Найкращий конструктор веб-сайтів для художників: Топ-15 у 2020 році для сайтів, створених самими для себе, безкоштовних та портфоліо

Найкращий конструктор веб-сайтів для художників – твір чистої поезії: спритні мазки майстерно створюють складну і нюансову, але широко доступну і яскраву платформу для зближення людей.


У 2000 році фотограф походження з Німеччини Вольфганг Тілманс став першим фотографом, який отримав престижну премію Великобританії у Тернера. Зараз він відзначається однією з найважливіших постатей сучасної фотографії завдяки своїй незчудній здатності фіксувати суть своїх предметів (будь то людина чи ландшафт) за допомогою експериментальних методів розвитку фільму.

Хоча Тілманс не прославився завдяки своєму веб-сайту, без нього шанувальники, студенти, протеже та потенційні покупці не змогли легко отримати доступ до його новаторської роботи. Підсумок: Якщо ви художник у сьогоднішньому цифровому центрі, вам знадобиться створити веб-сайт для трансляції свого портфоліо – і все починається з вибору ефективного хостинг-провайдера та розробника сайту. Ось короткий опис 15 найкращих галузей.

Кращий загальний розмір веб-сайтів для художників

Незалежно від того, чи були ваші картини на міжнародних музейних експонатах, чи ви демонструєте своє мистецтво на місцевому ярмарку, меценати та потенційні клієнти захочуть переглянути вашу роботу в Інтернеті. Я бачив, що це трапляється занадто часто: зацікавлений покупець на арт-фестивалі не має готівки для здійснення покупки на місці – а у візитній картці художника вказано лише номер телефону та електронну адресу. Без життєздатного рішення електронної комерції шанси досить хороші, що художник втратить продаж.

Незважаючи на те, що веб-розробка може виглядати залякуючими для новачків, творці, які не знають кодування, можуть легко створити сайти та працювати з сьогоднішніми інтуїтивно зрозумілими розробниками веб-сайтів. Хости, розташовані нижче нашого списку, тому що вони пропонують для початківців зручні розробники сайтів, які дозволяють користувачам швидко розробляти веб-сайти професійного класу за лічені хвилини. Кожен із цих веб-сайтів розробників сайтів надає доступ до ряду шаблонів, створених дизайнерами, і користувачі середовища та перетягування можуть використовувати цілісні налаштування своїх веб-сайтів. І бонус! Інструменти включаються в плани хостингу провайдерів без додаткових витрат. Прочитайте повні відгуки, зв’язані в таблицях нижче, щоб побачити, хто з цих трьох найкращих розробників сайтів відповідає вашій онлайн-місії.

Переглянути більше розробників веб-сайтів »

Кращі бюджетні веб-сайти для художників

Образ голодуючого художника – добре відома тропія західної культури. І з поважної причини – важко зробити бізнес не творчим. Як результат, багато майбутніх професійних художників розвішують пензлі та скульптурні інструменти та влаштовуються на робочі дні. Але було показано, що комерційний успіх у світі мистецтва можливий завдяки рішучості та надійному бізнес-плану.

І значна частина цього плану повинна включати фінансово обґрунтовану стратегію побудови присутності в Інтернеті. Ряд господарів галузі пропонують розробникам сайтів частину своїх недорогих пакетів. Однак не всі ці постачальники гаманців створені однаково. Наша порада: не шукайте торгів. Для ефективного розвитку веб-присутності вашого бренду вам знадобиться доступ до найновішої технології в галузі побудови сайтів, передових шаблонів, розроблених професіоналами, та надійного сервісу хостингу. На щастя, нижче постачальники постачають у всіх трьох сферах. Ще кращі новини: Щомісячні премії працюють лише кілька доларів на місяць. Перегляньте повні відгуки нижче, щоб побачити всі додаткові додатки, які ці господарі включають у свої плани, багаті на функції.

Подивіться більше дешевих розробників веб-сайтів »

Кращі безкоштовні будівельники веб-сайтів для художників

Не важко зрозуміти, чому Wix та Weebly є двома найпопулярнішими розробниками веб-сайтів на ринку. Мільйони власників сайтів та веб-підприємців використовують ці конструктори веб-перетягувань, оскільки вони дозволяють швидко створювати веб-властивості професійного рівня без необхідності кодування. Найкраща частина? І Wix, і Weebly пропонують безкоштовний доступ до розробників своїх сайтів та їх основних хостинг-планів.

Ці хостингові пакети з нульовим доларом розміщуються з достатньою кількістю місця для зберігання та безпекою для художників, які хочуть розмістити свої портфелі в Інтернеті. Однак безкоштовні плани вимагають від користувачів показувати рекламу Wix або Weebly на своїх сайтах та використовувати піддомен Wix.com або Weebly.com (думайте, www.yoursitename.wix.com або www.yoursitename.weebly.com). Щоб видалити рекламу та приєднати домен, орієнтований на бренд, вам доведеться зареєструвати преміум-план з одним із двох хостів. Ціни на преміум-план починаються трохи вище ставок, що стягуються деякими з інших бюджетних організацій, описаних у попередньому розділі. Щоб дізнатися, чи підходить Wix чи Weebly, перегляньте повні відгуки в таблицях нижче.

Подивіться більше безкоштовних розробників веб-сайтів »

Кращі будівельники веб-сайтів WordPress для художників

З моменту створення в 2003 році WordPress перетворився на гіганта в просторі CMS. Зараз програмне забезпечення з відкритим кодом займає 60% ринку серед систем управління контентом, і в даний час працює 30% веб-сайтів. Якщо ви не рахували, це дуже багато веб-сайтів!

Якщо ви творчі, які майже не мають досвіду кодування або не знайомі з CMS, WordPress спочатку може бути трохи непростим. Але не хвилюйся Деякі хостинг-провайдери пропонують розробникам сайтів, сумісних з WordPress, як частину своїх хостинг-пакетів. Наприклад, InMotion Hosting створив свій фірмовий інструмент BoldGrid, щоб забезпечити перетягування візуального середовища розробки, де новачки можуть легко створювати приголомшливі, професійні сайти в WordPress.

Окрім надання доступу до розробників сайтів, нижче розміщені хости розробили свої плани спеціально для роботи з WordPress-сайтами. Всі ці пакети включають встановлення програмного забезпечення одним натисканням кнопки та автоматичні оновлення та виправлення безпеки, щоб забезпечити роботу сайтів на оптимальних рівнях продуктивності. Перегляньте повні огляди, пов’язані в таблицях, щоб побачити всі переваги, які надають ці господарі.

Подивіться більше розробників веб-сайтів WordPress »

Кращі будівельники веб-сайтів електронної комерції для художників

У 2017 році в транзакціях з електронної комерції брало участь понад 1,5 мільярда людей. І ця тенденція в Інтернеті покупок буде продовжуватись у напрямку наростання траєкторії. Прогноз простору електронної комерції збільшується до чистої $ 4,8 трлн до 2021 року. Сьогодні споживачі купують все в Інтернеті – включаючи мистецтво.

Отож, якщо ви хочете продати свої творчі роботи в Інтернеті, зараз час для страйку. А хостинг-провайдери нижче пропонують простим у користуванні розробникам сайтів електронної комерції, щоб ваша підприємницька мрія стала реальністю. Ці інструменти розробки без коду дозволяють художникам створювати сторінки товарів для демонстрації своїх портфоліо, використовувати плагіни для кошика, сумісні з PCI, та скористатися ефективними інструментами маркетингу, щоб допомогти транслювати свою роботу. Повні відгуки, зв’язані в таблицях нижче, розповідають всю історію. Дайте їм ознайомитись, щоб розкрити конкретні набори функцій кожного хоста та знайти інструменти, які допоможуть вам досягти ваших цілей в Інтернеті.

Дивіться більше розробників веб-сайтів електронної комерції »

Виберіть правильні інструменти для демонстрації свого портфоліо в Інтернеті

Хоча не кожен художник здобуде той самий рівень міжнародного визнання, як Вольфганг Тіллман, усі художники можуть зайняти розробників веб-сайтів, охоплених тут, щоб підвищити свою славу (і дохід) в Інтернеті.

Незалежно від того, чи є ви професійним фотографом, який знімає весільні кадри, або художник, який прагне заручитися широкою аудиторією, веб-сайт став необхідною умовою успіху. Не забудьте ознайомитись з нашим повним списком розробників сайтів, які найкраще оцінюють.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector