Огляд WordPress для керованого GoDaddy 2020 року (5 експертних рейтингів)

Наш огляд WordPress, керований GoDaddy, вивчає, що відбувається при поєднанні двох найпопулярніших онлайн-сервісів в Інтернеті: реєстрації доменів GoDaddy та хостинг із світовою системою управління вмістом №1 у світі, WordPress.


Коротше кажучи, керований хостинг WordPress приймає поняття керованого хостингу або послуги, в якій ваш веб-хостинг дбає про ваше обладнання та інфраструктуру під час керування всім програмним забезпеченням, дизайном та вмістом і застосовує його до платформи WordPress. З’єднавши керовані сервіси з хостингом WordPress, ви можете усунути отвори для помилок людини і забезпечити максимально швидкий і безпечний сайт.

Керований хост WordPress оброблятиме оновлення до ядра WP та полегшує будь-яку настройку програмного забезпечення, виправлення безпеки та виправлення помилок. Поговоримо про злети і падіння керованого WordPress хостингу з одним з найвідоміших хостів у грі, GoDaddy.

Загальний огляд GoDaddy «Керований WordPress»: 4,7 / 5,0

Будемо розбиратися: багато господарів WordPress просто обіцяють простий процес завантаження / встановлення програмного забезпечення через cPanel, пропонують допомогти підтримувати платформу за додаткову плату (керовані послуги) та бажають вам удачі. Переможна сила WordPress планів GoDaddy – це той факт, що керовані послуги стають стандартними. Від налаштування до оновлення програмного забезпечення та виправлень безпеки, команда GoDaddy обробляє практично всі аспекти підтримки вашої хостингової платформи WordPress – і це те, про що ми можемо засвідчити.

Співпрацював з техніками GoDaddy в минулому, я можу з впевненістю сказати, що люди з підтримки GoDaddy чудово допомагають у тому, що ви кинете на них, навіть якщо технічно це не знаходиться в їхній рульовій палаті..

Ви можете очікувати міграції сайту одним натисканням, безкоштовних резервних копій та автоматичних оновлень коду WordPress Core. Преміальна компанія для розміщення хостингових платформ WordPress також оптимізована для забезпечення максимальної безпеки та продуктивності. Перегляньте наш повний огляд для отримання більш детальної інформації:

Альтернативи хостингу WordPress, керованого GoDaddy

Звичайно, ми вважаємо, що керований WordPress хостинг GoDaddy досить чудовий, але як він може протистояти іншим лідерам у просторі? Тут ми включили інші наші найкращі варіанти керованих сервісів WordPress, щоб ви самі могли зрозуміти, який маршрут може бути найкращим. Крім стандартних порівнянь веб-хостингу пам’яті, пропускної здатності, вартості та підтримки, ви також хочете звернути увагу на оновлення, характерні для WordPress, з якими ви можете зіткнутися..

Подивіться інші топ-керовані хости WordPress »

GoDaddy “Керований WordPress” Особливості: 4,0 Рейтинг

GoDaddy надає користувачам достатньо можливостей для вивчення мотузок WordPress, але недостатньо, з якими можна повіситись. Хоча це недостатньо для великих підприємств та організацій з високими потребами у персоналізації, безпеці та ефективності, він добре обслуговує безліч людей та малих підприємств..

Можливості насолодитися хостингом WordPress, керованим GoDaddy, включають:

 • Автоматичне налаштування WordPress, нічні резервні копії та регулярні оновлення програмного забезпечення
 • Консоль управління кількома сайтами
 • Збалансовані навантаження сервери та SSD
 • Захист DDoS та моніторинг сервера
 • Інтерактивні посібники для вирішення поширених питань WordPress
 • Безкоштовна реєстрація доменних імен із придбанням річного плану
 • Постановочне середовище для перевірки змін (у вибраних планах)
 • Сканування зловмисного програмного забезпечення та автоматичне видалення (у вибраних планах)

GoDaddy визнає, що багато користувачів WordPress новачок у веб-хостингу, тому головна серед цих особливостей – бібліотека відео-підручників. WP101 – комерційний пакет навчальних посібників WordPress на основі членства, а клієнти GoDaddy отримують доступ до 20 відеороликів безкоштовно. Вивчіть основи WordPress та усуньте неполадки за потребою.

Надійність «Керованого WordPress» GoDaddy & Безпека: 4,2 Рейтинг

GoDaddy не показує стільки затребуваних функцій надійності, які ми хотіли б бачити в хості з найвищим рейтингом. Гарантія ставки стандартної норми становить 99,9%. Максимальна 0,1% простою – це те, чого ви можете очікувати від більшості хостинг-провайдерів, а для більшості хостингових клієнтів це прекрасно. Однак 99,9% часу роботи все ж залишає місце приблизно на 43 хвилини простою щомісяця, крім планового обслуговування.

Графіка безпеки GoDaddy

Окрім звичайного сканування зловмисного програмного забезпечення, GoDaddy пропонує преміальну послугу видалення зловмисного програмного забезпечення, що працює на Sucuri.

Команда GoDaddy, з іншого боку, надзвичайно надійна, і їх можна знайти, контролюючи ваш сайт та сервери, на яких він розміщений 24 години на день, сім днів на тиждень, 365 днів на рік. Підтримка нагород доступна через телефон, електронну пошту та чат. Більше про видатну підтримку пізніше.

Ціни GoDaddy “Керовані WordPress”: 4,9 Рейтинг

Тепер улюблена частина кожного: гроші! WordPress хостинг, керований GoDaddy, є конкурентоспроможним серед інших спільних хостинг-рішень – і він, безумовно, є власним серед керованих сервісів, який може коштувати на північ від 15 доларів на місяць. Я хотів би, щоб це дозволило трохи більше місця для зберігання, але ціна на 1,00 долара, що починається щомісяця, є досить справедливою.

Підтримка GoDaddy “Керований WordPress”: 4.6 Рейтинг

Підтримка GoDaddy значно покращилася, коли компанія придбала Media Temple та всю свою доблесть підтримки в 2013 році. Команда доступна через електронну пошту, чат та телефон, і вони зобов’язані провести вас через будь-яке питання WordPress, доставляючи вам горе. ніж виганяти вас до покрутистої послідовності нескінченної музики, або сказати: “Дозвольте з’єднати вас з технічною підтримкою”, перш ніж почути КЛІК.

GoDaddy керував рекламним зображенням хостингу WordPress

Керований WordPress хостинг з GoDaddy служить надійним партнером у запуску вашого професійного сайту.

Хоча керовані послуги GoDaddy для WordPress включають автоматичне резервне копіювання сайту, оновлення програмного забезпечення та виправлення безпеки, вони оновлюють лінію при оновленнях плагінів. Однак команда знайшла час для перевірки завантаження плагінів, і ті, що становлять загрозу для безпеки вашого веб-сайту, ймовірно, вже перебувають у чорному списку. Якщо ви спробуєте завантажити заборонений плагін, вам буде повідомлено про його негайне видалення.

Рекомендовані керовані альтернативи WordPress для GoDaddy

Ми любимо GoDaddy з багатьох причин – ціна, підтримка та давня репутація галузі, яка очолює цей список. І, якщо це було незрозуміло, ми мега-ботаніки WordPress тут на HostingAdvice.com. Коли це говориться, варто вивчити свої варіанти.

Дивіться інші керовані хости WordPress »

Якщо у вас є ідея, що хтось інший обробляє ваші оновлення та обслуговування програмного забезпечення WordPress, керований хостинг WordPress вам точно підходить, але в морі є багато риб-господарів! Я пропоную вам ознайомитись з нашим повним списком керованих хостів WP, перш ніж визначити, який найкращий для вашого бізнесу чи особистого сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector