Найкращий веб-хостинг для малого бізнесу 2020 року: Топ 9 оглядів

Як відносно новий власник житла та часті покупці в Інтернеті, я є прекрасним прикладом того, чому веб-хостинг для малого бізнесу є критичною інвестицією для підприємців. Останні кілька місяців я насолоджувався модернізацією меблів, що передаються мені вручну, щоб зробити будинок більш затишним і дорослим – і жодного разу не думав ступити в магазин.


Ось чому для підприємств дуже важливо створити сильне враження від Інтернету. Більше 85% споживачів вивчать продукт в Інтернеті, перш ніж здійснити покупку, тому ви хочете, щоб ваша компанія швидко зарекомендувала себе як надійний ресурс. Ваш сайт приверне нових клієнтів з усіх куточків, тому вибір надійного, авторитетного хоста так само важливий, як і сам веб-сайт.

Своєчасні та швидкі показники роботи важливі для таких покупців в Інтернеті, як я, а пошук правильного господаря для потреб вашого бізнесу допоможе зрости продажам і зрости репутація вашого бренду. Читайте далі, щоб побачити, про кого ми говоримо – 10 найкращих веб-хостингових послуг для малого бізнесу в 2020 році.

1. Найкращий загальний хостинг для малого бізнесу

Щоб отримати максимальну віддачу від інвестицій на ваш веб-сайт, знайдіть хоста з високими гарантіями безперервного часу – ця надійність означатиме, що ваш сайт залишається в Інтернеті та буде доступний для клієнтів у всі години. Сильні хостингові компанії також включатимуть найвищу підтримку та потужні розробники сайтів, які дозволять вам зосередити свої зусилля на захопленні вашого бізнесу, а не на технічних деталях роботи веб-сайту.

Побачити найкращих господарів у цілому »

2. Найдоступніший хостинг для малого бізнесу

Ми знаємо, що ви хочете безкоштовного хостингу, але гнучкість, підтримка та функції, що містяться навіть у планах хостингу, що ділиться голими кістками, заслуговують на незначні інвестиції. За $ 3 або менше на місяць господарі нададуть вам все необхідне для створення успішного веб-сайту для вашого малого бізнесу: безкоштовний домен, розробник веб-сайтів, інструменти SEO, рекламні кредити, можливості електронної комерції та цілодобова підтримка цін, які не можна побити.

Подивіться більш доступні хости »

3. Хостинг електронної комерції для малого бізнесу

Власники бізнесу можуть зробити свої продукти та послуги доступними для світової аудиторії, додавши на свій веб-сайт функціональність електронної комерції – програма онлайн-магазину та кошик. Додавання цих функцій на ваш сайт може бути складним для початківців, але багато господарів пропонують прості установки в один клік найпопулярніших інструментів – і знаючих служб підтримки, які допоможуть вам реалізувати їх. Збільшити продажі, пропонуючи клієнтам зручність покупки з будь-якого місця.

Переглянути більше хостів електронної комерції »

4. Хостинг електронної пошти для малого бізнесу

Із зацікавленими стосунками з клієнтами ви не хочете довіряти діловим комунікаціям будь-кого. Ми цінуємо хоста, який включає всілякі безпечні, надійні та зручні функції електронної пошти з вашим планом хостингу, такі як необмежена кількість облікових записів та безкоштовний домен. Слідкуйте за планами, які включають також автоматичні відповіді, спам-фільтри, параметри переадресації та веб-пошти.

Переглянути більше хостів електронної пошти »

5. Безкоштовний веб-сайт Builder з хостингом

Господарі спрощують складання веб-сайту – вам не потрібно навчитися кодувати користування простими конструкторами веб-сайтів, які дозволяють перетягувати логотип, зображення, текст та відео саме там, де ви хочете, щоб вони відображалися. Від блогів до інтернет-магазинів, розробники веб-сайтів роблять ваші мрії в Інтернеті лише кількома клацаннями миші. Найкращі розробники оснащені сотнями настроюваних тем, що дозволяє вам знайти правильний вигляд, який відповідає вашому бренду.

Подивіться більше хостів для веб-сайтів »

6. Хостинг блогів для малого бізнесу

Якщо зробити все правильно, блоги задають тон того, як потенційні клієнти переглядають та взаємодіють із вашим бізнесом. Крім вашої продукції та інтернет-магазину, інтернет-покупці шукають інформацію про ваш бренд. Хостинг блогу повинен бути досить швидким, простим та легким, щоб працювати, але все ж демонструвати свій бренд у потужній, візуально привабливій формі.

Подивитись більше хостів блогу »

7. Хмарний хостинг (VPS) для малого бізнесу

Спільні плани хостингу відповідатимуть потребам більшості малих підприємств, відкриваючи власний веб-сайт. Ділячись серверним простором з іншими клієнтами, що займаються хостингом, власники малого бізнесу можуть заощадити гроші, коли їхня компанія вилітає. Однак, коли ви почнете бачити таке зростання, вам захочеться розмістити ресурси, які можуть бути в курсі зростання попиту. Хмарний хостинг або хостинг на віртуальних приватних серверах дає вам більше контролю над тим, що працює на вашому веб-сайті.

Подивіться більше хостів VPS »

8. Виділений сервер для малого бізнесу

Процвітаючий бізнес може перерости хмарні або VPS-хостингові плани, що вимагає більш потужних обчислювальних ресурсів, щоб підтримувати веб-сайти на піку. Оновіть на спеціалізованому сервері, коли ваш сайт отримує велику кількість трафіку. Ціна може бути крутою для найвищого рівня хостингу, але спеціальні плани мають максимальну підтримку, інфраструктуру, час роботи та продуктивність.

Подивіться більше відданих хостів »

9. Розпочати бізнес-хостинг? Найкращий хостинг посередників

А як щодо об’єднання бізнесу та веб-хостингу? Тепер, коли ви дізнаєтесь про аспекти того, що робить хорошим господарем, можливо, ви захочете запустити власний бізнес-хостинг. В основному торгові посередники надають в оренду частину серверного простору іншим. Вони купують хостинг – як правило, віртуальний приватний сервер або VPS – у постачальника за оптовими цінами та встановлюють роздрібні ціни на ресурси хостингу, які ви хочете продати іншим..

Подивіться ще хости реселерів »

Масштабуйте свій малий бізнес за допомогою господаря, який ви можете виростити!

Вітаємо цих господарів за те, що вони були названі найкращими для того, щоб допомогти власникам малого бізнесу вийти в Інтернет та розвивати свої компанії; розміщення покупців, удачі в пошуках вашої компанії.

Коли бізнес починає процвітати, ви захочете перенести свій сайт на більш потужні пакети хостингу, які будуть масштабуватися з вами. Якщо ви готові почати підніматися через ряди хостингу, погляньте на HostGator, найкращого господаря, з яким можна розвиватися. Вони пропонують інструменти для переходу від новичка до бізнес-магна.

Шукайте натомість найкращий веб-хостинг для:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector