13 найшвидших хостингових послуг WordPress 2020 – до 20X швидше

Найшвидші плани хостингу WordPress – це така переповнена кав’ярня, яка все ще вдається діставати напої в руки клієнтів на дивовижну ефективність. Системи, запаси та персонал ідеально організовані для досягнення максимальної продуктивності та отримання своїх кофеїнових, грошових клієнтів через двері та касу.


Інтернет-магазини та веб-сайти бізнесу не відрізняються. З цього приводу було проведено декілька досліджень, але загальний консенсус – це 47% користувачів Інтернету, які очікують, що веб-сайт завантажиться за дві секунди або менше, і 40% відмовтеся, якщо це займе більше часу. Це потенційний прибуток, що піднімається до вашої інтернет-магазину, а потім переходить до конкурента, оскільки ви не взяли свою A-гру.

Виправлення цього просте: Ви хочете, щоб веб-хост, який спеціалізувався на супершвидкому хостингу. Сьогодні ми розкриємо найшвидші плани щодо хостингу для WordPress, оскільки WordPress – найпопулярніша платформа для створення сайтів, а переважна більшість користувачів програмного забезпечення WordPress – це бізнес.

Найшвидший веб-хостинг для WordPress

Існують певні основи хостингу, які повинен охоплювати кожен хост WordPress: прості установки для програмного забезпечення, безкоштовний домен для вашого сайту WordPress і, можливо, допомога з оновленнями основних програм та обслуговуванням плагінів. Найкращі постачальники послуг хостингу WordPress бачать ці стандарти та підвищують у вас сховище SSD на 20 разів швидше завантаження сторінок, оптимізовану технологію кешування для додаткової продуктивності та, можливо, навіть безкоштовну мережу доставки вмісту (CDN).

Іншими факторами, які слід пам’ятати, є коефіцієнти безперервної роботи – гарантія 99,9% – це галузевий стандарт, ми говоримо, що прагнемо до 99,99% або вище – моніторинг мережі та сервера, автоматичне резервне копіювання та підтримка відновлення після аварій.

Все це додає пікантної продуктивності та надійності для вашого веб-сайту чи онлайн-бізнесу. Отже, без зайвих прихильностей, ми представляємо найкращий хостинг 2020 для власників сайтів WordPress:

Ознайомтеся з усіма найкращими господарями WordPress 2020 року »

Кращі SSD-спільні хости WordPress

Якщо ви шукаєте швидкого хостингу для WordPress, ви, мабуть, вже натрапили на термін SSD, короткий для твердотільного накопичувача. У той час як накопичувачі жорстких дисків (HDD) оснащені механічною рукою, яка зчитує та записує дані на спінінг, на магнітному диску, який називається блюдо, SSD-диски не потребують рухомих частин, що робить їх чудовим рішенням для зберігання даних, коли мова йде про швидкість. Фактична різниця у продуктивності та часу, необхідних для отримання даних, залежить від контролера, натхненника того, як дані зберігаються, впорядковуються, кешуються та отримуються з мікросхем у SSD.

Можна сказати, що жорсткі диски стали переважним стандартом зберігання для багатьох VPS та спеціальних планів хостингу, а останніми роками провідні хости також почали включати SSD в свої спільні пропозиції хостингу. Далі ми маємо найкращих постачальників послуг хостингу для SSD для користувачів WordPress:

Подивитись більше хостів SSD »

Найкращі хости SSD VPS WordPress

Раніше я згадував, що SSD набули популярності, особливо серед віртуальних та виділених серверів. Власникам VPS не чужі вимоги до продуктивності своїх клієнтів. Ви можете розраховувати на провідні темпи роботи в режимі безперервного часу, цілодобовий моніторинг сервера, вдосконалені інструменти кешування, а також вибір можливостей оперативної пам’яті та обчислення конфігурацій з провідними хостами VPS. Ми рекомендуємо перевірити провідних постачальників хостингових послуг SSD для максимальної продуктивності.

Подивитись більше хостів SSD VPS »

Кращі виділені хости WordPress

Виділені сервери відомі безліччю привілеїв – тотальний контроль над споживанням ресурсів та безпекою, конфіденційністю та потужністю, потужністю, потужністю! Швидкість та гнучкість не обов’язково даються, тому найкращі спеціалізовані хостинг-провайдери оптимізували обладнання, щоб клієнти змогли отримати максимальну ефективність для своїх швидко зростаючих сайтів, що торгують дуже швидко. Оцінивши найкращі спеціалізовані плани сервера, ми звузили його до найкращого з найкращих для WordPress:

Подивіться більше відданих хостів »

Найшвидші керовані плани WordPress

Якщо ви шукаєте оптимальний досвід хостингу в WordPress, особливо для найважливішого бізнес-сайту, ви можете розглянути керований хостинг для WordPress. Взагалі кажучи, керований хостинг означає, що ваш хост обробляє обладнання та інфраструктуру під час підтримки програмного забезпечення. У випадку керованого хостингу WordPress, ваш хост в основному піклується про все, окрім вмісту, веб-дизайну та управління товарними запасами, якщо ви перебуваєте в грі електронної комерції.

Керовані хости WordPress підтримуватимуть оновлення до WordPress Core, гарантуючи, що ваш сайт не стане здобиччю до втрати застарілої платформи. А деякі постачальники навіть керуватимуть вашими плагінами. Однією з головних причин падіння веб-сайту WordPress є несправне програмне забезпечення, і це майже завжди пов’язано з помилками людини, тому підтримка команди досвідчених розробників WordPress та адміністраторів надзвичайно добре підходить для роботи вашого сайту, користувальницького досвіду та загального успіху. Ознайомтеся з основними хостами з керованими планами WordPress нижче:

Подивіться більше керованих хостів WordPress »

Шукайте SSD, кешування та WP-оптимізацію для максимальної швидкості

Ви, мабуть, помітили кілька тем, що перебувають у останніх кількох абзацах: SSD-пам’ять дорівнює швидкості зберігання, кешування – King, а оптимізація продуктивності, характерна для WordPress – ідеально. Будучи власником кав’ярні за попередньою аналогією, ви хочете вітати меценатів через двері вашої інтернет-магазини WordPress із відкритими обіймами. Я думаю, знаю, що ти знайдеш потрібну швидкість з господарями, про яких ми сьогодні обговорювали тут.

Інтернет кафе запас фото

Власники цегли та розчину ділових мереж поділяють спільну мету: залучати клієнтів на місці та підтримувати їх щасливими.

Отримали історію успіху WordPress? Розкажіть про це!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector