THCServers İncelemesi

Değil binlerce büyük hosting sağlayıcıları değilse. Ancak, bazıları endüstrideki en büyük balıklar kadar ünlü değildir. Ama bu onları daha az iyi yapmaz.


Ve bu THC Sunucuları için de geçerli.

Küçük hosting sağlayıcısı, yeni başlayanlar ve web hosting profesyonelleri için güvenilir, yüksek performanslı ve ölçeklenebilir bir hizmet sunar. Uygun fiyatlı başlangıç ​​planları, kişisel veya küçük işletme web sitelerini kolayca başlatmanıza izin verirken, tonlarca ölçeklenebilirlik seçeneği,.

Bu THCServers incelemesinde, gerçekte ne kadar iyi olduğunu öğrenmek için sağlayıcının performansını ve özelliklerini test ettik.

THCServers nedir?

THCServers, 2013 yılında rahatlatıcı adıyla gelmek için çok fazla kalp çeken iki üniversite arkadaşı tarafından oluşturulan nispeten yeni bir web barındırma hizmetidir..

Nadiren küçük bir şirket olarak, bugüne kadar 20’den az çalışanı var.

THCservers İncelemesi Hakkımızda

Küçük ölçekli bir web barındırma kullanmak ya iyi ya da kötü bir şey olabilir: bazı küçük web barındırma kişiselleştirilmiş müşteri desteği sunmak için kendi boyutundan yararlanırken diğerleri güvenilir bir barındırma deneyimi sağlamak için çok az teknik personel var.

Peki THCServers hangi kategoriye giriyor??

THCServer Fiyatlandırması

THCServers, 4 farklı plan teklif: $ 1.95 / ay Geek planı, $ 3.95 / ay Nerd paketi, $ 5.95 / ay Freek seçeneği ve ayrıca nihai plan için 20.95 $ / ay.

THCServers incelemesi: THCServers fiyatlandırması

Tüm planlar, varsayılan olarak büyük bir özellik paketi içerir. Bu ücretsiz SSL, günlük yedeklemeler, DDoS koruması, spam filtreleme ve sınırsız bant genişliği. Peki diğer özellikler nelerdir?

 • 1,95 $ / aylık Geek 1 web sitesi, 2 GB disk alanı ve 5 e-posta hesabı içerir.
 • Nerd $ 3.95 / ay için 5 web sitesine ev sahipliği yapar, 10 GB disk alanı ve 10 e-posta hesabı içerir.
 • Freek $ 5.95 / aylık sınırsız web sitesi, e-posta barındırır ve 25 GB disk alanı içerir.
 • 20,95 $ / aylık için nihai sınırsız web sitesi ve e-posta için 120 GB disk alanı içerir.

THCServers, özellikle en ucuz planla, disk alanı açısından oldukça sınırlayıcıdır. Öte yandan, küçük bir kişisel web sitesi için mükemmel olacak.

Burada her bir planın tüm teknik detaylarını karşılaştırabilirsiniz:

Geekinek öğrenciFreeknihai
Disk alanı2GB10GB25GB120GB
Bant genişliğiUnmeteredUnmeteredUnmeteredUnmetered
Alan Sayısı15SınırsızSınırsız
E-mail adresleri510SınırsızSınırsız
SSL DahilEvetEvetEvetEvet
Web Sitesi OluşturucuEvetEvetEvetEvet
Otomatik YedeklemelerGünlükGünlükGünlükGünlük
Müşteri desteği7/24 canlı sohbet ve biletler

Bütçe fiyatlandırma muhtemelen bu THCServers incelemede bulduğumuz en etkileyici şeydir. Ölçülmemiş bant genişliği ve tonlarca premium özellik için ayda sadece 1,95 dolar, Geek paketi gerçekten iyi bir değer sunuyor. Küçük kişisel ve ticari web siteleri için uygun olmalıdır.

Ancak, sunucunuzdan birden fazla etki alanı veya site çalıştırmak istiyorsanız Nerd veya Freek planlarını göz önünde bulundurmalısınız. Birden çok alan adı barındırma desteği ve aynı zamanda ucuz.

Eklenecek daha çok şey varsa, gizlilik bilincine sahip okuyucuların bunu duymaktan mutluluk duyacağı birden fazla kripto para kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Bilgilerinizi WHOIS alan adı kayıt defteri veritabanından uzak tutacak bir Alan Adı Gizliliği eklentisi, her yıl yalnızca 4 ABD doları karşılığında herhangi bir pakete dahil edilebilir.

THCServers Özellikleri

THCServers’ın bazı etkileyici özellikleri var. Barındırma yönetimi ve ölçeklendirilebilirlikten mükemmel müşteri desteği ve güvenilirliğe kadar her şeyi içerir.

İşte THCServers’in ana özellikleri.

Sektörde En İyi Kontrol Paneli

‘Geeks için, By Geeks’ markasına rağmen, THCServers ile başlayan bir web sitesi almak hemen hemen herkes tarafından yapılabilirdi.

Kolay ve anında başlatma işleminden Softaculous ile cPanel’e – her şey basit ve kullanışlı. Yeni başlayan bir kullanıcı için bile.

cPanel belki de alabileceğiniz en popüler kontrol panelidir. Grafik arayüzü kaybolmanıza izin vermez. Hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için harika.

THCServers incelemesi: THCServers cPanel

Yeni başlayanlar hosting hesaplarını sorunsuz bir şekilde kurabilirken, profesyoneller tüm ayarları yapılandırma özgürlüğü.

Kontrol panelinde bulacağınız bir diğer kullanışlı araç, yüzlerce uygulama için Softaculous otomatik yükleyicisidir.

İçin kullanılabilir tek bir tıklamayla WordPress veya Joomla gibi yazılımların yüklenmesi – uygulamalara gitmeye ve indirmeye ve uzun bir kurulum sürecinden geçmeye gerek yok.

Ölçeklenebilir Barındırma

THCServers çeşitli barındırma türleri sunar:

 • Paylaşılan Evsahipliği
 • WordPress, Drupal, Prestashop, Magento Barındırma
 • VPS sunucuları
 • Özel sunucular
 • Bayi barındırma

Küçük bir kişisel web sitesinden başlamak ve büyük bir çevrimiçi işletmeye dönüştürmek istiyorsanız geniş bir hizmet listesi harika.

Dünya Çapında Veri Merkezi Konumları

THCServers’ın anlamsız web sitesi tasarımı sayesinde bir hosting paketine kaydolmak kolaydı. Süreç boyunca, 3 farklı kıtada 6 farklı küresel veri merkezi.

THCServers incelemesi: THCServers sunucu konumları

Bu ana bilgisayarı kullanmaya karar verirseniz, hedef kitleniz için gecikmeyi azaltan sunucuyu seçtiğinizden emin olun..

Web siteniz kitleye ne kadar yakın barındırılırsa, web sayfaları o kadar hızlı yüklenebilir. Hız, hem kullanıcı deneyimi hem de arama motoru sonuçları için çok önemlidir.

Dostu Müşteri Desteği

Küçük bir barındırma sağlayıcısı için THCServers’ın birçok destek seçeneği vardır. İçerir 7/24 bilet ve canlı sohbet desteği, yanı sıra bilgi tabanı ve blog en son haberleri ve eğiticileri içeren.

Bununla birlikte, ekibinin küçük boyutu göz önüne alındığında, THCServers’ın destek hizmetinin web sitesinin ilan ettiği kadar ‘efsanevi’ olmayacağından endişeliydik.

THCservers İnceleme Desteği

Neyse ki, bu korkular asılsızdı. THCServer destek bilet sistemini ve 7/24 canlı sohbet hizmetini test ettik. Hızlı ve kolay yanıtlar aldık.

THCServers, küçük takıma rağmen, kolay, hızlı ve yardımsever bir desteğe sahip.

THCServers Performansı

THCServers bir % 99,99 kesintisiz çalışma garantisi etkileyici ve web siteniz için haftada sadece 1 dakikalık boşluk bırakıyor. Ancak gerçek hayattaki sonuçlar daha da iyi, test sırasında THCServers hiç düşmedi.

Hız da kayda değer. Sağlayıcı en hızlı olmasa da, paylaşılan barındırma sunucuları oldukça etkileyici, puanlama 376 ms ortalama tepki süresi.

THCServers incelemesi: THCServers performansı

Diğer yandan. 376ms, Google’ın web sitelerini sıralamak için kullandığı 200 ms’ye sığmaz. Bu, sitenizin daha iyi bir arama motoru sıralaması elde etmek için hızlı sıralanmayacağı anlamına gelir.

Aynı zamanda, nadiren herhangi bir konakçı bu testi geçmektedir ve THCServers performansı sektör ortalamasından çok daha iyi 553ms.

Büyük bir güvenilirlikle birleştirin ve THCServers ile performans departmanında herhangi bir sorun yaşamamanız gerekir.

THCServers İncelemesi – Karar

Bizim THCServers inceleme sırasında, bu ana aslında ne kadar iyi olduğunu hoş bir sürpriz. Müşteri desteği, fiyatlandırması ve güvenilirliğinden çok etkilendik.

Tek dezavantajı, THCServers’ın Google’ın kıstasını hızlı sıralamak için geçmemesidir – ancak yine de ortalama bir ana bilgisayardan daha iyidir.

Ayrıca, ucuz olsa da, daha gelişmiş paketler hala işteki en ucuz seçenekler değildir. Yani her kuruşunu kurtarmak istiyorsanız, içine bakabileceğiniz diğer ucuz web hosting paketleri var.

Bu derlemede dikkatimizi THCServers’ın paylaşılan barındırma paketlerine odakladık. Alternatif bir sunucu mimarisiyle ilgileniyorsanız, kesinlikle VPS ve özel sunucu paketlerini de kontrol etmenizi öneririz..

Sizde ekleyin THC Server kendi eklemek için yorum ekleyebilirsiniz.!

Artıları

 • İnanılmaz ekonomik
 • Dünya çapında veri merkezleri
 • Güvenilir% 99,99 kesintisiz çalışma garantisi
 • Yardımcı destek

Eksileri

 • Hız geliştirilebilir
 • CDN içermez
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector