Domēnu tirgotāju pārskats

Kā vārds "tirgotājs" burtiski nozīmē "pārdevējs", ir taisnīgi gaidīt, ka Domainmonger piedāvā nozīmīgāku produktu klāstu nekā citi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.


Un viņu devīze, "Nāciet uz mitināšanu, palieciet par pakalpojumu" norāda, ka būs daudz atbalsta, kad man tas būs vajadzīgs.

Domēna tirgotāju pārskata sākumlapa

Vai manā Domainmonger pārskatā tiks atklāts, ka viņu pakalpojumi atbalsta viņu prasības? Vai arī viņi visi runā?

No Blogger līdz Enterprise

Kā jau varēja gaidīt, Domainmonger ir ieguvis vairāk plānu nekā jūsu parastais tīmekļa resursdators – patiesībā seši.

Vismaz divi no plāniem ir paredzēti emuāru autoriem vai ļoti mazām vietnēm, tāpēc ir arī lielisks bezmaksas vietņu veidotājs, kas piedāvā atbalstu iesācējiem..

Lai gan klientu forums nav pieejams visu diennakti, foruma nav, Tiešsaistes tiešsaistes tērzēšanas iespējas nav. Tas nozīmē, ka jūs paļaujaties uz to, ka kāds paņem tālruni.

Tas nenotiek bieži. Es atradu tiešsaistes pārskatu, kas liek domāt, ka Domainmonder var vienkārši nebūt darbinieku skaita, lai segtu klientu jautājumus.

Domēna tirgotāju pārskata piemērs

Bet pieņemsim vērā – USP šeit ir cenu noteikšanas struktūru klāsts, tāpēc netērēsim laiku iesprūstot par to, ko piedāvā Domainmonger.

Domēnu tirgotāju cenu noteikšana

Domēnu tirgotāju pārskatīšanas cenu noteikšana

visvienkāršākā pakete ir 6,95 USD un piedāvā neaizklātas lietas. Lite, bronzas un sudraba paketes patiešām ir paredzētas maziem uzņēmumiem, un sudrabs piedāvā 25 GB diska vietas par tā 29,95 USD mēnesī.

Varat arī izvēlēties zeltu vai platīnu, kas piedāvā vairākus domēnus un daudz lielākas krātuves iespējas.

Tomēr, lai gan Domainmonger piedāvā tos kā tālākpārdevēja vai izstrādātāja iespējas, es nedomāju, ka paketes ir augstākās klases. Protams, USD 49,95 ir piemaksa, taču tā tiek pārdota un Manuprāt, visiem iesaiņojumiem ir pārāk augsta cena.

Šeit ir vēl dažas detaļas, lai pamatotu manu apgalvojumu.

Plāna funkcijas

PamataLiteBronzaSudrabsZeltsPlatinum
Diska vietas ierobežojums1 GB10 GB20 GB25 GB30 GB50 GB
Joslas platuma ierobežojums40 GB100 GB200 GB250 GB300 GB500 GB
Cik domēnu atļauts1112510
SSD vai HDD, ko izmanto serverosHDDHDDHDDHDDHDDHDD
SSLNav iekļautsNav iekļautsNav iekļautsNav iekļautsNav iekļautsNav iekļauts
E-pasta kontiNav1030506090
Vietņu veidotājsNav iekļautsNav iekļautsNav iekļautsNav iekļautsNav iekļautsNav iekļauts
Naudas atdošanas garantijaNavNavNavNavNavNav
Klientu atbalstsBiļetesBiļetesBiļetesBiļetesBiļetesBiļetes

Iesācējiem, pamata opcija piedāvā 1 GB diska vietas un bez e-pasta kontiem. Šajā paketē ir tik maz iekļauts, ka es patiesībā biju pārsteigts, ka viņi par to maksā. Jebkura vietne, kurai ir nepieciešams mazāk nekā 1 GB diska vietas un kurai nav nepieciešami e-pasta konti, var izskatīties arī citur, jo ir daudz citu tīmekļa pakalpojumu sniedzēju pieejamu bezmaksas tīmekļa mitināšanas iespēju..

Otrkārt, lai arī 60 GB diska vietas un 600 GB joslas platums ir labs, tas ne vienmēr veido paketi, kuras vērts ir piemaksa USD 49,95 mēnesī. Es par šo cenu gaidītu ārkārtas klientu apkalpošanas līmeni, nemaz nerunājot par lielisku ātrumu un gandrīz perfektu darbspēju.

Domēna tirgotājs nepiegādā šīs lietas – un citas vietnes piedāvā neierobežotu vietu, joslas platumu un e-pasta kontus par mazāk nekā 49,95 USD mēnesī. Tas vienkārši nav par zemu cenu. Pakalpojuma noteikumi negarantē arī to, ka problēmas gadījumā jūs atgūsit savu naudu. Tātad jūs varētu nonākt nepatikšanās.

Performance

Lai situāciju padarītu vēl sliktāku, Domainmonger sniegums labākajā gadījumā ir vidējs ar lēniem rādītājiem no Bengalūras, Japānas un Singapūras.

Domēna tirgotāja pārskata veiktspēja

Tas noteikti nepalīdz šī uzņēmuma kopējam meklējumam.

Domēnu tirgotāju pārskats: vai man ir plāns?

Tas viss ir ļoti labi, ja mums ir seši plāna piedāvājumi, taču šķiet, ka neviens no tiem nav piemērots. Vismazākā iespēja ir niecīga pakete, kurai tiešām vajadzētu būt bez maksas.

Augšējā galā cenas nepavisam neatbilst paketei. Es nezinu, kā Domainmonger izdzīvo salīdzinājumā ar konkurentiem ar labāku cenu. Īpaši tiek uzskatīts, ka viņiem ir nepieciešams sakārtot klientu apkalpošanu.

Var droši teikt, ka pats vairs neturpināšu izmantot šo pakalpojumu sniedzēju.

Ja esat izmantojis Domainmonger un jums ir kāda pieredze vai Domainmonger atsauksmes, lai dalītos, lūdzu, nekautrējieties atstāt komentāru zemāk.

Plusi

  • Ēdināšana iesācējiem un jaunuzņēmumiem
  • Plašas izvēles iespējas nozīmē, ka jūs varat jaunināt soli pa solim

Mīnusi

  • Visi plāni ir pārlieku dārgi
  • Trūkst pienācīga atbalsta foruma
  • Neatbildīga klientu apkalpošana
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector