15 найкращих: веб-хостинг для малого бізнесу (електронна пошта, будівельники та відгуки)

Незалежно від того, ви сольний акт чи вже маєте команду співробітників, найкращий веб-хостинг для малого бізнесу допомагає залучати нових клієнтів та розширює охоплення вашого бренду..


Так само, як бізнес та їхні потреби в хостингу є унікальними, так і рішення, які надають веб-хостингові компанії. Незалежно від того, чи керуєте ви магазином електронної комерції на мільйон доларів чи хочете простий веб-сайт для вашого місцевого ресторану, ми можемо допомогти вам знайти найкращу хостинг-компанію.

Доступність є головним фактором, який слід враховувати, поряд із сильним доменним іменем, дизайном та електронною поштою чи електронною комерцією. Можливо, вам потрібно необмежене зберігання даних або віддати перевагу зоряному клієнту чи технічній підтримці. Хоча це здається складною і складною, створення веб-сайту для вашого малого бізнесу не повинно бути болючим. Читайте далі, щоб дізнатись наших рекомендованих хостів.

Найдоступніший хостинг для малого бізнесу

Нас усіх спокушає поняття безкоштовного веб-хостингу, але довіряйте нам – гнучкість, підтримка та додаткові функції з рівними хостинговими планами хостингу дуже варті невеликих інвестицій. Більшість хостів включатимуть безкоштовний домен, безкоштовні акаунти електронної пошти, завантаження пам’яті та основні функції електронної комерції в свої спільні плани хостингу менше ніж на 5 доларів на місяць. Усі три наші улюблені компанії за дешевий хостинг пропонують купу функцій та безкоштовних рекламних кредитів, які сприятимуть розвитку вашого бізнесу:

Більш рекомендовані дешеві веб-хости »

Хостинг електронної пошти для малого бізнесу

Міцний план хостингу електронної пошти полегшить ваш малий бізнес підключитися до споживачів та співпрацювати всередині країни. Швидка та професійна платформа хостингу електронної пошти відповідає вашому домену та надає вам доступ до електронної пошти, контактів та календаря з будь-якого пристрою.

Багато планів хостингу включатимуть безкоштовну електронну пошту в якійсь формі, але слід звернути увагу на такі функції, як фільтри спаму, автоматичні відповіді та кількість адрес або вхідних скриньок. Ось наші три найкращі рекомендовані хостинг-провайдери:

Більше рекомендованих хостів електронної пошти »

Розробники веб-сайтів для малого бізнесу

Якщо у вас є веб-хостинг, але вам потрібна допомога щодо створення веб-сайту в Інтернеті, не хвилюйтеся. Багато веб-хостингових компаній надають корисні інструменти, які дають вам можливість створювати приголомшливий сайт, і все самостійно. Не хвилюйтеся про те, щоб найняти дорогого розробника для того, щоб розпочати малий бізнес в Інтернеті.

Конструктори веб-сайтів із перетягуванням дозволяють завантажувати зображення, відео та текст, а також показують, як саме виглядатиме ваш сайт, коли ви готові натиснути «опублікувати». Читайте далі про наших улюблених:

Більш рекомендовані розробники сайтів »

Послуги хостингу домену для малого бізнесу

Незалежно від того, чи потрібно вам придбати нове доменне ім’я для вашого бізнесу або перенести існуючий домен, послуги та підтримка, пропоновані вашою хостинг-компанією, можуть мати велике значення. Багато постачальників надають вам безкоштовний домен, коли ви реєструєтесь, але обов’язково читайте тонкий шрифт – деякі з цих угод є протягом вашого життя, а інші закінчуються після першого року. Ці три хости дадуть вам без напруги хостинг домену:

Більше рекомендованих хостів домену »

Хостинг електронної комерції для малого бізнесу

Якщо ви плануєте продавати товари в Інтернеті, вам знадобиться сертифікат SSL. Функція захисту захищає особисту та фінансову інформацію клієнтів. Багато господарів роблять це легко доступним – але не всі. Ваші параметри електронної комерції включають інтеграцію каналів оплати, кошики для покупок та засоби управління запасами. Деякі господарі також допоможуть вам у маркетингу чи SEO, а деякі навіть нададуть рекламні кредити. Ось три хости, які ми рекомендуємо:

Ще рекомендовані хостинг електронної комерції »

Не всі хостингові компанії створені рівними

Як видно з нашого списку різних категорій бізнес-хостингу, є багато компонентів, які входять у створення успішного веб-сайту. Виберіть постачальника та функції, які найкраще відповідають вашому поточному досвіду – а також майбутнім прагненням.

Які б варіанти ви не вибрали для свого малого бізнесу, хороший провайдер веб-хостингу зіграє велику роль у вашому успіху. Будь ласка, через підтримку, тривалість роботи або шаблон дизайну вбивць, який ви знайшли у веб-розробника сайту, ваш веб-хостинг допоможе вам поставити найкращу ногу в Інтернеті вперед.

Коли ваша компанія зростає, ви хочете розширити свій план хостингу. Хмарний хостинг або VPS надає вам більше потужності, надійності та гнучкості, оскільки ваш бізнес починає завойовувати ринок. Коли ви готові до масштабування, перегляньте наші рекомендовані варіанти хостингу для бізнес-хмари.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector