5 експертних порад, як заробити гроші на блогах у 2020 році

Навчитися заробляти гроші на блогах простіше, ніж ви можете подумати – однак це зробити насправді – це інша тварина. Вся справа у виконанні, терпінні та пристрасті. Ендрю Шрадж мав чіткий привід почати ведення блогів і наголос на темі: він вивчав економіку і хотів допомогти іншим.


Незважаючи на свій первісний ентузіазм, Ендрю виявив, що успіх в блогах не приходить за ніч. Його блог MoneyCrashers повільно набирав тяги. З часом і правильним підходом, втім, MoneyCrashers врешті-решт знялися. “Для створення інтернет-бізнесу потрібно багато терпіння, перш ніж будь-які значні гроші почнуть накопичуватися”, – сказав Ендрю.

Досвід Андрія відображає досвід багатьох блогерів – навіть найуспішніших. Для більшості людей, які хочуть завести блог, можливою метою є отримання постійних читачів та нарощування певного грошового потоку. Потрапити туди – справа відданості та стратегії.

Як запустити блог безкоштовно і заробити гроші

Ви готові завести блог, але не знаєте, як заробити на цьому гроші? Є певні речі, які ви можете зробити з початку роботи, щоб налаштувати себе на можливу прибутковість. Навіть якщо ви зелені, коли мова заходить про ведення блогів, наступні кроки можуть наблизити вас до отримання зеленого кольору у вашому банку.

Порада 1: Використовуйте безкоштовну платформу блогу або хост з високою цінністю

Однією з переваг ведення блогів як бізнесу є те, що не потрібно мати багато передових інвестицій. Будь-який бажаючий може запустити блог безкоштовно за допомогою такої платформи, як Wix. Це так само просто, як і введення вашої реєстраційної інформації. Інші варіанти безкоштовного програмного забезпечення для блогу включають WordPress.com, Blogger та Medium. Ці платформи створені для того, щоб навіть новачок міг швидко розпочати ведення блогів, не турбуючись про апаратне чи програмне забезпечення, яке стоїть за їх веб-операцією..

Однак в ідеалі ви повинні інвестувати менше 3 доларів на місяць доступний план веб-хостингу, який постачається з десятками безкоштовних програм для ведення блогів, починаючи від Weebly до WordPress і далі. Ці компанії вкладають набагато більше грошей у сучасні технології та більші групи підтримки, які доступні цілодобово, щоб допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем. Ви, ймовірно, отримаєте свій блог в Інтернеті так само швидко і так само легко, але будете мати надзвичайно високу стелю.

Ознайомтеся з найкращими доступними господарями 2020 року »

Порада 2: Блог, що ви знаєте (і чим захоплюєтесь)

Якщо ви збираєтеся взяти участь у написанні блогу, ви повинні бути в ньому на тривалий час. Це означає, що теми, про які ви ведете блог, повинні бути тими, які вам цікаві та які добре знаєте – достатньо, щоб не відставати на довгі роки. Регулярно публікую публікації, особливо коли блог є новим, допомагає розвивати постійну, віддану читацьку аудиторію, а також залучати нових читачів.

«Діяльність, яку ми обрали, є досить загальною, що допомагає, оскільки ми можемо писати про все, що є найкращі кредитні картки, способи заощадити гроші на щомісячних рахунках, як заощадити на пенсії та різноманітні інші теми, пов’язані з особистими фінансами “, – говорить Ендрю з MoneyCrashers.com. Переконайтеся, що у вас є потяг та знання, щоб постійно та пристрасно писати про обрану вами тему.

Порада 3: Розвивайте навички соціальних медіа

Що стосується маркетингу вашого блогу, соціальні медіа мають потенціал зробити великий вплив. Використання Twitter, Facebook, Instagram та інших соціальних мереж для просування ваших публікацій та доповнення вашого блогу дозволить урізноманітнити та розширити наступні.

Соціальні медіа працюють для отримання нових підписників, але також є чудовим місцем для збільшення вартості для тих, хто вже читає ваш блог. Використання соціальних медіа для маркетингу дещо інше, ніж використання його для особистого спілкування. Існує безліч безкоштовних онлайн-ресурсів, які допоможуть вам почати роботу, зокрема Посібник Moz для початківців із соціальних медіа та підкаст маркетингу соціальних медіа Майкла Стельцнера.

Порада 4: Підключіться до спільноти блогів

Блог – це не острів. Багато людей, які починають бізнес, можуть відчути себе самотніми у своїх зусиллях. Однак блогери – це різні групи, які не лише загалом є добрими комунікаторами, але і цінують стосунки з іншими блогерами, де вони можуть об’єднати зусилля, щоб взаємно підтримувати одне одного. Працюйте у своїй мережі, пропонуючи ділитися вмістом та крос-рекламувати публікації з іншими блогерами у подібних та пов’язаних з ними нішах. Блог-спільнота є сильною; ви можете здивуватися, хто готовий допомогти вам.

Порада 5: Виберіть потік прибутку (або кілька)

Вміст лише не заробляє гроші. Блогу потрібен потік доходу для отримання прибутку. Джерела доходу в блозі можна сортувати за трьома категоріями:

 1. Реклама: гроші від платних оголошень та кліки від оголошень у блозі
 2. Партнерський прибуток: комісії, отримані за направлення відвідувачів до певних компаній
 3. Продукція & послуги: гроші від продуктів та послуг, пропонованих блогером

Блогери, які заробляють гроші, містять принаймні одне із цих джерел доходу на своєму сайті, а найбільші заробітчани включають усі три. Роль вмісту у заробленні грошей пов’язана з його здатністю залучати відвідувачів на сайт. Чим більше людей переглядають ваш вміст, тим більше людей натискають на рекламу та купують товари та послуги, що продаються на вашому сайті.

Скільки грошей можна заробляти на блогах?

Обсяг грошей, який може скласти блог, становить від нуля до мільйонів доларів (що дуже рідко, але фінансовий блог Smart Passive Income за 12 місяців склав 1,8 мільйона доларів, так що це можливо!). Ця кількість залежить від широкого спектру факторів – від теми блогу та аудиторії до мережевих та маркетингових зусиль до джерел доходу.

Скріншот SmartPassiveIncome.com

Пат Флінн запустив SPI для висвітлення “перевірених стратегій ведення інтернет-бізнесу та оптимізації його для отримання пасивного доходу”.

Багато блогів не заробляють грошей, але це не повинно вас переконувати, якщо ви налаштовані. З блогом можна заробити собі хороший спосіб життя Багато блогів заробляють від декількох сотень до кількох тисяч доларів на місяць. Рідко можна зробити більше, але це зроблено і можна зробити знову.

Ознайомтеся з найкращими блогими грошима, щоб отримати натхнення

Ендрю з оптимізмом ставиться до майбутнього ведення блогів. “Можливості для блогерів повинні продовжувати зростати протягом наступних кількох років, за умови, що вони можуть створювати цікавий, креативний та корисний контент”, – сказав він. Цей список включає сайти, які є одними з найпопулярніших заробників грошей у світі блогів, а також деякі, які починають збільшувати свій прибуток після невеликих початків. Використовуйте їх як натхнення, коли ви починаєте планувати власний блог.

 • Pinch of Yum, продовольчий блог, який в березні 2017 року заробив близько 70 000 доларів
 • Просто блог про дівчину та її щоденник – стиль життя, який у березні 2017 року заробив понад 30 000 доларів
 • Охайний будинок «Солодкий дім», який з одного місячного доходу становив 176 доларів до 1172 доларів за один місяць
 • Справжня Valhalla, блог із розробки ігор, який у березні 2017 року заробив понад 8000 доларів
 • Easy Baby Life – блог про материнство, який у березні 2017 року заробив 4882 долари
 • Мистецтво & Класний, домашній та домашній блог, який у березні 2017 року заробив 1,451 долара

Як бачите, різноманітні змістові ніші мають потенціал для процвітання блогів. Щоб рухатись до того, щоб це сталося для вашого власного сайту, вам знадобиться хост блогу, тема, якою ви захоплені, та чудовий вміст. Ідіть далі, щоденник і процвітайте!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector