19 кращих зелених веб-хостингових компаній (2020): WordPress та багато іншого

Для тих, хто турбується про навколишнє середовище, найкращі зелені веб-хостингові послуги роблять свою роль, щоб зменшити вплив галузі на навколишній світ..


Подумайте, скільки тепла випромінює ваш ноутбук лише через кілька хвилин. А тепер уявіть, як тепло випромінюється сервером, на якому розміщені сотні веб-сайтів – одна з тисяч, розташованих у стелажах у великому центрі обробки даних, який, у свою чергу, є лише одним із тисяч таких об’єктів у всьому світі. Вироблене тепло є побічним продуктом споживання енергії, і галузь веб-хостингу використовує величезну кількість. За даними веб-нейтрального проекту, на Інтернет припадає приблизно 10% світового споживання електроенергії та виробляється приблизно стільки ж викидів СО2, скільки в авіаційній галузі.

На щастя, багато провідних веб-хостів визнають небезпеку сучасних тенденцій та покращують стосунки галузі з навколишнім середовищем. Ось від проектування енергоефективних центрів обробки даних до придбання кредитів на відновлювану енергію, ось основні господарі, які пропонують екологічні послуги.

Кращий загальний зелений веб-хостинг

Середній веб-сайт відповідає за близько 4700 фунтів вуглекислого газу щороку, згідно з веб-нейтральним проектом. Використовуючи калькулятор еквівалентності парникових газів Агентством охорони навколишнього середовища, це означає, що кожен із 330 мільйонів діючих веб-сайтів викидає стільки парникових газів, скільки проїжджає середній пасажирський транспортний засіб 5 225 миль.

Однак з правильним постачальником хостингу ваш сайт може насправді зробити позитивний вплив. GreenGeeks – наш найкращий вибір для зеленого веб-хостингу, повертає до мережі втричі більше поновлюваної енергії, ніж споживає. На додаток до енергоефективних центрів обробки даних та обладнання, компанія EPA визнана Green Power партнером з 2009 року та працює з екологічними фондами для придбання кредитів вітроенергетики..

Ще краще, що компанія не жертвує сервісом, підтримкою, безпекою чи продуктивністю при наданні екологічно чистого веб-хостингу. Платформа GreenGeeks забезпечує необмежену кількість обчислювальних ресурсів, безкоштовну інтеграцію з мережею доставки вмісту Cloudflare та власними інструментами кешування, а також надає безкоштовну допомогу з міграції, безкоштовну реєстрацію домену та цілодобову підтримку клієнтів через телефон, чат чи електронну пошту. Дізнайтеся більше про те, як GreenGeeks врівноважує чудовий веб-хостинг та відповідальне використання енергії, прочитавши наш огляд нижче:

Переглянути інших хост-рейтингів »

Кращий “дешевий” зелений веб-хостинг

На відміну від того, що ви могли очікувати, власникам веб-сайтів зазвичай не потрібно виділяти зайві гроші для узгодження з хостом, який надає послуги, орієнтовані на CO2. Зелені хостинг-провайдери часто покладаються на енергію або системи, що працюють від вітру, сонячної енергії або води, щоб зменшити споживання електроенергії – і знизити свої комунальні платежі. Незважаючи на початкові інвестиції в нове обладнання або модернізацію, багато господарів отримують вигоду від зменшених експлуатаційних витрат та більш лояльної клієнтської бази при переході до більш екологічної інфраструктури. Насправді компанії заощадили б приблизно 2 мільярди доларів, якби американські центри обробки даних були на 20% ефективнішими, повідомляє Міністерство енергетики США..

Багато провідних хостингових постачальників пропонують деякі з тих, що заощаджують клієнтів, і надають потужний хостинг за набагато менше 5 доларів на місяць. Три перелічені нижче хости пропонують одні з найбільших угод у цій галузі, поєднуючи доступність із потужною апаратною та грамотною підтримкою. Ще краще, кожен наголошує на екологічно стійкій діловій практиці.

Ілюстрація серверів і неба

Підкреслюючи ефективність та поновлювані джерела енергії, провайдери веб-хостингу можуть покращити свій вплив на навколишнє середовище.

Наприклад, усі центри обробки даних і сервери iPage повністю живляться від енергії вітру. Як партнер EPA Green Power, компанія компенсує кожну кіловат-годину за рахунок 200% кредитів на відновлювану енергію. Ці зусилля означають, що iPage запобігає потраплянню в атмосферу понад 1100 тонн вуглекислого газу – еквівалент посадки 244 десятин дерев або вивезення 224 автомобілів з дороги.

Поповнюючи наш список найдоступніших постачальників зелених хостингів, HostPapa був одним з найдавніших хостів, що займаються використанням своїх центрів обробки даних та офісів відновлюваною енергією. HostPapa перевіряє використання енергії щороку та купує достатню кількість кредитів на відновлювану енергію, щоб відповідати споживанню. Дізнайтеся більше про зусилля цих компаній, натиснувши наші відгуки нижче:

Подивіться більше найвищих рейтингів дешевих хостів »

Кращий зелений хостинг для WordPress

Цікаво те, що наші три найбільш рекомендовані екологічно чисті хости для WordPress все родом із штаб-квартири компанії в Каліфорнії – також штат, де народилася і продовжує діяти ультрапопулярна система управління контентом. Серед більш прогресивних держав з точки зору стійкості та енергоефективності, Каліфорнія встановила більше сонячної енергії за один рік, ніж решта країни, додана за понад 40 років.

Як один з трьох хостинг-провайдерів, схвалений основним колективом WordPress, DreamHost застосовує двосторонній підхід до енергоефективності. Офіси компанії мають сертифікат LEED Platinum та EnergyStar і оснащені вдосконаленими системами управління освітленням, оптимізованими системами вентиляції та кондиціонування та низькими потоками води. Центри обробки даних DreamHost максимізують ефективність роботи як систем охолодження води, так і повітря; колишнє доповнення муніципального водопостачання відведеною водою. Окрім сучасного, енергоефективного обладнання, DreamHost підтримує загальнодержавні програми з чистого вітру та використовує електромережу, яка отримує відновлювану енергію від вітроелектростанцій, сонячних батарей та гідроелектростанцій.

GreenGeeks займає друге явище в нашій статті, відзначившись як стійкістю, так і хостингом WordPress. Ми детально описали екологічно чисті дані компанії, тому перегляньте деякі вражаючі оновлення, які GreenGeeks надає користувачам WordPress: покращена безпека, автоматичні оновлення, масштабовані обчислювальні ресурси, активний моніторинг, безкоштовні сертифікати SSL та оптимізовані сервери, що працюють на SSD, LiteSpeed , і MariaDB.

Дізнайтеся більше про тріо веб-хостів Golden State та їх пропозиції WordPress нижче:

Подивіться ще найпопулярніші хости WordPress »

Кращий зелений “хмарний” хостинг

Оскільки хмарний хостинг покладається на так багато серверів і стільки обладнання, щоб підтримувати високодоступні, надлишкові та масштабовані ресурси, ви можете подумати, що конфігурація інфраструктури буде однією з найскладніших для стабільної роботи. Однак хмарні хостингові мережі можуть значно зменшити споживання енергії організації та обчислення викидів вуглецю до 90% порівняно із запущеними додатками та апаратними засобами на місцях.

Згідно з доповіддю Microsoft, хмарні обчислення покращують споживання ресурсів організації різними способами: зменшення зайвої (читається: невикористаної) потужності, вирівнювання пікових навантажень, впровадження масштабної віртуалізації та покращення загального дизайну центру обробки даних. По суті, хмарні обчислення являють собою масовий транзит або проїзд на автомобілі, а не розгортання окремих серверів і середовищ.

Ілюстрація хмарних серверів

Хмарний хостинг не має нічого спільного з небом, але він є найбільш екологічною конфігурацією веб-хостингу.

Що стосується хмарних обчислень, то наші три найвищі рекомендовані хостинг-провайдери підвищують ефективність. Наприклад, HostGator перейшов більше 1,3 мільйона веб-сайтів для вітроенергетики у 2008 році, придбавши сертифікати на поновлювані джерела енергії, які компенсували 130% електроенергії, яка використовується для живлення та охолодження її серверів. Цей крок прирівнюється до вивезення 444 автомобілів з дороги або захисту 551 десятин лісу за рік.

Німецька хостингова компанія 1&1 має EPA Green Power Partnership для свого центру обробки даних у місті Ленекса, Канзас. Компанія купує достатню кількість відновлюваної енергії для живлення щонайменше 300 будинків на рік та розповсюджує екологічну поведінку на інші частини компанії: 1&1 дотримується методів безпаперового виставлення рахунків, бере участь у програмах утилізації громади та вибирає кухонні предмети для багаторазового використання для своїх офісів.

Подивіться, як наші улюблені провайдери хмарного хостингу сприяють більш чистій та безпечній атмосфері, прочитавши наші огляди нижче:

Подивіться ще хост-хмари, які найкраще оцінюють »

Кращий зелений хостинг VPS

Як ви читали в попередньому розділі, віртуалізація сервера може допомогти оптимізувати енергоспоживання організації та загальну ефективність центру обробки даних. Консолідувавши навантаження і віртуалізуючи один фізичний сервер на декількох менших віртуальних машинах, компанії можуть використовувати менше обладнання – що має експоненційний вплив на витрати на охолодження. Відповідно до ENERGY STAR, одна енергія економії енергії на рівні сервера призводить до приблизно вдвічі більшої економії на об’єктному рівні.

Наші два найкращих рекомендованих хостинга для зеленого VPS-хостингу вже давно перевершили оптимізовану конфігурацію обладнання. І хостинг InMotion, і A2 хостинг підкреслюють продуктивність та керовані сервіси у своїх віртуальних середовищах, що працюють на SSD.

Що стосується енергоефективності та стійкості речей, InMotion Hosting витратив декілька років на те, щоб зменшити споживання енергії, а не просто компенсувати її. Компанія відкрила перший в Лос-Анджелесі зелений центр обробки даних, використовуючи технологію зовнішнього охолодження повітря, щоб скоротити витрати майже на 70% та зменшити випуск вуглецю понад 2000 тонн щороку. InMotion хостинг також співпрацює з некомерційною організацією «Деревці майбутнього», щоб посадити 5000 дерев по всьому світу.

А2-хостинг, заснований на Ен-Арбор, штат Мічиган, використовує екологічно чистий підхід до веб-сервісів із свого домашнього прізвиська Tree Town. Компанія співпрацює з Carbonfund.org, щоб повністю компенсувати вплив вуглецю A2 Hosting. Працівники, як правило, працюють віддалено від своїх будинків, виключаючи непотрібні викиди СО2 за допомогою щоденних маршрутів, і компанія повторно використовує старі сервери, а не надсилає їх на сміттєзвалища. Інколи A2 хостинг проводитиме акції, які включають посадження трьох дерев на кожен пакет хостингу, що продається протягом місяця.

Дізнайтеся більше про пропозиції VPS про InMotion хостинг та A2 хостинг разом з HostGator, прочитавши наші огляди нижче. Не бійтеся натискати, щоб дізнатися додаткову інформацію:

Подивіться більше влаштованих хостів VPS »

Кращий зелений хостинг «Виділений сервер»

Виділений хостинг, коли власник сайту або клієнт хостингу орендує весь сервер, є найбільшою витратою енергоресурсів центру обробки даних. На електроенергію припадає від 25% до 40% операційних витрат центру обробки даних, а вартість лише для живлення сервера часто перевищує початкову ціну придбання. Але, найчастіше, клієнти використовують лише 10% ресурсів сервера.

Однак виділений сервер може мати найбільш сенс для великих організацій, які потребують великої кількості обчислювальної потужності. Якщо це так, не забудьте перевірити варіанти хостів, включаючи хостинг InMotion, HostGator та A2 хостинг, які максимально підвищують енергоефективність та стійкість.

Індивідуальні спеціалізовані сервери хостингу InMotion обіцяють 20-кратну швидкість роботи, а також безкоштовні патчі безпеки, захист DDoS та гарантований час роботи в мережі 99,999%. Тим часом HostGator пропонує гнучкість операційної системи як з опціями Linux, так і з Windows. Компанія також включає активний моніторинг, резервне копіювання за межами сайтів, безкоштовну міграцію даних та керовану оптимізацію сервера. Хостинг A2 поєднує трійку найкращих хостингових провайдерів, надаючи клієнтам повний доступ до його ультра-оптимізованої платформи SwiftServer. Керовані сервіси від A2 Hosting включають власну систему моніторингу та оповіщення, а також пріоритетну підтримку та 30-хвилинну розгортання обладнання. Прочитайте наші відгуки нижче:

Подивіться більше топ-рейтингу спеціалізованих хостів серверів »

Кращий зелений хостинг «Реселлер»

Хостинг торговельних посередників, який повертається до віртуалізованих конфігурацій сервера та економії енергії, про які ми згадали у хмарних розділах та VPS-хостингах, дає можливість підприємцям запустити власну хостинг-компанію та продати частини свого сервера іншим власникам сайтів.

Відповідно до недавнього дослідження Unilever, третина споживачів вибирають купувати товари та послуги у компаній, виходячи з їх соціальних та екологічних впливів. Понад 20% заявили, що будуть активно купувати у компаній, які чітко згадують про їхні принципи сталого розвитку, а 70% споживачів готові платити більше за щось від компанії, відомої за підтримку навколишнього середовища.

Зображення онлайн транзакції

Реєстраторські рахунки дозволяють заробляти додаткові гроші, продаючи послуги хостингу іншим.

Оскільки енергоефективність та екологічність можуть підвищити успіх у бізнесі, знайдіть партнера з веб-хостингу для торговельних посередників, який дає змогу продавати зелені послуги хостингу вашої нової компанії. Наприклад, хостинг InMotion поєднує екологічний центр обробки даних з безкоштовними переказами та 90-денним поверненням грошей, які гарантують упевненість у клієнтах, тоді як послуги білої етикетки HostGator дозволяють розмістити свій брендинг у більш ніж 500 відео-підручниках та майже 700 статей, які допоможуть вашим клієнтам навчитися користуватися різними послугами, які ви зможете запропонувати

GreenGeeks автоматизує велику частину хостингу та керування рахунками, включаючи безкоштовну ліцензію WHMCS у свої плани реселлерів. Завдяки ведучому в галузі підходу компанії до екологічного хостингу та захисту навколишнього середовища, GreenGeeks надає підприємцям унікальну можливість розповісти потенційним клієнтам про позитивний вплив на навколишнє середовище при виборі ваших послуг. Ознайомтеся з різними можливостями хостингу для торговельних посередників, прочитавши наші відгуки:

Подивіться ще хостингових торгових посередників »

Перехід до зеленого: хостинг-провайдери допомагають стежити за нашою планетою

Окрім веб-хостингу, найбільш розповсюджені в Інтернеті сайти можуть мати ще більший вплив на довкілля. Обробляючи більше 3,5 мільярдів пошукових запитів на день, Google, ймовірно, складає 40% вуглецевого сліду в Інтернеті. По суті, використання Google протягом місяця прирівнюється до керування автомобілем на милю. 2,1 мільярда людей, які щомісяця користуються Facebook, вносять внесок у 979 000 метричних тонн еквіваленту CO2 – бензину вартістю 12 960 автоцистерн, або щорічне споживання енергії понад 105 000 будинків.

Оскільки галузь веб-хостингу продовжує своє швидке розширення – зростаючи на понад 400% щороку, на думку деяких – вона лише продовжуватиме споживати все більше і більше електроенергії. Хоча про створення енергоефективного центру обробки даних, ймовірно, не виникає сумнівів, ви все одно можете зробити свою частину, щоб врятувати світ, розмістивши свій веб-сайт, Інтернет-бізнес або програму з провайдером, який враховує глобальний вплив свого бізнесу на навколишнє середовище. “Нашими силами у поєднанні …”, як би сказала неповторна Планета капітана, хостинг-індустрія просто зможе врятувати світ.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector