Огляд Bluehost VPS (2020) – рейтинг сервера Bluehost від експертів-хостингів

Хоча ти зазвичай можеш вважати Bluehost лише початківцями та любителями WordPress, наш огляд Bluehost VPS має на меті продемонструвати вищий рівень послуг бренду. Bluehost має непогану репутацію в спільному хостинговому просторі, але універсальний хост виріс разом зі своїми клієнтами для задоволення будь-яких потреб у хостингу – від спільного до віртуальних серверів та поза.


З Bluehost ви гарантуєте ресурси сервера, а апаратне забезпечення працює на SSD-накопичувачі та виготовляється найкраще. Це хост, за допомогою якого ви можете легко перейти на хмарний або виділений сервер, коли ви переросте загальне серверне середовище, і довіряйте нам, коли ми говоримо: Менше переміщення між хостами означає для вас менше головних болів!

Тут ми поглибимося у масштабованість та надійність пропозиції VPS Bluehost. Розмовляючи про все, від налаштування сервера до операційної системи та керованих сервісів, ми допоможемо вам визначити, чи є цей ведучий-ведучий-хост в галузі найкраще підходить для потреб вашого масштабування на веб-сайті.

Огляд хостингу Bluehost VPS: 4,7 / 5,0 Рейтинг

Bluehost є відмінним господарем початкового рівня в багатьох аспектах. Компанія вітає власників сайтів, які вперше входять у світ веб-хостингу, з розпростертими руками та багатофункціональним сервісом, що пропонує спільний сервер. Із розвитком потреб вашого сайту Bluehost вводить вас у сферу VPS або спеціальний хостинг. Це повноцінний хост для кожної потреби в хостингу або масштабу веб-сайту.

Переглядаючи плани віртуальних серверів Bluehost, ми виявили ту саму широту, яку ми очікували від цього застарілого постачальника веб-хостингу. Почніть з малого та додайте оперативну пам’ять, ядра процесора та дисковий простір у міру зростання. Модель ціноутворення досить порівнянна з моделлю інших популярних хостів, і ми цінуємо, що SSD є стандартними, а пропускна здатність рясна. Як додатковий бонус, Bluehost VPS планують забезпечити 100% керовану підтримку – але більше про надійність пізніше.

Без зайвої приналежності, перевірте, що наші хостинг-гуру мали сказати про плани VPS від Bluehost:

Подивіться інших найвищого рейтингу хостів VPS »

Як віртуальні сервери Bluehost порівнюють із конкурентами?

Ми неодноразово оцінювали Bluehost в ряду провідних хостів для WordPress, хмарних серверів та спільного хостингу. Господаря улюблені початківцями та ветеранами, і ви знайдете компанію, що входить до списку наших найкращих виборів для VPS..

Ми розглянули найбільш важливі хости віртуальних серверів, ми врахували час налаштування, час роботи, зберігання, безпеку та підтримку. Ви зважуючи свої варіанти, не забудьте зберегти цю статтю та нашу головну рекомендацію щодо розміщення VPS у вашому кишені стегна:

Переглянути всі альтернативи VPS Bluehost »

Особливості Bluehost: 4,9 / 5,0 Рейтинг

Bluehost пропонує комплексне портфоліо функцій, щоб відповідати його конкурентним цінам. Коли ми зробили ментальний аналіз того, чого очікуємо від провідного хоста VPS, стандартні передумови були присутні та враховані:

 • Миттєве забезпечення
 • Безкоштовні твердотілі накопичувачі (SSD)
 • 2-8 ГБ оперативної пам’яті
 • Потужна операційна система CentOS
 • Управління кількома серверами та файлами
 • Гарантовані та динамічні ресурси
 • Вибір 2-4 ядер
 • 1-2 IP
 • cPanel та кореневий доступ
 • 24/7 Керована підтримка

Додаткові функції включають SSL-сертифікати, конфіденційність домену, захист від спаму, захист SiteLock та додаткове зберігання. Усі сервери Bluehost управляються власними силами, а служба підтримки, яка працює у Endurance International Group (EIG), яка придбала Bluehost у 2010 році, працює 24 години на добу, сім днів на тиждень. Просто зателефонуйте +1 855-503-0450, щоб зв’язатися з експертом.

Ціни на Bluehost: 4,6 / 5,0 Рейтинг

Ціноутворення на VPS, можливо, є найбільш змінною з усіх типів хостингу. Ви можете знайти VPS за цілий $ 5 екземпляр до 100 доларів на сервері. Але подумайте: VPS можна використовувати для розміщення сайтів із 30 000 відвідувачами щомісяця або 30 мільйонами, тому розбіжність у ціноутворенні залежить від дизайну. На сьогоднішній день VPS-хостинг є найбільш гнучким з точки зору конфігурації сервера, ресурсів, продуктивності та вартості. І Bluehost сидить прямо в товщі стандарту ціноутворення.

Скріншот Bluehost VPS Pricing Tiers

Плани VPS Bluehost доступні і забезпечують практично – га, зрозумієте? – всі VPS хостинг необхідні.

Звичайно, є хости, які пропонують трохи більше oomph на сервері для вашого хостингу, але Bluehost нарівні з цінами конкурентів. Безкоштовні SSD-диски є величезною перевагою, і багато господарів стягують премію за керовані послуги, тому є ще одна додаткова вартість. Загалом, ви можете знайти план VPS, який відповідає вашому бюджету та потребам вашого веб-сайту за допомогою Bluehost.

Продуктивність Bluehost VPS: 4,7 / 5,0 Рейтинг

Влучно названий VPS хостингом нового покоління, віртуальний сервер Bluehost планує забезпечити потужність роботи на дуже маленьких машинах. Починати з двох ядер досить часто, і ви можете додати сховище, пам’ять та процесори за потреби. Твердотільні накопичувачі дають серверам додатковий приріст швидкості.

Основний показник, який ми використовуємо для оцінки ефективності – і ми не самотні – – це час роботи. Це саме те, що це звучить: відсоток часу, коли ваш веб-сайт (або сервер, на якому він розміщений) є в Інтернеті та доступний. Якщо ви маєте Інтернет-бізнес або веб-сайт, який здійснює будь-які транзакції, час простою означає втрату доходу. Кращі господарі визнають це гарантіями безперебійного користування. Постачальники можуть пообіцяти підтримувати ваш сайт або сервер в Інтернеті X% часу – як правило, від 99,9% до 99,999% – що надає клієнтам впевненість у своїх послугах. Незважаючи на те, що кожен хостинг-експерт скаже вам, чим більше дев’яти, тим краще, 99,9% тривалість тривалості роботи досить поважна для всіх галузей.

Надійність Bluehost VPS: 4,8 / 5,0 Рейтинг

Ми хотіли б, щоб Bluehost зайнявся додатковими дев’ятьма-двома, але ставки часу роботи компанії були досить надійними. Однак надійність хоста є більш ніж показником часу роботи мережі. Це одна частина надійності обладнання, одна частина надійність людини – ви знаєте, люди, які там допомагають, коли технологія неминуче виходить з ладу.

У наші дні важко знайти почуття сімейного обслуговування з провайдером хостингу. Я б сказав, що це скарга №1, яку подає хостинг-індустрія: послуга є робототехнічною або взагалі не існує. “Чому я не можу телефонувати комусь ?!” * кидає стільниковий телефон *

Bluehost намагається забезпечити своїм клієнтам експертну допомогу на вимогу, і хоча підтримка знизилася з моменту поглинання EIG, ми дякуємо команді за надання керованих послуг у всіх планах VPS.

Плани VPS Bluehost важко перемогти – і ми пропонуємо найкращі пропозиції!

Озираючись на ту вечірку EIG – серед літаючих кульок для гольфу та безкоштовних десертів – команда Bluehost важко носила свою роботу, грала у важкий знак із гордістю. Це команда пристрасних шанувальників хостингу, і я завжди з радістю почую все, що вони приготували далі.

Що стосується варіантів VPS, то човни Bluehost стандартного індустріального обладнання за фантастичними цінами. Вам буде важко натиснути, щоб знайти щось дешевше або з більш дрібною кривою навчання. Перейдіть у наш розділ Пропозиції з хостингом, щоб отримати повний перелік ексклюзивних пропозицій для читання HostingAdvice на серверах Bluehost. Нехай віртуальна сила буде з вами!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector