Що таке квадратний простір? (Топ-5 питань та огляд наших експертів-2020)

Що ви запитаєте у квадраті? Можливо, ви бачили логотип внизу деяких ваших улюблених веб-сайтів або навіть бачили одне з оголошень компанії на телебаченні. Ви, ймовірно, чули про компанію, але що вони роблять і як вони можуть допомогти?


Простіше кажучи, Squarespace – це конструктор веб-сайтів, який спрощує веб-дизайн та створення веб-сайтів до кількох надзвичайно простих кроків. Платформа відома надзвичайними шаблонами дизайну, орієнтованими на бізнес та творчість. Незалежно від того, чи користуєтесь ви веб-сайтом або тільки починаєте роботу, розробники сайтів, такі як Squarespace, можуть допомогти вам вийти в Інтернет за частину часу.

Читайте далі, щоб дізнатися більше про Squarespace, а також наші порівняння з іншими платформами для розробників веб-сайтів, які ви можете розглянути..

1. Ми оцінюємо квадратний простір 4,5 / 5 – як порівнюють інші?

Створений у 2004 році, Squarespace перетворився на одного з найпопулярніших творців веб-сайтів для творчого обміну ідеями. Платформа використовує мільйони веб-сайтів і відмінно підходить для наочно налаштованих початківців, але кілька обмежень не дають нам дати Squarespace найвищі оцінки.

Під гаслом “Побудуй красиво”, Squarespace відомий добре продуманими шаблонами. Компанія пропонує лише близько 60 варіантів – на десятки менше, ніж інші варіанти для розробників веб-сайтів, – але Squarespace – це крем урожаю, коли мова йде про ретельно відшліфовану та оброблену тематику веб-сайтів. Крім того, продуктивність Squarespace та час завантаження сторінки напрочуд низькі для будівельників сайтів, які, як правило, обробляють веб-браузери з неефективним кодом.

Проблема, однак, полягає в ціні 12 доларів на місяць і обмежується лише 20 сторінками для вашого сайту. Всього за 2 долари на місяць ви можете мати порівнянну платформу для розробників, більше шаблонів та необмежену кількість загального плану хостингу. Навіть краще, Wix дозволяє користувачам розробляти дизайн безкоштовно і запускати веб-сайт без витрат, скільки завгодно:

Дізнайтеся більше про Wix »

Електронна комерція: продаж простий, але маркетингові інструменти обмежені

Продаж продуктів зі свого сайту без додавання плагінів чи нових програм приємно, але Інструменти електронної комерції в квадраті просто недостатні поруч із надійною функціональністю платформ типу Shopify. Для початку параметри електронної комерції Squarespace підтримуються лише у США, Великобританії, Канаді та Ірландії.

Квадратний простір допоможе вам у запасах, замовленнях, податках, знижках та бухгалтерському обліку, але приймає платежі лише через Stripe. Функціонально технічно немає, але більшості власників магазинів краще буде надавати спеціалізовану платформу електронної комерції, додану до свого облікового запису хостингу. Ось наш варіант переходу до електронної комерції:

Переглянути інші провідні хости електронної комерції »

Блог: Вам сподобається вигляд вашого блогу, але краще хости блогу існують

Як і електронна комерція, ведення блогів на Squarespace можна проводити – простим, можливо, занадто простим способом. Простір квадрата відмінне у використанні, пропонуючи видавничу платформу, на якій можуть перемогти навіть найперші початківці.

У поєднанні з красивими шаблонами та регульованими блоками вмісту блоги Squarespace виглядають чудово. Однак ми не можемо перемикатися між візуальним та HTML-режимом або переглядати, як буде виглядати наш допис, як ви можете на багатьох інших платформах. Найпопулярніші хостингові платформи, як-от перерахований нижче, надайте власникам сайтів більше гнучкості в плані дизайну, інструментів для написання

Переглянути інших головних хостів блогу »

2. Чи вільний квадратний простір? (Пробний або назавжди)

У просторі квадрата немає вільної опції, але у них є 14-денна безкоштовна пробна версія – достатньо часу, щоб побачити, чи відповідають функції вашим очікуванням та потребам, але Squarespace неминуче ляпає на відносно здоровенний цінник. Щорічний план коштує вище 12 доларів на місяць, що досить круто для спільного хостингу. З багатьма хостами, включаючи бездоганних розробників веб-сайтів безкоштовно, ми не впевнені, що Squarespace варто принести в жертву варіанти, доступні для більш повних планів хостингу..

На щастя, ви можете вибрати і вибрати ряд інших варіантів. Ось декілька доступних альтернатив Squarespace, які ми рекомендуємо:

3. Чи слід використовувати Squarespace або Wix, Weebly або WordPress?

Конструктор сайтів Squarespace постачається в комплекті з платформою для ведення блогів, системою управління вмістом та хостингом – на відміну від інших розробників, ви не можете додавати Squarespace у свій існуючий обліковий запис хостингу. Ми порівняли Squarespace з іншими популярними розробниками веб-сайтів, щоб побачити, як функції та гнучкість впливають на клієнтів.

Наш улюблений: Wix

Ми любимо шаблони Wix, які досягають балансу між сильним дизайном Squarespace із сотнями варіантів, які ви можете знайти у інших будівельників. Однак ви зіткнетесь з тими ж обмеженнями, що і Squarespace, оскільки ви можете використовувати програму Wix лише за умови їх підписки на хостинг. Принаймні, ціна набагато розумніша – плани складають приблизно від 4 доларів на місяць для самих основних сайтів і до 25 доларів на місяць для VIP-лікування та можливостей.

Підбіг: WordPress

Звичайно, WordPress технічно не є розробником веб-сайтів, але ми любимо найпопулярнішу в світі систему управління вмістом занадто багато, щоб дати можливість семантиці заважати. Безкоштовна платформа доступна через встановлення в один клік практично на кожному хостинг-плані і відкриває двері мільйонам тем і плагінів. WordPress має трохи кривої навчання для тих, хто тільки починає роботу, але ви можете розраховувати на пристрасну спільноту підтримки в усьому світі.

Підбіг: У суботу

Хоча всі розробники веб-сайтів за своєю суттю прості у використанні (або, принаймні, повинні бути), інтерфейс Weebly є рукописним і є найдоступнішим. Врівноважуючи набір налаштованих варіантів із простотою перетягування, користувачі Weebly не будуть переповнені багатою колекцією доступних функцій.

І оскільки Weebly зараз є частиною набору продуктів Square, будувати інтернет-магазини простіше, ніж будь-коли, якщо у вас є потреба. Квадрат впорядковує платежі, щоб ви могли зосередитись на своєму бізнесі замість технічної електронної комерції.

Для основних сайтів: квадратний простір

Якщо ви дійсно залякані, ввійшовши у світ хостингу, Squarespace пропонує вам рішення, що зупиняється на 1 стоп, з мінімальними взаємодіями з технічною стороною речей. Ваш сайт не повинен страждати, тому що ви хочете простоти – конструкції та функціональність простору нададуть вашому портфоліо, бізнесу чи блогу вражаючий професійний вигляд з мінімальними ноу-хау для хостингу. Слова, зображення та інший вміст містяться в блоках, які можна легко розташувати в будь-якій конфігурації.

4. Як порівнюється підтримка клієнтів Squarespace з конкурентами?

На відміну від такої кількості розробників веб-сайтів на базі браузерів, Squarespace насправді робить досить непогану роботу на борту та підтримку своїх користувачів. Як і багато хостингових компаній, у Squarespace є команда підтримки, яка працює цілодобово через чат або електронну пошту, і вони відповідуть на вашу електронну пошту протягом години. Їхній онлайн-довідковий центр включає десятки посібників, відео-уроки та посилання на онлайн-вебінари та особисті семінари.

Однак нічого не порівнюється з спеціалізованими командами підтримки, які стоять за власними можливостями. Замість того, щоб концентрувати свої зусилля на одному продукті, наприклад, на створенні веб-сайтів, хостинг-провайдери мають більше коштів витратити на оновлення інфраструктури та вдосконалення команди експертів для надання допомоги клієнтам. SiteGround – наш кращий переможець за цілодобову підтримку та має зоряну репутацію.

5. Чи готові ви до справжнього хостингу? Скасувати квадрат у будь-який час

Як тільки вам стане комфортно Squarespace, ви, мабуть, дізнаєтесь, як обмеження функцій обмежуватимуть ваш сайт чи творчість. Скасування підписки на Squarespace може бути складним завданням, але ви можете отримати доступ до параметрів скасування, перейшовши в меню Налаштування та натиснувши:

 1. Рахунки & Рахунок
 2. Рахунки
 3. Підписки
 4. Веб-сайт

Звідти ви можете зняти прапорець для автоматичного оновлення або натиснути кнопку Скасувати підписку на веб-сайт. Якщо у вас є окремі підписки на ваше доменне ім’я або електронні листи, вам доведеться скасувати їх вручну.

План спільного хостингу – це природний наступний крок для вашого веб-сайту, і навіть низькобюджетні плани включатимуть більше обчислювальної потужності та інтуїтивно зрозумілих інструментів для електронної комерції, створення сайтів, аналітики, електронної пошти та безпеки, ніж розробники сайтів одного розміру. Коли ви будете готові зареєструватися на веб-хостингу для великих дівчат, розгляньте наші рекомендації для хостів з кращими розробниками веб-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map