15 дешевих планів VPS для Linux (2020) – доступні хости VPS для Linux

Здійснення дешевого хостинг-маршруту для Linux VPS поставляється з безліччю привілеїв – виділених серверних ресурсів за половину витрат, більшої надійності, ніж спільний сервер, менше ризику виникнення проблем із шумом сусіда та гнучкістю масштабувати вгору та вниз на льоту. . Потенціал для зростаючого бізнесу є прекрасним, а переваги VPSes в поєднанні з прихильністю популярної операційної системи Linux є виграшною комбінацією.


Враховуючи це, ви легко можете платити десь від 20 до 200 доларів на місяць за VPS хостинг. Тож якщо ви шукаєте доступний віртуальний сервер, на якому можна запустити Linux і очікуєте максимальної надійності, незважаючи на низьку ціну, ви підійшли до потрібного місця.

Найкраща цінність у Linux VPS хостингу

Ми часто говоримо про варіанти веб-хостингу з точки зору їх вартості – мається на увазі кількість та якість функцій, включених у план, що співпадає з його ціною. Недорогий хост, який скупиться на оперативну пам’ять, приєднує рядки до пропускної здатності та дозволу на зберігання, і значно обмежує параметри налаштування сервера, не настільки цінний, як хост із щедрою функцією, встановленою за конкурентною ціною..

Випробувавши послуги провідних постачальників VPS у світі, ми визначили найкращу вартість хостингу VPS для Linux на основі операційної системи, контролю доступу до сервера, підвищення продуктивності та безпеки, а також ціни. Дивіться нашу головну рекомендацію нижче.

Дивіться більше планів хостингу VPS для Linux »

Найдешевший Linux VPS в цілому

Хоча може здатися, що ми завжди ненавидимо низькі ціни в хостингових послугах вищого класу, не дозволяйте обманювати дешеві цінники: якісні якості хостингу у VPS хостингу мають бути. Візьміть iPage як чудовий приклад низькобюджетного високоякісного постачальника у всіх хостингових нішах.

Підписавшись на один із планів VPS iPage, ви можете розраховувати, що зможете налаштувати ваш сервер на свій смак, а потім миттєво забезпечити та розгорнути VPS. Ми цінуємо діапазон дискового простору, який хост надає за низьку ціну, і ви знайдете інші переваги, включаючи безкоштовну реєстрацію доменних імен, з цим відомим доступним хостом.

Найдешевший керований віртуальний сервер для Linux

Краса керованого плану хостингу полягає в тому, що ви можете зосередитись на своєму програмному забезпеченні, додатках та вмісті веб-сайтів, тоді як ваш хост обробляє проблеми адміністративного обладнання, моніторингу безпеки та виправлення помилок. Керований VPS хостинг – це спокій спільного хостингу, який відповідає гнучкості напіввідданих ресурсів.

Логотипи ОС Linux

Операційна система Linux була роздвоєна на декілька варіантів, включаючи CentOS, Debian і Ubuntu.

Коли ми оцінювали керованих хостинг-провайдерів, ми враховували переваги для кінцевого користувача. Клієнти, що управляються послугами VPS, отримують переваги економії часу та експлуатаційних витрат, підвищення безпеки та масштабованості та уважне обслуговування клієнтів. Ми рекомендуємо розібратися, що саме хост буде працювати з вами як частина його керованого хостингового пропозиції – оскільки це залежить від компанії до компанії.

В цілому, ми вважаємо, що InMotion є улюбленим для всіх галузей, коли справа стосується керованого хостингу серверів. Усі плани InMotion VPS включають в себе сучасні сервери Linux, під контролем, управлінням та виправленням виправлених командою супер-досвідченої команди. А компанія може похвалитися деякими найбільш конкурентними цінами на ринку – безкоштовними SSD-дисками та ліцензією cPanel / WHM для вашого сервера CentOS.

Подивіться більше керованих планів хостингу »

Дешевий VPS Linux з панеллю управління cPanel

На початку 2000-х панель керування веб-хостингом cPanel штурмом взяла світ загального хостингу – перетворившись на основну хостинг, яку шукали потенційні клієнти, оцінюючи хости та плани. Однак панель не є винятковою для спільного ринку. Інтуїтивний інтерфейс приносить спільний хостинг простоту використання у віртуальних та виділених серверних просторах.

Так само, як багато найкращих хостів пропонують операційну систему Linux, ми знайшли багато наших улюблених, щоб включити ліцензії cPanel у свої плани VPS. Порівнюючи топ-хостів cPanel, ми шукаємо інші функції, які спрощують управління та адміністрування для клієнтів. Ви отримаєте вдосконалений cPanel, CentOS 6 та сумісність з Apache при реєстрації в Bluehost.

Дивіться більше планів хостингу VPS для Linux »

Дешеві Linux VPS з Plesk Control Panel

Арнемез cPanel, Plesk фактично досягає тієї ж мети: полегшити веб-хостинг, адміністрування сервера та домену для нетехнологів. Хоча Плеск може здатися рудим пасихом двох, це тому, що Plesk історично асоціюється з Windows, тоді як Linux часто поєднується з cPanel. Це не важке і швидке правило, але це очевидна тенденція, яка спостерігається серед чотирьох програмних технологій.

Отже, як ви можете собі уявити, досить складно визначити наддешевий план віртуального сервера, який має як панель управління Plesk, так і операційну систему на базі Linux. Тут ми будемо використовувати за замовчуванням найкращий варіант. Рідка мережа Web належить до керованих віртуальних і виділених серверів, і Plesk, і Linux доступні.

Кращі VPS Linux з безкоштовними SSD-дисками

Нарешті, у нас найшвидший з них – сервери, оснащені твердотільними накопичувачами (SSD), можуть забезпечити до 20 разів більшу продуктивність для вашого веб-сайту. Дебати щодо того, що краще – SSD або HDD (жорсткі диски) – тривають; однак SSD зробили такий сплеск, що багато спільних хостів прийняли рішення для зберігання даних як стандартну частину своєї пропозиції.

Окрім безкоштовних прискорень швидкості SSD, ви, швидше за все, знайдете прибуткові місця на дисковому просторі, багато оперативної пам’яті та безкоштовне доменне ім’я, яке супроводжує ваш Linux VPS з хостом нижче.

Подивіться більше планів хостингу SSD VPS »

Економте до 50% на VPS Linux, просто покупок на HostingAdvice

Озброївшись перевагами, які VPS хостинг може запропонувати, і розраду, який може забезпечити доступний хостинг-провайдер, ви все готові до масштабів у межах свого бюджету!

Логотипи Bluehost та HostGator

Провідні сервери-хости Bluehost та HostGator пропонують ексклюзивні знижки для відвідувачів HostingAdvice!

Ще краще, що більшість провідних хостинг-провайдерів пропонують ексклюзивні пропозиції читачам HostingAdvice.

Економте 50% на VPS Linux із Bluehost »

Ви знайшли угоду щодо Linux VPS, про яку ми сьогодні не обговорювали тут? Дайте нам знати!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector