Як розмістити власний веб-сайт вдома (плюс 5 плюсів і мінусів)

Дізнатися, як розмістити власний веб-сайт, звучить як загрозливе завдання, незалежно від того, це ваш перший сайт чи 100-й. На щастя, у вас є безліч варіантів, коли з’ясовуєте, де розмістити своє процвітаюче присутність в Інтернеті.


Так само, як і ваш вибір для створення веб-сайту від суперпростих розробників сайтів до вимогливих до рук кодування, розміщення веб-сайту може бути таким же простим – або настільки ж складним – як ви хочете. Ми набагато віддаємо перевагу спокійному поєднанню продуктивності та покращенню безпеки, знайшовши шановного хостинг-провайдера, але більш привабливі можуть вирішити запустити сервер з дому.

Розміщення власного веб-сайту все ще має серйозні перешкоди, включаючи динамічні IP-адреси, обмеження пропускної здатності та витрати на електроенергію, але ми можемо ознайомити вас із тим, як налаштувати сервер для сайтів на базі Windows або Linux. Спочатку перегляньте наші улюблені хостингові послуги або пропустіть вперед, скориставшись посиланнями нижче:

Чому варто купувати веб-хостинг

Замість того, щоб намагатися розмістити веб-сайт на локальному рівні, ви можете пройти хостинг-провайдера і все одно мати такий же контроль над керуванням серверами самостійно. Спільний хостинг – найкращий для початківців та тих, хто потребує доступних рішень, а віртуальні та спеціалізовані серверні варіанти виділяють більше серверних ресурсів та тонкий контроль над вашою веб-присутністю.

Кращий дешевий (спільний) хостинг

Для тих, хто шукає найпростіший спосіб розмістити власний веб-сайт, не дивіться далі, ніж доступні спільні хостинг-провайдери, перелічені нижче. Не дозволяйте вам обманювати низькі ціни – ці компанії надають преміальні послуги з персональною технічною підтримкою, яка працює цілодобово. Спільні обчислювальні ресурси означають, що ви жертвуєте трохи гнучкості, але ви повинні знайти всі ваші програмні засоби, які відповідають простому встановленню в один клік та автоматичним сертифікатам SSL. Погляньте на наші огляди найкращого, що може запропонувати спільний хостинг:

Більше спільних хостинг-провайдерів »

Найкращий хостинг VPS

Основна перевага VPS або віртуального приватного сервера – масштабованість – і той факт, що ви можете масштабувати ресурси лише за необхідності, зробивши це також економічно. Ви отримуєте максимальну гнучкість, незалежно від того, вибираєте керовану послугу чи самостійно обробляєте конфігурації та обслуговування сервера. Ознайомтеся з відгуками постачальників VPS, які ми рекомендуємо, якщо ця альтернатива озвучує вашу алею:

Більше постачальників хостингових послуг VPS »

Кращі виділені сервери

Вигідні хостинги включають стільки оперативної пам’яті та потужність процесора, скільки вам потрібно, повна ізоляція, щоб згортання сусіднього веб-сайту не призвело до збитків ваших власних, а найкращі гроші за тривалість роботи та ефективність можна придбати – і ми не говоримо про завантаження судна грошей. Хоча виділені сервери – найцінніший тип серверів, вони є мрією порівняно з витратами та головними болями хостингу веб-сайту. Нижче наведено кілька найкращих рекомендованих планів сервера:

Більш віддані провайдери серверів »

Як розмістити власного сервера

Для більш пригодних технічних духівців, і ми маємо на увазі, що приємно, є кілька більше приваб, ніж запуск власної машини. Виключіть сторонніх хостинг-провайдерів

Windows: Як розмістити власний веб-сайт, використовуючи комп’ютер як WAMP-сервер

Спочатку спробуємо розмістити веб-сайт за допомогою особистого комп’ютера в операційній системі Windows. Менше третини всіх веб-сайтів використовують Windows, тобто варіанти хостингу, як правило, дещо обмежені, ніж у розробників Linux. Але якщо ASP.NET і C – те, що ви кодуєте, то Windows – це шлях.

Крок 1: Початок роботи з WAMP

Щоб зробити це дуже просто, ми будемо використовувати програму інсталяції WAMP (яких існує декілька) під назвою WampServer. Це охопить ваші Windows, Apache, MySQL та PHP. Ви також можете вибрати інсталяцію кожного пакета вручну, але цей процес вимагає набагато більше роботи та схильний до помилок.

Скріншот WampServer

WampServer – це одне з декількох середовищ для створення програм Apache, MySQL та PHP у Windows.

Спочатку завантажте тут 32-розрядний або 64-бітний WAMP-двійковий файл, дотримуйтесь інструкцій на екрані та запустіть WampServer, коли це буде зроблено. (Примітка. Можливо, порт 80 конфліктує з вашим програмним забезпеченням Skype, але для цього є виправлення.)

Після встановлення веб-каталог буде створений автоматично. Ви, ймовірно, знайдете його тут: c: \ wamp \ www

З цього каталогу ви можете створити підкаталоги (які називаються “проектами” в WampServer) і помістити будь-які HTML або PHP файли всередині цих підкаталогів. Якщо ви натиснете на посилання localhost в меню WampSever або відкриєте веб-переглядач з URL-адресою http: // localhost, вам слід відобразити головний екран WampServer.

Крок 2: Створення HTML-сторінки та налаштування MySQL

Щоб перевірити наш WampServer, ми можемо помістити прикладний файл під назвою “info.php” у наш www-каталог. Перейдіть безпосередньо до цього каталогу, натиснувши «www каталог» у меню WampServer. Звідти створіть новий файл, наприклад зразок коду <назва>Тест на PHP</ назва> і збережіть його.

Тепер ви можете перейти до http: //localhost/info.php, щоб переглянути деталі інсталяції PHP. Ви можете створити будь-яку структуру файлів HTML і PHP відповідно до ваших потреб.

Якщо натиснути параметр меню phpMyAdmin, ви можете розпочати налаштування баз даних MySQL (які можуть знадобитися для такої CMS, як WordPress). Екран входу в phpMyAdmin відкриється у новому вікні браузера. За замовчуванням ім’я користувача адміністратора буде root, і ви можете залишити поле пароля порожнім.

Звідти ви можете створити нові бази даних MySQL та змінити існуючі. Більшість програмного забезпечення, як-от WordPress, хоча автоматично створить нову базу даних для вас.

Крок 3: Робіть сайт загальнодоступним

За замовчуванням файл конфігурації Apache встановлений для заборони вхідних HTTP-з’єднань, за винятком випадків, коли хтось надходить з localhost. Щоб зробити ваш сайт загальнодоступним, потрібно змінити файл конфігурації Apache (httpd.conf). Ви можете знайти та відредагувати цей файл, перейшовши в меню WampServer, натиснувши Apache та вибравши httpd.conf. Знайдіть ці два рядки коду:

1
2

Замовляйте відмовити, дозволити

Заперечувати від усіх

І замініть їх такими:

1
2

Замовляй Дозволити, заперечуй

Дозволити від усіх

Перезапустіть усі сервіси WampServer, натиснувши в меню меню «Перезапустити всі послуги». Тепер сайт повинен бути доступний за межами вашого локального господаря. Підтвердьте, що брандмауер ПК не блокує веб-запити. Можливо, вам також знадобиться налаштувати переадресацію портів на вашому інтернет-маршрутизаторі.

Крок 4: Використання доменного імені

Щоб використовувати доменне ім’я для установки WAMP, нам спочатку потрібно налаштувати деякі файли. Припустимо, що наш домен example.com має запис у вашій DNS з IP-адресою 100.100.100.100.

По-перше, нам потрібно додати наступний рядок до файлу C: \ Windows \ system32 \ driver \ etc \ hosts: 100.100.100.100 example.com

Далі нам потрібно знову відредагувати httpd.conf (доступний через меню WampServer), щоб додати віртуальний хост. Як тільки цей файл відкриється, знайдіть “Віртуальний хост” і коментуйте рядок після нього:

1
2

# Віртуальних хостів

Включіть conf / extra / httpd-vhosts.conf

Тепер нам потрібно додати файл вручну у “C: \ wamp \ bin \ apache \ Apache-VERSION \ conf \ extra \” (VERSION – це ваша версія Apache). Створіть файл у Блокноті чи текстовому редакторі на вибір. Додайте наступний код і збережіть файл у цій папці Apache.

1
2
3
4
5

    ServerAdmin [email protected]

    DocumentRoot "c: \ wamp \ www"

    ServerName mysite.local

    ErrorLog "журнали / example.com.log"

    CustomLog "logs / example.com-access.log" звичайний

Клацніть «Перезапустити всі послуги» в меню WampServer, щоб активувати ці зміни та підтвердити, що ваш сайт доступний через його доменне ім’я. Вуаля!

Linux: Як розмістити власний веб-сайт на машині Linux

Давайте розповімо, як налаштувати Apache, MySQL та PHP в системі Linux. Стек LAMP – це найпоширеніша конфігурація хостингу Linux, але не бійтеся грати з веб-серверами NGINX або LiteSpeed.

Крок 1. Встановіть програмне забезпечення за допомогою терміналу

Щоб розпочати інсталяцію програмного забезпечення LAMP, введіть у терміналі наступне:

1 sudo apt встановити apache2 mysql-сервер php libapache2-mod-php7.0

Під час встановлення вам буде запропоновано ввести (і повторно) пароль для кореневого користувача MySQL. Технічно це не обов’язково (як це було зроблено після встановлення), але просто для впевненості ми перезапустимо веб-сервер Apache. Щоразу, коли ви змінюєте глобальну конфігурацію Apache, вам потрібно виконати команду нижче, якщо тільки ви не виконаєте конфігурацію, використовуючи локальні файли .htaccess.

1 sudo /etc/init.d/apache2 перезапустити

Крок 2: Перевірте PHP

Щоб підтвердити, що ваш PHP-сервер працює і побачити, які модулі PHP доступні в даний момент, ви можете розмістити тестовий файл PHP в кореневій директорії веб-сервера (/ var / www / html /):

1 судо відлуння "" > /var/www/html/info.php

Тепер ми можемо відвідати цю сторінку PHP, перейшовши на http: //localhost/info.php.

Ви повинні побачити поточну версію PHP, поточну конфігурацію та встановлені на даний момент модулі. Зауважте, що згодом ви можете встановити інші модулі PHP за допомогою менеджера пакетів Ubuntu, оскільки це може знадобитися для деяких програм PHP. Щоб визначити, які додаткові модулі доступні, знайдіть у графічному менеджері пакунків або просто скористайтеся командним рядком:

1 apt пошук php | модуль grep

Крок 3: Перевірте MySQL

Оскільки більшість систем управління вмістом, включаючи WordPress, Joomla та Drupal, використовують бази даних MySQL, ми також повинні підтвердити, що наша установка спрацювала і програмне забезпечення повністю оновлено. Щоб побачити, чи працює ваша установка MySQL, введіть у термінал стан служби mysql.

1
2
3
4
5

$ служби mysql статус

 
● mysql.service – сервер спільноти MySQL

[…]

мерт 15 13:24:09 host1 systemd [1]: Почався сервер спільноти MySQL.

Якщо ви не бачите, що сервер спільноти MySQL запустився, ви можете набрати службу sudo mysql restart, щоб перезапустити сервер MySQL. Звідси ми можемо використовувати клієнт командного рядка MySQL для управління базами даних.

Для цього нам потрібно використовувати облікові дані адміністратора, які ми ввели раніше, коли був встановлений MySQL. Отримайте підказку для входу, ввівши: $ mysql -u root -p

Часто CMS автоматично створює базу даних для вас, але іноді потрібно щось робити в базі даних вручну. PHPMyAdmin – це дружній інструмент управління базами даних, який рекомендує більшість веб-експертів і може встановлюватися за допомогою: sudo apt install phpmyadmin

Нарешті, налаштуйте файл /etc/phpmyadmin/config.inc.php, використовуючи описані тут кроки.

Крок 4: Налаштування DNS

Щоб використовувати власний домен для вашого локального веб-сервера, вам потрібно буде налаштувати Apache, щоб приймати веб-запити для вашого домену. Спочатку переконайтеся, що в DNS вашого домену є запис A (який вказує на конкретну IP-адресу) для вашого імені домену, наприклад, www.example.com. Ваш постачальник хостингових послуг DNS матиме онлайн-інструменти для правильної настройки цих записів DNS.

Після цього ви зможете побачити щось подібне за допомогою інструменту копання. Щоб запросити запис A для www.example.com, введіть:

1
2
3
4
5
6
7
8

$ dig www.example.com A

 

;; ВІДПОВІДЬ:

www.example.com. 86400 В А 100.100.100.100

 

;; РОЗДІЛ ВЛАДИ:

example.com. 86398 В НС a.iana-servers.net.

example.com. 86398 В НС b.iana-servers.net.

Тут веб-посилання для http://www.example.com буде спрямоване на сервер з IP-адресою 100.100.100.100.

Крок 5: Налаштування Apache

Тепер нам потрібно сказати Apache приймати веб-запити для нашого імені www.example.com та з якого каталогу подавати вміст, коли ми отримуємо ці запити. Для цього ми створимо каталог для нашого домену example.com та створимо приклад файлу index.html перед встановленням деяких дозволів файлової системи:

1
2
3

sudo mkdir -p /var/www/html/example.com

 

sudo sh -c ‘відлуння "

Це мій власний веб-сайт example.com

” > /var/www/html/example.com/index.html sudo chmod -R 755 /var/www/html/example.com

Щоб побачити цю сторінку, останній крок – це встановити файл Virtual Host для Apache для нашого домену.

1 sudo cp /etc/apache2/sites-available/000-default.conf /etc/apache2/sites-available/example.com.conf

1 sudo nano /etc/apache2/sites-available/example.com.conf

Тепер відредагуйте файл, щоб виглядати так (додаткові коментарі тут не показані):

1
2
3
4
5
6

    ServerAdmin [email protected]

    ServerName example.com

    ServerAlias ​​www.example.com

    DocumentRoot /var/www/html/example.com

    ErrorLog $ {APACHE_LOG_DIR} /error.log

    CustomLog $ {APACHE_LOG_DIR} /access.log разом

Тепер перезавантажте Apache, щоб зміни набрали чинності:

1
2

sudo a2ensite example.com.conf

Служба судо, оновлення apache2

Відредагуйте локальний / etc / hosts файл, додавши рядок із IP-адресою та доменним іменем. Не забудьте змінити “100.100.100.100”, щоб відповідати IP-адресі вашого домену:

1 100.100.100.100 example.com

Тепер ми маємо змогу відвідати наш власний веб-сайт, перейшовши на веб-сторінку http://www.example.com.

Чому ми говоримо, що хостинг веб-сайту самостійно – погана ідея

Тож ми пояснили, що це можливо – але тільки тому, що ти можеш зробити щось, не означає, що слід. Давайте розглянемо плюси і мінуси.

Наверх

Підсумок: Налаштування власного веб-сайту та його хостинг – це не просто високоосвітні досвід, але це скоріше весело виконати. Це примхливий проект, звичайно, але якщо ти це читаєш, ти, мабуть, потрапляєш до категорії людей, які назвали б це задоволенням.

Щойно ви зробите це, ви зможете вносити будь-які зміни в системі, які хочете. Багато людей пройшли шлях від навчання хостингу сайту на місцевому рівні, щоб дізнатися більше про програмування, веб-дизайн та інтернет-комерцію. Досвід – найбільший розіграш.

Нижче

На жаль, є ще досить вагомі недоліки самозміщення веб-сайту:

  1. Ви будете досвід повільні зв’язки порівняно з професійними господарями. Швидкість завантаження вашого провайдера, ймовірно, набагато менша, ніж швидкість завантаження, тому розміщення вмісту відвідувачам вашого веб-сайту теж буде дуже повільним.
  2. Ви повинні мати справу з постійно змінюється (динамічна) IP-адреса. Хоча існують засоби конфігурації DNS, які допоможуть у цьому допомогти, але це може спричинити проблеми в будь-який час.
  3. Це коштує багато електроенергії і ви будете часто стикатися з відключенням електроенергії.
  4. Ви несете відповідальність за технічне та програмне забезпечення.

Тож ви можете зрозуміти, чому ми наполегливо заохочуємо інвестувати в якісний веб-хост для вашого веб-сайту чи програми. І ми вас там теж охопили. Погляньте на види хостингу, щоб побачити, які варіанти хостингу існують там і в межах вашого бюджету.

Навчитися розміщувати веб-сайт вдома – це весело, але не доцільно

Хоча ми висвітлювали кроки зі створення гарної системи розміщення веб-сайтів як для Windows, так і для Linux, я хотів би нагадати всім, що самостійний хостинг в кінцевому підсумку не є практичним для будь-якого серйозного проекту. Хоча ми можемо сподіватися, що це стане більш здійсненним у майбутньому, це не так вже пізно.

Розміщення власного веб-сайту схоже на тих, хто може створити власний ПК або зібрати двигун. Ці досягнення цілком можливі для досвідчених професіоналів і, можливо, навіть високомотивованих початківців, але кінцеві результати часто не можуть накопичуватися в довгостроковій перспективі з комерційно побудованими аналогами. Хостинг-провайдери, про які ми розповідали на початку статті, вже десятиліттями працюють у цій галузі і просто знають, як розміщувати веб-сайти в масштабі.

Приємний факт: Є люди, які працюють над такими речами, як IPFS, та декількома іншими ідеями для розміщення контенту, які можуть дозволити людям створювати децентралізовані мережі для розміщення вмісту. Інтернет продовжує нас дивувати, тому хто знає, яке майбутнє хостинг має! Слідуйте за нами, щоб слідкувати за галуззю та всі її повороти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector