ZAP-Hosting İncelemesi

Oyun giderek daha popüler hale geliyor ve yaygın. Ve tüm bu popülerlik ile kendi oyun sunucularınızı barındırma ihtiyacı geliyor, ZAP-hosting tam olarak bunu yapıyor.


Onun ZAP-Hosting’in nişini bulduğu açık. Ancak, müşterileri gerçekten heyecanlanmaktan sadece bir düğme uzakta mı ve paranıza değer hizmetler mi??

Bu iddiayı test etmek, işte bizim ZAP-Hosting incelemesi.

ZAP-Hosting Nedir?

2010 yılında kurulan ZAP-Hosting, oyun sunucusu düşünülerek oluşturulmuştur. Geniş hizmet yelpazesi ile, ZAP-Hosting her oyuncu için bir şeyler sunuyor gibi görünüyor.

ZAP-Hosting - Ana Sayfa

Kapsar oyun sunucuları, TeamSpeak sunucuları, VPS (Sanal Özel Sunucular) ve Kök sunucular.

ZAP-Hosting Fiyatlandırması

Burada fiyatlandırma biraz karmaşık çünkü ZAP-Hosting’t aralarından seçim yapabileceğiniz belirli planlar sunma. Her şeyi size bırakır, böylece istediğiniz bir sunucuyu oluşturabilirsiniz. Fiyatlandırma ayda 3 $ ‘dan başlar ve ayda yaklaşık 8000 $’ a kadar çıkabilir.

ZAP-Hosting - Sunucu Seçenekleri

İstediğiniz oyunu seçtikten sonra sunucunuzu özelleştirmeye yönlendirileceksiniz. İhtiyacınız olan RAM miktarını, sunucunuzun yele oyun sunucusu yuvalarını değiştirebilir ve CPU’yu değiştirebilirsiniz & Ana sunucu. Alabilirsin 16 GB’a kadar RAM ve 500’e kadar oyun sunucusu yuvası.

ZAP-Hosting - Özelleştirme

Sunucu konumunuz, ödediğiniz fiyatı ve Burada 7 farklı yerden seçim yapabilirsiniz. En ucuz Frankfurt, aylık fiyatınıza +% 0 eklerken Brezilya’daki Sao Paulo% 100 ekleyecek.

ZAP-Hosting - Konumlar

Sunucunuzun konumu hakkında düşünmeniz gereken bu tür bir fiyat atlama burada hosting satın almadan önce.

Ama özellikle gözümüze çarpan başka bir seçenek vardı – oldukça benzersiz – ZAP-Hosting ayrıca ‘ZAP ONE-Times’ olarak etiketlediklerini de sunar.

ZAP Hosting - ZAP One TImer

Bunlar bir kerelik ödeme esasına göre çalışan belirli ürünlere ömür boyu üyelik.

ZAP-Hosting - Ömür Boyu Sunucular

Gibi aylık olarak ödediğiniz normal oyun sunucuları (ömür boyu olmayan) için, sunulan seçim biraz farklıdır. En büyük fark, GTA V mod sunucuları – biri Linux sunucusunda, diğeri Windows kullanan.

ZAP-Hosting - GTA V Sunucuları

Ama belki de ZAP-Hosting’in düzenli aylık oyun sunucularının en büyük özelliği, herhangi bir ücret ödemeden istediğiniz zaman oyun arasında geçiş yapabilirsiniz.

zap hosting incelemesi

Bu yüzden aynı oyunla yaşlara başlamaktan ve takılmaktan korkmayın.

Örnek olarak, bir Minecraft Vanilla sunucusu için birkaç farklı özel plan var.

3 $ / ay27 $ / ay120 $ / ay
yerAlmanyaKanadaBirleşik Devletler.
Oyun sunucusu yuvası4 Yuva14 Yuva36 Yuvaları
Veri deposu2048MB DDR3 / 45048 MB DDR3 / 413694MB DDR4
Sunucularda kullanılan HDD veya SSD?SSDSSDSSD
hız2-3,4 GHz2-3,4 GHz3,4-4,4 GHz
IPv4 Adresi dahil?HayırEvetEvet
Müşteri desteğiBilet sistemi, e-posta ve canlı sohbet.Bilet sistemi, e-posta ve canlı sohbet.Bilet sistemi, e-posta ve canlı sohbet.

Tonlarca farklı kombinasyon var yaratabilir ve bu örneklerde yaptığımızdan daha ileriye götürebilirsiniz.

Fiyatlandırma ihtiyaçlarınıza bağlıdır ve ayda 4 $ ‘a kadar düşük bir oyun sunucusu alabilirsiniz.

ZAP-Hosting Özellikleri

Bu tür sağlayıcıyı tanımlayan ana özelliklerden biri oyun seçimidir. ZAP-Hosting’de seçim yapabileceğiniz 7 kategori var, en çok satanlar, Minecraft, Yaşam boyu sunucuları ve Yaşam Boyu Sunucuları için ön sipariş verme yeteneğini içerir.

ZAP-Hosting - Sunucu Kategorileri

ZAP-Hosting’in sunduğu oyun sunucularının tam listesine gelince, 115 farklı seçenek elde edersiniz. Bunlar hem orijinal oyunları hem de modifiye edilmiş sürümlerini içerir. ARK, ARMA 3, Half-Life ve daha pek çok oyun alabilirsiniz.

ZAP-Hosting - Tam Oyun Listesi

Buradaki liste gerçekten etkileyici ve istediğiniz zaman oyunları değiştirme olanağına sahipsiniz. Bu fiyat noktasını gerçekten çekici kılıyor.

Dan beri Minecraft en popüler oyunlardan biri, burada bunun ve farklı modlarının özel bir kategorisi var. Orijinal Minecraft, Minecraft Maceraları, Canavarı Besle ve Ormanda Yaşam.

ZAP-Hosting - Minecraft Sunucuları

Her ikisi de oyun ve hizmet çeşitliliği burada oldukça etkileyici, böylece neredeyse istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Oyunlar ve bunların özelleştirilmesi, bu gibi sağlayıcıların doğru olması gereken ana özelliktir, Neyse ki ZAP-Hosting çivilenmiştir.

ZAP-Barındırma Performansı

ZAP-Hosting’in yanıt sürelerini ve Pingdom ile olan kararlılığını test ettikten sonra sonuçlar harikaydı. Bir aylık test boyunca, sunucumuz herhangi bir kesinti yaşamadı. Raporumuzda% 100 büyük bir çalışma süresi işareti.

ZAP-Hosting - Çalışma Süresi

bizim ortalama tepki süresi sadece 257ms idi ve o zaman 209ms’ye düştü. ZAP-Hosting’de hem kararlılık hem de yanıt hızları oldukça yüksek.

Ardından, sunucumuzun dünyada ne kadar hızlı olduğunu test ettik. Bunun için Bitcatcha’yı kullandık ve bize A’nın genel performans notunu verdi+. Kanada, Almanya ve ABD’nin tamamı 20ms civarında veya altında büyük bir hız gösterdi.

ZAP-Hosting - Bitcatcha

Sao Paulo tek yerdi tepki süreleri 100ms’den yavaş olduğunda, burada 128ms.

ZAP-Hosting sunucuları, herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilecek mükemmel çalışma süresine ve performansa sahiptir.

ZAP-Hosting Desteği

ZAP-Hosting 7/24 destek sunar e-posta, bilet ve Livechat seçenekleriyle. O yönetir 10:30 – 06:30 saatleri arasında Livechat ve bilet desteği (Günde 20 saat) merkezi saat dilimi. Ve 06: 30-10: 30 arası sadece bilet destek ekibiniz var.

ZAP-Hosting - Destek Temsilcileri

Buradaki Livechat seçeneği harika çalışıyor, bir destek uzmanıyla konuşmayı başardık ve konuşmamız harika geçti. İlk yanıtı yaklaşık 4 dakika içinde aldık ve ajan çok yardımcı oldu. Sorularımızı tereddüt etmeden veya sadece farklı makalelere bağlantılar göndermeden yanıtladı..

ZAP-Barındırma - Livechat

Aynı şey bilet ve e-posta desteği için de söylenebilir. E-postamıza yaklaşık 1 saat içinde bir yanıt aldık. Hatta yaklaşan bir forum özelliği var oyuncuların oyunları ve ZAP-Hosting hizmetlerini konuşmasına ve tartışmasına izin verecek.

ZAP-Hosting - Forum

Ve sadece yaklaşmakta olan veya zaten uygulanmış değişiklikler hakkında okumak istiyorsanız ZAP-Hosting’in blogunu ziyaret edebilirsiniz.

ZAP-Hosting size 7/24 Livechat ve bilet desteği sunarak, ihtiyacınız olduğu kadar yardım etmeye çalışır..

ZAP Hosting İnceleme Sonuçlandırılıyor

ZAP-Hosting çok özel bir kitleyi hedefliyor ve bunu çok iyi yapıyor. Sunulan birçok farklı oyun odaklı hizmet, geniş çapta özelleştirilebilir planlar ve ömür boyu oyun sunucuları gibi benzersiz ürünler, ZAP-Hosting PC oyuncularıyla gerçekten başarabilir.

ZAP-Hosting incelememizden sonra, harika olduğunu söyleyebiliriz:

En sevdiğiniz oyunu çalıştırmak için güçlü, zengin özelliklere sahip ve oldukça ucuz bir sunucuya ihtiyacınız varsa.

Farklı bir fikrin var mı? Kendinize ait ZAP-Hosting incelemeleri ile aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin.

Artıları

  • Ömür boyu oyun sunucuları mevcut
  • Fiyatlar ucuza başlıyor
  • Güvenilir çalışma süresi
  • Birden çok sunucu konumu

Eksileri

  • Telefon desteği yok
  • Bazı sunucu konumları fiyatı iki katına çıkarabilir
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector