uCoz pārskats

Lai arī digitālā ainava strauji mainās, ir daži uzņēmumi, kuriem ir izdevies sekot līdzi laikam un kuri turpina sniegt konkurētspējīgus pakalpojumus.


Uzņēmums uCoz, kas dibināts 2005. gadā, darbojas diezgan ilgu laiku. Bet vai tas var sekot līdzi laikiem? Vai arī tā ir interneta pagātnes relikvija?

Šajā uCoz pārskatā es mēģināšu atrast atbildes.

Pilnveidota pieredze

Jāsaka, ka biju patīkami pārsteigts par pakalpojumu līmeni, ko piedāvā uCoz vietņu veidotājs. Kā vecāks vietņu veidotājs es domāju, ka lietotāja saskarne būs novecojusi un, iespējams, nedaudz kļūdaina.

Es biju pilnīgi nepareizi.

ucoz vietņu veidotāju pārskats

uCoz veidotājā ir iekļautas funkcijas, kas pastāv ar dažiem no viņu lielākajiem konkurentiem.

Mūsdienu uCoz veidotāju veidnes

Mūsdienu pieredze, ko sniedza uCoz vietņu veidotājs, bija patiess manas pieredzes uzsvars. Tas ļauj viegli mainīt gandrīz visas jūsu vietnes daļas dizainu.

Lai sāktu, izvēlieties no plašā pievilcīgo veidņu klāsta un pielāgojiet tos savam sirds saturam. Arī es esmu pārliecināts daudz cilvēku gūs labumu no vieglas piekļuves savas vietnes kodam.

uCoz vietņu veidotāju paraugu veidnes

Tomēr tas nav vienīgais, ko uCoz dara labi – cenu zemas uzturēšana ir vēl viena no viņu galvenajām priekšrocībām:

uCoz izcenojumi

Katram no sešiem tīmekļa veidotāju plāniem, ko uCoz piedāvā, ir unikālas iespējas. Turklāt viņu ikmēneša izmaksas ir diezgan konkurētspējīgas, salīdzinot ar dažiem nozares giganti, piemēram, Wix.

Jūs pat varat gūt labumu no 50% atlaide, ja maksājat par 12 mēnešiem vienlaikus.

Viena no manām iecienītākajām lietām par uCoz ir to caurspīdīgums. Nav slēptu maksu, un cenu struktūra ir ļoti skaidra. Tur ir nav naudas atdošanas garantijas, taču visaptverošais bezmaksas plāns nozīmē, ka varat izmēģināt visu, pirms vienalga apņematies apmaksātu plānu.

Vietnes uCoz veidotājs pārskata cenas

Uzņēmējdarbībā, kur maksa par personīgo plānu mēnesī ir USD 20, nav mazsvarīgi, tas ir svaigs skatījums, redzot, ka uCoz pazemina cenas.

Plāni sīkāk

Man bija ļoti grūti izlemt, kurš plāns piedāvā vislabāko cenas / kvalitātes attiecību. Vislabākais piedāvājums ir atkarīgs tikai no jūsu personīgajām vajadzībām. Mana vismīļākā no grupas tomēr bija Optimāls plāns. Jūs saņemat bezmaksas domēnu, automātiskas dublējumkopijas un iespaidīgu 10 GB lielu krātuvi. Diezgan stabils darījums par USD 7,99 mēnesī.

Ir arī vērts atzīmēt, ka Bezmaksas plāns piedāvā funkcijas, kuras nedara daudz bezmaksas plānu, ieskaitot iespēju pievienot savu pielāgoto domēnu.

Tomēr tajā tiks parādītas uCoz reklāmas – lai tas dažiem varētu kļūt par breiku.

Šeit ir visi plāni, kas parādīti pilnībā:

BezmaksasMinimālsPamataOptimālsMaksimālaisVeikals
Diska vietas400 MB1 GB2 GB10 GB20 GB10 GB
Joslas platumsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Cik vietņu veidņu?269. lpp269. lpp269. lpp269. lpp269. lpp269. lpp
Bezmaksas domēns
Vai varat izveidot savienojumu ar savu domēnu??
Cik daudz vietņu jūs varat izveidot?111111
Vai jūsu vietnē ir paša celtnieka sludinājumi??
Pieejama e-komercija?

Pagaidām uCoz vietņu veidotājs stāv diezgan garš. Bet kā veidojas tā izrāde??

Performance

Iespējams, ka ātrums ir tas, kur uCoz varētu izmantot dažus uzlabojumus. Izmantojot uCoz izveidotās vietnes reakcijas laiki vienkārši nebija tik lieliski.

ucoz pārskata veikums

Tas pats attiecas uz uptimes un uzticamību. Lai arī dīkstāves nebija traģiskas, laiku pa laikam mana izveidotā vietne nebija pieejama.

uCoz apskats: mans secinājums

Kopumā uCoz ir diezgan stabils vietņu veidotājs. Tas izdara pamata lietas ārkārtīgi labi. Un, lai gan tā trūkst dažos departamentos, tā joprojām ir sava.

Tiešsaistes tērzēšanas funkcijas nav, tāpēc nedaudz trūkst klientu apkalpošanas – tā varētu būt problēma dažiem. Par laimi ir gandrīz pietiekami daudz rokasgrāmatu, lai sniegtu informāciju iesācējiem.

uCoz vietņu veidotāju e-grāmatu ceļvedis

Bet ko tu domāji? Vai jūs savā vietnē izmantotu uCoz? Vai varbūt jūs izdarījāt un esat pārskatījis savu? Paziņojiet man par to komentāros zemāk.

Plusi

 • Ļoti labs bezmaksas plāns
 • Caurskatāma cenu struktūra
 • Pilnīga piekļuve jūsu vietnes kodam
 • Liela veidņu kolekcija

Mīnusi

 • Nav tieša atbalsta
 • Koda rediģēšana iesācējiem varētu būt satriecoša
 • Nav naudas atdošanas garantijas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector