13 Параметри WordPress “Builder веб-сайтів” (2020)

Конструктор веб-сайтів WordPress звучить як найкращий з обох світів, поєднуючи найпопулярнішу в світі систему управління вмістом та ультрапростий веб-дизайн із перетягуванням.


Хоча WordPress може бути чудовим, платформа також може бути складною для навчання та ефективної роботи. Щойно ви встановите безкоштовне програмне забезпечення, вам доведеться створити власний сайт, що не дуже легко тим, кому не вистачає навичок програмування. WordPress – це не веб-сайт для створення веб-сайтів, але найкращий веб-хостинг, теми та плагіни для побудови сторінок допомагають подолати розрив.

На щастя, ці інструменти дозволять створити ваш новий веб-сайт настільки просто, наскільки це можливо, навіть якщо ви є початківцем. Давайте розглянемо найкращі з цих варіантів для створення веб-сайтів WordPress, а також інші міркування, які ви повинні мати на цьому шляху:

1. Налаштування хостингу WordPress

Перш ніж ми заглиблюємось у теми та плагіни, майте на увазі, що ви не можете створити веб-сайт WordPress – чи будь-який веб-сайт – без попереднього налаштування веб-хостингу. Веб-хостинг коштує всього кілька доларів на місяць, і найкращі хости дозволять вам завантажити та встановити WordPress одним кліком. У деяких навіть WordPress попередньо встановлений для вас.

Щойно ви створили обліковий запис веб-хостингу та успішно встановили WordPress, ви готові розпочати розробку. У наступному розділі ми розповімо про тему та параметри плагінів для створення вашого сайту WordPress. Ми перевірили всіх популярних веб-хостів, оцінивши їх за всіма витратами на підтримку до функцій електронної комерції, і настійно рекомендуємо цих трьох як найкращих хостів для WordPress:

Дивіться більше відгуків про хостинг WordPress »

2. Виберіть плагін або Тему для побудови сторінки

Як можуть сказати вам ті, хто знайомий з WordPress, є два простих способи самостійно створити сайт WordPress, не вводячи код: теми та плагіни.

Теми – це просто заздалегідь зроблені шаблони, якими ви можете маніпулювати, щоб зробити сайт виглядом і функціонувати за вашим бажанням, тоді як плагіни – це поширена форма програмного забезпечення, яке ви можете встановити на ваш сервер WordPress, щоб отримати певний тип функціональності – у цьому випадку функціональність створення сайту.

Нижче наведено основні теми та плагіни, які ми рекомендуємо як прості будівельники веб-сайтів WordPress:

Плагіни “Builder сторінки”

Розробники сторінок наближаються до традиційного досвіду створення веб-сайтів із перетягуванням. Плагіни, які можна встановити на інформаційній панелі WordPress, перетворюють інтерфейс редагування WordPress, включаючи блоки вмісту, які ви можете упорядкувати, як хочете..

Щоб допомогти вам вдосконалити ваш макет та вміст, плагіни працюють із вашою темою WordPress – значно полегшуючи перетягування та відмінювання та маніпулювання елементами дизайну вашого сайту. Ці безкоштовні плагіни для веб-розробників WordPress також пропонують можливість оновити до преміум-ліцензії, яка надає вам доступ до експертної підтримки та більше функцій налаштування, ніж неліцензовані версії.

1. BoldGrid

Створений експертами WordPress на хостингу InMotion, BoldGrid швидко показує початківцям та досвідченим фахівцям шлях до натхнення на веб-сайті за допомогою плагіна, який спрямовує вас на правильний дизайн, функції та вміст, які можуть вам знадобитися. Платформа пропонує декілька тем і варіантів, пристосованих до конкретних галузей промисловості, і навіть заповнює відповідний текст та зображення, щоб допомогти вам розпочати роботу..

Дивіться більше відгуків про хостинг WordPress »

2. Бібер-будівельник
Beaver Builder, безумовно, один з найпопулярніших плагінів для створення сторінок для WordPress там. Не потрібно турбуватися з HTML або користувацьким стилем, тому що Beaver Builder дозволяє візуально редагувати елементи вашого веб-сайту прямо на фронті. Якщо ви трохи підковані технологіями, ви будете раді почути, що ви можете додати свої власні класи та ідентифікатори CSS, а також віджети та шорт-коди.

Скріншот додатка Beaver Builder WordPress

Плагін Beaver Builder дозволяє перетягувати фотографії, аудіо та відеокліпи та бічні панелі безпосередньо на ваш сайт.

3. Живий композитор
Live Composer – це конструктор сторінок, який вибирають понад 30 000 власників сайтів – надзвичайно простий у використанні редактор фронтальних перетягувань. Ви можете редагувати свій вміст у режимі реального часу, щоб у вас була готова до конвертації цільова сторінка або блог, який вихваляв останні ваші подорожі в Інтернеті за лічені хвилини.

Скріншот плагіна Live Composer WordPress

Live Composer – це конструктор сторінок, що означає візуальне редагування елементів вашого сайту прямо на сторінці.

4. MotoPress
MotoPress – це конструктор інтерфейсів із перетягуванням, сумісний майже з будь-якою темою WordPress. Він містить понад 30 елементів вмісту, з можливістю отримати додаткові параметри налаштування за допомогою додатків MotoPress. Кінцевим результатом є повністю мобільний веб-сайт.

Скріншот плагіна MotoPress WordPress

MotoPress працює з багатьма темами WordPress – дозволяє створювати чуйний сайт, перетягуючи та опускаючи.

Безкоштовні теми для створення сайтів

Наступні теми не тільки красиві та інтуїтивно зрозумілі, але вони також містять прості інструменти для налаштування для користувачів усіх рівнів кваліфікації. На додаток до редагування перетягуванням, ви також отримаєте чуйні (зручні для мобільних пристроїв) конструкції та безліч варіантів налаштування – все безкоштовно.

1. Сідней ($ 0)
Сідней дозволяє власникам сайтів доступ до всіх шрифтів Google, з повним контролем над компонуванням, кольором та параметрами навігації. Професіонали можуть завантажувати логотипи, зображення заголовків та повний екран повзунка, щоб створити привабливі та чуйні дизайни.

Скріншот теми Sydney WordPress

Відповідна тема, що ідеально підходить для професіоналів, Sydney пропонує шрифти Google, завантаження логотипів, повзунні повзунки та інше.

2. Астрід ($ 0)
Astrid має гладкий, безшовний макет, який дозволяє відвідувачам сайту легко прокручувати грані вашого бізнесу. Шаблон динамічний, а дизайн – інтуїтивно зрозумілий. Ви отримаєте кольорові параметри, можливість додати зображення в заголовку на повну ширину, параметри ведення блогів та користувацьку підтримку віджетів.

Скріншот теми Astrid WordPress

Шукаєте в блозі чи додаєте власні віджети? Astrid – ідеальна тема для швидкого створення прекрасного ділового сайту.

3. Llorix One Lite ($ 0)
Llorix One Lite – зірка на дизайнерській арені на 1 сторінки, ідеально підходить для професійного вигляду цільових сторінок та основних потреб у створенні персональних сайтів. Він включає в себе шаблон повної ширини, чуйний розділ блогу з можливостями потокового коментаря та безліч варіантів кольорової теми на вибір.

Скріншот теми Llorix One Lite WordPress

Якщо на одній сторінці потрібне лише одне сторінки, Llorix One Lite включає чуйний розділ блогу та функцію електронної комерції.

4. Pixova Lite ($ 0)
Для чітких ліній та сучасного відчуття Pixova Lite пропонує різноманітні варіанти вмісту, щоб ваш сайт виглядав так, як його розробили професіонали. Включаються функції: користувацький слайдер, анімація, 2-стовпчастий і повна ширина макета, чуйність та власні меню та заголовки.

Скріншот теми Pixova Lite WordPress

Для більш сучасного вигляду спробуйте Pixova Lite зі своїми налаштованими повзунками та параметрами анімації.

5. Мезія ($ 0)
Завдяки класній анімації, 11 заздалегідь визначених елементів сайту та двох макетів сторінок блогу, Moesia робить створення професійних сайтів легким духом. Ця тема оснащена уважною службою підтримки, регулярними оновленнями та підтримкою всіх популярних веб-браузерів (Chrome, Firefox, IE9+, & Опера).

Скріншот теми Moesia WordPress

Moesia робить професійне створення сайтів простим. Виберіть один з 11 готових дизайнерських блоків і починайте будівництво!

Преміальні теми створення сайтів

Теми WordPress чудові, тому що навіть непрофесійні фахівці можуть мати веб-сайт професійного вигляду – в комплекті з красивими слайдерками для фотографій, привабливими кнопками та спеціальними бічними панелями чи меню – без торкання рядків коду. Однак ви не можете розраховувати отримати все, що вам потрібно безкоштовно.

Якщо ви готові взяти на себе зобов’язання близько 50 доларів до вашої роботи над створенням веб-сайтів ви можете отримати таку ж функцію перетягування та перетягування, що має більше можливостей налаштування, динамічних варіантів дизайну, які можуть бути обмежені у безкоштовній версії, та багато іншого розширені функції преміум-якості створення сайту.

Нижче наведені наші улюблені варіанти преміум теми WordPress для створення сайтів:

1. Avada ($ 59)
Наш улюблений преміум-розробників веб-сайтів WordPress, Avada, пропонує неймовірну кількість макетів шаблонів, параметрів заголовків, вибору кольорів та додаткових інтеграцій. Незалежно від того, чи хочете ви вести блог, продавати чи демонструвати фотографії, Avada – це найвищий вибір у темах WordPress.

Скріншот теми Avada WordPress

Завдяки абсолютно новій панелі параметрів тем, Avada – це вибір №1 у преміальних темах WordPress.

2. X ($ 64)
За допомогою X ви також отримаєте майже два десятки розширень, включаючи інтеграцію MailChimp, фотогалерею Envira та чат Olark. Крім того, користувачі X можуть скористатися надзвичайно популярною UberMenu, тому на вашому веб-сайті є навігаційне меню, яке відповідає вигляду, який ви хочете.

Скріншот теми WordPress

У комплекті з 20+ включеними розширеннями X є єдиною темою, яка має окремі плагіни для оптимізованої продуктивності сайту.

3. Складіть ($ 59)
Enfold чудово підходить для легкого початку створення сайту WordPress. Його творці пропонують різні версії для блогерів, ділових людей, резюме плакатів та для різних галузевих ніш. Редактор перетягування та опубліковані відео уроки гарантують його репутацію мегашвидкої 2-хвилинної настройки.

Розгорніть скріншот теми WordPress

Завдяки постійно зростаючому списку готових варіантів вмісту Enfold може похвалитися як “зручна для користувачів” тема WordPress.

4. BeTheme ($ 59)
BeTheme – насправді чудовий пакет із понад 210 фантастичних заздалегідь виготовлених шаблонів сайтів, тому ви обов’язково знайдете дизайн, який відповідає вашому стилю. Це повністю настроюваний та простий у використанні – починаючи з установки в один клік, аж до користувальницького завантажувача шрифту.

Скріншот теми BeTheme WordPress

Творці BeTheme пропонують 200+ гарних заздалегідь зроблених веб-сайтів на вибір. Потрібно сказати більше?

5. Масивний динамічний ($ 59)
Massive Dynamic оснащений живим веб-сайтом, який дозволяє вам налаштувати кольори, макети та шорт-коди та переглядати, як це буде виглядати на вашому сайті легко. Створіть ідеальний заголовок, щоб відповідати своїм цілям – чи хочете ви, щоб відвідувачі забирали телефон чи перевіряли ваше портфоліо – використовуючи налаштовані дизайни меню.

Скріншот масивної динамічної WordPress теми

Конструктор веб-сайтів WordPress Massive Dynamic дозволяє налаштувати, редагувати та керувати кількома сайтами WordPress.

3. Альтернативи WordPress Web Builder

Задайте собі питання: чому ваш сайт має бути створений за допомогою WordPress?

Якщо у вас немає високо технічної відповіді на це питання, напевно, вашому сайту взагалі не потрібно використовувати WordPress. Хоча WordPress є приємною і популярною платформою, існує безліч варіантів для створення веб-сайтів, які нададуть вашому сайту такий же зовнішній вигляд та функціональність, як і веб-сайт на базі WordPress..

Далі – хости, які пропонують надзвичайно простий комбінований пакет: хостинг з безкоштовним розробником веб-сайтів. Всього за кілька доларів на місяць ці хости дадуть вам чудовий веб-хостинг, який ви заслужили, а також безкоштовний розробник веб-сайтів із перетягуванням та випуску безлічі шаблонів, щоб зробити свій власний.

Краса цих комбінованих угод полягає в тому, що ви отримуєте безкоштовний редактор перетягування, щоб створити красиві, чуйні дизайни, і все, що вам потрібно зробити, – це платити за хостинг – зазвичай від 3 до 10 доларів на місяць.

Дивіться більше відгуків розробників веб-сайтів »

Готовий розпочати створення свого сайту?

В даний час WordPress використовує 36% Інтернету – і ваш сайт може бути наступним. Хоча дедалі популярніша платформа може бути складною для нетехнологів, тепер, коли ви оснащені найкращими варіантами розміщення та створення вашого веб-сайту WordPress, сьогодні немає причин не починати роботу..

Повідомте мене в коментарях нижче про те, як ви – я хотів би почути вашу історію успіху!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector