Spararata pārskats

Spararats nodrošina pārvaldītus WordPress mitināšanas risinājumus komerciālai lietošanai un vietnēm ar lielu trafiku. Tās mērķis ir sniegt gatavus pakalpojumus, lai aģentūras un uzņēmumi varētu koncentrēties uz saviem projektiem.


Jautājat, vai spararats jums ir piemērots?

Šajā spararata pārskatā mēs pārbaudījām, ko piedāvā piegādātājs.

Paskatīsimies!

Kas ir spararats?

Spararats ir pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar ļoti vienkāršu misiju – tā mērķis ir biznesam nodrošināt WordPress mitināšanas risinājumus bez problēmām. Tas ietver gan ārštata darbiniekus, gan vietnes ar lielu trafiku, piemēram, tiešsaistes veikalus.

spararata pārskatīšanas pakalpojumi

Un 2019. gada vasarā spararatu iegādājās WPEngine – viens no lielākajiem konkurentiem. Tātad šajā spararata pārskatā mēs redzēsim, cik labs šis pakalpojumu sniedzējs patiesībā ir un cik labi tas salīdzina ar pārējo konkurenci.

Sākumā apskatīsim plānus un funkcijas Spararats.

Piedāvājumā spararats

Būdams pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojums, Flywheel noregulēja savus pakalpojumus, lai platforma darbotos nevainojami.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu pieredzi, pakalpojumu sniedzējs piedāvā ne tikai augstākās klases funkcijas, bet arī dažus ierobežojumus. Tas ietver automātiskas dublējumkopijas, satura piegādes tīkls, un iebūvēta kešatmiņa.

Varat arī izmantot a demonstrācijas vietne pirms iegādes pārbaudīt spararatu.

Spararatā iebūvētie premium rīki

Viena no labākajām lietām, ko pamanījām šajā spararata pārskatā, ir tā, ka pakalpojumu sniedzējs iekļauj visas būtiskās funkcijas ar visiem saviem plāniem. Atšķirībā no daudzu citu saimnieku izmantošanas, lai gūtu vislabāko pieredzi ar Spararatu, nav jāpērk dārgi papildierīces.

Lai jūsu vietne būtu droša, bezmaksas automatizētas nakts dublējumkopijas ir iekļauti. Spararats katru vakaru veic dublējumus, lai nodrošinātu, ka jums ir funkcionējošas vietnes kopija, ja kaut kas sabojājas. Tas sola droši glabāt dublējumus, izmantojot Google Cloud Storage, un ļauj atjaunot vienu klikšķi.

Spararats-pārskats-Spararats-dublējumi

Jūs varat arī uzņemt momentuzņēmumus pirms visām veiktajām izmaiņām un jebkurā laikā atjaunot.

Runājot par izmaiņām, Spararatam ir Iestudējums ar vienu klikšķi arī.

Pirms lielām vai mazām izmaiņām varat pārbaudīt, kā tās ietekmēs jūsu vietni. Jūs varat pārsūtīt izmaiņas ar vienu klikšķi no tiešsaistes vietnes uz pieturvietu un otrādi.

Spararats-pārskats-Spararats-iestudēšanas vide

Ir arī iespējams pielāgot pārsūtāmo – tas var būt motīvi, spraudņi, datu bāzes vai viss vienlaikus.

Uzvedumam Spararats ir iebūvēts satura piegādes tīkls (CDN) serviss un a kešatmiņas rīks.

Kešatmiņas rīks arī uzlabo ātrumu. Tas ietaupa jūsu vietnes statisko saturu apmeklētāju pārlūkprogrammā.

Tādā veidā, ja apmeklētājs atkal atver jūsu vietni, lapas saturu var ielādēt tieši no pārlūka, nevis iesniegt pieprasījumus serverim. Tas ievērojami uzlabo lapas ielādes ātrumu.

Spararats-pārskats-cd

CDN darbojas kā veiktspējas un drošības garantija.

Tas izveido serveru tīklu, kas var piegādāt jūsu vietnes saturu no vietām, tuvāk apmeklētājiem. Un, jo tuvāk serverim ir apmeklētājs – jo ātrāk var ielādēt lapu.

Arī tad, ja ar vienu serveri notiek kaut kas cits – daudzi citi ir gatavi ienākt un glābt jūs no dīkstāves.

Vēl viena lieta, kas var uzlabot lapas ielādes ātrumu, ir iespēja izvēlēties vienu no tām 10 serveru atrašanās vietas ASV, Singapūrā, Kanādā, Amsterdamā, Frankfurtē vai Londonā.

Spararats-pārskats-Spararats-serveris-atrašanās vietas

Tātad, ja jūs mērķējat uz auditoriju noteiktā vietā – vislabāk ir mitināties tuvāk tām.

Spararata demonstrācijas vietnes

Spararats piedāvā demonstrācijas vietnes, lai palīdzētu jums veikt pārbaudi pirms apņemšanās tām.

Tā kā Spararats piedāvā pakalpojumus, kas nedaudz atšķiras no citiem, – tas ir normāli, ja neesat pārliecināts. Demonstrācijas vietne ļaus jums pārbaudīt spararata interfeisu, funkcionalitāti un vadības paneli, lai jūs zināt, ko gaidīt. Jūs arī varēsit izmantot visas funkcijas, lai uzlabotu savu vietni. Lai gan dzīvot dzīvot nav iespējams.

Spararata pārskatīšanas-demonstrācijas vietne

Tu uzvarēji’Lai to izdarītu, nav nepieciešama jebkāda norēķinu informācija. Tātad, reģistrējieties bez maksas un izmantojiet prēmiju plānu un izlemiet pats.

Spararata spraudņa ierobežojumi

Spararats apgalvo, ka WordPress ir optimizēts tik labi, ka daži no 55 000+ WordPress spraudņiem kļūst pilnīgi nevajadzīgi un pat kaitē.

Spararats-pārskats-spararats-WordPress-spraudņi

Tātad, Spararats ierobežo dažu spraudņu izmantošanu, lai tie neizjauktu jūsu vietni.

Tam pat ir saraksts.

 • Spararats pilnībā ierobežo rezerves spraudņu izmantošanu – tas motivē lēmumu sakot, ka rezerves sistēma jau ir iebūvēta.
 • Jūs nevarēs izmantot kešatmiņas spraudņus arī. Iemesls ir tāds pats – spararatam ir iebūvēts kešatmiņas rīks.
 • Drošības spraudņi nav ierobežoti arī. Spararats apgalvo, ka viņiem ir iepriekš instalēti servera līmeņa drošības pasākumi.
 • nebūs iespējams pienācīgi izmantot saistītos ziņu spraudņus. Pakalpojumu sniedzējs vēlas jūs pasargāt no sliktas veiktspējas, ko šie spraudņi parasti rada.
 • Saites pārbaudītāja spraudņi nav atļauti par servera resursiem, kas viņiem tiek apsūdzēti par zagšanu.

Dažiem tas var būt negatīvs. It īpaši, ja jūs esat pieraduši pie dažiem spraudņiem un tie strādā jūsu labā.

Tomēr, ierobežojot dažus spraudņus, spararats apgalvo, ka ņem vērā jūsu intereses.

Spararata klientu atbalsts

Spararatam ir dažādas WordPress ekspertu klientu atbalsta iespējas.

Jūs varat izvēlēties 24/7 tiešraide, biļete, un ar dārgākiem plāniem – atbalsts pa tālruni. Spararatam arī ir soli pa solim un pat a e-grāmatu bibliotēka.

Spararats-pārskats-spararats-e-grāmatas

Runājot par tērzēšanas atbalstu – tas ir ātri. Reizēs, kad es to pārbaudīju, viņi atbildēja uzreiz un bija pieklājīgi un draudzīgi.

Atbildēšana pa e-pastu prasa ilgāku laiku – precīza ir 18 stundas. Un tas nav izņēmums – dažiem pakalpojumu sniedzējiem atbilde var aizņemt dažas dienas, citi sniedz atbildi 20 minūtēs.

Tāpēc, kamēr tas nav slikti, spararata e-pasta atbalsts varētu būt un tam vajadzētu būt ātrākam.

Spararats-pārskats-Spararats-atbalsts

Tātad kopumā klientu atbalsts ir efektīvs un diezgan ātrs. Turklāt jūs saņemat atbalstu pa tālruni ar dārgākiem plāniem, kas ļauj problēmas atrisināt vēl ātrāk.

Spararata veiktspēja

Spararats solās būt par 99,9% laika un tur savu vārdu. Pārbaudes laikā tas nebija izdzisis pat uz sekundi, gūstot 100% rezultātu.

Bet situācija ar reakcijas laiku ir sliktāka. Tas vidēji bija 1006ms. Un šāda veida rezultāts ir tiešs veids, kā palielināt atlēciena līmeni. Vietnes paņemšana prasa 1 sekundi, lai tā pat sāktu ielādēt. Nemaz nerunājot par pašas iekraušanu.

Spararats-pārskats-Spararats-veiktspēja-uptime

Negribot ticēt rezultātam, mēs arī veica vēl vienu pārbaudi pilnībā darbojošā vietnē ar regulāru trafika līmeni, kešatmiņas rīkiem un ieslēgtu CDN. Tas mums parādīja, ko jūs faktiski varat sagaidīt no spararata.

Ar 50 virtuāliem lietotājiem un testēšanu no ASV, spararata reakcijas laiks vidēji ir aptuveni 200 ms un saglabā stabilu.

Spararats-pārskats-veiktspēja-ASV

Testējot no Dienvidkorejas ar tiem pašiem 50 virtuālajiem lietotājiem, rezultāts, protams, ir sliktāks. Tas vidēji ir 400ms. Bet nekādā gadījumā tas nav slikts rezultāts. Tas joprojām ir zemāks par nozares vidējo rādītāju 550ms.

Spararats-pārskats-veiktspēja-Seula

Kopumā ar pareizo optimizāciju Spararats ir iebūvēts, tā nodrošinātājam vajadzētu būt krietni virs vidējā līmeņa. Un, ja jums rodas kādas problēmas, sazinieties ar atbalsta dienestu.

Spararata cenas

Spararatam ir 4 plāni, no kuriem lētākais maksā 23 USD / mēnesī un var sasniegt pat 266 USD / mēnesī. Ceturtais plāns tiek saskaņots personīgi – cena ir atkarīga no jūsu vajadzībām. Ar visiem jūsu plāniem 2 iespējas – maksāt mēnesī vai gadā. Mēnesī maksājot, cena pieaug par aptuveni 10%.

Spararats-pārskats-Spararats-cenas

Ko jūs iegūstat ar katru plānu?

 • Sākuma plāns – USD 23 mēnesī vislabāk der iesācējiem, jo ​​tas ļauj jums izveidot vienu vietni, kas piemērota 25 tūkstošiem apmeklējumu mēnesī un 5 GB krātuvei.
 • Ar Ārštata plāns par USD 105 mēnesī, Jūs varēsit mitināt līdz 10 vietnēm ar 20 GB krātuvi un 200 GB joslas platumu.
 • Aģentūras plāns par 266 USD / mēn ļauj līdz 30 vietnēm, 500 000 apmeklētāju mēnesī un 50 GB krātuves vietas.

Par diezgan straujo cenu saņemto datu skaits neizskatās iespaidīgs. Bet paturiet prātā, ka sākotnējā WordPress vietnē jūs izmantosit tikai aptuveni 1 GB krātuves, 4 GB atstājot brīvu.

Var salīdzināt tabulas plānus šeit:

StarterisĀrštataAģentūra Pielāgots
Diska vieta5 GB40 GB50 GBPielāgots
Joslas platums50 GB200 GB500 GBPielāgots
Cik domēnu atļauts?1103030+
SSLIekļautsIekļautsIekļautsIekļauts
Klientu atbalstsBiļete, tiešraideBiļete, tiešraideBiļete, tiešraides tērzēšana, tālrunisBiļete, tiešraides tērzēšana, tālrunis
Bezmaksas automatizētas dublējumkopijas

Paturiet prātā, ka domēna vārds nav iekļauts. Tas arī pievienos kaut kur no USD 1 līdz USD 20 gadā, ja jūs neizvēlaties reģistrētu domēna vārdu.

Spararata pārskats – spriedums

No šī spararata pārskata mēs varam teikt tas ir uzticams pakalpojumu sniedzējs. Spararatam ir lielisks darbspējas laiks un lieliskas iespējas, lai nodrošinātu jūsu vietnes nevainojamu darbību. Tas ietver iebūvētās funkcijas, piemēram, bezmaksas dublējumus, kešatmiņas saglabāšanas rīkus, CDN un iebūvētu viena klikšķa iestudējumu.

Tomēr spararats ierobežo dažu WordPress spraudņu izmantošanu. Servera reakcijas laiks var radīt vilšanos, ja netiek izmantoti arī optimizācijas rīki.

Bet kopumā spararatam ir vairāk nekā pietiekami daudz profesionālu rīku, lai jūsu vietne būtu ātra un droša.

Plusi

 • Demonstrācijas vietne
 • Lielisks darbspējas laiks
 • Daudzas profesionālās iezīmes

Mīnusi

 • Stingrākas cenas
 • Spraudņa ierobežojumi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector