AWS vs. Azure vs. Google Cloud проти дешевших альтернатив – 2020

На відміну від товариства «Трьох мушкетерів», суспільна хмарна обчислювальна індустрія має тріо грізних ворогів: AWS, Azure та Google Cloud. Замість того, щоб гальмувати навколо Франції, хмарні конкуренти перебувають у постійній конкуренції за масивну клієнтську базу.


Веб-сервіси Amazon, Microsoft Azure та Google Cloud Platform є домінуючими силами в галузі. Відповідно до звіту за 2019 рік, Gartner планує, що розмір та розширення галузі хмарних послуг зростатимуть утричі швидше, ніж загальні ІТ-сервіси до 2022 року, а дохід збільшується майже на 20% на рік.

Це вже не питання про те, чи варто вам рухатися до хмари, це питання, яку платформу використовувати. Замість широкого порівняння хмарного перегляду ми розглядали кожну платформу – і дешевші альтернативи – з точки зору окремих розробників та малого бізнесу, аж до великих компаній з вимогливими вимогами щодо масштабу, швидкості та безпеки.

AWS vs. Azure vs. Google Cloud – для початківців & Стартапи

Хмара пропонує незліченну кількість способів зберігання, обслуговування та обробки даних. Хмарні мережі живлять все, від Netflix та Бейсболу вищої ліги до датчиків IoT та машинного навчання. Однак для цієї статті ми вирішили зосередитись на простих обчислювальних платформах, які дозволяють бізнесу розробляти та впроваджувати відносно прості веб-сайти та програми.

Переваги хмарного хостингу особливо вигідні стартапам, зважаючи на формат ціноутворення, що сплачується, та можливість миттєвого масштабування або зменшення обчислювальних ресурсів за необхідності. Щоб побачити, яка компанія буде найкращою для початківців, ми налаштували хмарні екземпляри з аналогічними ресурсами та обчислили їх щомісячні (а не погодинні) витрати. Незважаючи на те, що кожна з хмарних компаній Big Three пропонує десятки спеціалізованих наборів інструментів, ми затрималися з основними обчислювальними платформами Big Three: AWS Elastic Compute Cloud або EC2, віртуальними машинами Azure та обчислювальним механізмом Google Cloud.

Щоб полегшити поширені проблеми, з якими бізнес стикається з хмарним хостингом, наприклад, з труднощами у виборі потрібних продуктів, напругою їх налаштування та менш доступною підтримкою клієнтів, ми також вибрали декількох постачальників хостингу, що не входять в шлях, для порівняння з AWS , Azure та Google Cloud. Ці додаткові хости добре відомі і дуже шануються на традиційному ринку хостингу і забезпечують набагато простіший шлях до успіху в хмарі. Погляньте на наші висновки:

Логотип AWS
Azure логотип
Логотип Google Compute Engine
Логотип HostGator
Логотип хостингу A2

ЦП

ОЗП

Зберігання

Пропускна здатність

Ціна

11121
2 Гб2 Гб3.75GB2 Гб1 Гб
30 Гб безкоштовно16 ГБ$ .02 / ГБ на місяцьБез вимірювання30 Гб
10 Гб безкоштовно5 Гб безкоштовно$ .12 / ГБ на місяцьБез вимірювання2 ТБ
$ 7,00 / місяць$ 18,97 / місяць$ 15,60 / місяць$ 4,95 / місяць$ 5,00 / місяць
Відвідайте сайт »Відвідайте сайт »Відвідайте сайт »Відвідайте сайт »Відвідайте сайт »

Подивіться інших топ-хостів хмари »

AWS vs. Azure vs. Google Cloud – для компаній середнього розміру

Як правлячий ветеран галузі, AWS створила хмарний ринок у 2006 році та продовжувала лідирувати. У компанії безперечно найбільший асортимент товарів, що охоплює 165 інструментів для обчислень, зберігання, мереж, баз даних, аналітики, прикладних служб та Інтернету речей. Однак це домінування означає, що AWS може застосовувати заплутану структуру ціноутворення та диктувати загальнодоступну модель лише для хмари, яка не враховує гібридні та приватні хмари.

На іншому кінці спектру Google Cloud Platform являє собою наймолодшого постачальника хмар серед титанів. Похвалившись великим іменем та великим фінансуванням, Google прагне залучити енергійних розробників та підприємств, які шукають нову альтернативу спокійному, корпоративно налаштованому AWS та Azure. Зважаючи на великий досвід Google у галузі глобальних пошуків та аналітики, хмарна платформа компанії особливо відрізняється машинним навчанням, штучним інтелектом та аналітикою даних. Незважаючи на основні ініціативи щодо вдосконалення платформи, ми вважаємо, що інтерфейс та цінова модель Google Cloud є найбільш заплутаними – тим більше дивно, враховуючи те, наскільки всюди поширені Gmail та Пошук Google..

Наші дешевші хмарні альтернативи тут не відстають від великої трійки винятково добре, пропонуючи величезну кількість масштабованості та обчислювальної потужності, продовжуючи пропонувати персональну цілодобову підтримку, якщо виникнуть якісь проблеми. Клієнти Hostwinds можуть навіть вибирати погодинну ставку для своїх хмарних серверів, що робить порівняння-покупки ще простішим.

Логотип AWS
Azure логотип
Логотип Google Compute Engine
Логотип Hostwinds
Логотип InterServer

ЦП

ОЗП

Зберігання

Пропускна здатність

Ціна

44444
8 Гб8 Гб15 Гб8 Гб8 Гб
30 Гб безкоштовно64 Гб$ .02 / ГБ на місяць150 Гб120 Гб
10 Гб безкоштовно5 Гб безкоштовно$ .12 / ГБ на місяць3 ТБ4 ТБ
$ 28,00 / місяць$ 37,95 / місяць$ 62,42 / місяць$ 35,09 / місяць$ 24,00 / місяць
Відвідайте сайт »Відвідайте сайт »Відвідайте сайт »Відвідайте сайт »Відвідайте сайт »

Подивіться інших топ-хостів хмари »

AWS vs. Azure vs. Google Cloud – для підприємств

Що стосується інфраструктури та безпеки для найдорожчих навантажень, Microsoft Azure вирішує це завдання. Високі ціни на платформі, безумовно, ілюструють послуги високого калібру, які можуть очікувати великі корпорації, але мало хто має досвід бізнес-класу та підтримку Windows, яку робить Microsoft. Azure пропонує потужне і безпечне рішення, засноване на реальних програмах, які потребують інтеграції з приватними або гібридними хмарами.

Незважаючи на те, що Windows, як правило, є забутою операційною системою (більше ніж удвічі більше веб-сайтів використовують щось на базі Linux), ми здивувались, побачивши, скільки потужних інструментів пропонував Azure, і особливо простоту вибору та налаштування служб. На консолі Azure було найпростіше орієнтуватися серед трьох основних гравців.

Але те, що ваші вимоги до хмари перевищують можливості багатьох провайдерів, не означає, що AWS, Azure та Google – це ваші єдині варіанти. Крім того, що є нашим найкращим вибором для найкращих виділених серверів, Liquid Web має найшвидші хмарні показники порівняно з AWS, Rackspace та Digital Ocean. З іншого боку, ми вважали хостинг InMotion найкращим для хмарного хостингу за його дуже настроювану масштабовану інфраструктуру..

Логотип AWS
Azure логотип
Логотип Google Compute Engine
Логотип хостингу InMotion
Рідкий веб-логотип

ЦП

ОЗП

Зберігання

Пропускна здатність

Ціна

888Гнучка *8
16 ГБ16 ГБ30 Гб8 ГБ *16 ГБ
30 Гб безкоштовно128 Гб$ .02 / ГБ на місяць260 Гб200 Гб
10 Гб безкоштовно5 Гб безкоштовно$ .12 / ГБ на місяць6 ТБ10 ТБ
$ 56,00 / місяць$ 150,45 / місяць$ 124,84 / місяць$ 64,99 / місяць$ 99,99 / місяць
Відвідайте сайт »Відвідайте сайт »Відвідайте сайт »Відвідайте сайт »Відвідайте сайт »

* – Хостинг InMotion автоматично масштабує ресурси процесора та пам’яті

Подивіться інших топ-хостів хмари »

Яка хмарна платформа найкраща?

Що стосується хмарних хостингових рішень, краса є в очах глядачів. Як ви можете уявити, немає жодного рішення, яке підходить для всіх, що стосується компонентів для зберігання, обчислень та мереж хмарного хостингу.

Ілюстрація серверів у хмарі

Для багатьох хмарний хостинг являє собою вершину оптимізованих обчислювальних середовищ для критичних робочих навантажень.

Переповнення стека нещодавно переглянуло створений користувачем вміст і дані про трафік для вимірювання тенденцій між AWS та Azure. Хоча перший має перевагу в загальному обсязі відвідувань, Azure – це більш популярний хмарний варіант для програмістів і організацій C # у сферах консалтингу, енергетики, страхування, уряду, виробництва та охорони здоров’я..

Загалом, AWS, як правило, найкращий, коли йдеться про ширину та глибину доступних послуг, тоді як Azure – це варіант для гібридних хмарних розгортань. Google Cloud залишається популярним вибором для інноваційних та початкових проектів.

Який постачальник хмар найдешевший?

Наші порівняння, наведені вище, представляють лише перелік форматів ціноутворення для AWS, Azure та Google, але ви можете побачити деякі загальні тенденції. AWS часто є найменш дорогими хмарними варіантами, але клієнти можуть витрачати більше часу на з’ясування, які послуги купити та як їх правильно налаштувати. Google пропонує компроміс за більш високі ціни на надзвичайний об’єм пам’яті та інших ресурсів, а Azure пропонує більш збалансований та всебічний досвід користування – за найчастіше найбільшу суму грошей.

Дивно, але розробники та компанії можуть безкоштовно випробувати кожного з найбільших постачальників хмарних послуг. Більшість інструментів хостів мають вільний рівень, який виділяє значну кількість ресурсів, які повинні покривати основні потреби в тестуванні та розробці протягом року:

  • Безкоштовний рівень AWS: 750 годин (достатньо на повний місяць) мікроінстанцій Linux або Windows з 1 Гб пам’яті, 15 ГБ пропускної здатності, балансиром навантаження та доступом до бази даних, кешування та інших інструментів. Поки ви не перевищите обмеження, ваші безкоштовні ресурси поновляться протягом 12 місяців.
  • Безкоштовний рівень Microsoft Azure: 750 годин машин Linux або Windows з достатньою кількістю пам’яті, база даних SQL, пропускна здатність 15 Гб. Кілька інших популярних послуг безкоштовні принаймні 12 місяців, а нові клієнти також отримують кредит у розмірі 200 доларів США, щоб спробувати будь-яку іншу послугу протягом 30 днів.
  • Безкоштовний рівень Google Cloud Platform: Місячний мікроекземпляр із 30 Гб пам’яті плюс 12-місячна безкоштовна пробна версія з 300 доларів США, щоб спробувати будь-яку послугу. Обмежений доступ до багатьох поширених інструментів надається безкоштовно, завжди.

Кожна платформа пропонує корисні калькулятори, які допомагають потенційним клієнтам підрахувати, скільки вони можуть передбачити витрати щомісяця. Калькулятор AWS здається трохи застарілим, але працює добре, тоді як калькулятор Google Cloud виглядає красиво, але його важко зрозуміти. Як ми говорили раніше, улюбленою роботою з нами був калькулятор Azure та користувальницький інтерфейс.

Яке зберігання в хмарі найкраще?

Понад 1 мільярд гігабайт даних живе в хмарі, а людство створює дані швидше, ніж будь-коли. Майже половина всіх бізнес-даних зберігається у хмарі, приймаючи конфіденційну та критичну для місії інформацію за межами традиційної локальної інфраструктури. Окрім основної організації та архівації файлів, хмарне сховище та бази даних повинні забезпечувати швидке завантаження та завантаження, а також усі засоби захисту, необхідні для такої важливої ​​інформації.

Кожна хмарна платформа має різноманітні варіанти зберігання. Ось найпопулярніші для кожного:

  • AWS: Проста служба зберігання (S3) для зберігання об’єктів, еластичне блокове зберігання (EBS) для постійного зберігання блоків та еластична файлова система (EFS) для зберігання файлів.
  • Лазур: Blob Storage для об’єкта на основі REST-зберігання неструктурованих даних та влучного імені File Storage and Disk Storage..
  • Google: Хмарне сховище найкраще для зберігання об’єктів або блоків разом із стійким диском для блокового зберігання та Cloud Filestore для зберігання файлів.

Що ж стосується бази даних та архівів, AWS лідирує з точки зору гнучкості та кількості варіантів. Azure та AWS відмінні у зберіганні даних IoT та Big Data, в той час як у Google Cloud є чітке, але потужне меню послуг.

Хто найбільший постачальник хмар?

Не повинно дивуватися, що, окрім лідерів у світі в хмарних хостингових послугах, велика частка провайдерів домінує і на світовій частці ринку. AWS посідає друге місце у нашому списку найбільших світових компаній, що займаються веб-хостингом, і охоплює 8,9% усіх веб-сайтів. Google Cloud йде за спиною, яка займає 7,3% усіх сайтів.

Зображення проводів, що надходять на сервер

Хмарні обчислення знімають тягар для організацій бізнесу для налаштування та роботи локальної інфраструктури.

Зосереджуючись на високоякісних, масштабних проектах, Microsoft Azure прагне зайняти нижче місце в цих порівняннях. Хоча AWS зазвичай вважається найбільшою хмарною платформою, Azure є найшвидшим.

Усі хмарні постачальники всі по-різному звітують про свої доходи, що засмучує аналітиків і ускладнює чітке визначення точних показників частки хмарного ринку. Взагалі кажучи, можна з упевненістю сказати, що AWS є домінуючим лідером у галузі, хоча Azure та Google Cloud швидко починають скорочувати розрив.

Розгляньте підтримку та інші послуги під час вибору вашої хмари

Як ми вже говорили раніше, найкращий постачальник хмарного хостингу залежатиме від різноманітних факторів, які можуть сильно змінитися залежно від розміру та потреб вашого бізнесу, веб-сайту чи програми. Насправді, не бійтеся скористатися мульти хмарним або гібридним підходом до вашої інфраструктури, уникаючи блокування постачальників і гарантуючи, що кожен конкретний проект відповідає ідеальним інструментам та ресурсам для досягнення успіху.

Крім простих розрахунків ціни, пам’яті, пам’яті та пропускної здатності, обов’язково порівнюйте різні інші переваги або недоліки, наприклад, просту в управлінні консоль управління, всебічну базу знань або форуми користувачів, впорядковані системи виставлення рахунків та доступні агенти підтримки.

Хоча наші економічно вигідні альтернативи не мають такої широти послуг і стандартних варіантів, як AWS, Azure та Google Cloud, кожен з них перевершує допомогу клієнтам та досвід користувача. Оцініть свої технічні знання, терпіння та обчислення, щоб допомогти визначити, на якому рівні хмарного хостингу вам слід йти.

Хоча кожна Велика Трійка пропонує мінімальну підтримку клієнтів, додаткові послуги доступні як додаткові витрати. Ціни AWS починаються від 30 доларів на місяць або відсотків від ваших щомісячних витрат. Azure має подібну структуру фіксованої плати, тоді як плани підтримки Google починаються від 100 доларів на місяць на користувача.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector