Toptan Internet İnceleme

Toptan Internet orada en eski adanmış barındırma sağlayıcılarından biridir. Ama sadece bu değil, Toptan Internet anında dağıtım adanmış sunucuları da sektördeki en ucuzlardan bazıları.


Uygun fiyatlı barındırma özelliği ile WholeSale Internet, mükemmel performans ve güvenilirlik sunduğunu iddia ediyor.

Bu Toptan Satış Internet incelemesinde bunun doğru olup olmadığını test ettik.

Toptan Satış İnternet Nedir?

Toptan Satış İnternet özel sunucu barındırma sağlayıcısı Kansas City, ABD merkezli. 1999 yılından beri faaliyet gösteren en eski servis sağlayıcılardan biridir..

Ancak ev sahibi eski değil. WholeSale Internet, zengin özelliklere sahip veri merkezi sunar. günümüz standartlarına uygun ileri teknolojiler. Müşteriler için iki ayrı barındırma seçeneği vardır – anında dağıtım veya özel olarak oluşturulmuş sunucular.

toptan-internet-review-toptan-internet

Böylece, WholeSale Internet birçok ölçeklenebilirlik seçeneği sunabilir ve en talepkar müşterilerin bile ihtiyaçlarını karşılayabilir. Bir … için uygun fiyat da.

Bu nedenle, ana makinenin ana odağı, daha düşük bir fiyata özel sunucu desteği sağlamak ve performans standartlarını yüksek tutmak.

Öyleyse WholeSale Internet’in neler sunduğuna bir göz atalım.

Toptan Satış İnternet Fiyatlandırması

Toptan Satış İnternet anında dağıtım sunucusu fiyatlandırma aralığıs $ 15 ila $ 799 / ay, ihtiyaçlarınıza göre. Özel sunucu fiyatlandırması başlar en $ 34 / ay ve ayda 724 $ ‘a kadar mal olabilir.

Hostinginizi korumak için WholeSale Internet sunucuları yedeklemek için üçlü yedekli güç, UPS ve Jeneratör yedekleme sistemleri. Tüm sunucular N + 1 soğutma sistemlerine ve tamamen yedekli ağlara sahiptir. Bu, farklı operatörler tarafından sağlanan BGP karışımını içerir.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, 1 60’ın üzerinde sunucu.

Aşağıdaki tabloda, tüm sunucu özelliklerini farklı kategorilere yerleştirdik, böylece ne bekleyeceğinizi biliyorsunuz:

Fiyat Aralığı / ayDisk alanıVeri deposuBant genişliği
15 $ – 50 $4 TB’a kadar4 – 32GB100 mbps ölçülmemiş – 100 TB / ay
50-100 dolar6 TB’a kadar24 – 96GB20 – 100 TB / ay
100-200 $8 TB’a kadar96 – 128 GB100TB / ay
200 $ – 400 $2×2 TB SSD128 GB100TB / ay
>400 $10 TB’a kadar SAS32 – 256GB100TB / ay

Gördüğünüz gibi, WholeSale Internet’in ölçeklenebilir barındırma seçenekleri vardır. Ancak 60 farklı seçeneğin hiçbiri ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, kendi sunucunuzu özelleştirin.

Seçerek 7 özel sunucudan herhangi biri, ana ve 2-3 diğer sabit sürücü, RAM, işletim sistemi, bant genişliği ve sabit sürücü bölüm düzenini seçebilirsiniz.

Eğer WholeSale Internet fiyat için mükemmel performans ve güvenilirlik sunmayı başarırsa, en ölçeklenebilir ve uygun fiyatlı özel hosting seçeneklerinden biri olabilir önerebiliriz.

Diğer yandan, WholeSale Internet, kullanıcılara yalnızca sunucuları sağlar. Gerisi size kalmış – güvenlik yazılımı, yedeklemeler, SSL sertifikaları, vb. Böylece, uygun fiyatlı barındırma için ödediğiniz son fiyatı artıracaktır..

Toptan Satış İnternet Özellikleri

WholeSale Internet, kullanıcılarına yalnızca iki barındırma seçeneği sunar – özel anında dağıtım barındırma ve özel özel sunucu barındırma.

Bunun dışında, özellik açısından zengin değil, başka bir yerde gerekli eklentileri bulmanız gerekecek. Bununla birlikte, WholeSale’in iyi olduğu 2 şey var – sunucu seçimi ve teknik destek.

Geniş sunucu koleksiyonu

WholeSale Internet, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli sunucularla birlikte gelir. Alacaksın 60’ın üzerinde anında dağıtım sunucusu arasından seçim yapın hem çok uygun hem de üst düzey.

Donanım ve yazılım seçimi belki de sektördeki en büyük.

Intel işlemci veya AMD’yi farklı disk alanı, RAM boyutu, işlemci hızı ve çok daha fazlasıyla elde edebilirsiniz. Sunucular, kullanılabilirlikleriyle değişiyor gibi görünüyor, size sorunsuz bir çözüm sunuyor.

Ultra hızlı hizmet sunarak, özel sunucunuzu birkaç dakika içinde alın.

Özel sunucuların kendi özelleştirme seçenekleri vardır. Bu, temel olarak sınırsız ölçeklenebilirlik seçenekleri.

Özel bir sunucu almak birkaç gün kadar sürebilir.

Nitelikli teknik destek

Toptan Satış İnternet teknik desteği, müşterilerinden çok övgü aldı. Tepki süreleri parlak olmasa da, teknisyenler işlerini iyi biliyor.

Yapacaklar herhangi bir donanım sorununda size yardımcı olur ve ne yaptıklarını biliyorlar. Parçaları değiştirebilir, güç kaynağının iyi olup olmadığını kontrol edebilir veya sisteminize daha fazla meyve suyu ekleyebilirsiniz..

Ancak, yazılımla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, bunun kendiniz olduğunu anlamanız gerekir..

Ne yazık ki, destek sadece yazılım için değil, donanım için nitelikli.

Toptan Internet Profesyonelleri

Toptan Internet büyük bir adanmış barındırma sağlayıcısı gibi görünüyor. Mükemmel performans ve çalışma süresi sonuçları göstermenin yanı sıra size para iade garantisi sunar.

Ayrıntılara bakın.

Mükemmel Tepki Süresi

Tıpkı diğer özel sunucu sağlayıcıları gibi, WholeSale Internet de süper hızlı sunucu rozetine sahiptir. Biz bu WholeSale Internet inceleme için yanıt zaman kontrol etti. Onların bir 215 ms’lik ortalama tepki süresi.

Sektör ortalamasının 553 ms olduğu düşünüldüğünde, bu harika bir sonuçtur.

Kararlı Çalışma Süresi

WholeSale Internet’in resmi çalışma süresi garanti bildirimi yoktur. Olduğu söyleniyor, tüm müşteriler için% 99,9 kesintisiz çalışma süresi sağlar.

Ayrıca birkaç yedekleme sistemi vardır, bu nedenle kesintiler olsa bile kesinti süresi yaşamayacaksınız.

30-gün para iade garantisi

Şirket, 30-gün para iade garantisi hizmetlerin kalitesini beğenmediyseniz.

Böylece, barındırma paketlerini değiştirmek veya aboneliği iptal etmek isterseniz, 30 gün içinde kolayca yapabilirsiniz.

Toptan Internet Eksileri

WholeSale Internet’in bazı harika özellikleri olmasına rağmen, en iyi ana bilgisayarlarımızdan uzaktır. Müşteri desteği için zayıf seçeneklere sahiptir, özel barındırma yönetilmez ve başka yerlerde çok şey satın almanız gerekir.

Sınırlı Müşteri Desteği

Toptan Internet var bilet desteği ve temel olarak, bu kadar. Ve 7/24 yakın bir yer yok, pazartesiden cumaya sadece 08:00 – 18:00 (CST) saatleri arasında çalışıyor. Sunucunuzun hafta sonu veya gece kapalı olması durumunda, bileti şu şekilde işaretleyebilirsiniz: "911" veya çağrı cihazına doğrudan mesaj gönderin. Ancak, bu yanıt alacağınızı garanti etmez.

Destek seçeneklerinden bahsetmişken, canlı sohbet yok. Ayrıca, WholeSale Internet’i deneyebilir ve çalıştırabilirsiniz, ancak tüm işletmeler için sadece genel bir numarası vardır – sorular, destek, iş görüşmeleri, vb. Böylece sorunları hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı olmaz..

Ayrıca destek sadece donanım içindir.

Sunucularınızdan herhangi birinde yazılımla ilgili bir sorun varsa, kendi başınıza düzeltmeniz gerekecektir.

Yönetilen Sunucu Yok

Sunucuyu elinize aldığınızda kaydolduktan sonra, kendi başınıza yapılandırmanız gerekir. WholeSale Internet’in yönetilen sunucusu yok.

Özellik ve Hizmet Eksikliği

WholeSale Internet, SSL sertifikaları, yedeklemeler ve hatta bazı popüler yazılımlar gibi önemli özellikleri ve hizmetleri içermez.

Güvenli ve yönetmek için ihtiyacınız olan her şeyi denediğinizde ve satın aldığınızda ucuz barındırma pahalıya dönüşür.

Toptan Internet İncelemesi – Karar

Biz bu WholeSale Internet inceleme görebileceğiniz gibi, ilk başta iyi bir özel barındırma sağlayıcı gibi görünüyordu. Vardır hem çalışma süresi hem de sunucu hızı açısından mükemmel performans. Ayrıca, sunucu seçenekleri sınırsızdır.

ancak, birçok önemli özellik eksik.

Barındırma yönetilmez, destek yalnızca donanım içindir ve SSL gibi eklentiler dahil değildir. Yani WholeSale Internet uygun fiyatlı hosting sağlamayı amaçlarken, gerekli özellikleri sağlamada başarısız olur.

WholeSale Internet hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin!

Artıları

  • İyi sunucu performansı
  • Net Fiyatlandırma

Eksileri

  • Canlı Sohbet Yok
  • Birçok Özellik Yok
  • Yönetilen Sunucu Yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector