iPage apskats

iPage izceļas ar lētiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem iesācējiem lietotājiem vai maziem uzņēmumiem. Piedāvājot neizmērītu diska vietu un joslas platumu, kā arī vienkāršu tīmekļa veidotāju, iPage var būt opcija tiem, kas vēlas ātri iestatīt savas tīmekļa lapas.


Apskatīsim, kā iPage cīnās pret konkurenci ar savu cenu, ātrumu un citām funkcijām. Vai tas pilda solījumus, un pats galvenais, vai tas ir labs jūsu vietnes mitināšanas pakalpojumu sniedzējs??

Kas ir iPage?

Uzņēmums ir viens no pirmajiem, kas piedāvāja profesionālu vietņu veidotāju, padarot lieliskas vietnes pieejamas ikvienam. Gadiem ejot, iPage pārvērtās par milzīgu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tomēr galvenā uzmanība tika pievērsta individuāliem klientiem, kuri meklēja vienkāršāko veidu, kā nokļūt tiešsaistē.

iPage cenas

Pašlaik iPage nodrošina domēnus un vairākas mitināšanas iespējas: dalītu, VPS, īpašu un tālākpārdevēju.

Lai gan tas ir diezgan parasts pakalpojumu saraksts, no kuriem izvēlēties, dažus no tiem ir ļoti grūti atrast saimnieka vietnē.

Piemēram, īpaša un VPS mitināšana ir redzama tikai lapas kājenē, un tālākpārdevēja mitināšanu var atrast tikai, veicot meklēšanu tīmeklī..

Tas ļauj pieņemt, ka iPage koncentrējas tikai uz domēnu nosaukumiem un dalītu tīmekļa mitināšanu. Lai gan vairums citu pakalpojumu ir paredzēti tikai tam, lai viņu pašreizējie biznesa klienti būtu apmierināti.

Tātad, pārbaudīsim galveno iPage produktu – tā dalīto mitināšanu un pārbaudīsim, vai tas ir produkts, kuru ir vērts izmantot.

iPage cenu noteikšana

iPage ir tikai viens dalīta hostinga plāns – tas mēnesī maksā 1,99 USD, un tā ir viena no lētākajām tirgū pieejamajām iespējām. Papildus tam pirmos 12 mēnešus kā papildu prēmiju iegūsit arī bezmaksas domēnu.

Tomēr šīs paaugstinātās cenas ir pieejamas tikai, izvēloties pēc iespējas ilgāku plānu. Kas var būt arī neērti, tā vietā, lai veiktu ikmēneša maksājumus, jums jāmaksā par visu periodu iepriekš.

Tālāk ir norādīts, kā cenas izskatīsies, kad maksāsit iepirkumu grozā:

Maksājuma periods1 mēnesis3 mēneši6 mēneši12 mēneši24 mēneši36 mēnesis
Tīmekļa mitināšanaNav pieejamsNav pieejamsNav pieejams35,88 USD59,88 USD71,64 USD

* Cenās nav iekļauts PVN

Kā redzat, īsākais maksājuma plāns, kas pieejams iegādei, ir 12 mēneši. Pat tad jums ir jāmaksā USD 2,99, nevis USD 1,99. Lai izmantotu zemāko cenu, jums ir jāiegādājas iPage pakalpojumi uz 36 mēnešiem.

Ir arī svarīgi atzīmēt atjaunošanas cenas. Pēc ievada paketes beigām maksa palielināsies. Atkal, tā vietā, lai katru mēnesi maksātu iPage, jūs saņemat pakalpojumus tajā pašā laika posmā, kuru izvēlējāties iepriekš. Un cena seko noteikumam "ilgāks periods = zemākas mēneša izmaksas".

Atjaunošanas cena
12 mēnešiUSD 119,88 uz 12 mēnešiem
24 mēnešiUSD 215,76 uz 24 mēnešiem
36 mēnešiUSD 287,64 uz 36 mēnešiem

Tieši tāpat 1,99 ASV dolāru cenu zīme ir tāla atmiņa. iPage ir lēti sākt, bet dārgi to turpināt.

Tagad par manu personīgo pieredzi. Pārbaudot iPage hostingu, es devos ar plānu uz 12 mēnešiem. Diemžēl no paša sākuma es saskāros ar grūtībām: mans pirkums tika apturēts bez iemesla. E-pastā viņi pieprasīja aizpildīt diezgan vienkāršu veidlapu, bet viņi nepieņēma mana ID kopiju, lai pabeigtu verifikācijas procesu. Vēlāk man paskaidroja, ka karte ir bloķēta no kartes turētāja puses, lai gan tā nebija taisnība.

Galu galā viss noskaidrojās, un es varēju doties izveidot savu lapu. Varbūt šīs nepatikšanas bija reta nelaime, taču tas noteikti neizskatījās labi.

IPage gadījumā vienkāršs ir labāks

iPage plāns ir ļoti skaidrs un viegli saprotams. Nevienam no galvenajiem jautājumiem, piemēram, diska vietas, joslas platuma, vietnēm vai datu bāzēm, nav noteikti ierobežojumi.

Tomēr tikai vienu esošu plānu var uzskatīt par negatīvu pusi, jo cilvēki nevēlas maksāt par funkcijām, kuras viņi nekad neizmanto. No otras puses, plāns ir pietiekami lēts, un tas iet pie galvas ar dažu citu pakalpojumu sniedzēju visdārgākajiem plāniem. Tāpēc nav par ko sūdzēties.

Lai skaidrāk apskatītu, ko šis plāns patiesībā piedāvā, apskatiet zemāk esošo tabulu:

Web mitināšanas plāns
Diska vietas Nemērīts
Joslas platumsNemērīts
Domēni tiek atbalstītiNeierobežots
SSLAtbalstīts, nav iekļauts plānā
E-pasta kontiNeierobežots
Klientu atbalsts24/7 tiešraide, tālrunis
Bezmaksas automatizētas dublējumkopijas

Vairāk pieredzējušiem lietotājiem cPanel, SSL pakotnes vai SSD krātuves trūkums var šķist neapmierinošs. Tomēr varat sajust, ka šī pakete tika izveidota, paturot prātā pastāvīgos klientus.

Un iPage piedāvā dažas citas pievilcīgas funkcijas, piemēram, neierobežotus domēnus, bezmaksas e-pasta adresi un bezmaksas reklāmas kredītus.

Viegli lietojams vietņu veidotājs

Kaut kas pieminēšanas vērts ir iPage vilkšanas un nomešanas vietnes veidotājs.

Uzlabots iekšējais celtnieks piedāvā vairāk nekā 100 profesionālu veidņu. Tie ir dažādi un sadalīti daudzās dažādās kategorijās. Pat ja jums nav pieredzes, jums nebūs problēmu izveidot vietni, kas ir glīta un efektīva gan galddatoru, gan mobilajās versijās.

Bet man jāpiebilst, kaut arī tas ir bez maksas iekļauts paketē, tam ir arī vēl divi apmaksāti plāni.

Tajos ietilpst papildu funkcijas, piemēram, neierobežotas lapas, iegultie HD video un versiju vēsture. Protams, tie nav lēti. Izvēloties mēneša plānu, jums būs jāmaksā līdz USD 24,99 mēnesī. Tātad, ja vēlaties izmantot šo funkciju pilnā apjomā, sagatavojieties maksāt daudz.

Bezmaksas vietņu aizsardzība

SiteLock ir īpaši aizsargāts ar ļaunprātīgu programmatūru nosaukums. Daudzi pakalpojumu sniedzēji jums piedāvās maksāt papildus, lai izmantotu tā pakalpojumus. Nav iPage – vietņu bloķēšanas plānā ir iekļauta bezmaksas vietņu bloķēšanas aizsardzība. Tas dod jums papildu priekšrocības, ja plānojat veikt e-komerciju.

SiteLock aizsardzība piedāvā vairāk nekā pietiekamu drošību parastam lietotājam.

vDeck panelis

iPage saviem lietotājiem nodrošina vDeck. Šis panelis ir ļoti viegli pamanāms, bet diemžēl tas nedarbojas pārāk labi.

Daudzas lietas, piemēram, apakšdomēnus, ir grūti sasniedzamas, un to atrašana prasa daudz minējumu. Varat arī jūs uzbudināt uznirstošos logus ar reklāmas piedāvājumiem, kas laiku pa laikam notiek.

iPage sniegums

Lai iegūtu vislabāko priekšstatu par to, no kā iPage patiešām ir izgatavots, ir pienācis laiks pārbaudīt veiktspēju.

Lai pārbaudītu iespējami labākus ātruma rezultātus, es augšupielādēju vienkāršu HTML vietni, kas sastāv no attēla, dažām teksta rindām un vienkāršas animācijas. Un šeit ir reakcijas laiki uz to zema servera noslodze.

Būtu ideāli, ja reakcijas laiks nekad nebūtu mazāks par 200 ms. Skaidrs, ka no visām vietām nedaudz atpalika tikai Singapūra. Bet lielākoties iPage iztur gandrīz visu. Zinot, ka resursdatora serveri atrodas ASV, nav pārsteigums redzēt, ka Amerikas rezultāti tik labi darbojas.

Paceļoties augstāk, es pārbaudīju ātrums ar vietni, kas tika izveidots ar paša resursdatora vietņu veidotāju. Tas bija ļoti vienkārši, taču tam bija pievienoti augstas kvalitātes attēli un multivides dati.

Kā redzat, izrādes rezultāti bija ļoti līdzīgi. Nedaudz zemāk lielākajā daļā vietu, bet tomēr veicas ļoti labi. Tāpēc var droši apgalvot, ka, izmantojot iPage vietņu veidotāju, jūs varat izveidot optimizētas vietnes un likt tām darboties diezgan nevainojami.

Runājot par servera vispārējā pieejamība, iPage rāda saprātīgu sniegumu ilgtermiņā.

Tas nav bijis pilnīgi stabils, bet arī nebija milzīgu neveiksmju. Notika dažas dīkstāves, taču tās ir bijušas nelielas, ilgstot tikai nedaudz vairāk par minūti. Lielākoties iPage rīkojas diezgan labi, taču izpildījumā ir daži kritumi, par kuriem jums vajadzētu būt piesardzīgiem.

ipage pārskats

Ātrums pārvietojas ap 600ms atzīme, kas nekādā ziņā nav slikta, bet nav arī tik ātra. Augstākajā skaitā – uptime ir bijis neticami stabils ar 100% stabilitāti 3 mēneši!

Raugoties uz visu to, var droši teikt, ka iPage diezgan labi izturēja veiktspējas testus.

iPage klientu apkalpošana

iPage pārskata zināšanu bāze

iPage ir gatavs sniegt jums atbalstu 24 stundas diennaktī, kad vien tas ir nepieciešams.

Protams, saimniecei ir lietotāja rokasgrāmata un plaša zināšanu bāze. Bet, ja jūs labāk izvēlaties sarunāties ar reālu personu, jums ir tālruņa un tiešās tērzēšanas iespējas.

Izmēģinot tālruņa pakalpojumi, Biju diezgan vīlusies. Pirmkārt, man vajadzēja vairāk nekā 11 minūtes, lai izveidotu savienojumu. Un, protams, visa gaidīšanas procesa laikā es biju pakļauts pastāvīgiem pārdošanas mēģinājumiem.

Pēc tam pašam aģentam bija grūtības saprast manus lūgumus. Kas arī kaitināja – viņa atteicās atbildēt uz visiem jautājumiem, pirms zināja manu vārdu un to, vai es esmu esošs klients.

Par laimi gan viņai, gan citiem aģentiem, pie kuriem vēlāk piezvanīju, izdevās tikt galā ar vienkāršajiem lūgumiem.

Tomēr es saku, ka es izvairītos no tālruņa pakalpojumiem, ja man būtu tāda iespēja. Ir lieliski, ka tas ir pieejams, taču tā pašreizējie rādītāji neatpaliek no daudziem konkurentiem.

Lai pārbaudītu tērzēšanas pakalpojumi, Esmu vadījis apmēram 10 tērzēšanas, lai redzētu klientu apkalpošanas pārstāvja vidējo sniegumu. Kopumā jāsaka, ka esmu pārsteigts par gaidīšanas laikiem – man vajadzēja mazāk nekā minūti, lai izveidotu savienojumu.

Diemžēl viņiem pagāja laiks, kamēr viņi sniedza visu nepieciešamo informāciju. Bet neatlaidība atmaksāja, un sniegtās atbildes bija skaidras un taisnīgas.

Noteikti ir daži uzlabojumi, ko iPage varētu darīt, ciktāl tas attiecas uz viņu aģentu zināšanām. Bet tas varētu būt daudz sliktāk.

iPage apskats: spriedums

iPage ir bijusi nedaudz nomākta. Klientu apkalpošana nav ideāla, jo ir nepieciešami uzlabojumi gan tiešajā tērzēšanā, gan tālrunī. Panelis ir neērti, un iPage lēmums izmantot vDeck, nevis cPanel, jūtas nepamatots.

Tomēr ir daudz lietu, kuras viņi dara labi, piemēram, viegli lietojams vietņu veidotājs vai neizmantota vieta. Viņu cenu noteikšanu ir ļoti grūti pārspēt, un jūs daudz saņemat par savu naudu. Lai gan pat tas ir nepilnīgi, jo cena ātri papildina šīs papildu funkcijas.

Kopumā es varu teikt, ka amatieru lietotājiem iPage var būt laba vieta, kur sākt. Bet šim pakalpojumu sniedzējam noteikti jāpastiprina sava spēle.

Plusi

 • Nemērīts joslas platums un diska vieta.
 • Iekļauta bezmaksas vietņu bloķēšanas aizsardzība.
 • Tikai 1,99 USD / mēnesī sākuma cena.

Mīnusi

 • Nav iekļauts SSL sertifikāts.
 • Nepietiekams klientu atbalsts.
 • 1, 3 vai 6 mēnešu perioda plāni.
 • Drošības pasākumi labākajā gadījumā ir apšaubāmi.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector