WebsiteBuilder.com İnceleme

Kuş mu, uçak mı? Sitey mi, Sitelio mu?


Hayır! Onun WebsiteBuilder.com

Bir web sitesi oluşturucusunun birden fazla kimlik altında çalışması gittikçe daha popüler hale geliyor ve genellikle yanıltıcı veya sinir bozucu olabilir.

Bununla birlikte, bazen bunu yapmak için iyi nedenler vardır.

Bu web sitesi oluşturucu kimlik krizinin arkasındaki sırların hepsi bu WebsiteBuilder.com incelemesinde çözüldü.

WebsiteBuider.com Yasası mı?

Bu bulmacayı çözmek için – evet, WebsiteBuilder.com yasal – ama otantik? Hayır.

Aslında, SiteBuilder ile aynı yazılımı kullanan iki web üreticisi daha var. Ben Sitelio, nerede benzerlikler fark bir inceleme yazdıktan sonra keşfetti. Daha fazla araştırma yaptıktan sonra, başka bir suçlu olduğu ortaya çıktı – Sitey.

Websitebuilder inceleme

Üç web sitesi birleştirildiğinden beri, oldukça zayıf bir müşteri geri bildirimi kataloğu edindiler. Ve birçok sorun değiştirilmiş olsa da, bazıları hala devam ediyor.

Olumsuz geri bildirimlerin yanı sıra, WebsiteBuilder.com platformunun kendisi de kullanımı kolaydır. Diğer tüm web oluşturucular gibi, web sitenizi düzenlemek için bölümler kullanır. İle yüzden fazla önceden tasarlanmış bölüm, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var, ancak kendi tasarımınızı da tasarlayabilirsiniz.

Ancak% 100 ağrısız bir deneyim umanlar için nefesinizi tutmayın.

websitebuilder.com incelemesi

Tasarım öncesi bölümler harika bir zaman kazandıran, diğer özellikler.Arayüzün kendisi ezici olabilir, şaşırtıcı sayıda araç çubuğu görüntüleniyorsa.

Ayrıca, başka bir kafa karıştırıcı unsur: çok sayıda animasyon seçeneği var, ancak görüntüler retinaya hazır değil.

Bu ‘nasıl güncel değil’ bu şey?

WebsiteBuilder.com Temaları & Diğer özellikler

Tema söz konusu olduğunda, WebsiteBuilder.com çok sağlıklı bir 100+.

Websitebuilder inceleme

Modern olmalarına rağmen özellikle öne çıkmıyorlar. Ve bazı tuhaf sebeplerden dolayı, temanızı seçtikten sonra değiştirmek için geri dönemezsiniz. Az söylemek, bu sinir bozucu.

Ancak, bazı iyi haberler var. WebsiteBuilder.com kendi e-Ticaret sistemini kurdu ürün varyasyonları ve e-posta özelleştirme gibi lezzetli özelliklerle.

Sağlanan blog platformu başka bir yararlı özellik ve aslında bir web sitesi oluşturucusundan gördüğüm daha iyi blog editörlerinden biri. Kalıcı bağlantıyı düzenleyebilir, kapak resimleri oluşturabilir, yayınları sabitleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Websitebuilder-review-5

Daha Ayrıntılı Planlar ve Fiyatlandırma

WebsiteBuilder.com yalnızca müşterilerine sunmaktadır aylık ödeme yapacak bir abonelik seçeneği. Diğer birçok web sitesi üreticisinin aksine, WebsiteBuilder.com tamamen ücretsiz bir paket sunuyor.

Ücretsiz planın çok sayıda şablonu ve sınırsız bant genişliği olmasına rağmen, WordPress gibi sitelere karşı tavsiye etmem.

BedavaÖdüle-Ticaret
Ücretsiz konaklamaEvetEvetEvetEvet
Bant genişliğiSınırsızSınırsızSınırsızSınırsız
Şablon Sayısı100+100+100+100+
Özel alanHayırHayırHayırHayır
Ücretsiz Alan AdıHayırEvetEvetEvet
DestekE-postaE-postaönceliköncelik
e-TicaretHayırHayırHayırEvet
Görüntülenen reklamlar?EvetHayırHayırHayır

Ücretsiz olanın üstünde, seçim yapabileceğiniz üç ücretli plan var. Site Yapımcısı en premium hesabı aylık 4,61 $, işletme hesabı ise aydan aya 5.38 dolardan başlıyor. Her iki plan da özelliklerle dolu ve oldukça iyi bir fiyata paketlenmiştir. Bununla birlikte, e-Ticaret planının aksine önemli özelliklerden yoksundurlar.

Fveya e-Ticaret’ten yararlanan kullanıcılar, bu size aylık 9,23 ABD doları tutarında geri ödeme yapmanıza neden olur. Rakiplerine kıyasla, bu aylık fiyat makul.

Genel olarak, üç fiyat planı çok benzer ve esneklikten yoksun. Özelliklerin eksikliği ve kötü müşteri geri bildirimleri nedeniyle paketlerden birini tavsiye etmek için mücadele ediyorum. Risk almak isteyen kullanıcılar için kişisel olarak e-Ticaret paketini tercih ederim.

Verim

WebsiteBuilder.com’un performansını tamamlamak için hız alanında ne kadar iyi performans gösterdiğini kontrol etmek için bazı testler yaptım.

Websitebuilder-review-5

Bunlar oldukça WebsiteBuilder.com ortalama sonuçlar, ve bu yüzden tamamen iyi veya çok kötü bir şey söyleyemem, çünkü tamamen işletmenizin bulunduğu yere bağlıdır.

WebsiteBuilder.com İnceleme – Son Düşünceler

Dürüst olmak gerekirse, WebsiteBuilder.com’a korkunç faturalandırma uygulamalarını ve eski yinelenen yazılımlarını göz önünde bulundurmak güvenmek zor. Fiyatlandırması oldukça rekabetçi olsa da, ürün.

Ve e-ticaret sisteminin ve önceden tasarlanmış bölümlerin hayranı olmasına rağmen, Korkarım WebsiteBuilder.com hakkında söylemem gereken tek şey bundan kaçınmaktır. Hala meraktan çıkma meraklıysanız, beklentilerinizi düşük tutun.

Yani, WebsiteBuilder.com’u denerseniz, lütfen kendi WebsiteBuilder.com yorumlarınızı ve deneyimlerinizi bırakmaktan çekinmeyin ve daha ucuz ve çok yönlü daha iyi web sitesi oluşturma seçenekleri arıyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var.

Artıları

  • Harika bloglama özelliği
  • Uygun fiyatlı paketler

Eksileri

  • Kötü faturalandırma uygulamaları
  • Kötü müşteri geri bildirimi
  • Esnek olmayan paketler
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector