InterServer pārskats

Šajā InterServer pārskatā es pārbaudīju pieejamu privātu pakalpojumu sniedzēju pakalpojumus.


Saimniekam ir diezgan daudz solījumu – augstākā līmeņa veiktspēja, pieņemamas cenas, ērta lietošana un augstākās klases drošības līdzekļi.

Vai tas ir spējīgs sniegt šīs prasības??

Lai to uzzinātu, es novērtēju InterServer cenas, funkcijas, veiktspēju un klientu atbalstu.

Redzēsim, vai pakalpojumu sniedzējs ir tik labs, cik solās būt.

Kas ir InterServer??

InterServer izveidojās mazs un izauga par lielu privātu mitināšanas uzņēmumu. Tā piedāvā profesionāli risinājumi visu veidu lietotājiem. Pakalpojumu sarakstā ir dalīts standarta, profesionāls, ASP.NET un e-pasta hostings, VPS un mākoņa risinājumi, kā arī īpaši serveri.

InterServer pārskats - InterServer mājas lapa

Katra hostinga pakete ir aprīkots ar visām būtiskajām un premium funkcijām. Komplektā ir tikai profesionāls klientu atbalsts, uzlabota drošība, augstākā līmeņa veiktspēja un intuitīvs vadības panelis.

Pakalpojumu sniedzējs arī nodrošina rezultātus, darot visu iekšēji – no privāta datu centra līdz klientu atbalstam. Un lai darījums būtu vēl labāks, InterServer cenas joprojām ir ļoti pieņemamas.

InterServer cenu noteikšana

Koplietojamai mitināšanai InterServer ir tikai viens plāns, kura cena ir USD 5 mēnesī. Tomēr cenas tikai samazinās. Gada norēķinu periods dod jums 10% atlaidi, 24 mēneši ir par 15% lētāki, un 3 gadu plāns tiek samazināts par 20%.

InterServer apskats: InterServer cenas

Cik tieši maksā InterServer?

 • 1 mēneša plāns maksā USD 5 mēnesī un katru mēnesi atjaunojas par tādu pašu cenu.
 • 6 mēnešu plāns maksā USD 4,75 mēnesī ik pēc 6 mēnešiem jāmaksā rēķins par USD 28,5.
 • 12 mēnešu plāns ir USD 4,5 mēnesī katru gadu jāmaksā 54 USD.
 • 3 gadu plāns ir USD 4 mēnesī ik pēc 3 gadiem tiek izrakstīts rēķins par 144 USD.

Ir viena lieta, kāpēc InterServer ir viens no maniem iecienītākajiem pakalpojumu sniedzējiem – tas nepalielina cenu pēc atjaunošanas pateicoties cenu slēdzenes garantijai.

Tas nozīmē, ka, ja jūs samaksāsit 3 gadus iepriekš, tas būs tie paši 4 USD / mēnesī pēc tiem 3 gadiem. Ja vien, protams, vēlāk neizvēlaties īsāku norēķinu periodu.

Plānā ir arī neierobežota SSD krātuve un joslas platums. Jums, protams, būs daudz tādu kā uzņēmumam izmanto tikai 50% no katra servera ietilpības.

Citas funkcijas ietver arī:

 • Neierobežots e-pasta kontu skaits.
 • SSL sertifikāts.
 • Bezmaksas vietņu migrācija.
 • Drošības līdzekļi – iknedēļas dublējumi, DDoS aizsardzība, servera uzraudzība visu diennakti, utt.
 • cPanel vadības panelis.
 • Kešatmiņas saglabāšana un Cloudflare CDN.

Tātad tas ir ļoti daudz iespēju par ļoti pieņemamām un pārredzamām cenām. Un ar iespējām palielināt Cloud VPS vai pat atsevišķus serverus, padarot InterServer par pārsteidzošu iespēju, lai sāktu.

InterServer ir pieejamu un pārredzamu cenu noteikšanu bez dārgiem atjaunojumiem. Tam ir arī ļoti daudz lielisku iespēju, kas to padara par ļoti izdevīgu.

Starpservera funkcijas

Līdztekus pieņemamām cenām InterServer piedāvā arī bagātīgu funkciju klāstu. Tas ir premium klases vadības panelis, labi uzturēti serveri, iekšējās drošības sistēmas un ātruma palielināšanas pakalpojumi.

Tātad šajā InterServer pārskata daļā es pārbaudīju, kā darbojas katrs no tiem.

Lietotājam draudzīgs cPanel vadības panelis

cPanel ir vispopulārākais vadības panelis hostinga vadībai. Tas ir ļoti vizuāls, ērti lietojams, un tajā ir plaša kopiena ar ceļvežiem un atbalstu.

Tāpēc tūlīt pēc pirkuma es devos tieši uz cPanel, lai izveidotu savu vietni. Vadības panelim ir visas funkcijas, lai varētu pilnībā kontrolēt jūsu kontu. Tas ir viegli pārvaldīt domēnu nosaukumus, programmatūru, piekļuves failu pārvaldnieku un daudz ko citu.

InterServer apskats: InterServer cPanel

Ir patīkami redzēt, ka premium vadības panelis ir iekļauts bez maksas un bez lieliem cenu pieaugumiem. Nesen cPanel paaugstināja cenas, un daudzi mazāki mitinātāji sāka vai nu palielināt cenu, vai arī pāriet uz cPanel alternatīvām.

Tomēr visnoderīgākā īpašība visiem iesācēju vietņu īpašniekiem ir Softaculous viena klikšķa skripta instalēšanas programma.

Tas ļauj simtiem lietotņu instalējot tādas CMS kā WordPress, Joomla un Drupal ar vienu klikšķi. Tāpēc es vienkārši izvēlējos WordPress, izvēlējos domēnu programmatūras instalēšanai un noklikšķināju "Uzstādīt."

InterServer apskats: InterServer Softaculous ar vienu klikšķi Installer

Šis rīks ievērojami atvieglo mitināšanu. Jums nevajadzēs veikt visas darbības, lejupielādējot programmatūru datorā un augšupielādējot tās failus, izmantojot SFTP.

Izmantojot galveno paneli cPanel, InterServer veic mitināšanu viegli iesācējiem un pietiekami attīstīts plusiem kam nepieciešama sarežģītāka konfigurācija.

Tiek izmantoti 50% servera ietilpības

InterServer izmanto tikai 50% no katra servera ietilpības. Tas nozīmē, ka jūs koplietosit serveri ar daudz mazāk lietotājiem, nekā parastais pakalpojumu sniedzējs liktu serverī.

Ko tas nozīmē?

Nepārslogo serveri, ir vairāk resursu jūsu vietnei un labāka uzticamība.

InterServer pārskats: InterServer servera iespējas

Šis punkts ved uz ļoti svarīgu skaidrojumu. Lai gan InterServer piedāvā neierobežotu vietu diskā un joslas platumu, jūs joprojām būsit ļoti ierobežots ar servera resursiem.

"Neierobežots" kā jēdzienu bieži izmanto kā pārdošanas taktiku, bet nav pakalpojumu sniedzēju, kas to faktiski varētu darīt. Ja tas tā būtu, Amazon tērētu daudz mazāk savas mitināšanas infrastruktūras un vienkārši samaksātu pāris dolāru par dalītu mitināšanu.

Par laimi, InterServer’s "neierobežots" ir tuvāk patiesībai – izmantojot tikai 50% no servera ietilpības tas lietotājiem atstāj daudz vietas mērogošanai bez vajadzības veikt jaunināšanu. Tātad, kamēr citi pakalpojumu sniedzēji "neierobežots" vienāds ar kaut ko līdzīgu 15 GB, InterServer’s "neierobežots" varētu būt tuvāk 30 GB un vairāk.

Pārliecināties, ka tās apgalvojumi par uzticamību un izpildījumu ir pareizi, InterServer izmanto tikai 50% no servera ietilpības. Tas atstāj daudz vairāk vietas lietotāju kontiem, salīdzinot ar parastajiem mitinātājiem, un nodrošina labāku uzticamību un ātrumu.

Uzlabotas drošības funkcijas

InterServer ir izstrādājis iekšējā drošības pakete. Tas bez maksas tiek iekļauts katrā pirkumā. Drošības elementu sarakstā ietilpst:

 • Tīmekļa uzbrukumu bloķēšana.
 • Automātiska vīrusu skenēšana.
 • Mašīnmācības ugunsmūris.
 • Mājas ļaunprātīgas programmatūras datu bāzē.

InterServer ne tikai mazina visus iespējamos draudus. Tam ir arī datu bāze, kurā glabāt informāciju par iepriekšējiem uzbrukumiem, lai novērstu to atkārtošanos.

Drošības elementi ietver arī bezmaksas iknedēļas dublējumi. Tātad, pat ja kaut kas notiek uzbrukuma dēļ vai jūsu pusē – joprojām būs funkcionējošs vietnes eksemplārs, kuru varēsit izmantot tā atjaunošanai.

To droši var teikt drošība ir viena no spēcīgākajām InterServer pusēm. Tas novērš un mazina draudus, kā arī sniedz jums plānu B gadījumam, ja kaut kas notiek.

Veiktspējas uzlabošanas funkcijas

Līdztekus 50% servera jaudas izmantošanai, InterServer ietver arī globālo kešatmiņu un Cloudflare pakalpojumus.

 • Kešatmiņā ir pakalpojums, kas statiskos datus glabā apmeklētāja pārlūkprogrammā un ļauj ātrāk piekļūt, ja viņi atkārtoti apmeklē vietni. Globālā kešatmiņa darbojas vēl efektīvāk. Faili, kas mazāki par 2 MB, tiek glabāti RAM – brīvpiekļuves atmiņā, kas datus piegādā daudz ātrāk nekā parastais cietais disks. Tas padara lapas ielādes laiku labāku pat pirmo reizi apmeklētājiem.
 • DNS pārvērš visus vienkāršos domēna vārdus, piemēram, domain.com, IP adresēs lai nodrošinātu privātumu un drošību. Bet tas prasa laiku. Mākoņa uzliesmošanas DNS ļauj šo laika periodu saīsināt no 5 sekundēm līdz 11 milisekundēm. Tas ļauj jūsu vietnei ietaupīt daudz laika iekraušanai.

Tāpēc neatkarīgi no tā, vai jūsu vietne ir liela vai nē, InterServer darīs visu, lai tā būtu ātra. Un ātrums ir svarīgs. Lēnas iekraušanas vietnes darbojas daudz sliktāk attiecībā uz atlēcienu līmeni, meklētājprogrammas izskatu un līdz ar to arī uz reklāmguvumiem.

InterServer saprot vietnes ielādes ātruma un ietver pāris vērtīgas funkcijas, lai uzlabotu jau tā ātro servera veiktspēju.

Starpservera veiktspēja

Izmantojot daudz funkciju, lai nodrošinātu vislabāko veiktspēju, InterServer rezultātiem jābūt izciliem. Lai pārbaudītu viņus šajā InterServer pārskatā, esmu izveidojis WordPress pamata vietni.

Lai iegūtu precīzus rezultātus, es izmantoju 2 stresa testus, lai analizētu rezultātus no dažādām vietām – ASV un Eiropas.

 • Reakcijas laiks ir laiks, kas prasa serverim reaģēt uz pieprasījumu ielādēt vietni.
 • VU attēlo to virtuālo lietotāju skaitu, kuri imitē reālās dzīves apmeklētājus.
 • Pieprasījumu līmenis atbilst transportlīdzekļa blokiem, kas izteikti pieprasījumi sekundē (RPS)

Rezultāti ASV ir lieliski. Vidējais reakcijas laiks bija 14 ms – ārkārtīgi lielisks iznākums. Tas vietnei Google vērtējumu novērtēs tikpat ātri.

InterServer apskats: InterServer veiktspējas stresa tests ASV

Eiropas rezultāti ir ne mazāk iespaidīgi. Lai arī servera darbība latentuma dēļ notiek nedaudz lēnāk, problēmu var ātri atrisināt, ieslēdzot CDN.

Eiropas serveris vidējais reakcijas laiks 73ms un iekļaujas Google 200 simtos, lai arī ātri tiktu klasificēts.

InterServer apskats: InterServer veiktspējas stresa tests ES

Kā redzat, iekļautās InterServer metodes un pakalpojumi darbojas un nodrošina lielisku sniegumu.

Pakalpojumu sniedzējs arī sola a Garantija par 99,9% kas ir diezgan standarts visai hostinga nozarei. Zemāk esošajā tabulā varat redzēt tiešraides datus no vietnes izsekošanas rīka – darbības laiku un reakcijas laiku.

Tiešraides laiks:

Nav pieejams

Tiešais reakcijas laiks:

Nav pieejams

InterServer ir ne tikai ātrs, bet arī uzticams. Rezultāti rāda, ka pakalpojumu sniedzējs visu laiku uztur jūsu vietni, kas ir viena no galvenajām lietām, veidojot tiešsaistes klātbūtni, izveidojot zīmolu un iegūstot klientu uzticību.

Tāpēc, meklējot uzticamu pakalpojumu sniedzēju, kas ir arī ātrs, InterServer ir viena no iespējām, ko es vēlētos ieteikt.

InterServer rāda ārkārtīgi lieliski snieguma rezultāti. Ātruma pārbaude parāda nevainojamu servera veselību, darbspējas laiks ir labāks nekā solīts, un reakcijas laiks ir nevainojams.

InterServer klientu atbalsts

InterServer ir: Diennakts atbalsta komanda ir pieejama, izmantojot tiešraidi, tālruni un e-pastu. Ir pieejama arī liela padomu, konsultāciju un ceļvežu datu bāze, ja jūs nevēlaties tērzēt.

InterServer apskats: InterServer konsultācijas

Tomēr ir viena lieta – Kad būsit pierakstījies vadības panelī, jums būs grūti atrast tiešsaistes tērzēšanas atbalstu. Vienīgā piedāvātā atbalsta iespēja kļūst par e-pasta biļetēm, kas ir ievērojami lēnākas nekā atbildes saņemšana uzreiz.

Tātad, lai sasniegtu tiešraides tērzēšanas atbalstu, jums būs jāiet caur InterServer mājas lapu un jāatrod tur pieejamā opcija.

Tas rada nelielas neērtības, bet es saprotu, kāpēc InterServer to dara. Biļešu atbalsta aģentiem problēmu risināšana var aizņemt vairāk laika savukārt tiešraidi bieži izmanto tirdzniecībā.

Un, protams, lietotāji tiek mudināti izmantot pakalpojumu sniedzēja sniegtos padomus un apmācības datubāzi.

Bet kopumā InterServer ir visas atbalsta iespējas un aģenti ir vairāk nekā gatavi palīdzēt. Turklāt, būdami uzņēmuma komanda, darbinieki faktiski rūpējas par savu lietotāju panākumiem un ir ļoti labi apmācīti, lai atrisinātu jebkuru problēmu.

InterServer pārskats – spriedums

Šajā InterServer pārskatā es uzzināju, ka pakalpojumu sniedzējs ir tieši tāds, kāds tas solās būt. Saimnieks ir ātrs, uzticams, pilnībā aprīkots un, galvenais, par pieņemamu cenu.

Galvenais pārdošanas punkts man ir cenu noteikšana. InterServer neveic nekādus hostinga nozares trikus – tam ir nav dārgu atjaunošanu un pārdošanu. Arī reklamētās cenas var tikai samazināties, nevis augt.

Par šo pieejamo cenu, lietotāji ir aprīkoti arī ar vismodernāko pakalpojumu – drošības un ātruma palielināšanas funkcijas, lieliska veiktspēja un uzticamība.

InterServer ir lieliska iespēja visiem emuāru rakstītājiem, biznesa vietnēm un e-komercijas veikalu īpašniekiem, kuri meklē pakalpojumu sniedzēju, kurš piedāvā vislabāko cenas un vērtības attiecību..

Vai esat izmantojis vai nolēmis izvēlēties InterServer? Kopīgojiet savas atsauksmes komentāru sadaļā zemāk!

Plusi

 • Zemu cenu
 • Neierobežota krātuve un joslas platums
 • Lieliska servera veiktspēja

Mīnusi

 • Tikai viens dalīta mitināšanas plāns
 • CPanel nav tieša atbalsta piekļuves
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector