5 кроків до переміщення веб-сайту до нового доменного імені (посібник з 2020 року)

Переміщення веб-сайту на нове доменне ім’я так само, як і всі ті обтяжуючі кроки у ваші 20-ті роки, перш ніж ви влаштуєтесь. Незалежно від того, якою кількістю матеріалів ви володієте, це завжди біль. У вас все має бути в коробках, сподіваючись, що це все ідеально захищено та безпечно. Перебирати все на нове місце проживання – лише частина боротьби – далі йде розпакування та облаштування вашого нового будинку. Речі неминуче губляться, ламаються або засуваються в шафу і забуваються до наступного кроку.


Коли ви хочете перенести веб-сайт у новий домен, на жаль, цифровий хід часто може містити багато однакових головних болів. Але принаймні ви можете пропустити ручну працю на користь декількох обережних кроків, які мінімізують зриви для користувачів та ваші підсумки.

Від резервного копіювання бази даних до записів DNS ми розробили п’ять простих кроків – у комплекті зі зручним ярликом – для переміщення вашого сайту, не завдаючи шкоди SEO. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше, або пропустіть вперед, щоб дізнатися більше про процес.

1. Знайдіть господаря, який допоможе вам переселитися

Навіщо боротися з усією роботою над переміщенням веб-сайту на нове доменне ім’я, якщо ви можете знайти надійну організацію, повну експертів, які зроблять це за вас? Звичайно, вам може сподобатися ваш поточний постачальник послуг хостингу і ви хочете просто переключити домени, але коли ви востаннє порівнювали ціни, функції та продуктивність хостів?

Перш ніж зареєструвати нове доменне ім’я, огляньте ринок хостингу. Переміщення веб-сайту може бути втомливим процесом, який не часто зустрічається, тому зараз є ідеальною можливістю підвести підсумки своєї присутності в Інтернеті та вдосконалити будь-де.

Подивіться на цей хід як на шанс зробити деяке весняне прибирання. На додаток до оновлення старої установки WordPress або остаточного налаштування вашого безкоштовного сертифіката SSL, вам слід вивчити інші оновлення продуктивності та безпеки, які, можливо, стали доступними з моменту початкового запуску вашого сайту. Шукайте хостів, які мають високоефективний накопичувач твердотільного диска, наприклад, або безкоштовну інтеграцію в мережу доставки вмісту Cloudflare.

Дивовижна кількість хостів безкоштовно передасть ваш сайт, коли ви підписуєтесь на новий план. Ще краще, вони включатимуть безкоштовна реєстрація доменних імен. Цей ярлик підписки з новим господарем і змушення компанії перенести ваш веб-сайт на новий домен допоможе вам вбити двох птахів одним надзвичайно рентабельним каменем без клопотів. Незалежно від типу хостингу, який вам потрібен, тут ми ознайомимося з найкращими хостами, які пропонують прості рішення для доменних імен та міграції веб-сайтів..

Кращий дешевий хост із безкоштовним трансфером

Початківці та власники сайтів, які вперше почали користуватися, особливо вразливі до ускладнень при перенесенні веб-сайту. Зв’язок недосвідченості з невеликим бюджетом може бути небезпечним для самих власників, які хочуть заощадити кілька доларів та самостійно перейти до нового імені хоста чи домена.

Хоча деякі дешеві веб-хостингові послуги поміщають важливі функції підтримки клієнтів, це не завжди так. Здійснивши ретельний шопінг, ви зможете знайти надійних хостингових постачальників, які будуть тримати вашу руку через рухливий процес і не порушувати ваш бюджет у цьому процесі. Наш улюблений хост за цінністю, переліченим нижче:

Подивіться інші найдоступніші господарі »

Найкращий хост WordPress з безкоштовною передачею

За великим рахунком переміщення веб-сайту WordPress виконує ті ж основні кроки, що і переміщення сайту, який не використовує популярну систему управління контентом: завантажуйте резервні копії свого веб-сайту, переносіть файли, оновлюйте URL-адреси скрізь та вуаля. Однак структура файлів платформи та залежність від баз даних можуть зробити цей процес трохи складнішим.

Згідно з WordPress Codex, всебічний пошук та заміна операцій з оновлення доменного імені у вашій базі даних потенційно можуть спричинити проблеми із серіалізацією даних, посиланнями та відображенням тем. WordPress пропонує різноманітні методи, щоб уникнути проблеми, але деякі передбачають складні технічні вимоги, такі як адміністрування баз даних або знайомство з інтерфейсом командного рядка. Наш улюблений хост WordPress подбає про все це для вас без головних болів:

Переглянути інші топ-хости WordPress »

Найкращий хост VPS з безкоштовним трансфером

Коли ми переходимо до вищих рівнів веб-хостингу, багато провайдерів очікують, що клієнти дізнаються набагато більше про обслуговування та управління сервером. Тим не менше, ті, хто має віртуальні приватні сервери, кореневий доступ чи інші адміністративні ролі, швидше за все, мають більші ставки, ніж ті, що мають особисті облікові записи чи блоги. Оскільки продуктивність та безпека є важливими для бізнесу в Інтернеті, клієнти VPS можуть вважати за краще покластися на експертів для переміщення свого сайту. Ці типи керованих послуг знімають напругу з ходу і гарантують, що будь-який час простою буде мінімальним.

Вам, швидше за все, знадобиться хост VPS, який надає певну форму керованих служб для переміщення вашого сайту, оскільки некеровані плани іноді нагадують Дикий Захід – все що завгодно. Керовані послуги та підтримка клієнтів є ключовими для успішного досвіду роботи з VPS або хмарним хостингом, на наш погляд, і цей хост є одним з найкращих у поєднанні сучасної інфраструктури з корисним сервісом:

Подивіться інші топ-хости VPS »

Найкращий присвячений хост із безкоштовним трансфером

Зрозуміло, що ви робите щось правильно, щоб масштабувати свій сайт до рівня трафіку та конверсій, щоб виправдати виділений сервер. Ви навіть можете провітрити конфігурацію сервера, технічне обслуговування та реалізацію патчів безпеки, але що робити, якщо ви не майстер оптимізації пошукових систем або записів системи доменних імен? Як і для напів- або повністю керованих планів VPS, підтримка клієнтів важлива і при спеціальному розміщенні сервера.

Знайдіть експертів, які займаються не лише технікою, і довіряйте їм, щоб заповнити деталі, в яких ви можете бути не впевнені. Хост, якого ми розглянули нижче, – один із найважливіших завдань оптимізації хостингового досвіду з надзвичайно корисними людьми та найвищим обладнанням:

Подивіться інші топ-сервери, що виділяються »

2. Створіть резервну копію файлів свого веб-сайту (та бази даних для сайтів WordPress)

Якщо ви не хочете, щоб ваш хостинг-провайдер перемістив ваш веб-сайт для вас, ніколи не бійтеся. Ми тут, щоб провести вас через процес, і ви повинні мати можливість це зробити без особливих труднощів. На всякий випадок, однак, перший крок настільки важливий, ми рекомендуємо зробити це двічі.

Кожен раз, коли ви поспішаєте з важливими частинами свого веб-сайту, вам буде потрібно нещодавнє резервне копіювання, щоб відновити ваш сайт, якщо щось піде не так. Ми рекомендуємо мати дві резервні копії під рукою: одну для фактичної передачі та одну як “про всяк випадок”. Для тих, хто використовує систему управління вмістом, наприклад WordPress, обов’язково отримайте резервні копії як бази даних, так і статичних файлів (не хвилюйтесь, ми допоможемо вам з обома).

Знімок екрана майстра резервного копіювання cPanel

Майстер резервного копіювання cPanel, стандартна частина більшості хостинг-планів, обробляє користувачів процесом збереження копії свого сайту.

Залежно від того, якою ви є контрольна виродка чи скільки ви хочете долучитися, є кілька варіантів, як зробити копію свого веб-сайту. Від найлегшого до найважчого:

  • Використовуйте плагін: Розробники WordPress зроблять усе, щоб спростити звичайні завдання, такі як резервне копіювання, і багато програм допоможуть з іншими кроками міграції. Ми рекомендуємо міграцію Updraft Plus, дублікатор або все-в-одному міграцію WP.
  • Створіть резервні копії в cPanel: Більшість головних хостів включає доступ до панелі керування cPanel, яка пропонує прості інструменти для резервного копіювання вашого сайту. У інтерфейсі знайдіть і натисніть на програму “Резервне копіювання” чи “Резервне копіювання”. Це може здатися протиінтуїтивним, але вам потрібно зробити часткове резервне копіювання замість повного архіву. Вам потрібно завантажити копії домашнього каталогу та бази даних MySQL.
  • Робіть все вручну: Це не надто складно, просто трохи нудніше. У своєму cPanel (або іншій панелі управління) використовуйте phpMyAdmin для вибору та експорту вашої бази даних. Резервне копіювання статичних файлів можна здійснити за допомогою файлового менеджера cPanel або за допомогою FTP-клієнта на ваш вибір (нам подобаються FileZilla, Cyberduck та WinSCP). Більш докладні вказівки щодо того, як вручну створити резервну копію свого веб-сайту, можна знайти тут.

Після того, як файли вашого веб-сайту будуть зібрані та упаковані, давайте переконайтесь, що новий будинок – це доменне ім’я – адекватно підготовлений для прибуття рухомого вантажівки, наповненого коробок.

3. Перенесіть свої файли на нове доменне ім’я

Таким чином, у вас є веб-сайт, що вкомплектований, і нове доменне ім’я – як ви з’єднаєте їх? Спочатку переконайтеся, що ваш новий домен налаштований і готовий розмістити ваш веб-сайт. Це тягне за собою перевірку налаштувань системи доменних імен або DNS у свого реєстратора. Ваш реєстратор домену може відрізнятись від вашого веб-хоста; DNS-сервери повідомляють вашому реєстратору, де знаходяться файли веб-сайтів домену. Ваші DNS-адреси надходитимуть від вашого постачальника веб-хостингів, тоді як вам потрібно буде додати цю інформацію до свого реєстратора (знову ж, може бути та сама компанія). Зміни вашого DNS можуть зайняти до 24 годин, щоб набути чинності, тому будьте терплячі.

Після налаштування нового домену настає час встановити місце, де будуть розміщуватися ваші файли. Використовуйте компоненти баз даних MySQL або майстер баз даних MySQL на панелі керування для створення нової бази даних. Користувачі WordPress повинні бути обережні, щоб записати ім’я бази даних, ідентифікацію користувача та пароль – наступним кроком для них стане оновлення файлу wp-config.php в одній із резервних копій з цією новою інформацією.

Знімок екрана менеджера баз даних cPanel

Перш ніж ви зможете завантажити інформацію у свою базу даних, вам потрібно створити нову порожню базу даних у cPanel.

Звідси у вас є три варіанти, схожі на те, що ви зустрічалися на попередньому кроці. Зрештою, як тільки все упаковано, його треба розпакувати, правда? (Принаймні, окрім тієї неминучої скриньки чи двох речей, які вам не потрібні, але почуваєтесь погано з викиданням… але ми відступили.) У будь-якому разі, ваш вибір для завантаження вашої бази даних та статичних резервних копій файлів у їх новому будинку:

  • Використовуйте плагін: Вам потрібно буде встановити нову версію WordPress на новому домені (ніколи не бійтеся, наші улюблені хости пропонують встановлення одним натисканням кнопки) та вибраний плагін, який допоможе вам відновити резервну копію. Плагіни можуть навіть оновити ваш wp-config.php.
  • Відновлення через cPanel: Поверніться до своїх програм резервного копіювання або Майстра резервного копіювання в cPanel, щоб завантажити та відновити домашній каталог та резервні копії бази даних..
  • Завантажте все вручну: Це та сама угода, що і раніше: використовуйте FTP-клієнт (будьте уважні, ви, можливо, матимете іншу інформацію для входу для нового домену), щоб завантажити свої статичні файли в папку public_html вашого домену, а потім зверніться до phpMyAdmin, щоб імпортувати таблиці вашої бази даних до новий сайт.

Піклування як про статичні файли, так і про вашу базу даних є критично важливими для мирного та ефективного кроку. Просто переміщення домашнього каталогу дасть вам пусту установку WordPress без будь-яких сторінок чи публікацій, тоді як база даних лише є колекцією вашого вмісту без будь-яких засобів його публікації.

4. Виправити непрацюючі посилання та створити 301 переадресацію

Переїзди залишилися, ваші коробки розпаковані … тепер саме час відскочити і насолодитися новим будинком, правда? Ні! Ваш веб-сайт повинен виглядати так, як це все добре, але ще є кілька змін, перш ніж ваш новий домен буде готовий поділитися зі світом.

Для початку вам доведеться провести деякий час, обмірковуючи свій веб-сайт і потенційно бекенд WordPress, щоб переконатися, що все працює більш-менш нормально. Ваші макети та налаштування повинні бути однаковими, але можливі випадкові випадки.

У вас також може бути кілька старих, зламаних посилань на вашому сайті, тому перейдіть до безкоштовної перевірки зламаних посилань на кшталт Dr. Link Check, введіть нове доменне ім’я та виправте всі проблеми, які не будуть виявлені. Все ваше посилання все ще вказує на ваш старий домен. Виправлення вручну може зайняти назавжди, але користувачі WordPress можуть використовувати плагін на зразок Velvet Blues Update URL – просто будьте дуже обережні щодо введення доменних імен. Зверніть увагу на http або https, www чи ні, кінці косої риски тощо.

Знімок екрана Dr Link Check

Плагіни або безкоштовні онлайн-інструменти можуть швидко сканувати ваш сайт і виявити будь-які непрацюючі посилання.

Нарешті, ваш новий сайт повинен бути повністю функціональним. Але, щоб переконатися, що ваша робота з користувачем та SEO не страждають, ми хочемо встановити 301 переадресацію, яка автоматично надсилає відвідувачів до вашого старого домену, а потім до вашого нового дому – вважайте це переадресацією пошти. На відміну від інших типів переадресацій, 301 повідомляють користувачам та пошуковим системам про те, що певний веб-сайт або сторінка назавжди перемістився на нове місце і продовжує проходити по суті всі кредити SEO Street, які ви створили на своєму старому домені.

В ідеалі ви можете перенаправити весь сайт, тобто URL-адреси залишаться абсолютно такими ж (крім нового домену, звичайно). Підключіться до облікового запису хостингу вашого старого домену через FTP і знайдіть свій .htaccess файл. Це може бути приховано, тому переконайтеся, що ви бачите всі файли. Користувачі WordPress знайдуть файл у папці wp-include або wp-admin. Відкрийте його в текстовому редакторі та вставте наступний код вгорі:

1
2
3

# Опції + FollowSymLinks

ПерепишітьEngine на

Перезаписати ^ (. *) $ Http://www.newdomain.com/$1 [R = 301, L]

Якщо ви змінили структуру свого веб-сайту або змінили деякі URL-адреси, вам потрібно буде перенаправити кожну сторінку окремо:

1 Перенаправлення 301 /olddomain.com/page http://www.newdomain.com/page

Звичайно, ви захочете замінити olddomain.com та newdomain.com фактичною інформацією. Після збереження та завантаження оновлення до .htaccess відвідайте своє старе доменне ім’я; він повинен автоматично перенаправляти вас на новий сайт.

5. Повідомте Google про вашу нову адресу

ДОБРЕ. Ви перемістили та розпакували всі ваші речі, налаштували переадресацію пошти, живете на новому сайті повний робочий день та готові повернути ключі на старе місце. Напевно, ви навіть хочете влаштувати новосілля, щоб повідомити світ про ваші нові копання.

Якщо припустити, що ви вже використовуєте Google Analytics і пошукову консоль Google (ось хороший посібник, якщо ви цього не зробите), ви можете скористатися корисним інструментом зміни адреси пошукової системи, щоб повідомити компанію про зміни. Відкрийте обліковий запис свого старого домену та виконайте кроки, включаючи підтвердження 301 переадресації та способів підтвердження.

Скріншоти Інструментів Google для веб-майстрів для нових адрес та мап сайтів

Інструменти для веб-майстрів Google надають інструменти для сповіщення пошукової системи про ваше нове доменне ім’я та мапу сайту.

Вам також потрібно створити та завантажити новий файл XML в Інструменти Google для веб-майстрів. Так, це звучить складно, технічно і забирає багато часу, але ми обіцяємо, що це не дуже погано. Мапи сайту, які в основному є змістом, полегшують сканерам бачити, що є на вашому веб-сайті та коли він востаннє оновлений, та індексували його за результатами пошуку. Користувачі WordPress можуть не дивно використовувати плагін для створення мапи сайту, або є кілька безкоштовних інструментів, які створять один для вас.

Фу … майже готовий, ми обіцяємо. Ваш останній фрагмент головоломки SEO та організації веб-сайтів – переконатися, що ваш новий домен відстежується через Google Analytics. Ви створите новий ресурс і додасте код відстеження на свій сайт таким же, як і раніше; це не впливає безпосередньо на ваш SEO, але надасть неймовірні уявлення про те, як ваші користувачі сприймають, знаходять і переходять до нового доменного імені.

Чи можете ви перенести своє доменне ім’я іншому хосту?

Як ми вже згадували раніше, ваше доменне ім’я може проживати десь інше, ніж ваш веб-хостинг та файли сайту. Скажімо, ви скористалися нашою порадою на кроці 1, вирішили зареєструвати новий план хостингу та запропонуйте експертам з підтримки компанії впоратися з цим кроком. Ви зареєстрували свій новий домен у хості, але хочете об’єднати всі свої онлайн-ресурси в один обліковий запис. Що відбувається з вашим старим доменним іменем?

Як і ваш веб-сайт, ви можете переміщувати домени з одного хоста на інший. Експерти вважають за краще тримати домени окремо від облікових записів хостингу, але ми віддаємо перевагу простоті та зручності мати все під одним дахом.

При цьому, регламентована галузь доменних імен означає, що у вас менше шансів перенести своє доменне ім’я з одного реєстратора на інший. Провайдери веб-хостингу можуть засмутити клієнтів новою політикою, ціноутворенням і неприємною підтримкою, що робить його набагато більш мінливим. Якщо тримати домени окремо від веб-хостингу, ви можете захистити вашу власність у разі порушення даних або несподіваного терміну дії.

Так само, як і ваш веб-сайт, переміщення домену до нового постачальника може бути роздратованим, заплутаним і складним. Процес може бути ще більше загострений, якщо ви також використовуєте домен для розміщення електронної пошти, але це все ще цілком можливо. У цьому посібнику ви знайдете основні кроки, або ви можете розглянути наступні пропозиції на кроці 1, зареєструйтеся в одному з кращих хостів домену, переліченому нижче, і дозвольте їм передати ваші домени для вас:

Чи можу я змінити свій хост і зберегти своє доменне ім’я?

І ваш постачальник веб-хостингів, і реєстратор доменних імен взаємозамінні. Вони можуть бути однією і тією ж компанією або різними, і вони можуть істотно змінюватися коли завгодно. Зміна веб-хоста зазвичай набагато простіше, ніж переміщення вашого доменного імені.

Реєстрація доменів, як правило, хороша принаймні один рік, після чого потрібно оновити та переконатися, що інформація WHOIS є правильною. На початку та в кінці реєстрації вашого домену є вікно, де ви, можливо, не зможете перенести свій домен до іншого реєстратора, але в іншому випадку домен – ваш. Оскільки домен купується окремо від веб-хостингу, він залишається вашим до тих пір, поки ви продовжуєте сплачувати реєстраційні внески.

Ілюстрація різних розширень домену

Незалежно від того, до якого постачальника веб-хостингу ви переїдете, ви завжди можете зберегти своє доменне ім’я.

Ви можете ознайомитись з нашим посібником про перемикання веб-хостів, а потім перегляньте наш наступний FAQ, щоб отримати докладнішу інформацію про збереження вашого домену. Оновлення вашого доменного імені, щоб воно продовжувало надсилати користувачів на ваш веб-сайт, потрібно лише кілька кліків.

Як я вказую свій домен на веб-сайті, розміщеному в іншому місці?

Ще раз з почуттям! Ваш веб-хостинг та доменне ім’я – це два окремих об’єкти, які діють дещо незалежно. Але незважаючи на те, наскільки складним може бути процес переходу того чи іншого до іншого постачальника, переконатися, що два компоненти вашого веб-сайту працюють разом, надзвичайно просто.

Для цього вам потрібно знати сервери імен вашого веб-хоста. Помірно кажучи, сервери імен повідомляють веб-браузерам ваших відвідувачів, де знайти файли вашого веб-сайту. Сервери імен, частина DNS, про яку ми згадували раніше, переводять зручне для людини доменне ім’я, як hostingadvice.com, на IP-адресу сервера, на якому знаходиться ваш веб-сайт..

Ваш веб-хостин, ймовірно, надсилав вам інформацію на його сервери імен під час першого входу в послуги, але інакше слід знайти досить легко. Сервери імен зазвичай відповідають формату ns1.hostname.com та ns2.hostname.com. Вам обох потрібно мати під рукою.

Увійдіть до свого облікового запису реєстрації домену та шукайте інструменти управління DNS. Параметри ваших серверів імен повинні бути чітко викладені, тому введіть будь-який і всі сервери імен, які вам були надані; кожен діє як резервна копія в тому випадку, коли той, що передує, виходить з ладу. Після цього все, що вам потрібно зробити, це зачекати – це може зайняти кілька днів, щоб інші комп’ютери в світі помітили зміни.

Чи впливає передача домену на мій веб-сайт?

Навіть якщо все піде добре, перенесення доменного імені (або переміщення сайту на новий домен) все ще може мати певні тимчасові наслідки. На щастя, все можна впорати і пом’якшити досить легко.

Ми коротко нагадали про вплив SEO, який новий домен матиме на ваш рейтинг. Це нормально і трапляється на всіх веб-сайтах, які проходять один і той же процес. Переадресація 301 передає переважну більшість ваших SEO-даних на нову адресу, але ви хочете переконатися, що ваше нове доменне ім’я не буде штрафом завдяки попереднім власникам.

Слово хмара термінів SEO

Настільки різкі, як може відчуватися зміна хоста або домену, вплив SEO є мінімальним, якщо передача виконана правильно.

Для тих, хто використовує своє доменне ім’я як частину своєї електронної адреси, ви також можете відчути невеликі перерви в обслуговуванні. На тих, хто працює з електронною поштою через сторонні додатки, такі як Gmail, це не повинно впливати, але ви можете побачити деякі ікоти у вашій роботі веб-пошти та веб-сайту, коли оновлення DNS поширюються..

Як уникнути головних болів під час міграції свого сайту

Фу … значить, ти ще перевантажений? Як бачите, переміщення веб-сайту на нове доменне ім’я або веб-хост може зайняти багато роботи та терпіння. Однак вам не потрібно глибоких технічних знань, щоб мати змогу вийти з ходу. Звичайно, кроків багато, але жоден з них не є справді складним для початківців.

Щоб забезпечити успішний перехід, знайдіть свій час та будьте точні. Пробіг через щось – це рецепт катастрофи, і це процедура, коли проста друкарська помилка може зробити ваш сайт непотрібним у мить.

Не просто здогадуйтесь про щось, якщо ви не знаєте наступного кроку. Перегляньте ресурси в нашому посібнику вище, знайдіть відповідь в Інтернеті або зверніться до команд підтримки клієнтів у вашого веб-хостингу чи реєстратора.

Незважаючи на те, що процедура може виглядати приголомшливо, вона досить низька на тотемному полюсі складних питань, з якими ви можете зіткнутися. Поводьтеся з кожним кроком обережно, і ви все зробите добре. Не бійтеся використовувати надійні плагіни, щоб полегшити біль!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector