WebSelf İncelemesi

WebSelf bir çevrimiçi web sitesi oluşturucu bu yeni başlayanlar için mükemmeldir. Birçok özellik sunar ve ‘kullanıma hazır’ ve ‘orada en kolay web sitesi oluşturucu’ olarak tanımlanır. Durum böyle mi?


WebSelf’in en kolay web sitesi oluşturucu olup olmadığını test etmek ve keşfetmek için kendi web sitemi oluşturdum. Ayrıca, inşaatçıdan neler alabileceğimi hissetmek için bir dizi özellikle oynadım.

Bu WebSelf incelemesinde, web sitesi oluşturucunun nasıl çalıştığını ayrıntılı olarak inceleyeceğim. Veya, ödenen planlar aldığınız şeyin fiyatına değerse.

WebSelf Nedir??

WebSelf, sorunsuz site oluşturma için çevrimiçi bir web sitesi oluşturucusudur. WebSelf ile sitenizde bir web sitesi oluşturabilirsiniz. üç kolay adım. Tek yapmanız gereken bir şablon seçmek, içeriğinizi eklemek ve yayınlamak. Sürükle ve bırak işlevi ile içeriğinizi taşımak basit ve hızlıdır.

WebSelf Ana Sayfası

Ana fikir, bu oluşturucu ile kendi web sitenizi oluşturmak için herhangi bir teknik bilgiye sahip olmanız gerekmez. Bu nedenle WebSelf, kendi bloglarını ve hatta e-mağazalarını oluşturmak isteyen işletmelerdeki veya kişilerdeki kişiler için idealdir..

Ayrıca, küresel kitleler için de harika. WebSelf’in en önemli yönlerinden biri, çok dilli olmasıdır – İngilizce, Fransızca ve İspanyolca olarak kullanabilirsiniz.

Artık WebSelf’in iddialarını bildiğimize göre, WebSelf üzerinde ücretsiz bir web sitesi oluşturmanın gerçekte nasıl göründüğüne bakalım.

WebSelf Özellikleri

WebSelf’in web siteleri inşa eden insanlar için çekici olan birçok özelliği vardır. Özel şablonlar, sosyal medya entegrasyonu ve kalifiye profesyoneller için gelişmiş araçlar dahildir.

WebSelf incelememin bu bölümünde size özellikleri ve ne kadar yararlı olduklarını göstereceğim..

WebSelf Şablonları

WebSelf’e kaydolur kaydolmaz web siteniz için bir şablon seçebilirsiniz. WebSelf, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı seçenek sunar. Var 600’den fazla şablon beğeninize seçmek için. Çoğu oldukça genel, ama iyi olan şey boş şablonu alın ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.

WebSelf Web Sitesi Şablonları

Hedeflerinize bağlı olarak kategorilere göre görüntüleyebilirsiniz, bu da aradığınızı bulmanızı daha hızlı hale getirir. Bunlar arasında restoranlar ve yiyecekler, sanatçılar, işletmeler, bloglar, çevrimiçi mağazalar vb..

Beğendiğiniz şablonun istediğiniz şey olup olmadığından emin değilseniz, önizleme şansınız vardır. Nasıl göründüğünü görmek için kendi içeriğinizi de ekleyebilirsiniz.

Özelleştirme Seçenekleri

Bir şablona karar verdikten sonra, web sitenizi özelleştirmeye başlayın. Sayfanıza çeşitli içerik formları ekleyebilirsiniz: resimler, çevrimiçi formlar, videolar, ses klipleri, haritalar, dosyalar, slayt gösterileri, vb..

Seçtiğiniz şablon stiller, yazı tipleri, renkler, arka planlar ve istediğiniz başka bir şeye göre özelleştirilebilir. Web sitenize koymak için içerik aramanızı çok daha verimli hale getirecek bir resim kütüphanesi var.

WebSelf ayrıca web sitenizi sosyal medyaya entegre etmenizi sağlar. Anında sosyal paylaşım düğmeleri sağlayarak bunu yapar.

İşlevsellik Araçları

WebSelf’in ücretsiz sürümü basit ve basittir ve aradığınız şey varsa, ayarlanacaktır. Ancak, daha büyük bir beceri setine sahip biri için biraz fazla basit olabilir, bu yüzden Premium sürümler daha uygun olacaktır.

Ücretsiz sürüme bağlı kalmak istiyorsanız, WebSelf ayrıca sadece yeni başlayanları değil, daha fazla işlevselliğe ihtiyaç duyan birini de memnun edecek daha gelişmiş özellikler sunar..

WebSelf Genel Ayarları

WebSelf, kullanıcılarını memnun etmesi gereken diğer bazı özelliklerin reklamını yapar:

 • Web sitenizin istatistiklerini görüntüleme yeteneği
 • Tablet ve mobil optimizasyon
 • 24 saat bilet desteği
 • Sorularınız için geniş yardım merkezi
 • Her şey dahil web barındırma
 • Google görünürlüğü için optimizasyon

Bu özellikler, tüm beceri seviyelerindeki kullanıcıların web sitelerini geliştirmek için ihtiyaç duydukları seçeneklerden memnun olmasını sağlayacaktır..

WebSelf Fiyatlandırması

WebSelf teklifleri üç Premium plan 7.95 $ ile 18.45 $ / ay arasında değişen 3 uygun fiyat noktasında En ucuz plan, ücretsiz versiyondan birkaç özellik daha sunan Temel plan 8,95 $ / ay. En pahalı ve karmaşık e-ticaret planı, 18.45 $ / ay.

WebSelf Fiyatlandırma Planı Tablosu

Kendinizinkine sahip olmak istiyorsanız özel alan adı veya bir kişiselleştirilmiş e-posta adresi, yalnızca Premium planlardan birine sahip olanları alabilirsiniz. Seçim yapabileceğiniz aylık ve yıllık planlar var, ancak para kazanmak için yıllık olarak yapışmayı öneriyorum.

Sadece başlıyorsanız, Temel plan, 8,95 $ / ay gelir. On sayfa alanınız, boş bir alan adınız, iki e-posta adresiniz ve hem disk alanınızın hem de bant genişliğinin 2 GB’ına sahip olacaksınız. Pakete çok temel istatistikler de gelecek.

Orada yetenekli teknoloji kafaları içine dalmak isteyeceksiniz Profesyonel plan, Bu daha pahalı / aylık 13,95 dolar. Fiyattaki hafif artış için Temel plan özelliklerini ve daha fazlasını elde edersiniz. Ayrıca beş kat daha fazla sayfa dahildir. Sadece bilet değil telefon desteği de sizin için plan budur. Ayrıca, web sitenizdeki dilleri değiştirmenin mümkün olmasını istiyorsanız.

Ve dışarı çıkmak ve ihtiyacınız olabilecek tüm özelliklere sahip olmak istiyorsanız, e-Ticaret planı idealdir. Üçünden en pahalısı, $18.45 her ay cebinizden. Amacınız bir e-mağaza oluşturmak ve yönetmekse, bunu kullanmak istersiniz. Sınırsız sayfa, VIP desteği ve çok daha fazla disk alanınız ve bant genişliğiniz olacak. Kullanmaktan memnuniyet duyacağınız e-mağaza özellikleri şunları içerir:

 • Sınırsız mağaza öğesi
 • Çapraz satış
 • Nakliye yönetimi
 • Promosyon kodları
 • Çeşitli ödeme seçenekleri
 • Envanter ve vergi yönetimi

Dolayısıyla, e-mağazanızı yönetmek için iyi bir web sitesi oluşturucu arıyorsanız, WebSelf’in sorunsuz çalışması için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunu göreceksiniz..

Sonuç olarak, yukarıda belirtilenlerden ihtiyaçlarınızı ve bütçe seçeneklerinizi karşılayacak bir plan bulabilmelisiniz..

WebSelf Benim İçin Uygun mu?

Bir blog veya herhangi bir web sitesi oluşturmak isteyen herkes WebSelf’i çok minimalist ve kullanımı kolay bulacaktır. Kişisel özelleştirme çekici bir özelliktir ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz araçlar da.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok şablon seçeneği vardır ve bu da her web sitesini benzersiz kılar. Modern estetik ve sitenizi istediğiniz kadar yaratıcı hale getirme yeteneği de bir profesyonel.

Lansman yapmak isteyen insanlar E-mağaza tüm ihtiyaçları için WebSelf ile özellikle tatmin olacaktır. Üst düzey destek ekibiyle birlikte e-mağazanızın ihtiyaç duyabileceği her şeyi sunar. İşletmenizin WebSelf’in yardımıyla sorunsuz bir şekilde çalışacağından emin olabilirsiniz.

WebSelf İncelemesi – Kararımız

Bu WebSelf incelemesinden öğrendiğimiz gibi, genellikle uygun fiyatlı web sitesi oluşturucu. Oluşturmak istediğiniz içeriği başlatmak için birçok araca sahiptir. İstediğiniz ve ihtiyacınız olan özellikleri almak için birçok plan arasından seçim yapabilirsiniz..

e-Ticaret mağazalarının çoğu WebSelf’tan yararlanır, ancak diğerleri de memnun olacaktır. İşinizi yürütmek çok daha az uğraşacak.

Üretilmesi kısa süren, kullanımı kolay, iyi görünen ve iyi çalışan bir şey arıyorsanız – WebSelf iyi bir seçim olabilir. Ancak, tam tasarım özgürlüğüne ihtiyacınız varsa çok daha fazla özelleştirme seçeneği sunan başka harika web sitesi oluşturucuları da vardır..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector