Огляд медіа-храму WordPress та рейтинг хостингу (2020)

Ми поєднуємо найкращі з найкращих, що стосуються сервісів, керованих білими рукавичками, і безперечного типу систем управління вмістом, ось наш огляд Media Temple WordPress, щоб вивчити, як обидві платформи уживаються.


Ви, напевно, чули вислів “ваше тіло – храм”. Зазвичай у рядку йдеться про писання чи догляд за своїм тілом, але ця пропозиція може легко застосуватись до вашого веб-сайту. Хоча варіанти дешевого хостингу в більшості випадків можуть обслуговувати потреби меншого розміру, зазвичай ви отримуєте те, за що платите.

Оновлення до преміум-хоста, як Media Temple, визначає вашу присутність в Інтернеті як щось гідне поклоніння. Більше 125 000 людей і підприємств довіряють хосту розмістити близько 1,5 мільйона веб-сайтів, тому ми витрачаємо час, щоб вивчити, що робить провайдера вищого рівня чудовим варіантом для тих, хто бажає поласувати себе чудовим досвідом хостингу WordPress.

Медіа-храм «WordPress хостинг» Огляд: 4,7 / 5,0

WordPress є ідеальною платформою для публікації для тих, хто хоче запустити та розгорнути веб-сайт, будь то простий бізнес-профіль або складний центр вмісту та інших даних. Система управління вмістом з відкритим кодом забезпечує майже 30% усіх веб-сайтів і впорядковує процес розробки та розробки для тих, хто не має глибоких технічних знань.

Media Temple аналогічно обслуговує недосвідчених власників сайтів, крім того, що пропонує послуги, які оцінять розробники-ветерани. Високопродуктивні твердотілі накопичувачі стандартні для планів компанії щодо розміщення, одразу ж даючи клієнтам помітне підвищення продуктивності. Media Temple також може похвалитися необмеженою передачею даних та зручним інтерфейсом, що ще більше спрощує управління сайтом WordPress. Користувачі можуть розгорнути веб-сайти, вивчити аналітику та відновити резервні копії з одного централізованого порталу. Ми детально ознайомимося з більш детальними деталями щодо хостингу WordPress за допомогою Media Temple, але наш повний огляд нижче також надає корисну інформацію:

Дивіться альтернативні хости WordPress »

Медіа-храм «Керований хостинг WordPress» Огляд: 4.7 / 5.0.

Як і для багатьох хостів, що пропонують хостинг для WordPress, не кажучи вже про найвищий статус хостингу Media Temple, всі плани WordPress компанії мають певний рівень керованих сервісів. Для Media Temple це означає просту міграцію веб-сайтів, кілька середовищ інсценування, автоматизоване резервне копіювання, посилений захист безпеки та автоматичні оновлення WordPress, PHP та MySQL.

Для тих, хто шукає трохи додаткової суми до свого керованого облікового запису хостингу WordPress, Media Temple також пропонує підприємствам вільний хостинг на веб-сервісах Amazon. Хмарна архітектура масштабується за лічені секунди, щоб досягти скорочень трафіку та має кілька шарів надмірності, що сприяє зоряному режиму тривалості роботи. Управління VIP-акаунтами Media Temple включає цілодобовий активний моніторинг та інженера підтримки, присвяченого вашому обліковому запису.

Дивіться альтернативні сервіси WordPress »

Топ альтернативних (і більш доступних) хостів для WordPress

Все ще не впевнені, що Media Temple ідеально підходить для ваших потреб хостингу? Ми розуміємо, що ціна може стати головним бар’єром при розгляді підписки на WordPress. Хоча ми стоїмо за послугами Media Temple, обмеження в бюджеті є головним фактором, з яким стикаються підприємства та власники веб-сайтів.

Таким чином, ми склали список декількох зоряних хостів WordPress, які існують у приємному середньому просторі між ультрадоступними, однаковими для всіх хостинговими провайдерами та більш дорогими хостами верхнього рівня, такими як Media Temple. Власники сайтів все ще можуть знайти SSD-диски, чудову підтримку, а також спеціальні інструменти та експертизу для WordPress менш ніж за 5 доларів на місяць.

Переглянути всі найкращі хости WordPress »

Медіа-храм & WordPress «Особливості» Рейтинг: 4,9 / 5,0

Як можна очікувати від розкішної хостингової компанії, Media Temple завантажує клієнтів великою кількістю ресурсів та можливостей. У той час як на більш дорогому кінці спектру веб-хостингу, керовані планами WordPress компанії орієнтовані на високий трафік та бізнес, для якого потрібні веб-сайти, які завжди доступні.

Особистий план дає можливість клієнтам Media Temple рости. Користувачі обмежуються розміщенням лише двох веб-сайтів, але вони матимуть 50 Гб пам’яті, необмежену кількість передач даних і зможуть обробляти до 250 000 відвідувачів щомісяця. Власники сайтів, які підписалися на план Pro, який підходить для до 500 000 відвідувачів на місяць, зможуть запустити до 10 веб-сайтів. Окрім додаткових веб-сайтів, а також засобів захисту та зберігання, користувачі Pro отримують дві безкоштовні реєстрації домену, SSL-сертифікати та два облікові записи в G Suite Google Cloud. Ось деякі функції, доступні для двох варіантів:

 • До 200 ГБ пам’яті SSD
 • Необмежена кількість передач даних
 • Безкоштовна реєстрація домену
 • 2 безкоштовні сертифікати SSL для річного плану Pro
 • Виявлення та видалення зловмисних програм
 • DDoS та захист від вторгнення
 • Оновлення WordPress, PHP та MySQL
 • 30-денне автоматизоване резервне копіювання та відновлення
 • Постановочні середовища в один клік
 • SSH / SFTP доступ
 • Доступ до Git, WP-CLI та phpMyAdmin
 • Цілодобова підтримка через чат, електронну пошту та телефон

Як бачите, Media Temple виходить за межі, надаючи клієнтам інструменти та послуги, необхідні для роботи та масштабування успішних сайтів. Зокрема, ми є присосками для постановочних середовищ WordPress, зберігання SSD та автоматичного резервного копіювання, але розширені програми безпеки є, мабуть, найбільш вражаючими інструментами для включення до спільних керованих планів WordPress, якими керується Media Temple. Ефективні засоби захисту DDoS та видалення зловмисних програм частіше зустрічаються у планах хостингу VPS або вище, але Media Temple включає їх безкоштовно.

Медіа-храм & Рейтинг продуктивності WordPress: 4,8 / 5,0

Замість того, щоб зв’язати плагіни кешування сторонніх сторін для оптимізації продуктивності WordPress, Media Temple спирається на ефективну та оптимізовану інфраструктуру, включаючи SSD та чотири рівні кешування. Тільки твердотілі накопичувачі можуть приносити до 20 разів швидше завантаження сторінок і додавати вашій сервері ще більшу стабільність. Сучасні накопичувачі накопичувачів дорожчі, ніж традиційні накопичувачі жорсткого диска, і, як правило, мають меншу ємність, але підвищення продуктивності варто вартувати додаткових витрат.

Однак кешування – це те, де сяє Медіа Храм. Компанія використовує Varnish, Memcached, Redis, PHP APC та L2 для досягнення максимальної продуктивності та мінімізації дзвінків на сервер, перш ніж відвідувачі навіть потраплять на сайт WordPress. Настільки ретельно обробляючи кешування та оптимізацію на сервері, Media Temple випереджає необхідність встановлення та оновлення додаткових плагінів.

Компанія володіє та керує двома центрами обробки даних рівня 3+, по одному на кожному узбережжі США. У поєднанні з чудовою підтримкою та досвідом, найсучасніші центри обробки даних дозволяють Media Temple гарантувати 99,99% часу роботи в мережі – вище галузевого стандарту.

Медіа-храм & Рейтинг цін на WordPress: 4,5 / 5,0

Навіть за загального поштовху до зниження вартості власності на веб-сайті, хостинг-індустрія, як очікується, перевищить 143 мільярди доларів до 2020 року. Після років зростання та жорсткої конкуренції за пропонування найдешевших послуг багато експертів помічають перехід до підтримки клієнтів та додаткових послуг що полегшує життя клієнтів. Прагнення клієнтів до брендингових та маркетингових інструментів, а також хостинг на основі додатків та керована підтримка сприяють прогресуванню до дорожчої структури ціноутворення, орієнтованої на сервіс, на якій вже побудований Media Temple.

За 20,00 доларів США щомісяця клієнти отримують оптимізовану програму WordPress, обгорнуту у власному користувальницькому інтерфейсі Media Temple. Постачальник хостингу поєднує в собі максимальну простоту та зручність використання із складними ресурсами та конфігураціями, щоб забезпечити ваш веб-сайт працездатним, безпечним та добре підтримуваним.

У порівнянні з основними, недорогими хостами, пропозиції WordPress від Media Temple виглядають зрозуміло завищеними. Швидкий огляд різних доступних сервісів очевидно показує переваги вибору послуг Media Temple для критичних для бізнесу веб-сайтів. Замість того, щоб вимірювати Media Temple подібним до iPage, HostPapa або HostGator, розміщення клієнтів із меншими бюджетними обмеженнями повинно контрастувати компанію з постачальниками, включаючи WP Engine, Flywheel та Liquid Web.

Медіа-храм & Рейтинг підтримки «WordPress»: 4,9 / 5,0

Практично будь-який господар, вартий вашої уваги та грошей, запропонує цілодобову підтримку з найбільш обізнаними та привітними фахівцями галузі. Однак, мало хто з них обіцяє настільки, наскільки це робить Media Media. Близько 90% співробітників медіа-храму витрачають час на підтримку клієнтів, і до них можна в будь-який час звернутися через чат, Twitter, телефон або Інтернет-запит..

Зображення агентів підтримки Media Temple

Приблизно 90% співробітників Media Temple працюють на підтримку продуктивного та вигідного хостингу для користувачів.

Media Temple надає додаткові ресурси підтримки, розміщуючи яскраві форуми спільноти, довідковий центр та всеосяжні ресурси, які охоплюють все, від налаштування електронної пошти до аналізу ефективності. Окрім спеціальної панелі управління, Media Temple підвищує задоволеність користувачів автоматизованим інструментом міграції веб-сайтів та клонуванням сайту одним клацанням. WP Easy Mode впорядковує створення сайту, пропонуючи теми та фотографії після того, як клієнти вводять основну інформацію про потенційний веб-сайт.

WordPress & Медіа-храм – це преміальна пара

Хоча ціна хостингових послуг Media Temple може спричинити потенційних клієнтів паузу, деталь, яку не слід ігнорувати, полягає в тому, як система управління вмістом з відкритим кодом – і безкоштовно – допомагає зменшити витрати. Більше того, компанія пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, тож власники сайтів можуть спробувати перевірити, чи варто Media Temple інвестувати.

Незалежно від того, що ви новачок у хостінгу та шукаєте додаткових рекомендацій чи досвідчений власник сайту, який не хоче мати справу з технічними деталями, керовані плани WordPress Media Temple пропонують нюансовані вказівки та можливість зростання. Для тих, хто шукає ще більше інформації про компанію, включаючи її спеціалізовані, VPS та варіанти розміщення веб-сайтів, обов’язково прочитайте наш повний огляд для всіх деталей.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector