Weblium İncelemesi

weblium incelemesi


Weblium, nihai kullanım kolaylığı, mükemmel sayfa performansı ve ilginç tasarım özelliklerini bir araya getiren yeni nesil web sitesi üreticisi olduğunu iddia ediyor.

Tasarımda mobil ilk yaklaşım ve görsel sorunları tespit etmeye yardımcı olan bir AI amiri ile mükemmel bir modern web sitesi oluşturucu çözümü olması gerekiyordu..

Ama gerçekten mi?

Weblium web sitesi oluşturucusunu inceleyip vaat ettiği tüm harika şeyleri gerçekten yapıp yapmadığını görelim.

Weblium İnceleme Açılış Sayfası

Weblium nedir?

Weblium (şimdiki değeri) kullanımı kolay bir web sitesi tasarım aracı. Doğrudan müşteriler için tasarımlar üreten bir web stüdyosu tarafından yaratıldı. Weblium’u, müşterilerin kendin yap web sitesi yaratıcısı platformu taleplerine yanıt olarak yaptılar.

Bu bir her şey dahil web sitesi oluşturma ve barındırma platformu. Her Weblium planı, bir bulut sunucusunun yanı sıra bir web sitesi tasarım paketine erişim içerir – bu nedenle ayrı olarak barındırma satın almanız gerekmez.

Çok Kullanıcı Dostu Bir Web Sitesi Oluşturucu

Weblium’u kullanmaya başlamak basitti. Kaydolduktan hemen sonra, çok çeşitli site stilleri arasından seçim yapmalıyım – belirli bir iş veya amaç için uygun şablonlar.

weblium inceleme şablonu seçimi

Genel olarak, şablonlar sadece harika görünümlü ve işlevsel değildi – aynı zamanda oldukça farklıydı. Bu her zaman harika bir seçenektir çünkü büyük olasılıkla peşinde olduğunuz vizyona yakın bir web sitesi şablonu bulacaksınız.

Benimkine en uygun site stilini seçtikten sonra, sitemi bir dizi içerik bloğundan oluşturmaya ve renk şeması ve yazı tipleri gibi şeyleri özelleştirmeye başlayabildim. Her şey son derece özelleştirilebilir – bir tema seçerek, bir temanın ne olması gerektiğini otomatik olarak taahhüt etmezsiniz.

Bunun yerine, bir tema kendi fikirlerinize uymaya çalışır. Olması gerektiği gibi.

Weblium İnceleme Arayüzü

Yapay Zeka Tasarımı Üzerine Geliştirilmiş Bir Platform

ancak, büyük tasarım özgürlüğü ile büyük tasarım sorumluluğu geliyor. Ve bazen, bu sorunlara yol açar – Weblium da bunu düzeltmeyi amaçlar.

Weblium içerik oluşturucuları, kullanıcılarına site tasarımı üzerinde sınırsız özgürlük vermeleri durumunda son ürünün zarar göreceği konusunda endişeli görünüyorlar..

Bu nedenle bir AI Tasarım Süpervizörünü Weblium sistemine entegre ettiler. O sitenize eklenen içerik bloklarını otomatik olarak dönüştürür seçtiğiniz şablonla eşleştirmek ve estetiğinizi tutarlı tutmak.

Weblium Review AI Süpervizörü

İnceleme, bu gerçekten iyi çalıştı. ben … idim Weblium’un geniş kütüphanesinden blok seçebilme şu anki görünümüme uyup uymadıkları konusunda endişelenmeden

Weblium Fiyatlandırması

Weblium iki plan sunuyor – sınırlı bir ücretsiz plan ve 10,50 $ maliyeti olan bir Pro paketi var ve tüm premium özellikleri içeriyor.

Genel olarak, Pro paketi paranız için iyi bir anlaşma. Bunun nedeni, ücretsiz Weblium paketinin yalnızca sınırlı bir özellik kümesi sunması ve zorunlu Weblium markalamasını içermesidir..

Weblium ayrıca, platformu birden çok site oluşturmak için kullanan tasarımcılar için bir ‘Bayi’ paketi sunar. Bayi fiyatları, sipariş verdiğiniz web sitesine göre değişir.

Ayrıca, Weblium Weblium Studio üzerinden ayrı bir tasarım hizmeti sunar. Bu sizin için bir site üretmek için bir web sitesi tasarımı profesyonel kiralamak sağlar. Fiyatlar 49 $ ‘dan başlıyor.

Weblium Özellikleri

Profesyonel ve Ücretsiz Weblium planları arasındaki temel farklar, kendi alan adınızı bağlamak için ücretsiz planı kullanamayacağınızdır, ücretsiz alanın yalnızca bir alt alan içermesi, ancak Pro paketinin alan adı kaydı ile birlikte gelmesidir. Planlar arasındaki diğer farklılıklar aşağıda özetlenmiştir.

Bedavaprofesyonel
Aylık Fiyat$ 0$ 10.50
Disk alanıSınırsızSınırsız
Bant genişliğiSınırsızSınırsız
Kendi alan adınızı bağlayabilir?HayırEvet
E-postaİçermezEvet, yıllık 15 $ ekstra ücret
e-TicaretHayırÜcretli ekstra
Reklam içerirEvetHayır
Destek7/24 Canlı Sohbet7/24 Canlı Sohbet

Ayda $ 10,50, Pro paketi bir pazarlık alan adı kaydı ve sınırsız depolama alanı içermesi koşuluyla. Kişisel kullanım için bir web sitesi oluşturmadığınız sürece Ücretsiz planı önermiyorum. Zorunlu Weblium reklamları, ücretsiz siteleri işletme kullanımı için uygun hale getirir.

Ancak Weblium’u iş için kötü kılan şey, çok sınırlı e-Ticaret desteğidir. Sunulan yerel çevrimiçi satış çözümü yok. Bunun yerine, web sitenize Ecwid’i alma fırsatı elde edersiniz – ancak bu size 600 ABD doları tutarında sağlam bir kurulum ücreti ödeyecektir artı Yıllık 126 $.

Çevrimiçi satış yapmak istiyorsanız, Weblium sizin için değil. Bunun yerine en iyi e-Ticaret platformlarımıza göz atmanızı öneririm.

Weblium Müşteri Desteği

Weblium 7/24 canlı sohbet müşteri desteği sağlar ve platformu nasıl kullanacağınızı öğrenmenize yardımcı olacak bir dizi video blogu. Testlerim sırasında servis temsilcileri sorularıma zamanında ve yardımcı bir şekilde hızlı bir şekilde cevap verdi.

Weblium Review Design Pro

Tepki süreleri 2 ila 5 dakika arasında değişiyordu ve sorular için beklerken bazı hafif okumalar yapmak için öğretici makaleler de sunuldu. Genel olarak – oldukça iyi.

Weblium Performansı

Weblium incelemem sırasında, GTMetrix kullanarak bir Weblium web sitesi hızını test ettim.

weblium inceleme performansı

Sonuçlar gerçekten ciddiydi. Büyük bir medyaya sahip büyük web sitelerinde biraz daha düşük olabileceğini unutmayın, ancak temel bir web sitesi için Weblium, aldığı kadar iyidir.

Weblium İncelemesi – Son Karar

Weblium etkileyici ve uygun fiyatlı bir web sitesi oluşturma servisidir. Hızlı, kullanımı çok kolay ve çok sayıda güzel web sitesi şablonu var.

Ancak, çevrimiçi satış yapmak istiyorsanız uygun bir araç değildir. Ama her şey için – kesinlikle denemeye değer. Özellikle ücretsiz bir planla, kurulumu çok kolay olduğu için. Kendiniz deneyin ve ne düşündüğünüzü görün.

Artıları

  • Mükemmel görünümlü şablonlar
  • AI asistanı iyi çalışıyor
  • İnanılmaz derecede kolay kullanım
  • Uygun fiyatlar

Eksileri

  • E-Ticaret desteği yok
  • Tasarım üzerinde size çok fazla kontrol sağlamaz
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector