10 найкращих порівняних цін на веб-хостинг (Amazon, Google, Wix та інші)

Покупки для цін на веб-хостинг дуже схожі на вибір ресторану, в якому їсти. Ви можете витратити 8 доларів на прямий і смачний бургер з усіма принадами, які вам подобаються, – або ви можете заплатити 30 доларів за всі найсмішніші інгредієнти, які роблять ваш бургер майже невпізнанним.


На мій погляд, хороший бургер (і план хостингу) повинен пропонувати простоту, при цьому всі компоненти працюють на досягнення загальної мети ідеального прикусу. Веб-хостинг схожий. Існують дорогі варіанти, які стали популярними, оскільки їх цінові позначки оснащені іменами, які ідентифікують їх як головних п’ятизіркових ресторанів веб-хостингу. Але деякі з менш відомих хостинг-провайдерів пропонують більшу частину функціональності своїх великих двоюрідних братів за набагато більш прийнятними цінами. Порівняймо ціни 10 головних хостів.

Найкращий веб-хостинг з низькими цінами:

Порівняйте інші популярні послуги веб-хостингу:

1. Ціни на веб-хостинг InterServer – починаючи з 0,01 долара

Поєднуючи технічно сприятливі веб-хостингові рішення з смішно низькими витратами, InterServer пропонує освіжаючий підхід до початку роботи в Інтернеті.

Співзасновники компанії все ще працюють у напрямках технічної підтримки та керують персональним центром обробки даних. Хоча InterServer зараз конкурує з глобальними хостинг-гігантами, компанія все ще надає пріоритетну особисту підтримку, відсутність довгострокових контрактів та ціни, які не змінюватимуться протягом життя вашого облікового запису..

За допомогою стандартних планів веб-хостингу InterServer користувачі можуть сподіватися на надшвидке сховище, що працює на твердотільних накопичувачах та найвищих рішеннях безпеки та кешування. Ідеально збалансовані пакети також оснащені зручними функціями, такими як сотні інсталяцій програмного забезпечення в один клік, безкоштовні міграції веб-сайтів та конструктор веб-перетягувань.

Якщо ви хочете найкращого у гнучкому, доступному веб-хостингу, перегляньте InterServer.

2. Ціни на веб-хостинг хостингу – від 2,15 дол

Оскільки конкуренція в індустрії доступного спільного хостингу продовжує посилюватися, Hostinger якось вдається надати клієнтам тонни додаткових можливостей, зберігаючи ціни серед найнижчих.

Хоча необмежена кількість пам’яті та пропускна здатність є нормою в іншому місці, Hostinger також розміщує безмежні веб-сайти, бази даних, FTP-користувачів, субдомени та припарковані домени для більшості клієнтів. Користувачі можуть вибирати резервні копії щотижня або щодня, а також додатковий сертифікат SSL для додаткового захисту безпеки.

Ми особливо цінуємо потенціал зростання, який хостинг надає власникам сайтів. Ви можете почати з не надмірного, зведеного плану для одного сайту, але потім швидко додати та налаштувати свої варіанти, щоб включати хостинг домену та електронної пошти, та оптимізовані конфігурації для WordPress, перш ніж масштабувати на однаково доступні хмарні та VPS пакети.

Якщо вам цікаво побачити, про що йдеться у нагоді для початківців, натисніть тут, щоб дізнатися більше про хостингер.

3. Ціни на веб-хостинг Bluehost – від $ 2,95

Коли ви думаєте про Bluehost, перше, що спадає на думку, має бути великою ціною при низькій премії. Службовий хостинг для спільного розміщення хоста – це чудовий спосіб отримати максимум грошей за свій долар.

Bluehost дозволяє просте управління доменом, що дозволяє користувачам відстежувати, переносити або оновлювати домени в централізованому місці. Крім необмежених облікових записів електронної пошти, серед інших функцій входять фільтри, захищена POP3 та сумісність сторонніх клієнтів.

Власники сайтів можуть бути впевнені, що їх веб-сайти та контент безпечні, оскільки Bluehost створює резервні копії облікових записів щодня. Bluehost також забезпечує оптимальну продуктивність сайту – навіть у спільному середовищі – розпізнаючи сайти, які споживають багато ресурсів, і тимчасово перепризначаючи їх іншим серверам.

Якщо ви шукаєте дешеве масштабоване рішення хостингу, Bluehost може бути для вас.

4. Ціни на веб-хостинг iPage – починаючи з $ 1,99

Не обманюйся ціною. Хоча це один з найдешевших варіантів хостингу, iPage має довгий список додаткових додатків, які регулярно ставлять його в першу чергу наших відгуків.

Завдяки безкоштовній веб-розробнику та тисячам чуйних шаблонів користувачі iPage можуть за короткий час створити та запустити професійні сайти. Деякі основні функції iPage включають необмежену кількість дискового простору, масштабовану пропускну здатність та безкоштовне доменне ім’я на один рік.

Сайти, розміщені за допомогою iPage, користуються високою доступністю, а хост надає ефективне програмне забезпечення для резервного копіювання для захисту даних та повернення сайтів в Інтернет у випадку катастрофи. Інші утиліти хостингу включають файлові та FTP-менеджери, користувацькі сторінки з помилками та підтримку аудіо та відео.

Завдяки безкоштовному інтернет-магазину iPage, інтеграції PayPal та легким у користуванні торговим візкам, електронна комерція – це легкий вітер. Також включений повний набір маркетингу, який надає доступ до посібників з маркетингу в Інтернеті, 100 доларів США в кредит Google AdWords, 100 доларів США для пошуку в Bing і безкоштовний список YellowPages.com.

Якщо ви зацікавлені в хостингу найвищого рівня від iPage, читайте докладніше в нашому огляді.

5. Ціни на хостинг A2 – від $ 3,92

Якщо ви шукаєте потужну систему для оновлення свого сайту та оптимізації часу завантаження, не шукайте більше хостингу A2. Хост пишається надійною, високоефективною хостинговою послугою, яку він надає.

Пакет Starter A2 хостинг отримає вам один веб-сайт, п’ять баз даних, необмежену кількість місць зберігання та передачі даних та панель керування cPanel. Плани вищих рівнів мають необмежену кількість сайтів, баз даних, зберігання та передачу, а також безкоштовні SSL та SSD.

Пакет Turbo господаря робить саме те, що випливає з його назви. Завдяки Turbo сайти працюють в 20 разів швидше через налаштований сервер A2. Цей пакет також постачається з прискорювачем сайту, що збільшує швидкість ще більше.

Завдяки такій оптимізації продуктивності та команді підтримки, яка готова цілодобово допомогти, хостинг A2 може стати чудовим вибором для вашого сайту.

Якщо ви також так вважаєте, прочитайте наш комплексний проект хостингу A2.

6. Ціни на веб-хостинг HostGator – починаючи з $ 2,64

HostGator потрапив на сцену ще в 2002 році, коли засновник Брент Окслі відвідував коледж Флоридського атлантичного університету. Він знав, що може запропонувати власникам сайтів вищого рівня хостингу за частину того, що платить конкурс. Тож він розробив бізнес-план у своїй кімнаті гуртожитку і протягом року приймав тисячі клієнтів.

Сьогодні HostGator відомий своїми бюджетними хостинговими планами, які веб-підприємці та бізнес усіх типів використовують для створення онлайн-присутності. Власний веб-розробник веб-сайту надає середовище перетягування та широкий спектр шаблонів, завдяки яким сайт підходить і працює. HostGator також надає клієнтам доступ до багатьох платформ CMS та електронної комерції, включаючи WordPress, Joomla, Drupal та Magento, серед інших.

За початковою ціною лише 2,64 долара на місяць та 45-денною гарантією повернення грошей, втратити не дуже багато, зареєструвавшись на послуги з HostGator. Щоб дізнатись про всі переваги клієнтів HostGator, обов’язково прочитайте наш повний огляд.

7. Ціни на хостинг InMotion – від $ 3,99

Націлений на власників сайтів, які шукають якість свого постачальника веб-хостингів, InMotion Hosting ідеально поєднує оновлену інфраструктуру з привабливими цінами та можливостями.

Компанія збирається у халяву з самого початку, надаючи користувачам конструктор сайтів із перетягуванням із сотнями шаблонів дизайну, а також безкоштовну реєстрацію домену, сертифікат SSL та міграцію сайтів без проблем. Ще краще, InMotion є однією з найкращих команд з обслуговування клієнтів у бізнесі, що підтримує цілодобову підтримку через чат, телефон та електронну пошту.

Клієнти InMotion Hosting одразу починають створювати свій ідеальний блог, Інтернет-магазин, портфоліо або службу бронювання зустрічей, щоб покращити свій бізнес-профіль. Крім того, тривала 90-денна гарантія повернення грошей дає вам достатньо часу, щоб побачити, чи найкраще підходить компанія для вас.

Якщо вам потрібний потужний, але доступний і зручний для користувачів веб-хостинг, не дивіться далі, ніж InMotion хостинг.

Інші популярні Порівняння цін на веб-хостингу

Rackspace, Google і Amazon – це три впізнавані імена, які пропонують зоряні послуги веб-хостингу. Але ці ціни!

Вартість входу до всіх трьох провайдерів може бути непомірно залежно від характеру вашого сайту. Ціна хостинг-пакетів може збільшуватись із збільшенням трафіку та типом рішення, яке ви хочете використовувати.

8. Ціни на веб-хостинг Rackspace – від 75 доларів

Rackspace пропонує ряд хостинг-рішень та керованих сервісів. Тут ми розглянемо найдешевшу пропозицію хмарного хостингу компанії.

Вартість розміщення вашого веб-сайту у хмарному середовищі з Rackspace може змінюватись залежно від того, що ви шукаєте. Rackspace пропонує калькулятор цін для надання оцінок щодо цього. Для наших цілей давайте подивимось, наскільки низькими ми можемо отримати вартість.

Віртуальний хмарний сервер загального призначення 1 Гб, який працює на ОС Linux, здається, найдешевший варіант. Додавши до цього лише 10 ГБ пропускної здатності та потрібну їм послугу керованої інфраструктури, Rackspace розмістить ваш сайт за $ 74,56 на місяць.

Інтернет-журнал, Посібник з електронної комерції, дав досить хороший огляд різних варіантів хостингу Rackspace та знизив витрати на спеціальні хостинги компанії. Перехід до цього варіанту збільшує ціни експоненціально.

9. Ціни на веб-хостинг Google – від $ 45

Найдешевша з великої трійки, цінова модель цінової платформи Google, все ще далека від витрат, які стягуються деякими згаданими раніше господарями. За $ 44,66 на місяць Google пропонує своє хостингове рішення на рівні 2,75 ГБ хостінгу. Якщо ви додасте додаткові 10 доларів, ви отримаєте додаткові 4,25 ГБ.

TechRepublic опублікував велике розбиття цін Google в порівнянні з AWS, що також стане в нагоді в нашому наступному розділі. У статті зроблено висновок, що Google виграє війну у ціні та ефективності серед великих хмарних провайдерів.

10. Ціни на веб-хостинг Amazon – від $ 77

Оскільки рівень безкоштовного веб-хостингу Amazon не пропонує багатьох функцій, які мають деякі інші згадані тут веб-хости, це може послужити нам краще подивитися ціни на їхні платні послуги. Ми опублікували статтю, яка охоплює гнучку модель оплати послуг Amazon Web Services за хмарну послугу інфраструктури. Для підприємств, які не хочуть витрачати великі частини своїх бюджетів на розміщення хостингу в довгостроковій перспективі, AWS може бути корисним. Однак хост все-таки потрапляє як найдорожчий варіант у нашому списку.

Як і Google, AWS пропонує підприємствам масштабовані середовища, в яких розміщувати свої сайти та програми. Завдяки AWS компанії можуть почати працювати з пакетом C4 HighCPU хоста за 76,65 доларів на місяць. У наступному ярусі працює сервер Amazon M4 Standard за 87,60 доларів на місяць.

Згідно з тією ж статтею TechRepublic, про яку згадувалося раніше, проте в моделях ціноутворення AWS трохи складно орієнтуватися і з’ясувати, скільки ви будете платити кожен місяць. Витрати можуть залежати від функцій та кількості трафіку на ваш сайт. Отже, якщо ваш Інтернет-бізнес швидко масштабується, на ваші підсумки можуть вплинути витрати на хостинг AWS.

Використовуйте промо-коди та отримуйте винагороду за найкращі пропозиції сервера

Худий: Як і гамбургери, найдорожчі варіанти хостингу зі всіма дзвіночками не обов’язково можуть забезпечити ідеальний прикус (байт?). Rackspace, Google та AWS можуть бути корисними для великих організацій на рівні підприємств, але дешевші альтернативи надають аналогічний рівень обслуговування за частку витрат.

Коротка порада: Щоб заощадити трохи додаткових грошей на покупці хостингу, спробуйте скористатися кредитною карткою з винагородою на касі. CardRates.com, наприклад, має приємний список найкращих кредитних карток із нагородами та пропозиціями повернення готівки. Чому б не отримати трохи безкоштовних повітряних миль або холодної, важкої готівки за свої клопоти?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector