Virb.com İncelemesi

Virb.com, Los Angeles, California merkezli bir web sitesi kurma hizmetidir. 2004 yılında kuruldu ve 2012 yılında Media Temple tarafından satın alındı. Ancak 2014 yılında Media Temple GoDaddy tarafından satın alındığında, Virb kurucusuna geri satıldı..


Virb İnceleme Açılış Sayfası

Güzel temalara ve tam sadeliğe odaklanarak, bu web sitesi oluşturucu nasıl rekabete karşı birikebilir? Bu Virb incelemesinde öğrenin.

Virb’e İlk Bakış

Virb web sitesi oluşturucu incelememe başladığımda, sunulan kapsamlı özellikten çok etkilendim.

Virb İnceleme Özellikleri

Hem site oluşturma hem de barındırma hizmetleri içerdiğinden, Virb, Wix veya Weebly gibi her şey dahil hizmetlere doğrudan bir rakip olarak kabul edilebilir. Her Virb web sitesi hesabı şunları içerir:

 • Duyarlı Temalar: Mobil cihazlara uyum sağlayan siteler
 • SEO Analizi ve Google Araçları: Site ziyaretçisi sayısını artırmanıza yardımcı olur
 • Bulut Barındırma: Web sitesi barındırma, birden çok fiziksel makineye bölünmüştür
 • CSS & HTML Editörleri: İleri düzey kullanıcılar için mükemmel
 • Sosyal Medya Entegrasyonu: Hesaplarınızı diğer hizmetlerde tanıtın
 • Belge saklama: Dosyaları bulutta güvenli bir şekilde saklayın
 • Mağaza Sayfası: Bir e-Ticaret web sitesi oluşturun
 • İçerik Dağıtım Ağı: Sitenizi global ziyaretçiler için hızlandırın

Kısacası, Virb tamamen işlevsel bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. ayrı olarak satın almanız gereken tek şey alan adıdır kayıt. Hesaplar, ‘www.example.virb.com’ gibi bir alt alan adıyla birlikte gelir.

Güncel Temalar

Damalı geçmişinden dolayı, bu Virb incelemesinde, birincil kaygım, bu platformun düzgün bir şekilde korunup korunmadığıydı. Bunu bildirmekten mutluyum Virb’in temaları ve demo siteleri, diğer modern site oluşturucularla eşit, mobil ve masaüstü tarayıcılarda harika görünen 20’den fazla farklı şablonla.

Virb Review Temaları

Virb kullanılarak oluşturulan bazı örnek web sitelerini web sitesinin ‘Vitrin’ bölümünde kontrol edebilirsiniz..

Yeni Başlayanlar ve Geliştiriciler İçin İyi

Virb İnceleme EditörüBir Virb hesabına kaydolmak kolaydı.

Virb site yönetimi aracını kavramak kolay buldum.

İşlev düğmeleri sezgisel konumlara yerleştirilir ve pencerenin üst kısmındaki gezinme çubuğu, site analizi görünümü ile sayfa düzenleyicisi arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar.

Standart sayfa düzenleyici daha kolay olamazken, web geliştiricileri daha ince site ayrıntılarını değiştirmek için kolayca bir HTML düzenleme moduna girebilir.

Virb İnceleme Kodu Editörü

Bununla birlikte, düzenleme deneyimi biraz daha basit olabilir. Wix veya Weebly gibi rakiplerle karşılaştırıldığında, Virb.com web sitesi oluşturucusu biraz daha karmaşık.

Sürükle ve bırak özellikleri sınırlıdır. Önceden ayarlanmış bir sayfa almak ve sezgisel olarak düzenlemek yerine boş bir sayfa verilecek ve kurulum sihirbazı yardımıyla gerekli sayfaları seçebileceksiniz..

Kullanımı kolay? Evet – ama daha iyi olabilir.

Virb.com Fiyatlandırması

Virb İnceleme FiyatlandırmasıVirb.com, tek bir fiyatlandırma yaklaşımına yalnızca aylık 10 $ karşılığında tek site oluşturma ve barındırma paketi.

10 $, bazı benzer web sitesi üreticilerinden biraz daha pahalıdır, ancak planın sınırsız bant genişliği ve depolama alanı içerdiğini düşünüyoruz, Virb’i uygun fiyatlı bir hizmet olarak görüyorum.

Yukarıda belirtilen özelliklerin hiçbiri için ekstra ücret ödemeniz gerekmez. Fiyatlar da yıllık değil aylık faturalandırma, hangisini görmek güzel.

Paket 14 günlük ücretsiz deneme sürümü içeriyor, bir sözleşme yapmadan önce Virb hizmetlerini test etmek için bolca zaman verir.

Virb.com Performansı

Virb incelemem sırasında, site yükleme sürelerimi Bitcatcha aracılığıyla test ettim.

Virb İnceleme Performansı

Sonuçlar kabul edilebilir ancak çok iyi değildi. Bu bir hız iblisi değil – ancak okuyucuların Virb web sitelerini yüklerken sorun yaşamaması gerekir.

Virb İnceleme: Son Düşünceler

Genel olarak, bu basit ama çok yönlü bir web oluşturma paketidir. Virb, Squarespace gibi rakipler kadar büyük bir şirket değil, ancak neredeyse tamamen özellikli. Sınırsız depolama için ayda 10 $, ayrıca son derece uygun fiyatlı.

Meşru Virb.com sorunu kullanım kolaylığıdır. Rakiplerle karşılaştırıldığında,

Sizde ekleyin. Şuradaki: Virb, şurasının: Virb yakınlarındaki tüm konaklama tesislerine bak. Öyleyse, bunları aşağıya gönderin!

Artıları

 • Kullanımı son derece kolay
 • Basit fiyatlandırma yapısı
 • Daha iyi sayfa yükleme süreleri için CDN dahildir
 • Yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar için iyi

Eksileri

 • Yükleme süreleri daha hızlı olabilir
 • Rakipler kadar çok eklenti yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector