TierraNet İncelemesi

TierraNet bir süredir etrafta ve deneyimli ve güvenilir bir web hosting şirketi olarak kendini tanıtıyor. Vurguları blogcular, küçük ve orta ölçekli işletmelerdir..


Ama bu insanların hepsi iyi bir ürün alıyor mu?

TierraNet incelememde, sunduklarını görmek için hizmetlerini test ettim ve araştırdım.

Başlangıçtan Kullanımı Kolay

TierraNet ile ilgili en iyi şeylerden biri kurmayı gerçekten kolaylaştırıyorlar. Yeni başlayanların bile sorunsuz bir şekilde başlamasına yardımcı olabilecek birçok adım adım öğretici ve mükemmel SSS var.

TierraNet Review Ön Sayfa

Kurduktan sonra canlı bir sohbet seçeneği de var e-posta, telefon ve yardım masası seçeneklerine eklendiğinde, TierraNet’in çok iyi bir müşteri hizmeti altyapısına sahip olduğunu kanıtlıyor.

Ancak yüzeyi çizin ve işler dağılmaya başlar. Diğer TierraNet incelemeleri, standartların son yıllarda düştüğünü belirtti. Tekrar eden sorun, bir sorununuz varsa, TierraNet müşteri hizmetleri ekibinin suçu üçüncü bir tarafa saptırmaya çalışmasıdır. Bu işleri yavaşlatır ve çok sinir bozucu olur.

Bu yalnız beni hemen atmak için yeterli.

TierraNet İnceleme Örnek İncelemeleri

TierraNet Fiyatlandırması

Yalnızca E-posta paketi, kalayda söylediklerini tam olarak yapar ve 5 posta kutusu için barındırma sunar – ancak çok fazla.

Olumlu bir not: TierraNet, size 1 TB disk alanı ve 5 TB bant genişliği sağlayan oldukça ilginç bir 19,95 $ / ay paketi sunuyor.

Ancak, şikayetler bu kadar rahatsız edici olmasaydı daha etkileyici olurdu..

TierraNet İnceleme Fiyatlandırması

Plan Özellikleri

Yalnızca E-postaUltraLiteProfesyonel
Disk alanı sınırı500MB1GB1TB
Bant genişliği sınırıN / A100GB5TB
Kaç alana izin verildi?HayırEvetEvet
Sunucularda kullanılan SSD veya HDDHDDHDDHDD
SSLN / ADahilDahil
E-posta hesapları510Sınırsız
Web Sitesi Oluşturucu
Para iade garantisi30 gün30 gün30 gün
DestekÇevrimiçi, telefon ve canlı sohbetÇevrimiçi, telefon ve canlı sohbetÇevrimiçi, telefon ve canlı sohbet

E-Ticarete yapılan vurgu çok güzel. TierraNet’in küçük ve orta ölçekli işletmelere odaklandıkları iddialarını desteklediği açıktır. Paylaşılan SSL’ler satın alma işlemlerine eklenir ve özel SSL’ler de kullanılabilir. İkincisi, e-ticaret odaklı siteler için çok yararlı bir ektir.

Ancak TierraNet’ten değer elde etmek için kesinlikle UltraLite veya Professional’ı düşünmelisiniz; başka bir yerde barındırmadığınız ve yalnızca e-postaya ihtiyaç duymadığınız sürece yalnızca e-posta seçeneği gerçekten değerli değildir. Ancak yalnızca e-posta arıyorsanız, bunun yerine en iyi e-posta barındırma sağlayıcısını aramaktan daha iyi olabilirsiniz.

Verim

TierraNet’in performansı ortalamadır; tepki süresi yeterince iyi, ama yine de pek çok rekabet hizmetiyle rekabet etmiyor. TierraNet’in kendisini işletmeler için bir barındırma sağlayıcısı olarak konumlandırdığı düşünüldüğünde, biraz daha iyi yapması gerekir.

TierraNet İnceleme Performansı

Kesinti ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadım ve tüm eklentiler (MySQL veritabanları ve FTP hesapları) sorunsuz bir şekilde çalıştı, bu yüzden bununla ilgili hiçbir şikayetim yok.

Benim TierraNet İnceleme Sonuç: Satın almaya değer mi?

Çağrılmasına rağmen "Profesyonel" TierraNet, yeni başlayanların veya ara web tabanlı işletmelerin kurulmasına yardımcı olmak için gerçekten hazır. Bu çok hoşuma gitti. Ancak, normal, kişisel bir kullanıcının ödemek isteyebileceği fiyatla karşılaştırıldığında fiyatlandırma biraz diktir..

Ama yine de paranızın bir kısmını elde edersiniz. TierraNet ile gelen kapsamlı bir SSS ve gözden geçirme listesi çok güzel.

Olduğu söyleniyor, kötü hizmet ile ilgili şikayetleri düşündüğünüzde öğreticiler ve kılavuzlarda değeri görmek zor. Elbette, her şirket bir eleştiri almak zorunda. Ancak TierraNet’in şikayetleri son derece şiddetliydi ve bahsettiğim ikisinden çok daha fazlası vardı.

Fiyat ve özellikler oldukça çekici olmasına rağmen, son yıllarda standartlarda önemli bir düşüş ile ilgili çok sayıda şikayet sonucunda TierraNet’i doğrudan tavsiye edemiyorum.

Yine de kendiniz denediyseniz, lütfen aşağıdaki yorum bölümünde kendi TierraNet yorumlarınızı bırakmaktan çekinmeyin. merak ediyorum.

Artıları

  • Mükemmel SSS ve izlenecek yollar
  • Profesyonel planda olağanüstü değer
  • İyi ticaret seçenekleri

Eksileri

  • En büyük performans değil
  • Gelişmiş sorunlar için destek o kadar iyi değil
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector