı geldiğinde, içtenlikle etkilendiğimizi söylemeliyiz. Düzenleyici düzeni Microsoft Office’e benzeyecek şekilde tasarlanmıştır, bu yüzden nasıl kullanılacağını öğrenmek hızlı ve sezgisel geldi.

TemplateToaster - Ekran Görüntüleri

Excel veya Word ile çalıştıysanız, bu düzeni tanıdık ve gezinmesi kolay bulacaksınız. İhtiyacınız olan her şey üst çubuktaki yerlerde.

Sürükle ve bırak tasarımı sayesinde, karmaşık şablon öğeleri eklemek isteseniz bile, TemplateToaster’ı kullanmak için herhangi bir kodlama dili öğrenmeye gerek yoktur.

TemplateToaster - Ekran Görüntüleri

Biz kesinlikle takdir! Sitenizin nasıl göründüğüne ve hissettiğine ilişkin diğer önemli ayarları değiştirmek de kolaydır. Örneğin, renk düzenini değiştirmek için yalnızca Renk Düzeni Galerisi’ne girin ve istediğiniz gölgeye tıklayın.

Tabii ki, herhangi bir koda ihtiyacınız olmadığı için, onu kullanamayacağınız anlamına gelmez. CSS, JavaScript veya PHP’yi kolayca düzenleyebilirsiniz özel bir görünüm veya özellik sunmak için web sitesi şablonunuzun bir parçası.

TemplateToaster - Ekran Görüntüleri

Yani, her iki dünyanın en iyisi, kodlama bilgisi olan veya olmayan güzel bir web sitesi şablonları oluşturabilirsiniz.

TemplateToaster web sitesi oluşturucuları araç çubuğu Word’lere gerçekten benziyor, bu yüzden her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız ve kullanımı kolay.

TemplateToaster Desteği

Masaüstü uygulaması olmak, TemplateToaster hala bilet veya Livechat ile 7/24 müşteri destek seçenekleri sunuyor. Çoğu durumda biletinize bir saat içinde yanıt verdiğinizi tespit ettik. Buradaki destek ekibi aslında yaşadığınız sorunları çözmeye çalışıyor.

TemplateToaster - Destek

Bilet veya Livechat ile düzenli olarak destek alma yolları dışında, TemplateToaster oldukça kapsamlı bilgi tabanı ve dokümantasyon sunar. Desteklediği hemen hemen her içerik yöneticisi sistemi için yükleme, yükleme ve yapılandırma talimatlarını bulabilirsiniz.

TemplateToaster - Talimatlar

Daha görsel öğrenenler için çok sayıda video eğitimi mevcut. WordToress, PrestaShop ve Drupal gibi TemplateToaster ile oluşturulmuş bir temanın en sevdiğiniz CMS’ye nasıl oluşturulacağını veya yükleneceğini açıklıyorlar.

TemplateToaster - Video Desteği

Tüm bunların dışında, yazılımın kendisinin nasıl kullanılacağına dair video demoları da alırsınız. Ve forumu unutma, tasarımcılarınızla çok çeşitli konuları tartışabilirsiniz..

Çevrimdışı bir web sitesi oluşturucusu için nadiren oldukça fazla öğretici ve hatta 7/24 müşteri desteği alıyorsunuz.

TemplateToaster İncelemesi – Son Düşünceler

TemplateToaster ile bir şablon tasarlamayı son derece basit bulduk. Linux veya Mac’i desteklemese de, yine de etkileyici bir uyumlu CMS platformları listesi sunuyor.

Eğer ilgileniyorsanız, size kesinlikle tavsiye ediyoruz sınırsız ücretsiz denemesinden yararlanın sizin için doğru seçenekse çözmek.

TemplateToaster harika:

Kendiniz veya satılık çevrimdışı güzel ve duyarlı web sitesi şablonları oluşturmak istiyorsanız.

TemplateToaster’ı denerseniz, lütfen kendi TemplateToaster yorumlarınızı ve deneyimlerinizi aşağıda bırakmaktan çekinmeyin.

Artıları

 • CMS temaları
 • Sınırsız deneme
 • Sıfır kodlama
 • İyi müşteri desteği

Eksileri

 • Overpriced planlar
 • Mac uyumlu değil
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector