Найкращі постачальники хостингових послуг у 2020 році (9 категорій)

Спільний хостинг дуже схожий на мене 19-річний студент як студент вишу, який вирішив, що розділяти квартиру має багато сенсу. Це заощадило мені тону на оренді та рахунках, і я все-таки отримав доступ до всіх потрібних мені приміщень. Я подумав, що отримаю власне місце, коли того вимагає мій спосіб життя – і колись це набуде більше фінансового сенсу.


Спільний хостинг не відрізняється і означає, що ваш веб-сайт поділить простір на тому ж сервері, що й інші сайти. Це, як правило, означає нижчі ціни, оскільки ви, по суті, розподіляєте ресурси та пов’язані з цим витрати, які б ви монополізували на спеціальному сервері. Хоча це чудово для початківців, спільний хост може задовольнити потреби навіть дуже популярних веб-сайтів.

Ми взяли топ-провайдерів хостингу для спільного використання – оцінку ціни, простоти налаштування, підтримки, створення веб-сайтів, функцій електронної комерції тощо. Нижче ми розкриваємо кращі з кращих, за категоріями.

1. Найкращий загальний хост

Купуючи спільний хост, вам слід порівняти вартість із кількістю включених зручностей (наприклад, безкоштовний домен, веб-переглядач із перетягуванням сайтів, необмежена кількість електронної пошти та підтримка 24/7). Учасник, який справді заслуговує на то, щоб очолити список спільних хостів у будь-якій категорії, – це той, хто запропонує найкорисніші функції за найнижчою вартістю – найбільша цінність.

Подивитись більше спільних хостів »

2. Найдешевший спільний господар

Звичайно, вартість, ймовірно, є вирішальним фактором у ваших починаннях покупок веб-хостингу. Вони часто кажуть: “Ви отримуєте те, за що платите”, але це не означає, що “дешевий хост” є синонімом “хазяйний лайно”. Ми порівняли найдоступніші спільні хости на ринку, щоб представити вам найнижчу ціну, яка не розрізає кути за функціональністю, функціями чи підтримкою. Ось чому наша №1 рекомендація – це хост як доступні, так і надійні:

Переглянути більше дешевих хостів »

3. Кращий спільний хост для електронної пошти

Хостинг електронної пошти є найважливішою потребою бізнесу для малого та середнього бізнесу для підприємств, а спільний веб-хостинг може стати вашою найдешевшою ставкою для швидкої та економічної економії. Деякі основні особливості, які ми шукаємо у постачальника хостинг-адрес електронної пошти, – це фільтрація від спаму, захист від вірусів, параметри автоматичного пересилання та звичайно, безкоштовні необмежені акаунти електронної пошти – і наш номер 1 пропонує все це:

Переглянути більше хостів електронної пошти »

4. Найкращий спільний хост для ведення блогів

Кожному блогеру потрібна платформа, щоб їхній голос був чути, і вони не хочуть вічно чекати, коли їх слова займуть центральне місце. Ось чому такі функції, як один-натисніть кнопку “Установити” або попередньо встановлений WordPress мати вагу, коли ми оцінюємо найкращих господарів блогу. Ми порівнювали пропозиції блогу, вартість, безпеку та підтримку, і тепер даємо вам найкращий спільний хост для ведення блогів:

Подивитись більше хостів блогу »

5. Кращий спільний хост з безкоштовним веб-сайтом

Коли ви зареєструєтесь на хостинг, ви зрозумієте, що вам потрібно створити свій сайт. Залп. Це легко, оскільки багато популярних хостів також пропонують безкоштовний конструктор сайтів із перетягуванням серед їх пропозицій, тож ви можете вказати та натиснути, щоб додати текст, зображення та відео на новий сайт. Створіть веб-сайт своєї мрії з нуля, не торкаючись коду, з нашим улюбленим господарем веб-розробників:

Переглянути більше розробників веб-сайтів »

6. Найкращий спільний хост для сайтів електронної комерції

Оскільки цегляні та будівельні розчини продовжують рухатись до Інтернету та продавати в Інтернеті, як друга форма доходу продовжує тенденцію, хостинг електронної комерції зростає. Для тих, хто хоче запустити інтернет-магазин, ми склали хости з функціями, які найбільш важливі для вас: установка одним натисканням кнопки для Magento або PrestaShop та безкоштовні кредити на рекламу Повідомте про свій бренд, як приклади. Ось наш вибір №1:

Переглянути більше хостів електронної комерції »

7. Найкращий спільний хостинг для Linux

Linux – це добре відома операційна система що широко підтримується багатьма найкращими господарями там, і це справедливо. Це інтуїтивно зрозуміло, це гнучко, це зручно для користувачів середнього та старшого рівня. Після тестування інтерфейсів та порівняння апаратного забезпечення, безпеки, тривалості роботи, підтримки та вартості провідних хостів Linux, ми представляємо рекомендацію нижче:

Більше Linux хостів »

8. Кращий спільний хостинг cPanel

Улюблений веб-панель серед користувачів, що користуються спільним хостингом, cPanel – це один з найпопулярніших і найпотужніших інтерфейсів, до якого звикли керуйте своїм хостингом та бази даних. Дуже багато топ-хостів включають cPanel у свої пакети (багато у фірмових формах) завдяки його інтуїтивності та широкому набору легко доступних функцій. Знайдіть установки одним умиканням улюблених платформ управління вмістом, необмеженими доменами та електронними повідомленнями та підтримкою 24/7 за допомогою нашого спільного хоста №1 cPanel:

Переглянути більше хостів cPanel »

9. Найкращий спільний хостинг SSD

Якщо найшвидший спільний хостинг постачальник – це те, що ви шукаєте, швидкість SSD – це те, що вам потрібно. Твердотілі накопичувачі (SSD) допоможуть вашим веб-сторінкам швидко завантажуватися, а надійний спільний хост забезпечить ваш сайт в Інтернеті якомога частіше (час роботи!) Ми порівнювали все – швидкість безперервного часу, продуктивність, безпеку та швидкість – і тепер представляємо наш найкращий вибір у спільному хостингу SSD:

Подивитись більше господарів-виконавців »

Хороші новини: Спільні хости пропонують швидке налаштування

Спільний хостинг ідеально підходить для тих, чиї веб-сайти не зовсім готові жити в просторі без кількох сусідів по кімнаті – і це може зайняти небагато чотири хвилини для початку. Ще краще, що є безліч хостів, які сприяють миттєвому налаштуванню та активації облікового запису, гарантуючи, що ви зможете вийти в Інтернет якомога швидше.

Цю вартість важко перемогти, підтримка є для тих, хто цього потребує, і ти, як правило, отримуєш стільки безкоштовних зручностей, скільки тобі потрібно, але потрібно, але не бійся модернізувати, коли ти починаєш переростати. що спільна квартира. Найкращі хостинг-провайдери будуть там, щоб допомогти вам рости, і ваша сім’я HostingAdvice не може чекати, коли ви досягнете успіху!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector