Огляд WordPress 1 та 1 (2020): Найкращі плани хостингу та рейтинг експертів

Що стосується надійних послуг від відомих постачальників, не дивіться далі, ніж наш 1&1 огляд WordPress. Глобальний хост добре поєднується з найпопулярнішою у світі системою управління вмістом – але як вона порівнюється з найкращою з найкращих?


Ісаак Ченеві майже 30 років був завзятим практиком бойових мистецтв, і вже більше десяти років він застосовує свої глибокі знання з придатності до своєї ролі особистого тренера. Коли прийшов час просувати свій бізнес, Ісаак знав, що йому знадобиться хостинг-рішення, таке ж міцне, як і біцепси, які він допомагав своїм клієнтам будувати. Ісаак знайшов 1&1 і виявив, що його пакет WordPress був лише ударом, необхідним його бренду.

Оскільки він потрапив на сцену, 1&1 допомогла тисячам підприємств, таких як Ісаак, процвітати в Інтернеті завдяки ефективним хостинг-рішенням WordPress. Тут ми ознайомимось із пропозиціями WordPress, що приймаються, і як вони протистоять конкуренції.

1&1 Огляд хостингу WordPress: 4,8 / 5,0 Рейтинг

WordPress має бути однією з найгірших таємниць у мережі. Насправді, завдяки своїй простоті користування та настроюваності, популярність програмного забезпечення з відкритим кодом настільки широко поширена, що зараз він охоплює майже 30% усіх веб-сайтів. Хоча більшість провідних хостинг-провайдерів пропонують якийсь пакет WordPress, плани не всі створені однаково.

Шукаючи ефективного хоста WordPress, власникам сайтів важливо враховувати сумісність із понад 50 000 плагінів, простоту установки та інструменти, що дозволяють створювати сайти та створювати резервні копії даних. 1&1 відповідає в усіх областях, тому ми отримали хост 4,9 з 5,0 оцінок за його багатофункціональні плани хостингу WordPress. Перегляньте наш повний огляд, зв’язаний у таблиці нижче, щоб дізнатися, як 1&1 допоможе вам створити сайт WordPress професійного рівня за лічені хвилини, щоб збільшити вашу присутність в Інтернеті.

Перегляньте всі наші відгуки про хостинг WordPress »

Як 1&1 Хостинг WordPress вирівнюється проти конкуренції

Поки 1&1 досягає дуже високого загального рейтингу – 4,9 з 5,0 для своїх хостинг-рішень WordPress, інші постачальники на ринку доставляють подібні пакети та переваги. Ми настійно рекомендуємо 1&1 для власників сайтів, що будують свої бренди в Інтернеті за допомогою WordPress. Однак ми також розуміємо важливість покупок навколо, щоб визначити правильну придатність для вашого бізнесу.

Нижче перелічено наших перших п’яти рейтингів господарів WordPress. Не забудьте прочитати повні відгуки, пов’язані в кожній таблиці, щоб побачити, чи пропонують ці хости функції, які краще відповідають вашій місії в Інтернеті.

Дивіться більше альтернативних хостів WordPress »

1&1 Тема WordPress & Огляд Builder сайту: 4,8 / 5,0 Рейтинг

Коли Камерон Молл чудово сказав: “Те, що відрізняє дизайн від мистецтва, – це те, що дизайн має бути функціональним”, він мав лише половину права щодо створення веб-сайтів. Так, веб-дизайн повинен бути функціональним. Але власники сайтів також повинні враховувати естетику.

Ефективні веб-сайти повинні швидко та ефективно завантажувати послідовності користувачів до того, що вони шукають, щоб підтримувати високі рівні взаємодії. Дослідження показують, що сайти зі швидкістю завантаження сторінки лише на секунду швидше можуть збільшити коефіцієнт конверсії до 27%. Однак переконливий дизайн настільки ж важливий, оскільки дві третини інтернет-споживачів воліють переглядати вміст, який красиво побудований, ніж просто текст на білому тлі.

Якщо ви не професійний веб-дизайнер, який має багато років навчання в школі та досвід роботи, не шкода. 1&1 пропонує інтуїтивно зрозумілий розробник сайту та доступ до приголомшливих тем WordPress, завдяки яким ваш сайт буде виглядати так, як його розробив досвідчений професіонал. В результаті 1&1 заробив 4,8 з 5,0 рейтингу для розробника свого сайту та тем WordPress. Якщо ви шукаєте власний вигляд, щоб показати найкращі сторони свого бізнесу, ознайомтеся з нашим повним заходом 1&Розробник сайтів та шаблони 1 в таблиці нижче. Ви здивуєтеся, наскільки просто починати роботу.

Перегляньте більше відгуків розробників сайтів WordPress »

1&1 Керований огляд WordPress: 4,8 / 5,0 Рейтинг

Ми обговорили деякі переваги переходу до 1&Хостинг WordPress 1, і більшість з них співвідносяться безпосередньо з керованими послугами, які надає хост. З 1&1-ма керовані плани WordPress, власникам сайтів не потрібно турбуватися про оновлення програмного забезпечення або встановлення патчів безпеки. 1&1 робить весь важкий підйом, щоб його клієнти могли зосередитись на найважливішому – їх бізнесі та суті.

Але це не єдина перевага проходження маршруту керованого обслуговування. Ефективний керований хостинг WordPress також забезпечує покращення продуктивності, масштабованості та безпеки, а також 1&Пакети 1 надають усі три. З цієї причини в поєднанні з цілодобовою мережею підтримки 1&1 заробив рейтинг 4,8 з 5,0 за керовані хостинг-рішення WordPress.

Не забудьте прочитати наш повний огляд 1&Нижче наведено керовані служби, щоб дізнатися про все, що може зробити команда експертів, щоб оптимізувати ваш сайт WordPress.

Дивіться більше керованих відгуків про хостинг WordPress »

Інше 1&1 «Огляди WordPress» за функцією

У цьому немає жодного сумніву 1&Хостинг WordPress здається привабливим вибором для власників сайтів, які хочуть розвивати свої бренди в Інтернеті. Між побудовою веб-сайтів, темами та керованими службами цей узагальнений вигляд рішень WordPress хоста малює переконливий портрет причин зробити перехід до 1&1. Але важлива і специфіка. Тут ми розберемося в наборі функцій, ціні, надійності та підтримці клієнтів, які дійсно роблять ці пакети WordPress тиковими.

Особливості (SEO, безпека, електронна комерція тощо): 5,0 / 5,0 Рейтинг

Незалежно від того, ви початковий веб-підприємець, що працює на веб-сайті WordPress 1&1-го плану початкового рівня або налагодженого онлайн-бізнесу, який приваблює тисячі клієнтів, усі пакети WordPress хоста є багатими функціями. 1&Платформа 1 постачається з власником WP Assistant, який спрямовує власників сайтів через процес швидкого встановлення під час початкового налаштування. І коли прийшов час починати налаштування, хост пропонує безліч попередньо встановлених плагінів.

Ці інструменти дозволяють користувачам підлаштовувати сайти за допомогою електронної комерції, наприклад WooCommerce, та інтегрувати присутність соціальних медіа за допомогою кнопок Facebook та Twitter. Хоча розробники WordPress можуть похвалитися, що програмне забезпечення є SEO-дружнім, 1&1 надає плагіни власникам сайтів, щоб допомогти їхнім брендам вищими позиціями в результатах пошуку.

Особливості

Примітка: Щоб отримати найновіший список функцій, відвідайте сторінку 1&Веб-сайт.
Помічник WPПопередньо встановлені плагіни
Готові до використання шаблони1&1 App Center
Цілодобова підтримка1&1 Громада
Повний веб-простір SSDНеобмежена кількість баз даних SSD
NGINXPHP 7 з OPcache
Необмежений простір на диску, веб-сайти та трафікCDN
SSL сертифікатиЗахист DDoS
Гео-надмірністьБезпечні центри обробки даних
Інструменти SEOПлагіни електронної комерції

Для захисту від небезпек, які є поширеними в сьогоднішній онлайн-матриці загроз, 1&1 також пропонує ряд рішень щодо безпеки для власників сайтів. Завдяки сертифікатам SSL, захисту від DDoS, надмірній інфраструктурі та захищеним центрам обробки даних користувачі можуть спокійно відпочити своїм клієнтам, а власні дані захищені. Пропонуючи ці інструменти серед багатьох інших, ми дали 1&1 a 5,0 з 5,0 рейтинг характеристик.

Надійність & Підтримка клієнтів: 4,9 / 5,0 Рейтинг

Хоча це може бути неможливо досягти 100% часу роботи, 1&1 наближається до того, щоб зробити цю мрію реальністю. Гарантійні резервні копії даних хоста гарантують, що сайти працюють і працюють щонайменше 99,9% часу. Якщо a 1&1 Центр обробки даних переживає час простою через регіональне відключення електроенергії, сайти не зможуть перейти на вторинне місце, щоб гарантувати, що ваш інтернет-бізнес ніколи не повинен закривати свої двері.

Колаж WordPress та 1 та 1 логотипів

1&Цілодобова підтримка та надмірна інфраструктура гарантують високу доступність сайтів WordPress.

І якщо власники сайтів коли-небудь відчувають проблеми з робочим часом або чим-небудь іншим, 1&1 робить своїх представників доступними для питань на місцях та вирішення питань 24/7. Для прихильності хоста щодо підтримки та високоефективних планів хостингу WordPress ми надали 1&1 рейтинг надійності 4,9 з 5,0.

Ціноутворення: 4,8 / 5,0 Рейтинг

Ми розглянули загальні та специфічні характеристики 1&Пакети WordPress 1, і до цих пір вони доповнюють надійну пропозицію, яка допомагає власникам сайтів створювати присутність в Інтернеті та отримувати прибуток. Але нам слід дійсно дійти до мільйонного питання – скільки всього цього вам допоможе повернути?

Барабанний… Цей хостинг-пакет починається всього з 1,00 долара на місяць. Це неймовірно гарна угода, особливо якщо вони зважилися на широкий набір функцій 1&1 пропозиції. Ось чому 1&1 заробляє наші 4,8 з 5,0 оцінок за ціноутворення.

1&Плани хостингу WordPress 1 можуть підсилити вашу Інтернет-присутність

Коли особистий тренер та кунг-фу експерт Ісаак Ченеві знайшов 1&1, він знав, що господар може забити його майданчик у високу передачу – і це було. Клієнти з більшої області Лонг-Біч знайшли Ісаака та його виняткові фітнес-програми в Агілісі через його сайт WordPress.

Ісаак Шеневі - голова та скріншот веб-сайту Agilis Fitness

Isaac Chenevey – це лише один з тисяч власників бізнесу, які живлять сайти WordPress 1&1 – багатофункціональні плани.

Агіліс Фітнес отримує свою назву від латинського кореня для спритного. І, з 1&1, саме так працює сайт Isaac на конкурентному інтернет-ринку – швидко та з витонченістю. Якщо ви власник малого бізнесу, наприклад, Isaac, прагнете створити свій бренд в Інтернеті за допомогою WordPress, 1&1 надає інструменти, необхідні для виконання роботи. Подивіться наш повний огляд усіх 1&1 варіант хостингу, щоб побачити, як хост може допомогти розширити ваш бізнес.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector