10 найкращих: веб-хостинг для музикантів і гуртів (шаблони, відео, файли)

Так само, як натрапляючи на наступний чудовий гітарний риф, відкриття найкращого веб-хостингу для музикантів, безумовно, стане на ноги та стрибає від радості. Бути талановитим музикантом чи харизматичним фронтменом – це лише частина того, що ви відкриєте для себе – вам потрібно почути свою музику.


Веб-сайти – це ідеальний спосіб ділитися своїми піснями, відео та фотографіями зі зростаючою фан-базою. Чудовий хостинг-провайдер дозволяє вам або вашій групі пройти центральний етап із зручними у використанні розробниками сайтів та маркетинговими інструментами – і вам не пощастить! Ми знаємо (і використовуємо) декілька хостів, які пропонують рішення, ідеально співзвучні потребам виконавців.

5 кращих постачальників хостинг музичних сайтів

Створення веб-сайту вже не обмежується розробниками та розробниками, які знають технологію. З переліченими нижче хостами ви можете отримати сучасний, прикольний веб-сайт за менший час, ніж потрібно для написання пісні.

1. Wix: Шаблони для гуртів, діджеїв та виконавців

Конструктор сайтів із перетягуванням Wix ідеально підходить для музикантів із приблизно 50 шаблонами музичної тематики, орієнтованими на сольних артистів, гуртів, ді-джеїв та лідерів музичної індустрії. Додайте у безкоштовний додаток Wix Music з інструментами просування, розповсюдження та продажу музики, і ви готові вирушити в тур і розпочати зв’язок із шанувальниками. Навіть краще? Wix не бере комісію за будь-який продаж, дозволяючи зберігати кожен цент свого каталогу.

2. Bluehost: Музичні теми WordPress

Піддержана командою, яка стоїть за найбільш використовуваною системою управління вмістом у світі, Bluehost – це давній стандарт хостингу WordPress. Побудовані на їх потужній та масштабованій платформі VPS, пакети хостингу WordPress Bluehost збільшують обсяг продуктивності та швидкості. Вони також включають мережу доставки вмісту та безпеку SiteLock, а також автоматичні резервні копії. WordPress відкриває світ тем і плагінів, побудованих спеціально для виконавців.

3. InterServer: низький бюджет

Якщо ви просто хочете, щоб ваш любитель знайшов вас, спробуйте InterServer. Їх ціна є найнижчою, яку ми знайшли для спільного плану хостингу, який включає всілякі безкоштовні додатки: дешева реєстрація домену, веб-сайт для створення веб-сайтів, інтернет-магазин, засоби безпеки та маркетингові кредити. Ви отримаєте багато місця, щоб розповісти свою історію, ділитися своєю музикою, рекламувати виступи та продавати свог. Їх цілодобові інструменти підтримки будуть наявними, щоб допомогти вашому сайту рости.

4. iPage: продайте мерч за допомогою безкоштовної реклами

Завдяки одному з найкращих варіантів інтернет-маркетингу та роздрібної торгівлі, пакети iPage будуть творити чудеса для ваших товарів. Їх платформа для створення сайтів є потужним інструментом, який також допоможе вам у соціальних медіа та електронних розсилках. Що стосується електронної комерції, компанія надає вам вибір шести програм кошика для покупок та обробки кредитних карт PayPal. Щоб допомогти зрозуміти слово, плани iPage постачаються з маркетинговими кредитами пошукових систем.

5. Bandzoogle: безкоштовний домен для життя та магазин без комісійних

Для гуртів, дуетів або сольних виконавців – чортів, навіть гуртів та шанувальників – Bandzoogle має бути у вашому короткому списку потенційних служб для створення веб-сайтів. Якщо химерне ім’я не продасть вас, безкоштовна реєстрація доменного імені (на все життя!). Не кажучи вже про те, що Bandzoogle дозволяє легко продавати музику, мерч, квитки та завантаження, все без додаткових комісій. Інструменти управління подіями на платформі дозволяють позашляховому шоу вашого веб-сайту працювати так само гладко, як і ваші виступи на сцені. Зрештою, кому краще довіряти ваш музичний сайт, ніж компанії, побудованій музикантами для музикантів? Перегляньте наш повний огляд Bandzoogle для отримання додаткової інформації.

Примітка: Веб-сайти «Музичний хостинг» порівняно зі створенням сайту для вашої групи

Там є веб-хостинг, а потім хостинг музики. Обидва можуть допомогти підняти вашу групу новій аудиторії, але вони беруть зовсім інші шляхи.

Хостинг музичного веб-сайту це просто веб-хостинг для веб-сайту вашої групи. Це дає вам максимальний контроль та гнучкість щодо вашого дизайну, особливостей та пісень.

Веб-хостинг / обмін веб-сайтами – це сервіси, які зберігають аудіо- чи відеофайли та дозволяють слухачам отримувати доступ до них. Ці веб-сайти створюють мікросайт для художників, але ви зазвичай обмежені однією сторінкою та шаблоном.

Залежно від обмеження пам’яті та швидкості пропускної здатності вашого веб-хостингу, можливо, буде корисно розмістити великі музичні та відеофайли на платформі для обміну музикою, наприклад SoundCloud, та вставити їх на ваш головний розміщений веб-сайт. Це дозволить збільшити швидкість та ефективність вашого веб-сайту, одночасно дозволяючи вам скористатися галузевими з’єднаннями, які ви можете зробити через сайти для обміну музикою.

5 найкращих (безкоштовних) сайтів для розміщення музики для файлів & Відео

Завантажуйте, рекламуйте та діліться своєю музикою за допомогою цих п’яти служб. Всі вони пропонують безкоштовні платформи, деякі додають додаткові можливості та розширений обсяг пам’яті як частина платних підписок.

  1. SoundCloud: Маючи понад 175 мільйонів унікальних слухачів щомісяця, це місце, щоб слухати вашу музику. Виконавці можуть завантажувати аудіо до трьох годин безкоштовно або модернізувати до платного облікового запису для необмеженого завантаження, покращеної аналітики та можливості відключення коментарів.
  2. Амплам: Завжди безкоштовно групи можуть продавати свої пісні – будь ласка, без обкладинки – в цій незалежній спільноті обміну музикою. Ampslam не приймає жодних прав власності або скорочує прибуток групи, і пропонує щомісячний конкурс, де переможці розміщуються на домашній сторінці.
  3. Bandcamp: Даючи музикантам остаточний контроль, користувачі Bandcamp можуть вирішити, чи хочуть вони продати свої пісні та за скільки. Виконавці можуть запропонувати безкоштовні завантаження, якщо користувачі приєднаються до їх списку електронної пошти, а користувачі можуть безкоштовно слухати або надсилати придбані пісні іншим у подарунок.
  4. NoiseTrade: Це може здатися протиінтуїтивним, щоб подарувати музику безкоштовно всім, хто надає адресу електронної пошти та їх поштовий індекс, але це працювало для засновника NoiseTrade Дерек Вебб: Він подав 80 000 нових підписників електронної пошти на більше шоу та більшу відвідуваність.
  5. ReverbNation: Забезпечуючи одні з найкращих мереж, ReverbNation дозволяє подавати електронні прес-набори до національних та регіональних мереж фестивалів та лейблів. Окрім інструменту пошуку концертів, ви можете цифровим чином розповсюджувати свої пісні в iTunes, Spotify та Amazon.

Слідкуйте за планами, які скорочують покупки або дозволяють вставляти музику на ваш веб-сайт. Вартість та функціональність сайтів для обміну музикою можуть відрізнятися в залежності від марок та рівнів підписки.

Ваші вболівальники чекають – підключіть свою групу онлайн вже зараз

Не хвилюйтесь, якщо веб-дизайн не є вашим фортецем (гаразд, обіцяю, музичні каламбури зроблені) – наші улюблені веб-господарі роблять вітер яскравими, гострими веб-сайтами. Якщо ви хочете побачити ще більше варіантів хостингу, натисніть кнопку нижче, щоб побачити наші відгуки про найкращих розробників веб-сайтів із перетягуванням..

Перегляньте кращих будівельників веб-сайтів

Між маркетинговими та інструментами SEO та мережевими функціями, знайденими на сайтах обміну музикою, Інтернет забезпечить, щоб вашу музику чули старанні шанувальники та нова аудиторія..

Шукайте натомість найкращий веб-хостинг для:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector