Як створити Інтернет-бутік за 4 простих кроки – наш посібник з 2020 року

Дізнавшись, як створити інтернет-бутик, прагнучі власники магазинів мають, здавалося б, незліченну кількість рішень – і це ще до того, як приступити до створення свого веб-сайту.


Побудова бренду, який уособлює вподобані вами стилі, виходить за рамки просто пошуку модного одягу та прикрас або посадки на ідеальну колірну гамму та логотип. Мода змінюється з часом, і примха одного сезону може стати флопом наступного.

Інтернет-магазини роздрібної торгівлі повинні використовувати нові технології, щоб залишатися конкурентоспроможними, оскільки все більше клієнтів відвідують Інтернет, щоб зробити покупки вікон. Оскільки більше половини споживачів вважають за краще робити покупки в Інтернеті замість магазину, бутік-бізнес може мати високі показники успіху.

Але як ти можеш, модниця, реалізувати всі ці технічні речі? Ознайомтеся з нашим посібником, який пропонує прості кроки, щоб перенести свою ідею від простих ескізів до шоу злітно-посадкової смуги.

Крок 1: Виберіть хостингового партнера електронної комерції

Вже оцінені в $ 533 мільярдів у 2018 році, експерти прогнозують, що глобальна індустрія моди в Інтернеті зросте до 872 мільярдів доларів до 2023 року. Припускаючи, що ви вже розпочали свій бізнес-план, ліцензії, брендинг та пошук своїх продуктів, ви можете претендувати на свою деталь пирога, знайшовши хостинг-провайдера, який ідеально врівноважує доступність, швидкість, безпеку та інструменти електронної комерції, необхідні для ведення вашого бізнесу.

Підприємці стикаються з вибором рекламувати свої товари на таких торгових майданчиках, як Etsy або власний інтернет-магазин. Серйозні продавці захочуть звернутися безпосередньо до незалежних веб-хостингових компаній, які можуть допомогти їм запустити та розробити власний веб-сайт. Від дизайну до SEO та маркетингу, власники бізнесу матимуть набагато більшу гнучкість та контроль, щоб створити саме той магазин, про який мріяли – починаючи з безкоштовної реєстрації користувацького доменного імені.

Наш рекомендований шлях до створення власного онлайн-бутіка – підписатися на один з найкращих хостингових планів малого бізнесу від одного з наступних постачальників. Звідси у вас, здавалося б, необмежені можливості налаштувати все так, як вам подобається – цілодобова підтримка та багаті посібники з баз знань у режимі очікування, які допоможуть вам на шляху.

Порівняйте інші провідні хости для електронної комерції »

Для тих власників магазинів, які, можливо, хочуть отримати додаткову допомогу щодо технічних налаштувань і все гаразд, приносячи певну гнучкість у дизайн, ви можете спробувати прийняте рішення щодо електронної комерції або розміщений кошик для покупок. Розміщені рішення, як правило, є трохи дорожчими, і можуть наштовхнути підприємців, які бажають подальших налаштувань дизайну та контенту, щоб вони легше інтегрувалися з рештою веб-сайту. Але платформи «все в одному» пропонують швидший шлях до ринку в порівнянні з початком з нуля.

Ці розміщені постачальники електронної комерції пропонують трохи більше oomph на передній панелі інтернет-магазину, дбаючи про тонко-дрібні деталі управління запасами, обробку платежів та відстеження замовлень. Власники бізнесу повинні мати можливість витрачати більше часу на їхній магазин та товари замість налаштування свого веб-сайту, за умови, що ви витратите час на вибір платформи із зручним інтерфейсом, який відповідає вашим цілям та рівню досвіду..

Порівняйте інші провідні хости для електронної комерції »

Крок 2: Дизайн та побудова вашого інтернет-бутіка

Тепер, коли ви зарезервували своє доменне ім’я та простір для веб-хостингу, приступайте до роботи! Напевно ви вже маєте уявлення про те, як ви хочете створити свій сайт, але давайте спочатку переглянемо декілька найпопулярніших розробників веб-сайтів електронної комерції:

  • WooCommerce є найпопулярнішим варіантом для веб-сайтів WordPress, який може похвалитися знайомим інтерфейсом та понад 86 мільйонами завантажень
  • PrestaShop це чудова для початківців платформа електронної комерції з відкритим кодом, доступна безкоштовно та як установка одним кліком у більшості планів хостингу
  • Мадженто постачається з відкритим кодом та комерційними смаками та являє собою потужний вибір для зростаючих підприємств та більш досвідчених користувачів

Ви можете знайти багато інших торгових візків із відкритим кодом та власними хостами за допомогою декількох швидких пошукових запитів або клацнувши по бібліотеці сценаріїв встановлення вашого хостингу. Після встановлення програмного забезпечення ознайомтеся зі статтями підтримки платформи, щоб дізнатися, як розпочати роботу.

Ви хочете витратити багато часу на розробку презентації свого інтернет-магазину, щоб відвідувачі не відчували того відчуття відключення, коли потрапляєте у заплутану, неорганізовану та тугу операцію з цегли та розчину. На щастя, кожна платформа електронної комерції постачається з безкоштовними та преміальними темами, які зроблять велику частину важкого підйому для вас. Подивіться на зручні для мобільних пристроїв мінімалістичні дизайни, які користуються іншими популярними тенденціями дизайну електронної комерції та дозволяють вашим продуктам блищати.

Додаючи продукти, не забудьте інвестувати у якісну фотографію та детальний опис. Подумайте, як покупці зможуть знайти те, що шукають, і впорядкуйте товари в різні категорії або теги (це може включати налаштування додаткових сторінок товарів). Нарешті, встановіть свої ціни: багато бутиків зазвичай дотримуються 50-відсоткової націнки, що по суті означає подвоєння ціни придбання ювелірних виробів чи предметів одягу через оптовий продаж.

Крок 3: Налаштування способів оплати та доставки

Хоча розміщені платформи, такі як Shopify та Wix, оснащені вбудованими способами обробки номерів кредитних карток клієнтів, ви, швидше за все, захочете додати кілька інших варіантів, щоб збільшити кількість клієнтів. Програмне забезпечення електронної комерції, що розміщене на власній основі, як WooCommerce, PrestaShop та Magento, часто мають багаті ринки плагінів або розширень, повні платіжних шлюзів, таких як PayPal, Stripe та інші – ви навіть можете знайти інтеграцію для ручних платежів готівкою або чеками.

Що стосується доставки, проте ваші варіанти набагато різноманітніші і заплутаніші. Занадто велика плата за доставку, і ви ризикуєте відвернути клієнтів; плата занадто мала, і ви будете скорочувати прибуток і не підтримувати стійку бізнес-модель. Приблизно 65% покупців сказали, що вартість є найважливішим атрибутом при доставці, яка розбивається на три основні категорії: фіксована доставка, розрахункові витрати або безкоштовна доставка.

Ілюстрація трансакції електронної комерції

Обробка платежів та забезпечення фінансових даних клієнтів – два найважливіші аспекти вашого інтернет-магазину.

Те, як ви постачаєте свої товари, матиме великий вплив на те, як ви їх постачаєте. Перехід через оптових торговців дає вам найбільше контролю – і найбільше роботи. Dropshipping, який тягне за собою партнерство з стороннім постачальником, – це практичний спосіб виконання ваших замовлень, але приносить у жертву частину персоналізованого брендування упаковки вашого бутика..

Більшість платформ електронної комерції оснащуватимуться певною формою процедур доставки, вбудованих в інтерфейс. Наприклад, WooCommerce дозволяє продавцям роздрукувати етикетки для доставки поштових служб США, а Shopify інтегрується з USPS, UPS та DHL. Вперед та конфігуруйте ці налаштування або шукайте інші додатки та розширення, які ви віддаєте перевагу.

Крок 4: продайте свої товари та побудуйте наступне

Готові до урочистого відкриття! Час відкривати свої двері в Інтернеті і нехай ваша аудиторія побачить, як ваші смаки сітчаться і можуть підняти їх. Соціальні медіа – це вільний і простий спосіб почати створювати наступне, особливо якщо брендинг є послідовним для кожної торгової точки. Соціальні мережі, які роблять акцент на фотографії, такі як Instagram та Pinterest, найкращі для онлайн-бутиків, які хочуть продемонструвати свої високоякісні продукти.

Після того, як ви виживете перші кілька тижнів чи місяців вашого бізнесу, подумайте про те, щоб створити блог, щоб створити свій бренд як провідного лідера та творчого, інноваційного джерела унікальних продуктів. Додавши цей ключовий компонент контент-маркетингу електронної комерції, ваш середній коефіцієнт конверсії може набути майже 3% (порівняно з лише 0,5% веб-сайтів, які не використовують контент-маркетинг).

Ще краще, що архів цікавих та знаючих публікацій блогів допоможе збільшити SEO вашого бутіка чи ефективність у результатах пошуку – ще більше збільшить ваш трафік та потенційні конверсії. Поєднайте свою галузеву експертизу та захоплення з кількома основами дослідження ключових слів, щоб дізнатися, що саме шукають ваші покупці в Інтернеті.

По мірі того, як ваш бізнес починає зростати, продовжуйте займатися своїми клієнтами, створюючи список підписників для каналів маркетингу електронної пошти. Ви можете сповістити їх про нові товари чи продажі, пропонувати знижки та іншу інформацію, щоб переконатися, що вони продовжуватимуть переглядати ваш інвентар. Ви також можете інвестувати в програмне забезпечення для управління відносинами з клієнтами або в CRM хостинг, щоб відстежувати ці взаємодії та запити на підтримку на більш особистій основі.

Скільки коштує створити Інтернет-бутік?

Залежно від маршруту, який ви пройшли, ви можете запустити і запустити свій інтернет-магазин всього кілька доларів щомісяця. Просто підпишіться на дешевий веб-хостинг і використовуйте безкоштовну та відкриту електронну комерцію чи маркетингові програми, щоб ваші витрати були низькими. Усуньте це з безкоштовною реєстрацією домену, електронними адресами та навіть безкоштовними маркетинговими кредитами для пошукових систем за найдоступнішою стратегією..

Звичайно, ви легко можете витратити трохи більше, якщо ваш бюджет дозволяє. Ви, ймовірно, будете брати плату за обробку платежів приблизно в 3% за транзакцію, плюс, звичайно, вартість придбання та потенційно зберігати чи відправляти ваш інвентар.

Більш вимогливі власники магазинів можуть вирішити витратити від 20 до 100 доларів на шаблон магазину преміум-класу або на більш дорогі розроблені рішення електронної комерції, такі як Shopify та Volusion – що все ж є більш доступним, ніж наймати професійного розробника для налаштування та управління технічними аспектами вашого бутик.

Зображення бутіка чоловічого одягу

Оскільки вам не потрібно вкладати гроші у фізичне місце, електронна комерція є більш доступним способом продажу продуктів в Інтернеті.

Незалежно від цих онлайн-витрат, ви все одно будете випереджати в порівнянні з відкриттям місця у фізичному магазині. Місто середнього заходу, як Де-Мойн, штат Айова, стягує в середньому 87,55 долара за квадратний фут на рік, що призводить до майже 90 000 доларів щорічної орендної плати за комунальні послуги, такі як електрика, вода, газ та Інтернет.

Як я можу продати онлайн безкоштовно?

Хоча ми можемо знайти у вас безліч можливостей безкоштовного веб-хостингу, переважна більшість з них не підтримує функцію електронної комерції без платного оновлення. І, чесно кажучи, ні ви цього хотіли б. Сильний хостинг електронної комерції вимагає рівня продуктивності, безпеки та підтримки, яку багато господарів, що продають підвали, просто не можуть запропонувати в цій ціні..

Навіть із багатьма платформами електронної комерції вам, швидше за все, доведеться платити комісії за транзакції або доставку. Не те, що вони різко скоротять ваш дохід, але це ще одна зморшка у сні, який продається безкоштовно.

Якщо ви наполягаєте на тому, щоб не витрачати ні копійки, продаючи що-небудь, ваш єдиний реальний варіант – Craigslist – не зовсім бутік-матеріал. Etsy та інші інтернет-маркетинг мають доступні платні за лістинг, але програмне забезпечення з відкритим кодом та дешевий веб-хостинг представляють маршрут, який дасть вашому бутику найвищий шанс на успіх при найменших затратах на запуск..

Відкрито для бізнесу: як досягти успіху з магазином одягу та ювелірних виробів

Як тільки ви нарешті запустили свій онлайн-бутік, як ви можете переконатися, що ваш бренд та продукція перегукуються з покупцями? На додаток до збільшення продажів, які ваш сайт відчує від швидкості та безпеки, яку надає ваша хостингова компанія, ви хочете постійно оцінювати свій досвід користувачів, дизайн магазину та конверсії для конверсій.

Намагайтеся на час завантаження веб-сайтів у чотири секунди або менше, щоб отримати найкращий шанс на успіх – коефіцієнти конверсії знижуються більш ніж на 4% з кожною додатковою секундою, яку клієнт повинен чекати. Інфраструктура та мережеві конфігурації вашого хоста матимуть великий вплив на швидкість завантаження вашої сторінки, але ви можете прискорити свій веб-сайт, додавши мережу доставки вмісту або хостинг CDN, щоб скоротити фізичну відстань, яку ваші дані повинні пройти.

Після того, як будуть задіяні налаштування за кадром, погляньте на оптимізацію процесу оформлення замовлення вашого магазину. Сім-вісім з кожні 10 покупців додадуть товари до кошика, але залишають без покупки, повідомляє консалтингова фірма з електронної комерції The Good. Часто користувачі відключаються від несподіваних зборів, таких як податки або доставки, а також змушені створювати обліковий запис або стикатися з обтяжливим і тривалим процесом оформлення замовлення. Вивчіть найкращі практики електронної комерції та перегляньте, які ідеї ви можете втілити, і не забудьте вивчити свою аналітику, щоб побачити, який ефект вони мають.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector