Winhost İncelemesi

Winhost basit paylaşılan Windows barındırma sunar – Windows barındırma tüm faydalarına sahip olmak isteyen, ancak bankalarını tamamen boşaltmak istemeyenler için bir seçenektir.


Ancak Winhost aslında sorduğu küçük bir fiyata bile değer mi?

Bu Winhost incelemesinde, bu sağlayıcıya geçmenin yapacağınız en iyi barındırma kararı olup olmadığını veya bir hata olup olmadığını kontrol etmeye odaklanıyorum..

Winhost nedir?

Winhost, Windows hosting ve yönetilen WordPress hosting sunan küçük bir hosting sağlayıcısıdır. Bu çok dar bir hizmet alanıdır, ancak daha az kullanılan Windows barındırma arayan kullanıcıları kapsar.

Şirketin genel merkezi Sierra Madre, Kaliforniya’dadır. Daha büyük rakiplerinin çoğunun aksine, Winhost tüm donanımını yerel bir veri merkezinde sahibi ve yönetiyor – eğer ev sahibi bir hosting şirketi.

Doğal olarak, Winhost ABD’nin her yerinden müşterilere hizmet etmekten mutluluk duyuyor ve kesinlikle başkalarından para almakta sorun yaşamayacak. Sağlayıcının Windows’a odaklanmasının yanı sıra, teklifler hem güvenilir bir ASP.NET barındırma ihtiyacı olanlar hem de sadece ilk WordPress web sitelerini barındırmak isteyen yeni başlayanlar için uyarlanmıştır..

Onların birincil teklif fiyat ve özellikleri farklı üç farklı web hosting paketleri oluşur. Tüm sunucuları kararlı Microsoft barındırma ortamı yazılımı kullanarak – Windows 2012 ve 2016, IIS 10.X ve IIS 8.x, SQL 2016, 2014 ve 2012, ASP.NET 4.7 ve ASP.NET Core.

Bu Winhost incelemesinde, web barındırma paketlerini kontrol edip ne kadar iyi olduklarını göreceğiz.

Winhost Fiyatlandırması

İlk bakışta, şirket çok basit bir fiyatlandırma yapısına sahiptir – 3,95 $ / ay 3GB disk alanı ve 50GB bant genişliği ile Temel plan $ 15.95 / ay Ultimate planı için. Ancak, genellikle olduğu gibi, çeşitli sözleşme uzunlukları arasında bir fiyatlandırma farkı vardır.

Aşağıdakilerden birini seçerek her bir plan için kaydolabilirsiniz. üç farklı sözleşme – üç aylık bir, yıllık ve iki yılda bir. Bekleneceği gibi, sözleşmeniz ne kadar uzun olursa, o kadar çok tasarruf edersiniz. 3 aylık ve 2 yıllık planlar arasında 144 dolara kadar maksimum tasarruf sağlayabilir (eğer önceki iki yıl aktif kalırsa, yani sekiz faturalandırma dönemi).

paket 3-Mo. Plan (2 yıl sonra toplam)1 Yıllık Plan (2 yıl sonra toplam)1 Yıllık Plan Tasarrufları2 Yıllık Plan (2 yıl sonra toplam)2 Yıllık Tasarruf – 3 Aylık2 Yıllık Tasarruf ve 1 Yıllık Tasarruf
Temel Plan$ 142.80$ 118.80$ 24.00$ 94.80$ 48.00$ 24.00
Maksimum Plan$ 286.80$ 238.80$ 48.00$ 190.80$ 96.00$ 48.00
Nihai Plan$ 526.80$ 478.80$ 48.00$ 382.80$ 144.00$ 96.00

İyi haber şu ki, onlar değil’t Bu fiyatlandırma şemasını gizlemeye çalışmak. Sözleşme süresine bağlı olarak her bir plan için farklı aylık fiyatlara ilişkin bilgileri bulmak kolaydır ve web sitesinde herkes tarafından görülebilir.

Ancak bu planlara neler dahildir??

Planların her biri muadillerine kıyasla ne durumda? Max ve Ultimate planları çok iyi görünse de, Temel plan çok daha sınırlıdır. Sadece bir MySQL veritabanı ile test için fazla alan yoktur. Dahası, bu nedenle,’Eğer seçerseniz birden fazla WordPress sitesi barındırmak imkansız.

TEMELMAXSON
Disk alanı3 GBSınırsızSınırsız
Bant genişliği0 GBSınırsızSınırsız
MySQL Veri Tabanı Sayısı1SınırsızSınırsız
MySQL Disk Alanı500 MB2 GB5 GB
E-posta hesapları250500Sınırsız
FTP hesapları1030100
Otomatik yükleyiciDahilDahilDahil
Otomatik yükleyici komut dosyaları23+23+23+
Müşteri desteğiBilet SistemiBilet SistemiBilet Sistemi
Ücretsiz otomatik yedeklemelerHayırHayırHayır

Planların hiçbiri SSL içermez ve kötü amaçlı yazılımdan koruma koruması da ayrıca satın alınmalıdır (Winhost, 39 $ / yıldan başlayan Site Kilidi sunar, ancak Ultimate plan ile 1. yıl ücretsizdir).

Bir diğer önemli dezavantaj, ücretsiz otomatik yedeklemelerin olmamasıdır. İşlerin ne kadar hızlı değiştiğini ve web sitelerinin ne kadar test ve düzenleme gerektirdiğini göz önünde bulundurarak, güvenli tarafta kalmak istiyorsanız bir yedeğe sahip olmak şarttır.

Doğal olarak, bu güvenlik hissini satın alabilirsiniz – 10 GB yedek depolama için 35.40 dolardan başlayarak:

Aylık12 Aylık Fiyat
10 GB Depolama$ 2.95$ 35.40
30 GB Depolama$ 6.95$ 83.40
60 GB Depolama$ 12.95$ 155.40

Ancak endişelenmenize gerek olmayan bazı özellikler var. Tüm planlarda DDoS karşıtı koruma bulunur ve WordPress, Joomla ve diğer uygulamaların tek tıklamayla yüklenmesini sağlar. Ayrıca, mevcut web sitenizi taşımayı planlıyorsanız, Winhost ücretsiz olarak yardımcı olacaktır.

Ve tabii ki, satın aldıktan sonra fikrinizi değiştirirseniz, 30 günlük para iade garantisi de burada.

Winhost Performansı

Şaşırtıcı bir şekilde, Winhost son derece iyi performans gösterdi ve A + olarak derecelendirilmeye değer. Bazen bu Windows barındırmadan beş veya daha fazla pahalı olan sunucular hız testlerinde geride bırakılır.

Ancak Winhost ekibi, çalışma zamanları söz konusu olduğunda kendilerini gizliyor. Yalnızca% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi vardır, bu da istatistiksel olarak sunucunuzun’t Her gün bir dakikadan fazla 30 saniye aşağı inin. En azından çalışma süresi hesap makinemize göre.

Beklenen Çalışma Süresi

Barındırma hizmetiniz aşağıdakiler için kullanılabilir:

Günlük

1 ay 26s

Haftalık

10 milyon 4s

Aylık

43 milyon 33

yıllık

8s 45m 57s

Winhost Artıları

Winhost sihirli bir şekilde parlak değil ya da belirgin bir problemi yok. Windows ana bilgisayarı olmasına rağmen, sunucu Linux rakiplerinden çok farklı görünmüyor. Güçlü yanları neler??

Sezgisel kontrol paneli

Olurken’cPanel yok (sadece Linux’ta mevcuttur ve o zaman bile tüm barındırma şirketleri bunu sunmaz), Winhost kontrol paneli kullanımı kolaydır ve yeni başlayanlar bile içinde ihtiyaç duydukları her şeyi bulabilecek kadar sezgiseldir. Ve diğer bazı kontrol panellerinin aksine,’Bunun için fazladan bir kuruş ödemek zorunda değil.

Mükemmel performans

İzin Vermek’dürüst ol – bu’s ucuz bir web barındırma. Amacı uygun fiyatlı olmaktır. Bu, performans testimde olduğu kadar yüksek puan beklemediğim anlamına geliyor. Ancak, sadece bir yerel veri merkezine sahip olmanın ve aslında ona dikkat etmenin işe yarayabileceği ortaya çıkıyor. Winhost için büyük bir artı.

Basit fiyat karşılaştırması

Winhost, fiyatını farklı sözleşme uzunlukları arasında (en az favori uygulamalardan biri olan) değiştirirken,’t Bu gerçeği gizleyin ve hatta bir satın almadan önce aylık fiyatı karşılaştırmanıza izin verin. Gitme zamanı!

Winhost Eksileri

Vardı’t Kaydolma kararını alabilecek veya bozabilecek birçok fayda. Ayrıca pek dezavantajı yoktur. Ne yazık ki, bazıları potansiyel müşteriler için anlaşma kırıcılar olabilir.

Sadece bir sunucu konumu

Belki ben’m dünyanın her yerinde kendi veri merkezleri olan tüm ucuz web hosting şirketleri tarafından şımarık. Ancak, bugün’sadece bir konum sunan son derece rekabetçi hosting dünyası sadece yeterli değil.

Ücretli yedeklemeler

Bir satış olarak sunulmasını hiç sevmediğim bazı temel özellikler var. Bunlardan biri ücretli yedeklerdir. Bu tür hizmetler her hosting teklifinin temel parçaları olarak ele alınması gerektiğine inanıyorum. Özellikle bu durumda, o kadar da ucuz değiller – aylık 2,95 $ en ucuz hosting paketinin fiyatının üçte ikisinden fazla.

Gerçek zamanlı destek yok

Olursa olsun,’s ilk veya onuncu web siteniz – teknik sorunlarla karşılaştığınızda biriyle konuşabilmek şarttır. Onun olup olmadığı’bir telefon veya sohbet, hiçbir şey gerçek zamanlı temas yenemez. Ne yazık ki, Winhost sadece bilet sistemleri sunuyor.

Winhost İnceleme Özeti

Birkaç dezavantaja rağmen, Winhost’taki insanlar iyi bir iş çıkardıklarını ve ürünlerini denemeyi hak ettiklerini düşünüyorum. Tek bir sunucu konumuna sahipken bile Winhost, kullanıcılarına mükemmel performans sunmak için her şeyi yapıyor.

Eğer sen’Bu Windows bir test hosting vermek istiyorum, onların 30 günlük para iade garantisi yararlanmak ve şimdi kaydolun. Ancak tereddüt hissediyorsanız, devam edin ve en tanınmış Windows barındırma sağlayıcılarına göz atın.

Artıları

  • Kolay fiyatlandırma
  • Harika performans
  • Sezgisel kontrol paneli

Eksileri

  • Bir sunucu konumu
  • Ücretli yedeklemeler
  • Kötü destek
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector