Найкращі послуги веб-хостингу 2020 року

Найкращі сервіси веб-хостингу можуть зробити це все – надаючи необмежені можливості та ресурси за найменшу суму грошей. Високоцінний хостинг має різноманітні форми: від негайної підтримки клієнтів та непроникної безпеки до зручних інструментів дизайну та надвисокої надійності.


Пошук ідеального плану може здатися величезним завданням, і те, що працює для одного веб-сайту, може бути не найкращим для ваших конкретних потреб. Навігація в індустрії веб-хостингу може здатися джунглями, насиченою незліченними варіантами та складними технологіями – послухаймо вашим посібником.

Наша команда проводила десятиліття, розробляючи та розміщуючи різні веб-сайти та програми для клієнтів і як особисті проекти, протестуючи десятки постачальників веб-хостингу. Ми продовжували наші дослідження на HostingAdvice, консолідуючи наш досвід, підписавшись на користування, використовуючи та порівнюючи популярні сервіси з усіх куточків. Незалежно від того, чи шукаєте ви доступні початкові плани або цілі сервери для свого бізнесу, читайте далі в наших поточних оглядах та рекомендаціях.

Кращий загальний веб-хостинг

Що саме таке веб-хостинг? Як і при будівництві будинку, кожен веб-сайт потребує міцного фундаменту. За успішними веб-сайтами немає таємних зілля чи алхімії, просто сервер, підключений до Інтернету, який може зберігати ваші файли та доставляти їх відвідувачам. Веб-хостинг по суті тягне за собою оренду дискового простору у хостинг-провайдера, який підтримує сотні або тисячі серверів у центрі обробки даних.

Як ви можете собі уявити, ринок веб-хостингу швидко зростає. Насправді, дослідження ринку майбутнього прогнозують, що галузь збільшиться вдвічі більше, ніж $ 32 млрд у 2017 році до 76 мільярдів доларів у 2023 році. З найбільшими компаніями, що займаються веб-хостингом, швидко розвиваються, щоб залишатися конкурентоспроможними, ви можете легко знайти тонни чудові плани, які відрізняються швидкістю, безпекою, простотою, стабільністю та підтримкою.

Незалежно від того, що ви власник сайту, який вперше бажає створити блог, або знайти веб-хостингу малого бізнесу для зростання вашого присутності в Інтернеті, наше порівняння веб-хостингу демонструє компанії, що займаються веб-хостингом, які набирають високі оцінки в усьому світі. Почнемо з найкращого з найкращих, Bluehost:

Як варіант для відвідувачів веб-сайтів для початківців, користувачів WordPress, що розвиваються, та зростаючого бізнесу, Bluehost досконало поєднує послуги вищого рівня з довірою клієнтів. Хостинг-провайдер працює на більш ніж 2 мільйонах веб-сайтів по всьому світу і навіть може похвалитися завітною печаткою схвалення команди WordPress.org.

Плани Bluehost варіюються від спільного хостингу до керованого WordPress та навіть виділених серверів – кожен з сучасним обладнанням, простими у використанні функціями та повним набором інструментів додаткових сервісів, таких як безкоштовний сертифікат SSL та доменні імена, необмежений обліковий запис електронної пошти, 24/7 команда підтримки та гарантія повернення грошей на 30 днів.

Переглянути інших головних хостів »

Чемпіони в веб-хостингу, Хостинг A2 – це швидкість, ефективність та гнучкість сайту. У кожному ціновому плані є преміальні твердотільні накопичувачі, які витрачають на 20 разів швидший час завантаження сторінки, а також безкоштовну міграцію сайту, cPanel, сертифікат SSL, необмежену пропускну здатність та дисковий простір, плюс 99,9% гарантії тривалості роботи.

Ми вважаємо, що A2 хостинг є одним з найбільш зручних для розробників галузі, враховуючи підтримку провайдером веб-хостингу для широкого спектру мов програмування та програмного забезпечення з відкритим кодом, але власників сайтів, які вперше вперше не будуть переповнені. Хостинг A2 постачається з великою базою знань з навчальних посібників та поширених запитань, а також з командою підтримки, яка завжди доступна.

Переглянути інших головних хостів »

Завжди оглядайте нові технології та шляхи вдосконалення своїх пропозицій, HostGator випереджає потреби користувача з останніми випусками користувацького веб-розробника та зручних хмарних хостингових пакетів. Ми завжди вражені орієнтованим на клієнта підходом до веб-хостингу, який демонструється повною мірою з потужною інфраструктурою та чіткими можливостями.

Починаючи з безкоштовної реєстрації домену, передачі сайту та сертифікату SSL, веб-хостинг HostGator також надає клієнтам нерегульовану пропускну здатність, сховища та акаунти електронної пошти для розростання своїх сайтів. Після того, як ви врахуєте 99,9% часу роботи господаря і довше, ніж у середньому, 45-денні гарантії повернення грошей, чарівний названий план Хотчгатора HostGator із захопленням – це жорстка можливість веб-хостингу, щоб його звільнити.

Переглянути інших головних хостів »

Кращі послуги дешевого хостингу

Незалежно від того, чи створюєте ви особистий веб-сайт чи хочете запустити інтернет-магазин, у вас може бути не так багато грошей, щоб витратити на веб-хостинг. Новий бізнес працює з надзвичайно вузькими маржами, тому ваш сервіс хостингу та інші потреби в ІТ повинні, мабуть, становити лише приблизно 3% від бюджету вашої компанії..

На щастя, дуже конкурентоспроможний ринок означає, що існує безліч доступних планів хостингу з 30-денними гарантіями повернення грошей. Навіть краще, дешева вартість веб-хостингу не означає, що вам доведеться страждати від служби subpar. Наприклад, веб-хостинг GoDaddy, який обслуговує понад 77 мільйонів веб-сайтів,

Давайте подивимось на найдешевші плани веб-хостингу, які оптимізують співвідношення ціни та витрат:

Як ви можете собі уявити, наша любов до Bluehost випливає із здатності компанії поєднувати високоякісні хостингові послуги з бюджетними цінами. Bluehost пропонує безліч безкоштовних інструментів для дизайну, починаючи від автоматичної установки WordPress, налаштованого та вдосконаленого інтерфейсу cPanel та розробника веб-сайтів на базі Weebly.

На додаток до своєї вартості, спільний план хостингу Bluehost оснащений знижкою 60% для читачів HostingAdvice. Ви все ще можете отримати доступ до преміум-підтримки компанії та нещодавно оновленого обладнання, з усіма звичайними перевагами (безкоштовний SSL, доменні імена, поштові скриньки та сценарії встановлення WordPress одним натисканням).!

Дивіться інші доступні плани веб-хостингу »

Обслуговують понад 29 мільйонів клієнтів у всьому світі, Хостингер отримує щонайменше одного нового клієнта кожні п’ять секунд. Компанія відмінна у недорогих хостингах з базовим спільним планом, який починається від $ 2,15 – який часто продається за стартовою ціною менше $ 1 на місяць. Хостингер навіть надає доступ до безкоштовного веб-хостингу через сестринську компанію 000webhost.

Незважаючи на неймовірно низьку ціну, литовська компанія, що займається веб-хостингом, не надає страх на обслуговування. Послуги Hostinger напрочуд швидкі та надійні: сервери оснащені необмеженим сховищем, пропускною здатністю, SSD, кешування LiteSpeed ​​та HTTP / 2. Ви побачите безліч функцій і звичайних партнерських стосунків, таких як Давайте шифруємо SSL-сертифікати та CloudFlare CDN.

Дивіться інші доступні плани веб-хостингу »

Побудований на основі зручних для клієнтів хостингових послуг та сучасних технологій, InterServer пропонує освіжаючу альтернативу до часто дратуючих моделей хостингових підписок. Замість довгострокових зобов’язань та напрочуд високих показників оновлення, компанія, що базується в Нью-Джерсі, наполягає на щомісячному розміщенні пакетів хостингу (знижки доступні, якщо ви зареєструєтесь довше 30 днів) та заблокуєте свій тариф, щоб переконатися ви ніколи не будете платити більше за ту саму послугу протягом життя свого рахунку.

Ми любимо історію компанії, яка починається з пари друзів середніх шкіл, які будують бізнес-хостинг – і, зрештою, центр обробки даних – навколо концепції надання практичної підтримки та передового дешевого хостингу. Таким чином, спільний веб-хостинг InterServer поставляється з немережною пропускною здатністю та дисковим простором, а також чудовим часом завантаження та функціонуванням веб-сайтів..

Дивіться інші доступні плани веб-хостингу »

Найкращі плани веб-хостингу WordPress

Користувачі WordPress щотижня публікують понад 70 мільйонів публікацій у всьому світі на цій безкоштовній CMS з відкритим кодом, що вважається однозначним королем дизайну та управління веб-сайтами. Система управління вмістом домінує на ринку, обслуговуючи подібні TechCrunch, CNN та Spotify, а також власникам сайтів та малому бізнесу.

Незалежно від того, чи бажаєте ви створити блог, створити свій професійний портфоліо чи просувати свої бізнес-послуги, ось наші улюблені хости для роботи більшості сайтів WordPress.

Більші організації або агенції з веб-дизайну та розробки можуть обрати керовані хостинг компанії WordPress (наприклад, ті, які доступні у WP Engine, Flywheel та Media Temple), які пропонують більше вогневої сили та підтримки в білих рукавичках. Наприклад, WP Engine обслуговує деякі найпопулярніші сайти WordPress з областю постановки в один клік та преміальними темами. Найкращий керований хост Media Temple пропонує велику швидкість завантаження, але плани становлять від 20,00 до тисяч доларів.

Однак топ-хостинг-пакет від керованого хоста може бути дещо дорогим. Параметри хостингу для малого бізнесу та особисті веб-сайти будуть ідеально покриті наведеними нижче параметрами.

За надшвидкою інфраструктурою, InMotion хостинг очолює наш список послуг WordPress шляхом тонкої настройки своїх пропозицій, щоб забезпечити максимальну ефективність, безпеку та надійність. Клієнти можуть розпочати роботу, скориставшись безкоштовною передачею веб-сайтів із нульовим простоєм або попередньо встановленою конфігурацією WordPress.

Експерти WordPress з хостингу InMotion навіть зайшли так далеко, щоб створити BoldGrid, конструктор веб-сайтів із перетягуванням, що ще більше спрощує розробку та налаштування теми. Інші особливості преміум-класу включають NGINX та PHP 7, а також автоматичне резервне копіювання та оновлення, постановочне середовище, безкоштовний SSL та CDN.

Переглянути інші топ-хости WordPress »

Як один із трьох хостів, рекомендованих лідерами WordPress, Bluehost є синонімом хостингу WordPress на високому рівні. Основний план цін на спільний хостинг компанії (представлений вище) вже оснащений установками WordPress одним натисканням кнопки, рекламними кредитами пошукової системи, автоматичними оновленнями, безкоштовним сертифікатом SSL та сотнями тем, які допоможуть вашому сайту досягти успіху.

Користувачі живлення можуть навіть оновити до керованих планів WordPress або WooCommerce хостинг Bluehost, які містять панель інструментів SEO та маркетингу, щоденні резервні копії, оптимізовану продуктивність та виявлення та видалення зловмисних програм. Як хост електронної комерції, Bluehost безперешкодно інтегрує ваш WordPress сайт із WooCommerce та пропонує поради щодо оптимізації вашого магазину. Незалежно від необхідного рівня вогневої сили, Bluehost – це надійний бренд, готовий прийняти виклик.

Переглянути інші топ-хости WordPress »

Швидкість завантаження сторінки є важливим аспектом успішних веб-сайтів WordPress та A2 Хостинг веде шлях з його SSD-платформою Swift Server та додатковою модернізацією Turbo. Тонко налаштовані оптимізації, включаючи підтримку PHP 7 та HTTPS, гарантують, що ваш сайт буде доступний швидко та безпечно для відвідувачів у всьому світі.

Щомісяця A2 хостинг відвідує та спонсорує численні WordCamps та зустрічі, забезпечуючи тісні стосунки з блогерами та компаніями, що використовують CMS щодня. Це місце для зворотного зв’язку сприяє багатьом пропозиціям компанії, включаючи попередньо встановлений WordPress, безкоштовний SSL, кешування LiteSpeed, подвійний брандмауер та посилений захист DDoS..

Переглянути інші топ-хости WordPress »

Кращий хостинг веб-сайтів із безкоштовними будівельниками веб-сайтів

Сполучення веб-хостингу та розробників сайтів часто може бути найкращим з обох світів, що забезпечує простоту дизайну та перетягування для тих, хто не має технологічного досвіду (або терпіння) для створення сайту за допомогою WordPress або іншої CMS. Відмінності між ними можуть бути дещо заплутаними, оскільки розміщені веб-сайти, такі як Squarespace та Wix, включаючи хостинг безкоштовно, в той час як будівельники, що розміщуються самостійно, приєднуються як частина окремого веб-хостингу.

Ми порівнюємо провідні варіанти нижче, показуючи, де ви можете знайти найкращі пропозиції з веб-хостингу, найпривабливіші теми та найпростіші налаштування під час спроби отримати свій сайт в Інтернеті.

На передньому плані індустрії розробників веб-сайтів, Wix пропонує технології перспективного мислення які неймовірно прості у використанні та розумінні. Ізраїльська компанія лідирує на ринку із часткою ринку понад 22%, що обмежує конкурентів, таких як Weebly. Мабуть, головне для власників сайтів, ви можете розпочати роботу на Wix безкоштовно.

Щойно користувачі створюють обліковий запис, ви можете вибирати з сотень шаблонів, зручних для мобільних пристроїв, або просто відповідати на запитання помічника віртуального дизайну, щоб розпочати сайт для вас. Wix може похвалитися додатковими інструментами для додавання блогу, інтернет-магазину чи порталу для прийому бронювання чи бронювання. Веб-хостинг автоматично встановлюється, налаштовується та підтримується власними експертами. Ви не матимете однакового рівня контролю чи прозорості, але послуги все ще оснащені вдосконаленим моніторингом безпеки та гарантією безперервного часу на 99,9%.

Подивіться інші топ-розробники веб-сайтів »

Серед більш дешевих хостингових рішень, якщо мова йде про користувацького конструктора веб-сайтів та надійних хостів, iPage допоможе вам запустити новий сайт всього за кілька хвилин. Цінові плани мають оснащені додатковою вартістю 500 доларів, включаючи рекламні кредити, безпеку SiteLock, реєстрацію домену та сертифікат SSL.

Що стосується створення веб-сайтів, хостинг-платформа iPage включає тисячі безкоштовних шаблонів та помічник, що працює на AI, що допоможе вам швидше запуститись. Не забудьте переглянути інструмент дизайну, оптимізований для мобільних пристроїв компанії, щоб переконатися, що ваш сайт правильно відображається на смартфонах та планшетах. Зручна простота відображається на повному дисплеї, план iPage – один для всіх – $ 1,99 на місяць.

Подивіться інші топ-розробники веб-сайтів »

Ми любимо інновації HostGator коли мова йде про послуги дизайну перетягування та перетягування, оскільки це завжди просувається вперед нові сервіси та технології. Компанія запустила створений на замовлення конструктор сайтів виключно для клієнтів, додавши ще один привілей до дуже шанованих планів веб-хостингу HostGator.

Користувачі починають, вибираючи з декількох сотень візуально вражаючих шаблонів, які можна сортувати за категоріями, як краса та мода, музика та розваги, нерухомість, портфелі тощо. Додайте веб-сайт блогу чи електронної комерції за декілька клацань, і будьте спокійні, знаючи, що вас підтримують безкоштовний сертифікат SSL та цілодобова команда підтримки клієнтів із практичним досвідом, щоб допомогти вирішити будь-які проблеми, які можуть виникнути.

Подивіться інші топ-розробники веб-сайтів »

Найкращі хостингові послуги VPS

Коли ми переходимо від сприятливих для початківців хостингових послуг, тонко налаштованих на невеликі веб-сайти, ті, хто потребує більше обчислювальних ресурсів, щоб обслуговувати більшу аудиторію і раптові сплески трафіку, можуть звернутися до різних типів хостингу, як VPS або хмарний хостинг. VPS розшифровується як віртуальний приватний сервер, що тягне за собою надання власникам сайтів більшої частини сервера з набагато більшим контролем над адмініструванням та управлінням їх віртуалізованим середовищем.

На щастя, найкращі хостингові послуги VPS не завжди мають найвищі ціни; насправді загальна вартість бізнес-хостинг-компаній у багатьох випадках не набагато більше, ніж на спільний веб-хостинг. Тут ми виділимо провідних постачальників послуг VPS та бізнес-хостів, а також функції, які роблять їх такими чудовими.

Порівняно свіже обличчя до індустрії хостингу, Hostwinds пропонує вражаючі гнучкі та потужні варіанти клієнтам. Плани VPS поставляються в Linux або Windows, які розміщують хостинг, з керованими хостинговими послугами або без них, і майже з десяток конфігурацій, з яких можна вибрати і налаштувати ще більше. Які б варіанти ви не вибрали, клієнти Hostwinds можуть розраховувати на надлишкову мережу, моніторинг сервера в режимі реального часу, нічні резервні копії та негайну підтримку клієнтів.

Устаткування корпоративного класу оснащене накопичувачем SSD, портами 1 Гбіт / с і надзвичайно рідкісною гарантією безперервного 99,9999% – всього 31 секунд несподіваного простою щороку. Якщо ви шукаєте швидкість, масштабованість, чудову стартову ціну та можливість обробляти будь-який стрибок трафіку, який вам подобається, Hostwinds – це чудовий вибір.

Подивіться інші топ-хости VPS »

Будьте в курсі Hostwinds, коли мова йде про високо настроювані та доступні середовища VPS, InterServer поєднує хмару з виділеними ресурсами в пакетах, розроблених для Linux, WordPress або Windows, що приймають споживачів. Надмірна хмарна мережа додає додаткової стабільності та більшої регульованості, тоді як ви можете вибрати ядра процесора, пам’ять, дисковий простір та суму передачі даних, за яку потрібно заплатити..

InterServer пропонує хостинг VPS на шматочках, по суті, кількість ядер, які ви хочете; якщо клієнти купують чотири і більше, компанія включає керовані послуги безкоштовно. Власники сайтів будуть насолоджуватися щомісячним форматом ціноутворення InterServer, кореневим доступом, опціями панелі управління і навіть спеціальною службою резервного копіювання.

Подивіться інші топ-хости VPS »

Незважаючи на те, що плани компанії дорожчі, ніж попередні варіанти вибору в цьому списку, ви не розчаруєтесь у рідкій павутиніУваги до деталей, залучення команди підтримки клієнтів та преміум-інфраструктури. Усі плани VPS постачаються з неперевершеними керованими послугами та підтримкою, компанія обіцяє відповіді на запити по телефону та чату в часі менше ніж за хвилину – на додаток до 100% гарантій роботи мережі та потужності..

Незалежні тестування показали, що серверні VPS-сервери Liquid Web працюють швидше, ніж важкі ваги в веб-сервісах Amazon та Rackspace. Окрім SSD-дисків, клієнти можуть вибирати між трьома панелями управління та додатково оптимізувати своє середовище за допомогою гігабітного порту, виділеної IP-адреси та сучасних інструментів безпеки.

Подивіться інші топ-хости VPS »

Кращі виділені плани хостингу серверів

Якщо ваш веб-сайт або додаток досить великі, щоб мати потребу в цілому сервері, вам потрібно переконатися в тому, щоб мати найкраще з найкращих. Гарантії повернення грошей є досить рідкісними на цьому рівні хостингових рішень, тому вибирайте правильний веб-хост & провайдери критично важливі.

Виділений хостинг сервера може отримати дорогу ціну, але повний контроль над усіма потужними ресурсами та програмними установками неоціненний. На щастя, ви можете знайти дешеві спеціалізовані хостингові плани, які не скаржаться на функції.

Організації, готові до виділеного сервера, мають різноманітні варіанти: придбати апаратне забезпечення та запустити сервер локально, придбати сервер і розмістити його в датацентрі іншої компанії (також відомий як колокація) або взяти напрокат сервер у поважного постачальника веб-хостингу.

Як ви могли очікувати, останній варіант – той, який ми рекомендуємо, як найбільш економічно ефективний та ефективний спосіб керувати вашим інтернет-підприємством. Погляньте на наших найвищих рекомендованих господарів:

Важко знайти кращі варіанти, ніж прем’єр-сервіс у головного господарства галузі. Ось чому Рідка павутина панує вищим коли мова йде про виділені сервери. Інфраструктура одного орендаря компанії повністю настроюється та створюється на замовлення, включаючи різноманітні операційні системи Linux або Windows та рівні керованих сервісів.

На додаток до неперевершених 100% гарантій мережі та безперервного часу, рідкі веб-сервери постачаються в комплекті із резервними копіями Acronis, захистом DDoS, кореневим доступом та загартуванням ServerSercure та активним моніторингом.

Подивіться інші топ-сервери, що виділяються »

З параметрами сервера, включаючи швидке розгортання, порти 10 Гбіт / с і графічні процесори, InterServer являє собою надійний варіант для спеціалізованого хостингу – особливо для підприємств, які потребують спеціалізованих послуг. Компанія також представляє одного з найдоступніших постачальників. Цілі сервери доступні всього за $ 70,00 на місяць.

Коли клієнти підписуються, вони можуть налаштувати саме ту модель процесора, яку вони віддають перевагу, а також операційну систему, сховище та пам’ять, які вони хочуть використовувати. Сервери швидкого розгортання компанії працюватимуть і працюватимуть протягом 15 хвилин, у той час як спеціально створені машини потребуватимуть чотирьох годин або менше. Все поставляється з нульовою платою за налаштування та цілодобовою службою підтримки.

Подивіться інші топ-сервери, що виділяються »

Пропонуючи чотири рівні управління сервером, Хостинг A2 гарантує, що ви можете знайти потрібний сервер для вашого бізнесу, веб-сайту чи додатків. Усі чотири компанії оснащені мережевою мережею, що підвищує швидкість та SSD, з можливістю Turbo Boost, що додатково оптимізує обчислювальні та мережеві процеси.

Некеровані сервери надають досвідченим розробникам повний кореневий доступ через командний рядок, щоб налаштувати їх середовище хостингу, як вони вважають за потрібне, а керовані сервери оснащені зручним інтерфейсом cPanel та керованою безпекою з необов’язковим кореневим доступом для тих, хто цього хоче. Усі спеціалізовані сервери A2 Hosting оснащені надмірними жорсткими дисками RAID-1, що забезпечує ваші дані в надійних руках.

Подивіться інші топ-сервери, що виділяються »

Що таке найдешевший та найкращий сервіс розміщення веб-сайтів?

Коли мова заходить про вибір наступного веб-хостингу, краса часто припадає до очевидців. Ціни, очевидно, легко сортувати за чисельністю, але що це означає для рівня сервісу, який ви можете розраховувати на отримання? Наприклад, керовані хости WordPress пропонують деякі найкращі показники веб-хостингу, але за ціною, значно вищою за інші.

Наше порівняння хостингу стосується просування недорогих, високоцінних провайдерів веб-хостингу, які пропонують надійні плани з безліччю функцій та постійною підтримкою. Зважаючи на це, ось наші рекомендації щодо компаній, які задовольнять потреби більшості власників сайтів, коли справа стосується доступності та ефективності:

 • Найдешевший перший місяць: InterServer (0,01 дол. США)
 • Найдешевший перший рік: Хостингер ($ 35,88)
 • Найкраща ціна: Bluehost ($ 2,95 на місяць)
 • Кращий хостинг для малого бізнесу: Хостинг InMotion
 • Найкраща підтримка хостингу: SiteGround
 • Найкращий хостинг для WordPress: Bluehost
 • Найпростіший хостинг: Вікс
 • Найшвидший хостинг: Хостинг InMotion

Тепер, коли ми широко порівнюємо хостинг з точки зору бюджету та якості, як щодо конкретних типів використання? Наприклад, те, що найкраще підходить для початківця, не буде адекватно обслуговувати процвітаючий і швидко зростаючий інтернет-магазин, який отримає більше користі від спеціалізованого хостингового сервісу електронної комерції..

Кожен тип плану пред’являє конкретні вимоги, які повинні бути виконані, будь то можливості обробки платежів чи інтуїтивні способи додавання фотогалереї чи відео. Ознайомтеся з деякими посібниками, які ми писали останнім часом, які вивчають цих користувачів, потребують більш глибокої інформації:

Кращий веб-хостинг для:
Початківці | Блогери | Малий бізнес | Розробники | Інтернет-магазини | SEO
Фотографи | Художники | Музиканти | Студенти & Вчителі | Некомерційні організації

Якщо ви все ще не знаєте, де знайти найкращий веб-хостинг, не бійтеся переглядати огляди в Інтернеті. Приблизно 90% потенційних клієнтів читають та довіряють оглядам, вирішуючи зробити покупку, і ці критики можуть пройти довгий шлях у побудові довірливого партнерства задовго до того, як натиснути кнопку оформити замовлення. Ми, очевидно, зробили багато аналізу, але не соромтеся отримати другу (або третю) думку!

Чи можу я розмістити власний веб-сайт?

Справедливе запитання: Вам потрібна послуга веб-хостингу в першу чергу? Незалежно від того, ви один розробник чи бізнес, який прагне перенести власні сервери, коротка відповідь – так, але ви, мабуть, не повинні. Звичайно, сторонній веб-хостинг має плюси і мінуси, але переваги набагато переважають занепокоєння щодо нас.

Зрозуміло, технічні експерти та зацікавлені сміливі люди можуть захотіти розмістити свій веб-сайт вдома, тримаючи все під рукою і повністю контролюючи. Хоча налаштування сервера – це цікаве та складне враження, загальна економія витрат на хостинг мінімальна, і продукт буде недоліком, особливо якщо врахувати кількість часу, який ви витратите на налаштування та обслуговування хостинг-сервера.

Зображення компонентів сервера

Ми любимо хостинг, але робити це з дому – це рецепт головних болів і менш ідеальних послуг.

Якщо ви хочете взяти на себе більше відповідальності та практикувати навички адміністрування сервера, подумайте, замість цього підпишіться на план хостингу реселерів. Ви отримаєте частину сервера розміром VPS, яку можна налаштувати та підтримувати, як вам здається, разом із адміністративною панеллю керування, яка дозволяє встановлювати менші середовища хостингу, які ви зможете продавати клієнтам.

Ви можете створити власну веб-хостинг-компанію за допомогою пакетів хостингу для торговельних посередників та створювати дохід, навчаючись як доглядати та захищати веб-сервери. Користувачі Linux матимуть багато планів порівняння, як, наприклад, хостинг-пакети SiteGround vs. GoDaddy, які різко підходять до моделі хостингу реселерів. Для торгових посередників Windows ми рекомендуємо AccuWeb хостинг для дешевих віртуальних приватних серверів компанії. AccuWeb хостинг – це найкращий варіант веб-хостингу навколо, особливо якщо мова йде про порівняння співвідношення ціни та якості.

Скільки коштуватиме розміщення веб-сайту?

Власники веб-сайтів, малий бізнес та великі організації вперше можуть спокійно відпочити – веб-хостинг, ймовірно, дешевший, ніж ви можете подумати. Багато господарів пропонують пропозиції та знижки протягом першого року.

Нещодавно Market Research Future прогнозує, що глобальний ринок веб-хостингів збільшиться вдвічі – приблизно від 32 мільярдів доларів у 2017 році до 76 мільярдів доларів до 2023 року. більш популярний, ніж присвячений хостинг, який може легко коштувати до 100 доларів щомісяця.

Однак звідти ви можете взяти додаткові збори або витрати. Більшість кращих хостів домену мають безкоштовну реєстрацію на один рік. Плани веб-хостингу GoDaddy, наприклад, дозволяють власникам сайтів співпрацювати з провідним світовим реєстратором всього за $ 1,00 на місяць (відвідувати сайт).

Якщо ваш обраний веб-хостинг-провайдер не включає безкоштовну реєстрацію, як, наприклад, план хотчлінгу HostGator, ви можете легко розраховувати витрачати близько 10 або 15 доларів щороку. Крім того, додайте ще $ 5 до $ 10 на рік, якщо ви хочете додати конфіденційність домену.

Ви можете додати до своїх облікових записів хостингу інші періодичні послуги, такі як покращена безпека або щоденні резервні копії. Хостинг для малого бізнесу також наповнений необов’язковими одноразовими платежами за певну тему дизайну, яку ви любите, мережу доставки вмісту або службу маркетингу електронної пошти. Якщо коротко розповісти, ви можете витратити на своєму сайті стільки або менше, скільки хочете, але витрачати більше (в межах розуму), природно, ви отримуєте кращі результати.

На що звернути увагу при виборі топового веб-хоста

Створити новий веб-сайт – захоплююче починання, сповнене мрій та прагнень. Потім йде пошук веб-хостингу та інших складних технічних завдань.

Коли ви знаєте, на що звернути увагу, вибрати хостинг-провайдера набагато простіше. Для початку вам потрібно переконатися, що ви знаєте, який тип хостингової послуги вам потрібен. Більшість веб-сайтів найкраще обслуговуватимуться з дешевим спільним хостинг-планом, особливо якщо він має необмежену пропускну здатність, сховище та пам’ять. Швидкість вашого веб-сайту має бути важливою для провайдерів веб-хостів, а надійні хости пропонують велику перевагу для тих, хто хоче виділитися з натовпу.

Далі вам знадобляться інструменти, які допоможуть вам створити, створити та запустити свій сайт. Для деяких це може бути оптимізованим досвідом WordPress, а інші віддадуть перевагу простоті найкращого в світі розробника веб-сайтів. А як щодо доменних імен, облікових записів електронної пошти, безпеки чи продуктивності? Вам потрібно буде збалансувати бюджет за допомогою функцій та доповнень, завдяки яким ваш веб-сайт летить.

Звідки, які інші кроки ви хочете виконати? Встановіть цілі залучення відвідувачів та цілі дорожнього руху та отримайте функції для їх відповідності. Це, ймовірно, включає різні інструменти маркетингу соціальних медіа та електронної пошти, щоб забезпечити ваші читачі ще довше. Небо – це межа!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector