“AWS S3 & rdquo; Ціноутворення (калькулятор та зразок плану)

У цій статті ми зупинимося на вартості рішення для зберігання AWS S3. (Підказка: ЦІНА!)


В основному є три фактори, які визначають загальну вартість використання S3: обсяг пам’яті, кількість даних, що передаються щомісяця, і кількість запитів, що надходять щомісяця. У більшості випадків лише обсяг пам’яті та передані дані значною мірою змінюються у вартості.

Приклади ціноутворення на S3: Більшість витрат знаходиться на “Зберіганні” та “Передачі”

Ось декілька щомісячних оцінок витрат на “низький”, “середній” та “високий” обсяги зберігання:

Розмір
Вартість
Зберігання
Перекази
Запити
Низький0,15 дол10 Гб1 Гб5300
Середній$ 2,87100 Гб10 Гб53 000
Високий39,63 дол1 ТБ100 Гб5,030 000

Тут використовуйте калькулятор цін Amazon S3

Швидке обговорення прикладів зверху

Значення, згадані в діаграмі вище, лише дають вам уявлення про діапазон конфігурацій пам’яті та цінових точок, доступних для користувачів S3. Здебільшого, ідея полягає в тому, щоб показати, що потрібен хороший обсяг даних, перш ніж вартість навіть не стане помітною, і навіть найвище використання сховища не збирається зламати банк..

Приклад низького використання

Наш приклад використання з низьким рівнем використання вказує на найпростішу конфігурацію пам’яті, для якої вартість зберігання на S3 однаково мінімальна. Якщо ви просто хочете зберегти близько 10 ГБ даних або менше і не плануєте завантажувати, ви можете буквально отримати вигоду від S3 за копійки на місяць. Навіть враховуючи зазначені 5300 запитів, вам доведеться виконати приблизно в чотири рази більше, ніж витратити долар на веб-запити з S3.

Приклад середнього використання

Ми вибрали ці цифри на основі середньої або середньої конфігурації сховища. Майте на увазі, що ціни на S3 обчислюються щомісяця, тому ми говоримо про 30 днів для виконання 50 000 об’єктів GET-запитів – приблизно 1667 на день. Так само 100 Гб пам’яті та 10 Гб передачі даних – це досить великі обсяги для розміщення зображень, тексту, аудіо та ін. В основному, якщо ви не використовуєте S3 для розміщення статичного вмісту для свого дуже популярного веб-сайту, у вас не повинно виникнути жодних проблем отримати перевагу від S3 за дуже невелику ціну.

Приклад високого використання

Навіть користувачі S3, що мають надзвичайні вимоги до зберігання, не повинні хвилюватися над витратами. Наш приклад «високого» обсягу пам’яті вказує на те, що терабайт даних може зберігатися із 100 ГБ даних, що передаються, менше 40 доларів на місяць. Щодо п’яти мільйонів запитів – це понад 150 000 на день.

Деталі ціни S3

Ціноутворення на S3 базується на трьох факторах:

  1. Сума зберігання: Це загальна кількість даних (у ГБ), які ви зберігаєте.
  2. Кількість переданих вихідних даних: Кожен раз, коли файл завантажується, вам стягується плата.
  3. Кількість запитів: Amazon стягує з вас (невелику) плату за кожен запит, який ви робите.

Фактор витрат №1: Сума зберігання

Вартість зберігання базується на загальному розмірі об’єктів (у ГБ), що зберігаються у ваших відрах S3. Загалом ціноутворення становить 0,03 долара за гігабайт.

Фактор витрат №2: Перехід вихідних даних

Амазонська плата базується на кількості даних, переданих із S3 в Інтернет (“Передача даних”), а також даних, переданих між регіонами AWS (“Міжрегіональна передача даних”). Здебільшого ви будете платити 0,09 долара за гігабайт (до першого терабайт і трохи менше після цього).

Фактор витрат №3: веб-запити

Вартість веб-запитів дійсно орієнтована на GET та PUT-запити, які коштують близько 0,005 долара за 1000 запитів. Вони є фактором витрат, але не тим, про кого слід надмірно турбуватися.

Посібник з калькулятора AWS (S3) Amazon

Тепер, коли ми розуміємо ціни на AWS S3, ми можемо створити власну конфігурацію пам’яті та отримати щомісячну оцінку. Ознайомтеся з нашою вибірковою конфігурацією зберігання S3 тут, як ми обговорюємо нижче.

Вкладка “Конфігурація послуг”

Усі веб-служби Amazon (для вибраного регіону AWS) відображаються зліва. Зараз ми зосереджені на службі S3, тому ми вибрали цей варіант і налаштували його наступним чином.

Розрахунок зразка хостингових оголошень щодо ціни на S3

Варіант конфігурації регіону

Для кожної послуги ви можете налаштувати декілька регіонів AWS, кожна зі своєю специфічною конфігурацією. Як правило, вам потрібно вибрати область (и), найближчий до ваших клієнтів.

У нашому прикладі ми використовували лише один регіон (“стандарт США / США”), але ми могли легко додати ще один наш вибір. Для цього ми просто виберемо інший регіон зі спадного меню, а потім налаштуємо параметри зберігання S3 для вказаного місця.

Щомісячна вкладка кошторису рахунків

Щоб побачити свою щомісячну оцінку рахунків, натисніть на вкладку “Оцінка місячного рахунку”. Зауважте, що враховується знижка “AWS Free Tier”, яка дозволяє новим членам розпочати роботу з AWS безкоштовно. Натисніть кнопку «Зберегти та поділитися», щоб створити унікальну URL-адресу оцінки, яку потрібно поділити.

Заключні слова щодо ціни на AWS S3

Світ хмарних обчислень AWS є розширним та динамічним, однак наявні інструменти управління однаково чудові. S3 – це вигідне рішення для зберігання даних, і щомісячну ціну можна легко оцінити, щоб захистити себе від будь-яких потенційних, несподіваних проблем із виставленням рахунків..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector