YourLastHost İncelemesi

YourLastHost, ABD, Avrupa ve Asya’da veri merkezi konumları sunan bir web barındırma hizmetidir. YourLastHost’un markalaması ince değil, hepsi YourLastHost’un ihtiyacınız olan tek ev sahibi olduğu fikrine dayanıyor..


Ancak bu yalnızca reklam mıdır – yoksa bu hizmet mevcut barındırma sağlayıcınızın yerini mi almalıdır? Hadi bulalım.

YourLastHost nedir?

YourLastHost Ocak 2016’da kuruldu ve Host Namaste’nin bir yan kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir. Mütevazi başlangıcından bu yana YourLastHost portföyüne dört küresel veri merkezi ekledi ve yüz binin üzerinde web sitesine ev sahipliği yaptı.

Barındırılan Siteleri YourLastHost İncelemesi

Sağladığı hizmetlere gelince, YourLastHost aslında çok çeşitli seçenekler sunar. Buna Linux / Windows paylaşılan ve bayi barındırma dahildir.

Ama burada bitmiyor. Sunucu türleri arasında VPS ve çıplak metal özel makineleri. YourLastHost, VPS yönetimi söz konusu olduğunda esnektir, geliştirici dostu OpenVZ ve KVM kurulumlarının yanı sıra yönetilen cPanel paketleri sunar.

Şimdiye kadar gidebilir ve YourLastHost piyasadaki en iyi barındırma sunucusu seçim birine sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Ancak bu YourLastHost incelemesinde, bir ürüne odaklanacağız – ve bu Linux paylaşımlı barındırma.

Güvenilir Bir Hosting Seçeneği

YourLastHost kendi web hosting paketleri tüketici fiyatlarla kurumsal düzeyde çözümler sunduğunu iddia ediyor. Bunu yapmanın bir parçası veri merkezlerini proaktif olarak izleme olası sorunlar ve teknik sorunların sunucunuzu çevrimdışı duruma getirmeden önce otomasyonu kullanma.

Son İnceleme Felsefesi

Testlerim sırasında bunun işe yaradığını gördüm. % 100 çalışma süresi iddialarını yedekleyerek YourLastHost inceleme web sitemde herhangi bir kesinti yaşamadım.

Güvenilirliği önemsiyorsanız, YourLastHost sunucularınızın ücretsiz gece yedekleri bu ev sahibi düşünmek için başka bir nedenidir. Teknik bir arıza yaşasanız bile verileriniz güvende.

En Son Fiyatlandırmanız

Adanmış sunucuları ayda 279,99 $ ‘a mal olabilir, ancak YourLastHost paylaşılan sunucuları makul fiyatlıdır. Aşağıdakilerden farklı olarak dört paket mevcuttur: $ 1.95 / ay Bronz planı $ 7.95 / ay Platinum aboneliğine.

YourLastHost İnceleme Fiyatlandırması

Bronz paket 2GB alan ile geliyor Platinum plan daha cömert bir 50GB içeriyor. Ne yazık ki, en iyi web barındırma hizmetleri paketlerinin aksine, YourLastHost planlarının hiçbiri sınırsız depolama alanı içermez.

YourLastHost Planları Daha Ayrıntılı

Her YourLastHost planında bulunan belirli özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki tabloya göz atın:

BronzGümüşAltınPlatin
Aylık Maliyet$ 1.95$ 3,95$ 5.95$ 7.95
Disk alanı2GB10GB30GB50GB
Bant genişliği50GB500 GB1TB1.5TB
Alan Sayısı5 Eklenti, 5 Parklı25 Addon, 25 Park Edildi50 Addon, 50 Park EdildiSınırsız
E-mail adresleriSınırsızSınırsızSınırsızSınırsız
SSL Dahil?EvetEvetEvetEvet
HDD veya SSDSSDSSDSSDSSD
Web Sitesi Oluşturucuİçermezİçermezİçermezİçermez
Müşteri desteği7/24 Biletler7/24 Biletler7/24 Biletler7/24 Biletler
Para iade garantisi90 Günlük90 Günlük90 Günlük90 Günlük

Çoğu potansiyel müşteri için, $ 3.95 / ay Gümüş planı en iyi değeri sunar. Kişisel veya küçük işletme kullanımı için bol miktarda 10GB depolama alanı ve 500GB bant genişliği içerir. Hangi paketi seçerseniz seçin, 90 günlük cömert para teklifinden yararlanacak ve fikrinizi değiştirmek için size bolca zaman tanıyacaksınız..

YourLastHost’un paylaşılan paketleri yalnızca 50 GB’lık bir depolama alanında maksimum yer aldığı için, kurumsal kullanıcıların YourLastHost’un VPS ve özel sunucu planlarını düşünmelerini öneririm – ancak normal kullanıcılar için bu depolama alanı fazlasıyla yeterli olmalıdır.

En Son Performansınız

YourLastHost incelememin bir parçası olarak, site yükleme hızımı GTMetrix kullanarak test ettim. Hız yolun çok ortasındaydı. Yaşadığım yükleme süreleri süper hızlı değildi ama onlar da korkunç değildi.

YourLastHost İnceleme Performansı

SonHost Müşteri Desteği

YourLastHost servis ekibi 7/24 bilet servisi ile ulaşılabilir. Ekip test biletlerime yanıt vermek için biraz zaman aldı, ancak aldığım yanıtlar yararlı ve ayrıntılıydı.

Bununla birlikte, canlı sohbet yoluyla teknik destek almak istiyorsanız, yapmamayı öneririm – çünkü canlı sohbet servisi olmasına rağmen, çoğunlukla yeni satışlar oluşturmaya odaklanır. Bu şirkete rakiplerine karşı ek bir avantaj sağlamak için bu kesinlikle geliştirilmelidir..

YourLastHost İncelemesi: Karar

LastHost sunucularınız güvenilir çalışma süreleri için önerilebilir – ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla paket vardır, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir sağlayıcıdan alacaksınız.

Tabii ki, hemen hemen her ev sahibi gibi YourLastHost’un da sorunları var. Web sitesi performansı iyidir, ancak biraz geliştirilebilir. Canlı sohbet müşteri desteği için de aynı şey geçerli.

Yine de, bu iki şeye bakabilirseniz, bu ihtiyacınız olan son ev sahibi olabilir.

Artıları

  • % 100 Çalışma Süresi Oranıyla Güvenilir
  • Birden Fazla Global Veri Merkezi
  • Çok Çeşitli Sunucu Türleri
  • Nispeten Yüksek Sayfa Yükleme Hızları

Eksileri

  • Canlı Sohbet veya Telefon Teknik Desteği Yok
  • Sınırsız Depolama Alanı Paylaşımlı Hosting Planı Yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector