10 кращих веб-хостингів для некомерційних організацій (2020): як розпочати роботу

Навіть незважаючи на те, що благодійні організації стикаються з додатковим завданням збалансувати свої основні місії з необхідними внутрішніми операціями, щоб тримати двері відкритими, найкращий веб-хостинг для некомерційних організацій може допомогти благодійним організаціям координувати збирання коштів, керувати інформаційними розсилками та розповсюджувати слово..


Сучасні некомерційні організації мають підтримувати широкомасштабну та мобільну присутність в Інтернеті. Насправді 65% донорів Gen Y віддають перевагу дізнаватися про благодійні організації через свої веб-сайти – і майже половина цієї демографічної групи робить пожертви від браузерів на своїх мобільних пристроях.

Візуально привабливі веб-сайти є невід’ємною частиною успіху будь-якої некомерційної організації, оскільки вони можуть працювати на більш ніж 180%. Хоча для багатьох некомерційних організацій може здаватися загрозливою і дорогою задачею з розробки сайтів професійного рівня, які дозволяють безперешкодно функціонувати донорство та просте управління вмістом, є багато хостинг-провайдерів, які допоможуть зробити процес безболісним, не порушуючи банк. Тут ми розглянемо топ-10 хостів щодо некомерційних організацій.

Топ-5 хостингів для благодійних організацій, некомерційних організацій, церков та організацій 501 (c) (3)

Оскільки багато благодійних та некомерційних організацій покладаються виключно на пожертви для фінансування їхніх причин, перекачування грошей на зусилля з розробки веб-сайтів та хостингу може бути останньою річчю у головах ради директорів. Але це не повинно бути. Є хостинг-провайдери, які пропонують хостингові та зручні у використанні розробники веб-сайтів із дуже низькими преміями, що робить їх простим та доступним для поширення ваших повідомлень до маси. Ось п’ять, які очолюють наш список.

Звичайно, ми не можемо пообіцяти вам безкоштовний веб-хостинг, а як же платити копійку за перший місяць? InterServer – це фантастичний варіант для новачків у веб-хостингу та з обмеженим бюджетом. На відміну від більшості своїх конкурентів, компанія не вірить у зачинення клієнтів у довгострокових контрактах – вони хочуть заробляти ваш бізнес щомісяця.

І не дозволяйте, щоб і низькі ціни, і гнучкість вас відлякували. Компанія може похвалитися деякими провідними технологіями, і ваш веб-сайт розміститься в центрі обробки даних, який засновники компанії розробили, побудували та продовжують працювати кожен день. Насправді, вам дуже добре, що хтось із них може відповісти на службу підтримки.

За допомогою InterServer, некомерційні організації можуть сподіватися, що високоефективні твердотільні накопичувачі швидко доставлять свій сайт потенційним волонтерам та донорам. З сотнями хмарних додатків, доступних для встановлення за допомогою декількох клацань, ви зможете запланувати та просувати події, керувати списком розсилки та багато іншого.

Відмінний вибір для некомерційного розміщення сайтів, Bluehost пропонує одні з найкращих показників в галузі за дуже низькою ціною входу. Починаючи з всього $ 2,95 на місяць, план Bluehost Basic пропонує розміщення одного веб-сайту, 50 Гб пам’яті та нерегулярну пропускну здатність. Коли ви рухаєтесь вгору за ціновими рівнями, що є лише різницею в кілька доларів, сайти та сховища стають необмеженими, як і домени та облікові записи електронної пошти.

Bluehost також забезпечує спокій всебічним захистом сайтів та ресурсів. Хост створює щоденні резервні копії всіх облікових записів. Це дає власникам сайтів можливість відновити свої сайти та дані у випадку катастрофи. Що стосується продуктивності, Bluehost може визначити сайти на спільних серверах, використовуючи величезну кількість ресурсів, і тимчасово перемістити їх в інше місце. Це значно зменшує ризик простою або зменшення продуктивності.

Управління сайтом також просте з Bluehost. Інтерфейс cPanel, який надає Bluehost, дозволяє централізовувати все, що пов’язано з сайтом, включаючи домени, електронні листи та файли даних, серед інших.

Для некомерційних організацій, що живлять сайти через WordPress, Bluehost – прекрасний вибір. Хост схвалив команда WordPress.org та пропонує встановлення WordPress одним натисканням кнопки.

Ця таємна швидкість завантаження сторінки не впливає на швидкість залучення та конверсії серед відвідувачів сайту. Насправді 79% відвідувачів сайту відзначають, що не повернуться, якщо у них виникне проблема з ефективністю сайту. Некомерційні організації, що працюють на своїх веб-сайтах за допомогою хостингу A2, гарантують, що швидкість ніколи не є проблемою.

А2 хостинг у блискавичні часи швидко перетворює ваш сайт перед відвідувачами, щоб перетворити їх у донорів. Компанія-хостинг може похвалитися до 20 разів швидшими серверами, ніж конкуренція, і якщо ви зараз працюєте на іншій платформі, пропонує безкоштовну міграцію облікових записів.

Хостинг A2 сумісний з усіма основними платформами CMS та електронної комерції, включаючи Drupal, Joomla, WordPress, Magento та OpenCart. Хост адаптує свою швидкість та сервіс для кожної платформи для забезпечення оптимальної конфігурації.

Також до A2 хостингу входять безкоштовні SSD-диски для підвищення продуктивності на 300% та безкоштовні сертифікати SSL для підтримки безпеки. Плани хостингу A2 починаються від $ 3,92 на місяць. Завдяки 99-відсотковому зобов’язанню в режимі безперервного часу та гарантії повернення грошей, не дуже багато втратити, зареєструвавшись.

Не дозволяйте деяким найнижчим цінам в хостинговій індустрії вас обдурити; iPage пропонує повний набір потужних інструментів для отримання повідомлення вашого некомерційного в Інтернеті. Починаючи з всього 1,99 дол. США на місяць, власники сайтів отримують необмежену кількість дискового простору, масштабовану пропускну здатність, яка не обмежує трафік сайту, і необмежену кількість доменних імен.

Для розробки та розробки сайтів, iPage пропонує свій власний інтуїтивно зрозумілий розробник веб-сайтів без додаткових витрат. В комплекті є сотні професійно розроблених шаблонів та майстрів налаштування, які спрощують установку. Хост також пропонує інсталятор в один клік для некомерційних організацій, що використовують WordPress, і сумісний з усіма найпопулярнішими CMS.

Якщо ви продаєте товари або хочете приймати пожертви, iPage пропонує безкоштовний інтернет-магазин із простим інсталятором одним клацанням. Платежі та пожертви можна здійснювати через інтеграцію PayPal або приймати через кредитну карту.

Маркетинг своєї некомерційної організації також спрощено за допомогою iPage. Хост пропонує власникам сайтів освітні ресурси щодо кращих практик маркетингу. Крім того, iPage надає 100 доларів у Google AdWords та 100 доларів у пошукових кредитах Bing. У США також доступний безкоштовний перелік Yellowpages.com та номер телефону, який безкоштовний.

Цілодобова підтримка телефону та чату та методичні поради щодо усунення несправностей включені у ціну. Отже, якщо ви шукаєте велику кількість тонн функцій, iPage, можливо, стане для вас господарем.

Якщо ви хочете розширити онлайновий слід своєї некомерційної організації, але не хочете спорожнювати каси під час цього процесу, HostGator пропонує багатофункціональні пакети хостингу, починаючи від $ 2,64 на місяць. Для тих, хто не входить у розробку веб-сторінок, HostGator пропонує інтуїтивно зрозумілий конструктор сайтів із перетягуванням і перетягування Weebly як частину основного пакету. З тоннами шаблонів, з яких вибирати, адміністратори сайтів не повинні бути експертами-кодерами або дизайнерами, щоб створювати красиві сайти професійного рівня.

Пакети HostGator містять немерегований простір на диску та пропускну здатність, тобто немає обмежень щодо зберігання чи трафіку в його спільних планах хостингу. Один домен включений у план вилучення HostGator. Однак лише на пару доларів більше ви отримаєте необмежену кількість доменів.

Некомерційні організації виграють на інформаційній панелі адміністрації cPanel HostGator. А функції електронної комерції господаря дозволяють організаціям продавати товари та приймати пожертви.

Маркетинг також спрощений за допомогою HostGator, оскільки він надає власникам сайтів 100 доларів кредиту Google AdWords і 100 доларів у Yahoo! і Bing платних оголошень.

Кращий безкоштовний домен & Хостинг електронної пошти для некомерційних організацій

Першим і, мабуть, найважливішим елементом веб-сайту некомерційної організації є його доменне ім’я. Всім відомо, що гарне доменне ім’я повідомляє світові, що робить ваша організація, і донори стукають у ваші двері. Деякі з найкращих хостів пропонують безкоштовні домени протягом першого року пакету хостингу, а деякі навіть пропонують безкоштовні домени, поки ви залишаєтесь клієнтом. Це важлива пропозиція, яку слід враховувати при виборі господаря, оскільки це може заощадити тону грошей протягом життя вашої некомерційної організації.

Ефективне брендінг також є важливим для некомерційних організацій. Ось чому організація невід’ємна для спілкування зі своїми аудиторіями за допомогою спеціальних електронних адрес. Адреси електронної пошти, пов’язані з вашим доменним іменем, творять чудеса, щоб встановити надійність у ваших донорів. Багато господарів також пропонують безкоштовні та необмежені унікальні адреси електронної пошти у своїх планах, що може бути цінним надбанням, коли справа стосується перекачування акцій збору коштів для потенційних дарувальників..

Ми розглянули плани домену та хостингу електронної пошти, запропоновані всіма топ-хостами. Нижче ви знайдете наш найкращий вибір, який допоможе вам отримати масу критично важливого домену.

Дивіться більше хостів домену та електронної пошти для некомерційних організацій »

Найкращий веб-хостинг WordPress для некомерційних організацій

Без сумніву, WordPress став найпопулярнішою платформою для створення та управління веб-сайтами. Програмне забезпечення тепер забезпечує понад 75 мільйонів сайтів, а блоги, що працюють на платформі, отримують понад 14 мільярдів переглядів на місяць. Якщо ви один з мільйонів, які працюють на WordPress, невід’ємним є вибір хоста, який пропонує найвищий хостинг для WordPress із CMS попередньо встановленою системою або лише за один клік.

Через свою популярність хостів, які надають хостинг для WordPress, не бракує. Однак важливо провести деякі дослідження, щоб виявити, які хости не встановлюють обмежень щодо того, які теми та плагіни WordPress можна використовувати на сайті.

Ми зробили ніжку, щоб знайти найкращий хостинг WordPress для вашого долара. Ознайомтеся з нашим найкращим рейтингом хостинг-провайдера WordPress нижче та обов’язково прочитайте повний огляд. Це чудова інформація про те, як WordPress хостинг може працювати для вашої некомерційної організації.

Подивіться ще хости WordPress для некомерційних організацій »

Кращий спільний веб-хостинг для некомерційних організацій

Спільний хостинг відмінно підходить для невеликих некомерційних організацій (або навіть великих), які хочуть уникнути дорогого впливу на їх суть. Концепція досить проста, а назва майже все це говорить. Спільний хостинг включає багато сайтів, розміщених на одному сервері. Оскільки ресурси діляться між сайтами, це значно знижує ціну.

Численні хостинг-провайдери пропонують ефективний спільний хостинг за дуже низькими тарифами. Ми розглянули надійність, тривалість роботи, безпеку, безкоштовні параметри домену та можливості зберігання, щоб забезпечити найкращі спільні плани хостингу, які може запропонувати галузь. Нижче наш номер 1.

Перегляньте більше спільних провайдерів веб-хостингу для некомерційних організацій »

Найкращий хостинг VPS для некомерційних організацій

VPS хостинг дорожчий, ніж спільний хостинг; однак це дозволяє можливість масштабування, яка не може бути узгоджена шляхом проходження загального маршруту. Тому VPS є ідеальним рішенням для більших некомерційних організацій або для встановлених некомерційних організацій, які прагнуть вирощувати свої сайти.

Найбільш ефективні пакети VPS зазвичай поставляються з рішеннями корпоративного рівня, такими як патчі безпеки, управління сервером та висока доступність. Хороший план VPS також буде включати потужні накопичувачі SSD для підвищення продуктивності, безпечної електронної пошти та безкоштовного захисту резервного копіювання.

Для найкращого віртуального приватного сервера (VPS), який пропонує хостинг, наша команда заглибилася в хостів, що надають послугу з максимальною обчислювальною потужністю, сховищем та пропускною спроможністю за найвигіднішою ціною. Перегляньте наш огляд найвищого рейтингу VPS-хостингу нижче.

Подивіться більше провайдерів хостингу VPS для некомерційних організацій »

Найкращі спеціалізовані пропозиції сервера для некомерційних організацій

Ми присвячені тому, щоб принести вам найкраще хостинг для сервера. Якщо порівнювати з спільним та VPS хостингом, ви можете відчути певний шок наклейки, дивлячись на те, що коштуватиме запуск вашого сайту на спеціальному сервері. Однак якщо ви відчуваєте трафік у сотні тисяч і все ще хочете швидких разів завантажувати, присвячення може бути єдиним способом.

Наявність одинокого сервера, що розміщує один веб-сайт, означає швидкість, яку не можна порівняти з іншими різновидами хостингу. Більшість хостів, які пропонують присвячений хостинг, надають вибір ОС, резервного копіювання та команди персоналу з розробки та підтримки на ваш телефонний розмов..

Нижче наш кращий рейтинг хостинг-провайдера, який пропонує послугу. Знайдіть час, щоб прочитати наш повний огляд і як його використання може вплинути на ефективність вашого веб-сайту; відвідувачі вашого некомерційного сайту вдячні вам за це.

Подивіться більше спеціалізованих серверних пропозицій для некомерційних організацій »

Знайдіть найкращий веб-хостинг для розширення впливу некоммерчної організації 501 (c) (3)

Ми знаємо, що збалансувати зусилля по збору коштів з центральними цілями некомерційної організації ніколи не було легким завданням. Але одружуватися на двох на веб-сайті вашої організації не потрібно. Скориставшись функціями, запропонованими деякими згаданими тут господарями, ви можете бути впевнені, що вибухнете свою місію у світі та змусите донорів та волонтерів долучитися до справи – все, не порушуючи банк..

Ще краще, що багато господарів навіть пропонують знижки благодійним організаціям, але вам доведеться прочесати тонкий шрифт і проконсультуватися з постачальником послуг хостингу. Якщо код купона здається вам привабливим, ми зібрали список найбільших пропозицій та купонів на хостинг, які ви можете знайти в Інтернеті. Якщо ви готові отримати своє повідомлення перед тими, хто підтримуватиме вашу місію, погляньте на наші вичерпні огляди найкращих господарів, які можуть зробити цю мету доступною реальністю.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector