InterServer VPS Огляд та рейтинг 2020: Хостинг з InterServer.net

Для тих, хто шукає гнучкий, технологічний віртуальний сервер, не дивіться далі, ніж наш огляд InterServer VPS. Команда створила та працює у власному центрі обробки даних, надаючи практичний досвід, який допоможе вам розробити та оптимізувати ідеальне середовище хостингу для ваших потреб.


Ми нескінченно говорили про переваги хостингу VPS, який забезпечує стільки пам’яті / оперативної пам’яті, фізичного місця для зберігання сервера та обчислювальних ресурсів, скільки потрібно вашого сайту чи додатку. Це звільняє вас від обмеження ресурсів спільної серверної мережі і захищає вас від фінансового тягаря, який може принести виділений сервер. Один з наших улюблених хостинг-провайдерів, InterServer, демонструє красу хостингового середовища VPS за допомогою своєї моделі «фрагмента» сервера..

Відкусіть стільки або мало ресурсів, на яких може пережовувати ваш сайт, вказуючи, скільки ядер та скільки пам’яті, пам’яті та передачі даних ви хочете виділити на ваш сервер. Тут ми заглибимось у плюси та мінуси VPS-хостингу з InterServer.

Огляд інтерфейсу “VPS”: 4,8 / 5,0 Рейтинг

Починаючи з безкоштовних міграційних служб, що надаються спільним до VPS, миттєвим наданням сервера та ціновою ціною, InterServer захоплює увагу клієнтів VPS від git go. Ми цінуємо безліч варіантів операційної системи, доступних клієнтам VPS-хостингу, і 99,9% гарантії безперебійного користування мережею є досить стандартним для всіх галузей. Клієнти VPS отримують повний контроль над ресурсами сервера – через доступ до root / адміністратора – а для клієнтів, що розміщують чотири та більше фрагменти, InterServer допоможе вирішити проблеми з операційною системою та панеллю управління.

Всі плани VPS комплектуються надмірним сховищем, резервними копіями, оновленнями без перезавантаження та високим надійним моніторингом сервера. Це по суті все, що можна попросити у хоста бюджетного сервера. Дивіться наш повний огляд варіантів VPS InterServer для отримання додаткової інформації:

Дивіться альтернативні хости VPS »

Інтерверсер “Linux Cloud VPS” Огляд: 4,8 / 5,0 Рейтинг

Пропозиції VPS InterServer використовують всю силу, яку може запропонувати хмара – конкурентоспроможні ціни, сторонні ІТ-підтримка та автоматичне резервне копіювання. Хмарні пропозиції компанії надходять у смаках операційної системи Linux або Windows. З багатьох причин, включаючи вартість, комерційну доступність та сумісність програмного забезпечення, Linux є дуже популярним вибором ОС.

Ваше дистрибутивне меню Linux:

 • Debian
 • Arch Linux
 • Funtoo Linux
 • ALT Linux
 • CentOS
 • CERN Linux
 • SUSE Linux
 • Gentoo
 • Ubuntu
 • openSUSE
 • Забійне програмне забезпечення
 • Openwall

Встановіть ваші надбавки CPU, пам’яті, зберігання та передачі даних, виходячи з кількості запитів “скибочок” сервера. Один фрагмент отримує вам одне ядро, 1024 МГ пам’яті, 25 Гб дискового простору та 1 ТБ передачі – більше фрагментів, означає більше ресурсів сервера! Це все просто.

Розгортайте сотні додатків на своєму хмарному сервері, лише розгортайте потрібне програмне забезпечення та насолоджуйтесь простотою обслуговування, яку InterServer прагне поставляти. Вивчіть всю гнучкість та налаштування планових хостингових планів VPS компанії для користувачів Linux, пропонуючи, прочитавши наш повний огляд нижче.

Дивіться альтернативні хости Linux VPS »

Інтерверсер “Windows Cloud VPS” Огляд: 4,7 / 5,0 Рейтинг

Подібно до плану Linux VPS для Linux, пропозиція VPS для InterServer починається з вибору операційної системи: два меню в Windows або Windows 2016.

Перш ніж вибрати план хостингу для Windows VPS, переконайтесь, що у вас є поважна причина вибору машини на базі Windows. Ми часто говоримо, що 98,99999% часу ви могли або повинні працювати з Linux, якщо тільки вам не потрібно запускати суворо сумісні з Windows додатки, такі як Visio або MS Access. Якщо ви вирішите, що вам потрібен VPS для Windows, ви приїдете до чудового господаря.

Скористайтеся чарівною системою “скибочок” InterServer для запитів на налаштування вашого сервера. Один фрагмент – починаючи з 10,00 доларів на місяць – ви отримуєте єдине ядро, плюс 1024 МБ пам’яті, 25 ГБ пам’яті та 1 ТБ щомісячної передачі даних. Виберіть до 16 скибочок для максимальної потужності!

Щоб дізнатися більше про злети та падіння хмарного хостингу за допомогою InterServer, натисніть будь-яку з кнопок нижче.

Дивіться альтернативні хости Windows VPS »

Топ-3 альтернативи VPS Interserver.net

Хоча я практично – так, каламбур – нічого, окрім натхнення, що стосується варіантів VPS InterServer, я б робив вам сумлінну послугу, я не давав вам повної картини ринку. InterServer – чудовий хост сервера початкового рівня, про що свідчать низькі ціни і простота налаштування. Мені подобається підтримка, яку надає команда, і система конфігурації сервера «зріз» смішно спрощує процес налаштування.

Однак, оскільки потреби вашого сайту зростатимуть, ви можете схилити шукати підтримки в іншому місці. Нам подобається бачити більш надійні функції безпеки, більш високі гарантії безперервної роботи та ще більше обчислювальних ресурсів у розпорядженні замовника, коли ми говоримо про найкращий віртуальний приватний сервер, який може запропонувати галузь. Якщо ви зіткнулися з цією потребою, я б запропонував вам розглянути нижче провідні веб-провайдери VPS-хостингу нижче:

Подивіться інші топ-хости VPS »

Хостинг VPS за допомогою InterServer не можна не помічати!

Покупки для віртуального, хмарного або виділеного сервера можуть бути багато для засвоєння. Якщо ви не забираєте нічого іншого з моєї розмови на 1000 слів, пам’ятайте про це: InterServer забезпечує хостинг сервера для клієнта, що обізнаний у витратах, а також набір варіантів налаштування для зберігання, операційних систем та керованих служб.

Фото команди InterServer

Команда InterServer готується допомогти вам на кожному етапі вашого хостингу.

Я рекомендую ведучого будь-якому новачкові VPS, тим більше, що ви, ймовірно, закінчите дзвінок з одним із членів команди засновника, якщо у вас виникнуть проблеми – поговоріть про персоналізовану послугу! Удачі!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector