RimuHosting pārskats

RimuHosting, izrunā "ree-moo", ir nosaukts pēc koka no Jaunzēlandes; valsts, kurā tā tika dibināta 2002. gadā. Neskatoties uz to, ka tā saknes ir tik tālu no piegādes jomām, RimuHosting faktiski pārvalda datu centrus Ziemeļamerikā un Eiropā, kā arī Austrālijā un Āzijā.


Tātad, vai RimuHosting izdodas jūs nopelnīt "priecīgi priecīgs", kā apgalvo tās vietne?

Uzzināsim to šajā RimuHosting pārskatā.

RimuHosting: Pirmie iespaidi

Vietne RimuHosting ir kas paredzēts izstrādātājiem un Linux lietotājiem ar fontu un krāsu shēmu, kas atbilst Linux distros (īss Linux izplatīšanai), piemēram, Ubuntu.

RimuHosting pārskata mājas lapa

Pirmās lietas, kas jāņem vērā, ir RimuHosting piedāvā tikai VPS un speciālus serverus. Tas neatbalsta tradicionālo dalīto mitināšanu, jo tas nemēģina patikt jūsu ikdienas patērētājam.

Tā vietā RimuHosting seko klientiem, kuriem nepieciešama VPS piedāvātā resursu kontrole un speciālu serveru arhitektūras.

koncentrēšanās uz izstrādātāja pievilcību turpinās ar programmēšanas valodu skaitu RimuHosting instalē savos VPS serveros:

 • Rubīns uz sliedēm
 • Python
 • Java
 • Perls
 • PHP

Jūs arī varat izvēlēties Linux distros, un VPS serveri izmanto Xen VM uzraudzības programmatūru piedāvā to pašu saknes piekļuvi kā pilnībā ieslēgtas mašīnas.

Lieliska pielāgotā iestatīšana

Pat pirms parakstīšanās uz VPS mitināšanas plānu, es biju pārsteigts. Pēc novērtējuma veidlapas aizpildīšanas ar mani nekavējoties sazinājās draudzīgs konsultants, kurš palīdzēja man instalēt pielāgotu programmatūras komplektu.

RimuHosting pārskata iestatīšana

Mana pieredze ar RimuHosting atbalsta komandu bija tāda visi, ar kuriem es runāju, bija tikpat zinoši kā jūs varētu gaidīt no uz Linux orientēta resursdatora. Darbinieki ir pieejami 24 stundas diennaktī, izmantojot e-pastu un biļetes, bet diemžēl, viņiem pa tālruni var piekļūt tikai Nīderlandes darba laikā.

Augsts uzticamības līmenis

RimuHosting pārskata laikā es nepiedzīvoju dīkstāvi, kas bija lieliski. Ja darbspējas laiks būtu noslīdējis zem 99,9%, RimuHosting SLA būtu ļāvis man pieprasīt mitināšanas kredītus.

RimuHosting Cenas

RimuHosting padara ļoti ērti izstrādātu pilnīgi pielāgotu mitināšanas paketi. Tomēr, ja vēlaties iestatīt iestatījumus, ir pieejami trīs galvenie VPS plāni. Tie ir diapazonā no USD 14,91 mēnesī līdz USD 33,85 mēnesī.

RimuHosting pārskats par cenām

Kā apskatīts nākamajā sadaļā, galvenā atšķirība starp plāniem ir to piedāvātais joslas platuma un krātuves apjoms.

Ir pieejami arī speciāli serveri, kuru cenas norādītas jūsu datu centra vietējā valūtā. Dalasā bāzētā duālā centrālā procesora servera bāzes cena ir USD 359 mēnesī.

Ja vēlaties dažādas jaudas un VPS arhitektūras sajaukumu, apsveriet RimuHosting VPS veltīto paketi, kas ir pieejama no USD 155 mēnesī.

Un, ja jums ir nepieciešams kaut kas nedaudz lētāks, RimuHosting meitasuzņēmums ar nosaukumu LaunchtimeVPS piedāvā nedaudz lētākas Cloud VPS paketes.

RimuHosting cenu noteikšana sīkāk

Šeit ir trīs sīkāk iestatīti VPS plāni:

IebraukšanaBudžetsPopulārsLiela
Cena (mēnesī)14,91 USD24,86 USD33,85 USD
Diska vieta4 GB16 GB32 GB
Joslas platums15 GB100 GB200 GB
Domēnu skaitsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
E-pasta adresesNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Iekļauts SSL?
HDD vai SSDSSDSSDSSD
Vietņu veidotājs
Klientu atbalstsBiļetes uz 24/7 un e-pastsBiļetes uz 24/7 un e-pastsBiļetes uz 24/7 un e-pasts
Naudas atdošanas garantija30 dienu periods30 dienu periods30 dienu periods

Svarīgas funkcijas, piemēram, SSD krātuve un SSL sertifikāti ir iekļauti visos VPS plānos. Diska vieta un joslas platums būs noteicošais faktors, izvēloties paketi, ar attiecīgi nosaukto paketi “Popular” nodrošinot pietiekamu joslas platumu, lai tas būtu piemērots lielākajai daļai lietotāju.

Ja jums ir nepieciešams daudz joslas platuma un nav daudz krātuves, vai arī pretēji, tā vietā jums vajadzētu izveidot pielāgotu plānu.

RimuHosting Performance

Es pārbaudīju RimuHosting VPS vietni, izmantojot Bitcatcha, lai veiktu RimuHosting pārskatu.

RimuHosting Review Performance

Ņemot vērā RimuHosting mazo VM skaitu uz vienu CPU kodolu, es gaidīju ātrākus laikus. Skumji, globālais sniegums labākajā gadījumā bija viduvējs.

Noslēguma domas: vai RimuHosting ir ieguldījuma vērts?

Manu pieredzi mazināja tas, ka pārsteidzoši pārsteidza ceļa rādītāji.

Tomēr joprojām ir skaidrs, ka RimuHosting piedāvā jaudīgu VPS servera tehnoloģiju par pieņemamām cenām un, to darot, pārvalda izcilu klientu atbalstu..

Tā pakalpojums noteikti ir paredzēts Linux enerģijas lietotājiem un izstrādātājiem ikdienas mitināšanai es ieteiktu meklēt citur.

Vai jums ir RimuHosting atsauksmes? Lūdzu, pievienojiet tos zemāk!

Plusi

 • Globālie datu centri
 • Viegli konfigurēt hostinga plānus
 • 99,9% SLA nodrošināta uptime garantija
 • Noderīgs klientu atbalsts

Mīnusi

 • Nav piemērots ikdienas mitināšanai
 • Dedicētie serveri ir dārgi
 • Nav atbalsta pa tālruni 24 stundas diennaktī
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector