HostGator pārskats

HostGator ir viens no nozares vadošie pakalpojumu sniedzēji dažādu pakalpojumu piedāvāšana, ieskaitot tīmekļa mitināšanu, vietņu veidotāju un domēna vārdu reģistrācijas pakalpojumus.


Pakalpojumu sniedzēja mērķis ir padarīt mitināšanu pieejamu, vieglu un jaudīgu. Un pats galvenais – tas apgalvo, ka tam ir plāni visiem neatkarīgi no tā, vai jūs esat mazs uzņēmums vai milzīga korporācija.

Ja vēlaties redzēt padziļinātu video pārskatu, apskatiet Emmit video:

Tātad šajā HostGator pārskats, mēs precīzi pārbaudīsim, cik patiesas ir šīs prasības un to plāni kopumā.

Paskatīsimies!

Kas ir HostGator??

HostGator ir viens no mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā vispusīgas pakalpojumu paketes. Tai ir koplietoti, VPS, WordPress un īpaši hostinga plāni. Tas nav tikai mitināšana, bet arī piedāvā domēnu reģistratūru un savu vietņu veidotāju.

HostGator koncentrējas uz klientiem, kuriem nepieciešama pielāgojamība un pieejamu cenu, taču viegli lietojamu un jaudīgu mitināšanu.

HostGator Reveiw - mājas lapa

HostGator ir pārvalda Endurance International Group (EIG), kurai arī pieder Bluehost. Un, lai gan daudzi nozares profesionāļi gaidīja HostGator nāvi pēc tam, kad to ieguva EIG, tas joprojām aug un atrodas vadošajās pozīcijās.

HostGator cenu noteikšana

HostGator piedāvā 3 dalīta hostinga plānus, sākot no USD 2,75 mēnesī. Katrā plānā ir neierobežota diska vieta, joslas platums un bezmaksas SSL sertifikāti. Lai iegūtu neierobežotas vietnes, varat palielināt līdz Baby plāna vērtībai USD 3,95 mēnesī vai Biznesa plāna USD 5,95 mēnesī mēnesī..

HostGator apskats - cenu noteikšana

Ja plānojat izveidot lielāku vietni, Biznesa plāns iegūs jums bezmaksas jaunināšanu uz Pozitīvs SSL, veltīts IP, un SEO rīki. Un, ja jūs joprojām neesat pārliecināts, HostGator ir 45 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc jums nav akli jāiegulda nauda.

HostGator pārskats - naudas atdošanas garantija

Tas ir acīmredzami HostGator piedāvā diezgan daudz par pieņemamu cenu. Iegādājoties iepirkumu grozu, jūs iegūsit mazliet pārdošanas mēģinājumus. Lai arī tas, protams, nav obligāts, tas var sasniegt sākotnējo plāna cenu.

HostGator apskats - pārdošana

Tu vari dabūt profesionāls e-pasta pakalpojums, vietņu dublējumi un SEO rīki, ja tie jums nepieciešami. Pārdošana var paaugstināt sākotnējo mitināšanas cenu, bet tā arī piedāvā papildu funkcijas un rīkus, ja jums tie ir nepieciešami.

Tāpat kā lielākajā daļā hostinga pakalpojumu sniedzēju, HostGator galvenajā lapā redzamās cenas ir pieejamas tikai tad, ja jūs pērkat tā pakalpojumu uz ilgu laiku. Šajā gadījumā Cenas USD 3,95 mēnesī ir pieejamas tikai ar 36 mēnešu norēķinu ciklu.

HostGator apskats - cenas atlaide

Ja vēlaties maksāt tikai par vienu mēnesi, izšķilšanās plāns jums maksās 10,95 USD / mēnesī. Turklāt pēc sākotnējā pirmā termiņa cena mainīsies arī uz parasto likmi, tāpēc atlaide ir paredzēta tikai vienai lietošanai.

Izmantojiet mūsu kupona kodu HOSTINGREVIEW izrakstoties un ietaupiet līdz 61,5% no sākotnējās cenas.

HostGator piedāvā bezmaksas 1 gadu domēna vārda reģistrācija. Jūs varat izvēlēties .com, .org un vairāk nekā 15 citus augstākā līmeņa domēna paplašinājumus. Paturiet prātā, ka bezmaksas domēns ir ir pieejams tikai tad, ja pērkat mitināšanu vismaz gadu.

HostGator pārskats - bezmaksas domēna vārds

Ja plānojat to iepriekš palīdzēs samazināt kopējās izmaksas no jūsu vietnes.

Šeit varat salīdzināt visas katra plāna piedāvātās iespējas:

HatchlingBērniņšBizness
Diska vietasNemērītsNemērītsNemērīts
Joslas platumsNemērītsNemērītsNemērīts
Domēni atļauti1NeierobežotsNeierobežots
SSLIekļautsIekļautsIekļauts + pozitīvs
E-pasta kontiNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Klientu atbalsts24/7 tērzēšana un tālrunis24/7 tērzēšana un tālrunis24/7 tērzēšana un tālrunis
Bezmaksas automatizētas dublējumkopijasApmaksātsApmaksātsApmaksāts

Kopumā HostGator piedāvā lieliskas iespējas par pieņemamu cenu. Tas dod jums 45 dienu naudas atgriešanas garantiju, bezmaksas SSL sertifikātu, un jūs varat ietaupīt naudu, iepriekš iegādājoties 12-36 mēnešu plānus..

HostGator funkcijas

HostGator piedāvā plašu funkciju klāstu. Nodarbina vietņu veidotāju, pārdod domēna vārdus, piedāvā dažādas hostinga iespējas – mazajam Gatoram ir diezgan daudz lietu, kas jārisina.

Gator bezmaksas vietņu veidotājs

HostGator ietver bezmaksas vietņu veidotāju ar saviem plāniem ar nosaukumu Gator. Tam ir daudz reaģējošu veidņu un vilkšanas un nomešanas funkcionalitāte, tāpēc pat tie, kuriem nav zināšanu par kodēšanu, paši var izveidot vietni.

HostGator apskats - velciet un nometiet veidotāju

Tas ļauj ātri izveidot regulāras vai uz e-komerciju orientētas vietnes. Un jūs saņemat veidnes, kas īpaši izveidotas emuāriem, uzņēmumiem vai portfelim. Lai gan vietņu veidotājs ir iekļauts visos plānos, jūs varat izvēlēties to izmantot atsevišķi.

HostGator pārskats - vietņu veidotāju plāni

Ja vēlaties koncentrēties uz Gator vietnes veidotāju, varat izvēlēties iegādāties tam īpaši paredzētus dizaina plānus. Sākot no USD 3,84 mēnesī, jūs saņemat a domēna vārds, bezmaksas mitināšana un SSL sertifikāts.

Un, ja vēlaties iegūt vairāk drošības un e-komercijas funkciju, jums tā ir jāiegūst dārgākais plāns par USD 9,22 mēnesī.

Domēna vārda iegāde un reģistrācija

Papildus bezmaksas viena gada domēna vārdam ar katru mitināšanas plānu HostGator ļauj arī iegādāties domēna vārdus atsevišķi. Iegādājoties domēnu, jūs to varēsit bloķēt domēnu, automātiski atjaunot to un pārvaldīt visus domēnus no domēna vadības paneļa.

HostGator pārskats - domēna bloķēšana

HostGator ne tikai ietver klasiski TLD (augstākā līmeņa domēni), piemēram, .com vai .net bet arī daudz interesantāki un specifiskāki. Jūs varat arī iegūt TLD, pamatojoties uz profesiju (piemēram, .law.pro), starptautiskiem (piemēram, .asia) vai valstij raksturīgiem domēniem (piemēram, .ca)..

HostGator pārskats - domēna TLD

HostGator ir sadarbojies ar Domain.com, lai piedāvātu jums iespēju iegādāties jaunus TDL. Tātad jūs varat iegādāties pavisam jaunus domēnu paplašinājumus vai drīz tos izlaist. Dažas no interesantākajām variācijām ietver .ninja, .tips un .guru.

HostGator pārskats - jauns TLD

Rakstīšanas laikā HostGator un Domain.com piedāvā apmēram 310 jaunus augstākā līmeņa domēna paplašinājumus lai jūs varētu izvēlēties.

Automātiskas dublējumkopijas & Bezmaksas pārskaitījumi

Nodrošināt visaugstāko drošību miljoniem tā lietotāju, HostGator iesaka izmantot savas CodeGuard automātiskās dublējumkopijas. Pakalpojuma cena sākas no USD 2 mēnesī, kas ir ļoti saprātīgi un ietver 1 GB automātiskas ikdienas rezerves kopijas līdz 5 vietnēm, neierobežotas datu bāzes un faili.

HostGator apskats - dublējumi

Šis plāns arī ļauj veikt ne vairāk kā 3 atjaunojumus mēnesī. Ja vēlaties neierobežotu atjaunošanu, 10 vietņu un krāpšanās vietas līdz 5 GB, tas jums izmaksās USD 5 mēnesī. Un, kad jums ir nepieciešams vēl vairāk, jūs varat maksāt USD 8,33 mēnesī par 25 vietnēm un 10 GB krātuvi.

HostGator pārskats - CodeGuard

Šis rīks arī aizsargā jūsu vietni no vīrusiem un uzlaušanas; tas veic ikdienas uzraudzību, kas ir noderīga funkcija, lai pievienotu plāniem, kas neietver automātiskas dublējumkopijas un citas drošības funkcijas.

HostGator atrisina vienu no vismocīgākajiem un satraucošākajiem jautājumiem – jūsu vietnes un tās satura nodošana jaunajam pakalpojumu sniedzējam. Startējot, jūs saņemat bezmaksas vietni, domēnu vai pat MySQL pārsūtīšanu

HostGator apskats - bezmaksas pārsūtīšana

Un pārsūtījumi starp serveriem, kas nozīmē pārvietošanos starp diviem HostGator serveriem, vienmēr ir brīvi.

Kopumā katrs HostGator plāns ir piepildīts ar noderīgām funkcijām un rīkiem. Domēna iegāde, automātiska dublēšana, vietņu izveidošana un pārsūtīšana – viss šeit ir.

HostGator veiktspēja

HostGator sola 99,9% uptime kas joprojām var noapaļot līdz 10 minūtēm dīkstāves nedēļā. Pārbaudes laikā, 100% uptime tika sasniegts diezgan viegli. Ciktāl norādīts reakcijas laiks, mūsu vietnes ar noklusējuma WordPress instalēšanu vidējais ātrums bija 292 ms.

HostGator pārskats - Uptime robots

Kaut arī reakcijas laikā ir daži smaili, pārbaudot HostGator pakalpojumus, mēs neko ievērojamu nepamanījām. vissliktākais reakcijas laiks, ko saņēmām, bija 462 ms, kas joprojām ir stabils reakcijas laiks.

HostGator pārskats - ātrums visā pasaulē

Mēs izmantojām Bitcacha, lai novērtētu HostGator servera veiktspēju. Kamēr rezultāti bija ārkārtīgi labi ASV, Kanādā un Eiropā, Āzijā viņi bija nedaudz lēnāki.

GTmetrix ļauj mums pārbaudīt mūsu vietnes un paša servera ielādes laiku un optimizāciju. Pirmajā gadījumā, mūsu vietne ir pilnībā ielādēta 1,8 sekundēs, tā kā HostGator nav raķešu ātrums, tas piedāvā lielisku ielādēšanas laiku.

HostGator apskats - GTmetrix

Ciktāl tas attiecas uz optimizācijas daļu, mēs ieguvām A (90%) PageSpeed ​​un B (87%) YSlow rādītājos. Tas nozīmē, ka lielākā daļa nepieciešamo optimizāciju HostGator pusē tika īstenota pareizi.

HostGator ir visaugstākā veiktspēja un stabilitāte, jūs varat gaidīt, ka jūsu vietnei būs īss ielādes laiks un lieliska optimizācija.

HostGator atbalsts

HostGator piedāvā klientu apkalpošanu 24/7/365 izmantojot tiešraidi un tālruni. Kaut arī nepiedāvā parasto biļešu vai e-pasta sistēmu, abas pieejamās iespējas ir vairāk nekā pietiekami.

HostGator apskats - atbalsts

Zināšanu bāze ir vieta, kur jūs varat atrast daudz rakstu, kas jums izstrādāti. Jūs varat vienkārši ievadīt savu jautājumu, un jūs automātiski saņemsit ieteikumus par visbiežāk sastopamajām problēmām. Lielākā daļa šo rakstu ir domāti vispārīgai problēmu risināšanai, tāpēc, ja jūsu problēma ir specifiskāka, jums būs jāsazinās ar atbalsta dienestu.

HostGator Review - zināšanu bāze

Ja jūs vairāk esat vizuālās valodas apguvējs, HostGator piedāvā arī daudz video konsultāciju. Tie precīzi parāda, kā novērst lielāko daļu problēmu vai izveidot tīmekļa vietni mazāk prasmīgiem lietotājiem. HostGator ir pieejams video par katru tēmu, jo tā bibliotēka, šķiet, ir bezgalīga.

Bet, ja pārlūkojot video pamācības, tas nenotika’t nesaņemtu jums meklēto informāciju jums jāizmanto tiešraides tērzēšanas vai tālruņa iespējas.

Tā kā bez e-pasta klientu atbalsta mēs nolēmām pievērsties tiešraides tērzēšanai un mēģināt uzdot dažus jautājumus, kas mums joprojām bija. Kaut arī nedarbojāmies ātri, mēs saņēmāmies uz visiem mūsu jautājumiem par dīkstāvi un e-pasta sistēmu atbildēja apmēram 10–15 minūtēs.

HostGator apskats - tiešraide

jāgaida laiks Tiešraides tērzēšana svārstījās no 1 līdz 5 minūtēm – kas ir liels ātrums klientu atbalstam. Un aģents, kuru saņēmām, ļoti vēlējās palīdzēt un pieklājīgi atbildēja uz mūsu jautājumiem.

Kaut arī HostGator atbalsts nav vislielākais, tas ir ātrs un patiesībā mēģina atrisināt jūsu problēmas. Pievienojiet zināšanu bāzi un daudzas video pamācības, un jums ir stabila atbalsta sistēma.

HostGator apskats – spriedums

Šajā HostGator pārskatā mēs to uzzinājām šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā stabilas hostinga paketes, kas ir jūsu laika vērts. Saimnieka veiktspēja un uzticamība ir lieliska, un tajā ir daudz iespēju.

Sākotnējās cenas nedaudz palielinās ja vēlaties uzņemt īsāku laika periodu. Bet visas iegūtās iespējas padara prātīgu ieguldīt ilgāku hostinga termiņu, izmantojot HostGator.

HostGator ir lieliski piemērots, ja:

Ja jums ir nepieciešams liels iekraušanas ātrums un pārliecinoša veiktspēja par gudru cenu. Ar Gator vietņu veidotāju un bezmaksas pārskaitījumiem jūsu sākums būs mierīgs.

Vai jums ir kāda pieredze ar HostGator? Kopīgojiet tos komentāru sadaļā zemāk!

Plusi

  • Neierobežota vieta glabāšanai
  • Lielisks Uptime un sniegums
  • 45 dienu naudas atdošanas garantija.
  • Nemēra joslas platums

Mīnusi

  • Ir daži mēģinājumi pārdot
  • Nav e-pasta klientu atbalsta
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector