WebStarts İncelemesi

WebStarts her şeye sahip olduğunu iddia ediyor – uzun bir entegrasyon listesi ile kullanımı kolay web sitesi oluşturucu. Bu herhangi bir kullanıcı için bir yakalama olmalıdır. Ancak bu ifadelerin gerçeği ne kadar yansıttığı?


İzin Vermek’Bunun web sitenizi oluşturmak için uygun bir seçenek olup olmadığını görmek için WebStarts incelememize dalın!

WebStarts nedir?

WebStarts, kullanıcı dostu bir web sitesi kurucusudur. Sunduğu yüzden fazla güzel şablon ile tamamen özelleştirilebilir sürükle ve bırak editörü. Bu web sitesi oluşturucu, yeni başlayanların yanı sıra büyük işletmeler için planlara sahiptir. Ayrıca, tamamen ücretsiz plan!

webstarts özellikleri

WebStarts’a indikten sonra, web sitelerinin şık ve modern hissi ile hemen çekildim (her ne kadar’kesinlikle kendi logosunun bir hayranı değilim). Ayrıca sundukları özelliklerin kapsamlı olduğu izlenimini edindim.

Ancak bu WebStarts incelemesi için fiyatlandırma ve özelliklerle devam edelim. Bu teklifin gerçek değerinin ne olduğunu öğrenme zamanı.

WebStarts Fiyatlandırması

WebStarts 3 plan sunuyor: gerçekten Bedava plan (deneme sürümü olarak değil, kalıcı olarak), ardından Pro Plus $ 7.16 / mo ve en yüksek olanı $ 19.99 / ay.

webstarts inceleme fiyatlandırması

Bu fiyatlar, Wix veya Weebly gibi uzaydaki bazı büyük isimlerle karşılaştırılabilir..

Ancak WebStarts ile ilgili büyük bir sıkıntı var – planlar yıllık olarak ödenmelidir. Aylık ödeme yapamazsınız. Ayrıca para iade garantisi yoktur. WebStarts’ın bu ürüne gerçekten her müşteri tarafından beğenilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Ve Serbest planın hizmetleri denemenin bir yolu olabileceğini düşünürsünüz, ancak durum tam olarak bu değildir. Şey, serbest plan oldukça sınırlı. Premium özelliklerinin birçoğu yalnızca ücretli planları ile kullanılabilir. Ve bu özelliklerden bazıları, örneğin, bir mobil sürüm veya web sitenizin koduna erişimdir..

Ama izin ver’Her bir WebStarts planının neler sunduğuna daha yakından bakalım:

BedavaPro Plus
FiyatSonsuza kadar özğür$ 7.16 / ay$ 19.99 / ay
Özel alanHayırEvetEvet
Arama Motoru GönderimiHayırYalnızca GoogleGoogle, Yahoo! & Bing
Ücretsiz reklamHayır250 $$500 dolar
Sosyal bütünleşmeHayırEvetEvet
İşletme E-posta AdresleriHayırHayır5 Adres
SEO AraçlarıHayırEvetEvet
İletişim FormlarıHayır1000 KontakSınırsız
Slayt Gösterileri / GalerilerHayırSınırsızSınırsız
Bulut depolama1GB10GB40GB
Bant genişliği1GB / ay100GB / aySınırsız
Gösterilen ReklamlarEvetHayırHayır
Mobil OptimizasyonHayırEvetEvet
Koda ErişimHayırEvetEvet
Online mağazaHayırHayırEvet

Çok sınırlı Ücretsiz planına rağmen, WebStarts planlarının gerçekten iyi özellikleri var. Sayfalar sınırsızdır, yerleşik SEO ve trafik istatistikleri vardır ve web siteleri diğer platformlarla birçok entegrasyona sahip olabilir.

webstarts inceleme entegrasyonları

Her planın, farklı kullanıcıları hedeflediği için sınırları vardır:

 • Bedava
  webstart’ücretsiz planı çok ciddiye almadan küçük bir kişisel web sitesi veya blog başlatmak isteyen biri için mükemmeldir. Temel ancak sınırlı özellikler sunar – 1GB alanın yanı sıra bant genişliği, yalnızca alt alan adı ve mobil optimizasyon yok.
 • Pro Plus
  at $ 7.16 / ay, bu, bazı iyi özellikler sunan ilk WebStarts ücretli planıdır. Bir seçenek için özel alan adı, sitenize erişim’s kodu ve tam mobil optimizasyon. 10 GB disk alanı ve 100 GB bant genişliği elde edersiniz.

 • Eğer sen’iyi bir web sitesi oluşturma konusunda ciddi yeniden, çatal dışarı tavsiye ederim $ 19.99 / ay İş planı için. Buradaki ana özellikler çevrimiçi mağaza entegrasyonu ve 5 işletme (özel alan adı) e-posta adresi. Depolama alanı 40 GB ve sınırsız bant genişliği elde edersiniz.

Gördüğünüz gibi, bazı kısıtlamalar var, ancak bu WebStarters incelemesinin en önemli konusu web sitesi oluşturucusunun kendisidir. Şimdi nasıl çalıştığını görelim!

WebStarts ile Web Sitesi Oluşturma

WebStarts web sitesi oluşturucu gerçekten güçlü bir araç olarak ortaya çıkıyor. Şablonlar iyi tasarlanmış ve üstelik, özelleştirme açısından çok fazla esneklik var.

Kısa bir kayıt formu doldurduktan sonra, kendiniz bir şablon seçin veya yapay zeka sorularını alın ve cevaplarınıza göre şablon teklifi alın.

Ve yüzlerce güzel tasarlanmış şablon var. Harika olan, hepsinin modern bir görünüme sahip olması ve birbirinden farklı görünmesi.

webstarts inceleme şablonları

Tasarımı kendiniz seçerken, örnekler arasında gezinebilirsiniz. Şablonlar temalara göre gruplandırılmıştır ve ayrıca arama alanına bir kelime de ekleyebilirsiniz.

Şablon özelleştirmesine geçiliyor. Düzenleme penceresinde, ekranın üstünde ve sol tarafında menü çubukları bulunur. Oldukça sezgisel ve gezinmesi kolay.

webstarts inceleme düzenleme menüsüInşaatçı çok esneklik sağlar.

Metin, resimler ve diğer öğeler sürükle ve bırak düzenleyicisi kullanılarak konumlandırılır ve yazı tipi stillerini ve boyutlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ayrıca, renkleri en doğru gölgeye değiştirebilirsiniz. Görüntülerden renk seçmek için bir damlalık aracı bile var!

Ve parçaları bir araya getirmek sorun olmayacak.

İçerik kutularının ve resimlerin boyutunu değiştirmek hiçbir kısıtlamaya tabi değildir. Ve her kutu tamamen serbestçe hareket edebilir. Her öğeyi istediğiniz yere sürükleyebilirsiniz. Bunu yaparken, görünen yönergeler hizalamanın tutarlılığını korumanıza yardımcı olacaktır..

webstarts incelemesi - sürükle ve bırak editörü

Sayfanızı farklı bir pencerede önizleyebilirsiniz. Ayrıca, bir mobil önizleme var ve tamamen duyarlı. Ancak, Ücretsiz plan için mobil sürüm mevcut değildir.

Büyük bir stok görüntü kütüphanesi de kullanışlı. Görüntüler yüksek kalitededir ve konuya veya hatta renge göre arama yapabilir.

webstarts inceleme - hazır görüntüler

Genel olarak, WebStarts web sitesi oluşturucudan etkilendim. Çok profesyonel ve benzersiz web siteleri oluşturmanıza olanak tanır.

Her ne kadar aynı zamanda, bu web sitesi oluşturma sürecinde mümkün olduğunca az zaman geçirmek isteyenler için bir dezavantaj gibi görünebilir. Ancak bu durumda, orijinal şablonlar tamamen kullanılabilir – içeriğinizi ekleyebilir ve web sitesini olduğu gibi yayınlayabilirsiniz.

WebStarts Performansı

Tam bir WebStarts incelemesi almak için bir performans kontrolüne ihtiyacımız var. Ve tepki süreleri test sonuçları gerçekten harika! Bir göz at:

Webstarts-İnceleme

Ortalama tepki süresi 300 ms olur ve WebStarts bunu iyi bir şekilde geçer. Onun ABD’de yanıt süreleri harika, dünyadaki diğer konumlarla çok geride değil. Aslında, sadece Bangalore ve Sydney olağanüstü bir düşüş yaşadı, ama bunlar bile iyiydi.

O’eğer bunu akılda tutmaya değer’Çok fazla içeriğe sahip karmaşık bir site oluşturmayı planlıyorsanız ve yanıt süreleri sizin için son derece önemli olacağından, tüm dünyadaki okuyuculara hitap etmek istiyorsunuz.

WebStarts Avantaj ve Dezavantajları

Her hizmetin mükemmel özellikleri ve eksik olabilecek bir şeyi vardır. Bu WebStarts incelemesini özetlemek için, artıları ve eksileri inceleyelim.

Artıları:

 • Neredeyse tamamen özelleştirilebilirlik sağlayan çok esnek bir sürükle ve bırak üreticisi
 • Sitenizi daha da özelleştirebilmeniz için HTML ve CSS koduna erişim
 • Seçim için 100’den fazla şablon (yazma sırasında 126)
 • Dünya çapında mükemmel hız

Eksileri:

 • Destek sınırlı görünüyor ve yalnızca ABD çalışma saatlerinde telefonla veya e-postayla veriliyor
 • Mobil cihazlar için optimize edilmiş bir site ve özel bir alan adı istiyorsanız ücretli bir plana geçmeniz gerekir
 • Ödemeler aylık değil yıllık olarak yapılmalıdır.

WebStarts İncelemesinde Son Düşünceler

Eğer sen’basit, dizesiz bir ek arıyor esnek ve özelleştirilebilir web sitesi oluşturucu, WebStarts mükemmel bir seçenektir. O’çok sayıda içeriğe sahip siteler oluşturmak isteyenler için çok yararlıdır. küresel barındırma hızları olağanüstü.

Pro Plus ve Business paketleri, Wix ve diğer üst düzey web sitesi üreticilerine benzer fiyatlarla büyük değer sunar.

Ancak, bazı rahatsızlıklar vardır. yıllık ödeme süresi veya 7/24 müşteri desteği eksikliği. Bazı kullanıcılar web sitesi oluşturucuyu yeni başlayanlar için biraz fazla esnek bulabilir.

Kendi fikriniz var mı? Konuyla ilgili deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi duymak isterim – aşağıdaki yorumlar bölümünde kendi WebStarts yorumunuzu bırakın.

Artıları

 • Esnek sürükle ve bırak üreticisi
 • 100’den fazla şablon
 • Dünya çapında mükemmel hız

Eksileri

 • Sınırlı destek
 • Yalnızca Pro planıyla mobil optimizasyon
 • Yıllık faturalandırma döngüsü
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector