Огляд DreamHost WordPress (2020): експертний рейтинг хостингу DreamPress

Поєднуючи першокласну хостинг-компанію з затвердженням найпопулярнішої у світі системи управління вмістом, ми склали поглиблений огляд DreamHost WordPress, щоб вивчити, чому поєднання працює так добре.


Як один з небагатьох постачальників хостингу, рекомендований самим WordPress, DreamHost забезпечує реєстрацію домену, веб-хостинг та хмарні послуги на 1,5 мільйона сайтів, блогів та додатків у всьому світі.

Користувачі WordPress можуть вибирати між спільним хостинговим сервісом та DreamPress – ефективним та надійним керуючим планом хостингу, який забезпечує безпеку, автоматичні оновлення та службу підтримки, добре розбирається у всіх речах WordPress. Ми взяли послуги компанії на тест-драйв і готові поділитися нашим порівнянням двох хостинг-платформ, а також альтернативи, варті вашої уваги..

DreamHost “WordPress” Огляд: 4,9 / 5,0 Рейтинг

Розпочатий чотирма друзями в кімнаті гуртожитку коледжу в 1997 році, DreamHost поєднав захоплення засновників до технології, програмного забезпечення з відкритим кодом та допомагаючи клієнтам досягти успіху. З цією метою компанія спеціалізується на забезпеченні простого налаштування, цілодобової підтримки та автоматизованих оновлень та резервних копій..

Найважливішим для успіху клієнта може бути лише 100-відсоткова гарантія безперервного часу, яку DreamHost включає у себе всі сервіси хостингу WordPress – якщо веб-сайт вашого бізнесу чи електронна комерція недоступні, ви не заробляєте гроші та не втрачаєте потенційних клієнтів. Крім того, гарантія повернення грошей у компанії на 97 днів – це, мабуть, найкраща в бізнесі, яка дає клієнтам достатньо часу, щоб побачити, чи правильно підійдуть послуги DreamHost.

DreamHost не обмежує теми або плагіни, які користувачі використовують, і компанія дозволяє зберігати файли на надшвидких твердотільних накопичувачах або SSD. Окрім попередньо встановленого SSL-сертифіката від Let’s Encrypt, DreamHost підвищує безпеку сайту за допомогою спеціальної програми WordPress, що захищає відомі слабкі сторони та пропонує підтримку проти жорстоких атак..

Дивіться альтернативні хости WordPress »

DreamPress “Керований WordPress” Огляд: 4,9 / 5,0 Рейтинг

DreamHost обслуговує понад 400 000 клієнтів, починаючи від веб-дизайнерів та розробників до творців контенту, малого бізнесу та підприємців. Маючи таку різноманітну клієнтську базу, технічні здібності можуть варіюватися від досвідчених фахівців до неосвічених новачків.

Тут входить DreamPress. Керовані плани WordPress DreamHost виділяють два віртуальних приватних сервера на кожного клієнта для підвищення продуктивності, масштабованості та надійності. Один VPS оптимізований для обслуговування фронтенду, а інший обслуговує бази даних MySQL. Клієнти DreamPress отримують той самий накопичувач SSD, який можна знайти в інших місцях в планах DreamHost, але компанія включає в себе кілька шарів кешування, ізольовані серверні ресурси та автоматичне масштабування пам’яті, щоб забезпечити п’ять разів швидшу продуктивність за звичайні плани хостингу WordPress..

Цінова ціна в $ 16,95, пов’язана з DreamPress, нарівні з іншими високопоставленими постачальниками хостингових послуг WordPress, включаючи WPEngine та Flywheel, тому ми не маємо жодних труднощів щодо рекомендування потужних послуг DreamHost:

Дивіться альтернативні хости WordPress-хостів »

Альтернативи хостингу DreamHost WordPress

Ми великі шанувальники DreamHost, але варіанти компанії можуть бути не такими, якими потрібно. Якщо у вас є сумніви щодо ціни, підтримки чи користувацьких технологій, що стоять за вашим планом хостингу, десятки інших хостів вступили в програму хостингу WordPress, щоб конкурувати за ваш бізнес. Основні плани хостингу WordPress, як правило, мають аналогічну ціну, менше ніж 5 доларів на місяць. Перевагою є включення специфічних для WP функцій та технологій для оптимізації вашого досвіду.

Три нижче хости пропонують послуги, схожі на DreamHost, але з тонкими відмінностями тут і там. Погляньте на кожен огляд, щоб визначити, чи DreamHost підходить правильно, чи вам буде краще подати інформацію в іншому місці. Ви будете в чудових руках з компаніями, яких ми тут перелічили:

Дивіться альтернативні хости WordPress »

Переваги хостингу WordPress за допомогою DreamHost

Вибір хоста для веб-сайту WordPress – непросте завдання. Пошук найкращого постачальника не є рішенням, що відповідає всім розмірам, оскільки кожна людина та проект мають різні цілі, бюджет, вимоги до обчислень та технічне ноу-хау.

Логотипи DreamHost та WordPress

Компанія DreamHost провела два десятиліття, оптимізуючи досвід роботи з клієнтами за допомогою програм з відкритим кодом, таких як WordPress.

Ось кілька причин, по яких DreamHost може допомогти вам:

  • Неймовірна тривалість роботи та надійність: Як знає кожен, хто має досвід роботи в хостинговій галузі, 100% угод про рівень обслуговування важко знайти для такої доступної ціни. Така обіцянка зазвичай зарезервована для хмарних, VPS та спеціальних планів, а не спільних послуг, які пропонує DreamHost.
  • Можливо, галузь найдовша гарантія повернення грошей: Клієнти можуть вимагати повернення коштів до 97 днів після придбання послуг від DreamHost. InMotion хостинг пропонує повернення коштів через 90 днів, але вам буде важко знайти будь-які інші подібні плани.
  • Продуктивність: Обидва плани WordPress поставляються із SSD, а DreamPress додатково оптимізований для роботи з ізольованими ресурсами сервера, тонко налаштованою версією PHP та декількома шарами кешування через Varnish, Memcached та OPcache.

Простіше кажучи, DreamHost постачає більше функцій та оптимізацій, ніж ваш хостинг-провайдер, що працює на заводі. Будь-який хост, який намагається оптимізувати свою інфраструктуру для WordPress, заслуговує серйозної уваги.

Кімната для вдосконалення планів DreamHost WordPress

Як і будь-який веб-хост, DreamHost не може задовольнити потреби кожного користувача. Тут ми детально описали деякі недоліки чи вигадливі атрибути, про які ми думаємо, що вам слід знати:

  • Індивідуальна панель управління: Нам подобається, як компанія організовує адміністративні завдання на своєму унікальному адміністративному порталі, але для більшості клієнтів, які звикли до галузевого стандарту cPanel, буде крива навчання..
  • Дорогий спільний хостинг: Так, звичайний хостинг WordPress від DreamHost – це план вище середнього рівня, і клієнти повинні розраховувати платити більше. Однак декілька хостів пропонують SSD приблизно вдвічі, ніж стягується DreamHost – тариф, який ви отримуєте лише взявши на себе трирічний план.
  • Немає телефонної підтримки: Служба підтримки DreamHost однозначно є експертами як в хостингу, так і в WordPress; всі співробітники проходять підготовку до рівня ІІ рівня і дійсно знають додатки та додатки програмного забезпечення. Щоб поговорити з ким-небудь по телефону, однак клієнтам потрібно додати (читати: оплатити) оновлену послугу – яка все ще обмежує їх отримання трьох зворотних дзвінків на місяць.

Як бачите, більшість вад DreamHost насправді просто зводиться до особистих уподобань та досвіду. Жоден з нас не є дійсним авторизатором, оскільки DreamHost користується позитивною репутацією у всій галузі хостингу.

Не любиш DreamHost? Ознайомтеся з іншими параметрами для WordPress

Незважаючи на те, що вибір системи менеджменту контенту залишався незмінним протягом десь десятиліття, я зібрався на декількох різних хостах, шукаючи моє небо на WordPress. Деякі відзначились, а інші натрапили.

Скріншоти WordPress для настільних та мобільних пристроїв

WordPress є однією з найбільш використовуваних програм в Інтернеті.

Оскільки WordPress надає повноваження майже 60% веб-сайтів, що використовують CMS, або 28% всього Інтернету, провайдери веб-хостингу вимагають звернутися до великого кола потенційних клієнтів. Додайте додатковий потенціал доходу, пов’язаний із стягненням плати за пов’язані керовані послуги, і ви можете зрозуміти, чому ринок хостингу WordPress настільки переповнений.

Порівняйте інші головні хости WordPress

Як і у всіх великих покупок, не забудьте зробити домашнє завдання з хостингу та ознайомитись із тим, що хостинг послуг додає, щоб підсолодити угоду. Популярні постачальники, включаючи DreamHost, можуть бути або не бути найкращим варіантом для вашого веб-сайту, блогу чи програми. Сподіваємось, наш огляд DreamHost разом із порівняннями з іншими хостами допоможе відправити вас в потрібний шлях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector